PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Event mikołajkowy!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 5:24 pm

Tak więc czas na świętowanie na naszym forum jednego z najfajniejszych dni w roku... Mikołajek! W związku z tym przygotowałam pewne drobne rzeczy, którymi mam nadzieję, że zapewnię wam małą rozrywkę u nas...


Pierwsze!
Tradycyjne pisanie listu do świętego mikołaja. Każdy bierze ołówek, kartkę, ewentualnie gumkę (do mazania, zboczuchy) oraz kredki, farbki, czy cokolwiek innego czym można malować... i zabiera się do roboty! Napiszcie jak najładniejszą listę życzeń i kto wie, może mikołaj da wam prezenty według niej? A może swoją pracę ozdobisz? Ozdoby mogą być wszelakiego rodzaju, im bardziej się postaracie to tym lepiej dla was. Być może nasz szanowny Mikołaj za ładne rysunki może podrzuci wam jakieś lepsze prezenty...
Co może się wliczać w życzenia? Pokemony, przedmioty, a ewentualnie jak ktoś chciwy to przedmioty.
Wszystko proszę wysyłać mi na PW pod tytułem "Życzonka na Mikołaja".

Drugie...
Dnia 6 grudnia o godzinie 18 ruszymy z szybkim eventem na poszukiwanie Sawsbucków Mikołaja! Bestie rozpierzchły się mu po całym forum i zadanie będzie polegało na jak najszybszym odnalezieniu wszystkich siedmiu.
Pierwsze miejsce: Błyszczący Proszek  - dzięki niemu wasz ulubiony pokemon może przybrać niezwykłą dla swego gatunku postać!
Drugie miejsce: Rzadki pokemon
Trzecie miejsce: Kamień ewolucyjny
Wszystkie miejsca, zarówno te 3 jak i późniejsze będą dodatkowo nagradzane pewną sumą pieniężną.

Trzecie!?
W przygotowaniach jest specjalne wydarzenie. Jakie? Tajemnica Wink

Event mikołajkowy! 586-w


Ostatnio zmieniony przez Nova dnia Sob Gru 07, 2013 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 8:57 pm

Szukanie sawsbucków będzie w sobotę o godzinie 18! Powód: na wycieczce nie będę miała jak tego urządzić. I pisanie kartek ma termin do niedzieli. Piszcie ludzie bo warto.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeSob Gru 07, 2013 5:43 pm

Oki druga część jest już zakończona.

Wyniki:
1. Miejsce Yomi i Kenshi.
Jako ze Yomi powiedziała, iż nie musi mieć pierwszej nagrody to ma możliwość wzięcia tej z drugiego miejsca.
2. Shiro zajmuje drugie miejsce.

Na razie pozostałe miejsca są nieznane, reny będą do jutra 20 gościć u nas i do tego czasu można mi nasyłać wiadomości.

Nagrody:
1 miejsce - shiny proszek, 5000$,
2 miejsce - Jajko deino/belduma (proszę wybrać), 4000$
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeSob Gru 07, 2013 5:45 pm

Odbieram pieniążki z 1 miejsca i jako, ze mi w zupełności Shiny Gyrek wystarczy wybieram jajeczko Deino.
Powrót do góry Go down
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeSob Gru 07, 2013 5:50 pm

Nya, ja też poproszę jajko Deina (em, jak to się odmienia? xD) i odbieram pieniążki za 2 miejsce. ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeSob Gru 07, 2013 6:36 pm

Biore nagrode za pierwsze miejsce.
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeNie Gru 08, 2013 12:12 pm

Nova! Jako iż dzięki tobie mamy takie wspaniałe forum, mamy dla ciebie wspaniały prezent na mikołajki(My - czyli gracze, chociaż trzeba przyznać, iż pomysł wyszedł od Yomi^^)
A oto dla ciebie towarzyszka dla startera

Gatunek: Litleo
Płeć: samiczka
Event mikołajkowy! 667
Typ:
Fire/Normal
Poziom: 5
Charakter: Miła i spokojna, idealna partnerka dla stworków tego samego typu, uwielbia się przytulać
Ataki: Tackle, Leer, Ember, Incinerate
Ability: Rivalry
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeNie Gru 08, 2013 12:17 pm

O rety mordki wy moje dziękuje wam Very Happy Jedno z moich marzeń spełnione, mam parkę lwiątek! ^^
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 9:39 am

Trzecie miejsce ma Kanrisha z reniferami.
Więc... Dusk Stone i 3000$
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 5:05 pm

Jako, że pracę przesłała mi tylko Yomi to zgarnia cóż... 8x Rare Candy (łączne nagrody za wszystkie trzy pierwsze miejsca)

Event mikołajkowy! Zdj1190cie-2604
Event mikołajkowy! Zdj1190cie-2605
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 5:08 pm

Dziękuje bardzo i odbieram nagrody . :)Cuksy lecą do mojej Charmeleon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Event mikołajkowy! Empty
PisanieTemat: Re: Event mikołajkowy!   Event mikołajkowy! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Event mikołajkowy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Event świąteczny
» Event majówkowy
» Event na Dzień Świętego Patryka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Eventy-
Skocz do: