PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Oko za oko,krew za krew-Gra Seba

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kaimi


Liczba postów : 304
Join date : 23/11/2013
Age : 29

Oko za oko,krew za krew-Gra Seba Empty
PisanieTemat: Oko za oko,krew za krew-Gra Seba   Oko za oko,krew za krew-Gra Seba I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 5:01 pm

Ciało przewożone na noszach,jasne włosy krótkie i postrzępione.Widziałeś jak się podnosi,odwraca głowę i patrzy na Ciebie jednym okiem,połowa twarzy była zakrwawiona,a w miejscu oka ziała czarna dziura przyprawiająca o mdłości.
Chcesz tego?-Usłyszałeś głos matki,a jej twarz wykrzywił szaleńczy uśmiech.
Obudziłeś się zlany potem,leżałeś w centrum pokemon w jednym z wynajętych pokoi,nie mógłbyś spać w dawnym domu,nie po tym co się stało.
Oddychałeś szybko, ten sen był realistyczny,zbyt realistyczny.Poczułeś,że ktoś Ci się przygląda, na parapecie okna siedziała Vega ubrana w czarną koszulę zwisającą z jej ramion i białą spódnicę komponującą się z księżycem za oknem,włosy związała w dwa czarno-czerwone warkocze odsłaniając oczy,które wpatrywały się w Ciebie zadając pytanie "Znowu zły sen?"
Powrót do góry Go down
Seb
Trener
Trener



Liczba postów : 2
Join date : 01/12/2013

Oko za oko,krew za krew-Gra Seba Empty
PisanieTemat: Re: Oko za oko,krew za krew-Gra Seba   Oko za oko,krew za krew-Gra Seba I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 5:14 pm

- Znowu... - odpowiadam cicho na nieme pytanie dziewczęcia, przeciągając się niczym kot... hm, jest noc, a ja nie śpię... trochę to dziwne, jak na mnie, że nie jestem pogrążony w objęciach Morfeusza, nawet jeśli te miałyby zsyłać na mnie same koszmary, dotyczące mojej mamy... cholera z tym wszystkim. - Hej, Vega... myślisz, że jest sens, by kłaść się znowu spać? Która jest godzina? A przy okazji, bardzo ładnie ci w tych warkoczach.
---------------------
Jeśli ci to nie przeszkadza - jutro zrobię KP i resztę, oke?
Powrót do góry Go down
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kaimi


Liczba postów : 304
Join date : 23/11/2013
Age : 29

Oko za oko,krew za krew-Gra Seba Empty
PisanieTemat: Re: Oko za oko,krew za krew-Gra Seba   Oko za oko,krew za krew-Gra Seba I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 6:33 pm

ok,tylko pamiętaj aby dodać odnośnik do podpisu,łatwiej się wtedy wszystko sprawdza.
Mogę Ci pozmieniać liderów sal?Z oryginalnymi możesz walczyć w temacie z liderami,ale wciągnąłem się w Toaru Kagaku no Railgun i chcę zrobić liderów-esperów
_______________________________________________________________

Dziewczyna spojrzała na budzik stojący na nocnej szafce
-Dochodzi szósta-Powiedziała krótko i uśmiechnęła się lekko gdy pochwaliłeś jej fryzurę, po czym pstryknęła palcami,między jej palcami błysnęła pomarańczowa iskra,póki co tyle tylko potrafiła jeśli chodzi o jej zdolności...cóż póki co więcej niż tym.
Dziewczyna przekrzywiła lekko głowę patrząc na Ciebie,przesłanie było proste "Idziesz jeszcze spać czy ruszamy?"
No tak i co najważniejsze dokąd macie zamiar się udać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oko za oko,krew za krew-Gra Seba Empty
PisanieTemat: Re: Oko za oko,krew za krew-Gra Seba   Oko za oko,krew za krew-Gra Seba I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oko za oko,krew za krew-Gra Seba
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: Do przejęcia-
Skocz do: