PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:05 pm

- Haha Blaze może przystopuj - zaśmiałam się.
Ściągnęłam kota z kolan chłopaka i rzuciłam mu kielbaske.
- Oki, chodz do pokoju już wszystko ogarnięte - powiedziałam w końcu.
Poszłam z chłopakiem do jego pokoju. Pokazałam jeszcze tylko gdzie jest łazienka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:11 pm

-Mruuu.- Blaze popatrzył się i jednak skusił na kiełbaskę. Rein poszedł za toba do pokoju. -Hym... dlaczego nie mogę spać u ciebie?- zamarudził jak dzieciak. W końcu jednak usiadł na łóżku i popatrzył na ciebie wyczekująco.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:15 pm

Słowa chłopaka mnie zdziwiły.
- Emm... Y.... - troszkę mnie zaskoczyło to. - Bo nie jesteśmy parą? - odpowiedziałam chłopakowi w końcu.
W sumie najlepsza odpowiedz według mnie. Niedługo powiedziałam chłopakowi dobranoc i wyszłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:21 pm

Chłopak zrobił minę jakbyś mu zabrała cukierka i poszedł do łazienki. Blaze ruszył za tobą i w swoim pokoju mogłaś spokojnie nad tym wszystkim pomyśleć. Kiciuś usiadł obok ciebie i mrocząc coś po swojemu chyba na temat Reina, ze dobra partia itp itd. Przynajmniej tak myślałaś, ze on to mruczy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:27 am

Przygotowałam sobie pizame.
- I co Blaze o tym myślisz, hm? - spytałam się kota.
Westchnęłam i czekałam, aż chłopak wyjdzie z łazienki. Po tym ja idęssię umyć i przebrać, po czym do łóżka. Przynajmniej jedną osobę będę miała jutro do towarzystwa w urodziny. W sumie Rein mi wystarczy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:36 am

-Mru mru mru.- Blaze usilnie coś próbował ci powiedzieć majtając swoja ogromna kitą. -MRUUUU- Skończył swój wywód. Chyba znaczyło to coś w stylu jedz póki jest ciepły. Podskoczył jak piłeczka, a ty sama nie wiedząc dlaczego pomyślałaś, ze może Blaze chce byś chodziła z Reinem. Może dla niego znaczyło to dwie osoby do czesania futerka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:39 am

Spojrzałam na niego rozbawiona.
- No dobra, zobaczymy jak to będzie... - powiedziałam rozbawiona.
Póki co poczekam czy chłopak sam zaproponuje czy będziemy ze sobą chodzić... W końcu poszłam do łazienki i się umyłam. Po tym do spania....
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:46 am

Położyłaś się spać i od razu zasnęłaś, a twój kiciuś ułożył się w swoim gniazdku. Tym razem śniło ci się, że Acnologia leciał nad Nowym jorkiem, a ty siedziałaś na jego grzbiecie. widok był wspaniały. Gdy mieliście już wylądować na jakimś lotnisku obudziłaś się i zegar pokazywał godzinę 9 rano. Twój kot leżał na grzbiecie przebierając zabawnie łapkami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:49 am

Podrapałam kota pod mordką i poszłam się przebrać. Po tym robię śniadanie dla siebie i Reina. No i ciekawe czy się obudził. Westchnęłam i ciągle rozmyślałam.
- Hym chyba powinno być ok - stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:09 pm

Rein już się obudził i siedział na kanapie w salonie. Zobaczyłaś go gdy zeszłaś przebrana do kuchni. Blaze tuptał za tobą i mruczał coś sobie. -O, cześć.- przywitał się Rein i ziewnął. -Na szczęście Zack jeszcze nie wrócił.- powiadomił cię zadowolony.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:13 pm

- No przynajmniej tyle z jego nieobecności - powiedziałam.
Po chwili zrobiłam nam jajecznice z pomidorem.
- Smacznego - powiedziałam.
Sama zjadłam niezbyt wiele tego, po tym jabłko tylko. I woda mineralna do picia... Siedziałam obok chłopakai sięzzastanawiałam trochę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:18 pm

Zjedliście i nawet Blaze dostał jakiś smakołyk. Włączyliście telewizor i w wiadomościach trąbili o jakimś wielkim smoku, który przelazł przez nowy Jork i zeżarł kilku ludzi. Ten stwór był ci bardzo znajomy, bo miał ciało z kryształów i biegł za nim jakiś gościu z młotkiem. Rein przekrzywił głowę. -Hym.. co to takiego?- Spytał się widząc twoja minę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:22 pm

Przekrzywiłam głowę.
- Wczoraj walczyłam z tym smokiem... - powiedziałam. - A ten gościu z młotkiem to chyba jakiś nasladowca Thora - mruknęłam tylko.
Spojrzałam na chłopaka. Pewnie będzie chciał iść...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:30 pm

Rein pokiwał głowa. -Tez go widziałem kilka razy, ale zanim zdarzyłem cokolwiek zrobić uciekał do innego wymiaru.- Powiedział. Przysunął się bliżej ciebie, a Blaze zerknął na was i znowu próbował wleźć chłopakowi na kolana. -Eeejj!- Jęknął przygnieciony przez twojego futrzastego przyjaciela. kotek znowu zaczął mu układać fryzurę mrucząc coś po swojemu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:34 pm

Spojrzałam na kota.
- Hej bo mi go zmiażdżysz - powiedziałam do kota i rzuciłam mu ciastka na podłogę. Zaraz ale czy gościu z młotkiem... Zrobiłam facepalm.
- OMG ten facet z młotkiem to Doktor, co też on sobie myśli - jeknelam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:41 pm

-Mruuu.- Blaze zlazł z Reina i zrobił zawiedziona minę, bo chciał mu zrobić zajebistą fryzurkę, by był jeszcze przystojniejszy. Rein zerknął na ekran telewizora. -Och, rzeczywiście. To ta łajza Doktorek.- Stwierdził. -Też nie wiem co on sobie myśli lecą z młotkiem na to bydle, ale powiem ci jedno. To wariat.- Dodał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:43 pm

- Zauważyłam, on na wszystko z tym młotkiem - stwierdziłam.
Po chwili to ja się przysunęłam do chłopaka i poprawiłam mu włosy po swojemu.
- No teraz jest w porządku - powiedziałam w końcu.
Ja uwielbiam gdy mi się ktoś bawi włosami, ciekawe jak chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:50 pm

Blaze zrobił minę typu: sama bawisz się jego włosami, a mi nie dasz i strzelił focha. Rein wyglądał nawet na zadowolonego tym, ze bawisz się jego włosami i nagle złapał cie i przyciągnął do siebie dotykając ustami twoich ust. Czyli po prostu pocałował. To było dla ciebie bardzo miłe uczucie i chyba coś na co długo czekałaś.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:56 pm

To było wielkie zaskoczenie... Bardzo miłe zresztą. Uśmiechnęłam się lekko.
- No to czy mam to potraktować jako propozycję tego byśmy byli parą? - spytałam się go chytrze.
Po chwili znowu siedziałam bardzo blisko niego i na ogół byłam rozmarzona lekko. Byleby Zack nie chciałmmnie za to pociachać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 4:04 pm

Rein odsunął się po chwili i zerknął w stronę okna klnąc szpetnie. -Zack tutaj idzie.- warknął. -Jak coś idę schować się w szafie.- Dodał chłopak i popędził do pokoju. Twój brat naburmuszony wszedł do domu i nawet się nie przywitał. Chyba cały czas był wściekły o tego kosza co dostał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 4:07 pm

A niech to...
- Dobra przyjdę jak będzie w pokoju - powiedziałam do chłopaka.
Westchnęłam i siedziałam na łóżku nic nie mówiąc nawet.
- Cześć, Zack - powiedziałam tylko.
W końcu jak już go nie było to poszłam do swojego pokoju do chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 4:12 pm

Zack nic nie odpowiedział i tylko coś burknął. Poszedł do swojego pokoju, a ty mogłaś iść do Reina. Ten siedział sobie w fotelu, a obok niego mruczał sobie odfochnięty Blaze. -Co do poprzedniego pytania. chyba można uznać ze jesteśmy parą.- stwierdził Rein. Blaze na te słowa za majtał zadowolony kitą jak pies.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 4:14 pm

Uśmiechnęłam się szeroko i przytuliłam się do niego.
- No i super, na ogół od początku na to czekałam - powiedziałam tylko do niego.
Po chwili usiadłam na łóżku i zaczęłam głaskać swojego kota.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeCzw Gru 26, 2013 8:38 am

Blaze tez wyglądał na nawet zadowolonego z takiego obrotu spraw, a Rein też był zadowolony. Na razie nie zapowiadało się, ze Zackowi zachce się wpaść do twojemu pokoju wiec mogliście spokojnie się przytulać. Zegar pokazywał 10 rano.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitimeCzw Gru 26, 2013 8:41 am

Zamyśliłam się na chwilę.
- Może pójdziemy zobaczyć co u Doktora? - zaproponowałam.
Po chwili wstałam i czekałam co chłopak na to. Cóż, nie będę się od razu do niego kleić bąd źwie ile...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 7 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: