Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 36  Next
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin

Liczba postów : 1757

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 6:55 pm

Blaze przypilnował Doktorka, by ten nie pałętał się w pobliżu biczów siadając na nim. Dosłownie przygniótł go swoim tyłkiem i dumny patrzył jak rozwalasz te maszkary. Twoja bron doskonale sprawdzała się przeciwko tym potworom raniąc je dotkliwie, a wybuchy je niszczyły. Stwory te były bardzo nietrwałe, a ich jedyna siła była przewaga liczebna. rangersi oddalili się od miejsca twojej walki próbując pokonać przywódce stworów.

Nova
Admin
Admin

Liczba postów : 3430

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 7:00 pm

Ledwo się powstrzymałam od śmiechu widząc jak Blaze pilnuje Doktorka... Hah ten kot mnie jeszcze nieraz rozwali... Przynajmniej nie trafię żadnego Rangersa swoimi pociskami. Po chwili połowę jednego ze swoich biczy zużyłam na jedną porządną serię ładunków wybuchowych, by rozwalić większość maszkar... A w walce z dowódcą raczej się nie przydam... Rangersi są wystarczająco zgrani... Rozwalałam więc swoim mieczem niedobitki.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 7:12 pm

W końcu rozprawiłaś się z wszystkimi stworami. Doktor z otwartymi oczami gapił się na ciebie, ale nie mógł się podnieść, bo przygniatał go tyłkiem Blaze. Usłyszałaś jeszcze kilka ryków i zapewne przywódca stworów tez padł. W końcu wszystko się uspokoiło. Twój kiciuś zlazł z Doktora i ten mógł się otrzepać i wstał. -Łał.- Powiedział tylko.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 7:29 pm

Po chwili jak nikt niepowołany się nie patrzył to zdjęłam zbroję. Spojrzałąm rozbawiona na kociaka.
- Widze bardzo się postarałeś z tym pilnowaniem, potem masz paczkę ciastek u mnie - powiedziałam do niego i pogłaskałam go po łbie.
Rozejrzałam się wokoło czy mój brat czasem tu nie zmierza... Ale w sumie... raczej zbiera oklaski od wdzięcznego tłumu.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 7:40 pm

-Mruuu mruuu.- Opowiedział po swojemu Blaze. Doktorek właśnie zajmował się świeceniem na trupy stworów jakimś urządzeniem przypominającym śrubokręt. Co chwila wykrzykiwał coś w stylu "niesamowite!", "fantastyczne" i "świetne". Twój kiciuś nie rozumiał o co chodzi temu panu. Po chwili doktorek podszedł do ciebie i zaczął oglądać twoja zbroje i naświetlać ja tym czymś.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 7:43 pm

Spojrzałam na doktorka, a gdy zaczął mnie tym czymś naświetlać to się odrobinkę cofnęłam, ale co mi może tym śrubokrętem.
- Po co pan mi tym po zbroi świeci? - spytałam się doktorka.
To było coraz dziwniejsze, jak w końcu mogłam to zdjęłam zbroję i ruszyłam w drogę do domu.
- Ma pan coś szczególnego do roboty? - spytałam się i się zatrzymałam, patrząc na faceta.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 7:52 pm

-Nic, nic.- Odpowiedział szybko i schował śrubokręt do kieszeni. Blaze przekrzywił łeb. -Nic aż takiego konkretnego nie mam do roboty.- odpowiedział facet próbując za tobą nadążyć. -Oprócz ganiania za tamtymi stworami.- Pokazał na poszatkowane przez ciebie szczątki. Blaze mruczał zadowolony. Chyba bardzo podobała mu się perspektywa zjedzenia całej paczki ciastek.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 7:57 pm

- No tak... To tu ma pan jak co mój adres - napisałam mu na karteczce samoprzylepnej, zawsze noszę takie, swój adres i mu podałam świstek.
Machnęłam facetowi na pożegnanie i ruszyłam w kierunku domu, po drodze zahaczając o piekarnię i tam kupiłam paczkę ciastek dla kociaka a dla siebie pizzerkę i po tym już mogłam iść dalej...

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 8:04 pm

Doktor popatrzył na karteczkę i schował ja do kieszeni. Tez ci machnął i wszedł do swojej butki, która po chwili zniknęła. Wszystko jednak podpowiadało ci, że pojawienie się Doktora zrobi tutaj niezły bajzel. W końcu dotarłaś do domu. Blaze podskakiwał jak baardzo duża i włochata piłeczka. Tym razem Zack siedział już w domu i gapił się w swoja komórkę.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 8:10 pm

Rzuciłam kociakowi paczkę z ciastkami jak byliśmy w domu i podeszłam do Zacka. Czego on tak się w ten telefon gapi?
- Heja, co ta masz na telefonie? - spytałam się go i próbowałam podpatrzeć wiadomość.
Ciekawiło mnie to i to bardzo, co tak tego bufona mogło przejąć... A spodziewałam się opieprzu za angażowanie się w walki....

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 8:17 pm

-Nic takiego.- mruknął. Nie zdarzyłaś dojrzeć wiadomości, ale zobaczyłaś jak zack zaczyna robic sie czerwony jak burak. nie ze złości, a z... zawstydzenia? Blaze pacnął cię łapą byś dała mu w końcu te ciastka. -Mruu?- Przekrzywił łepek jak malutki kotek.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Pon Gru 16, 2013 8:19 pm

Dałam Blaze'owi w końcu te ciastka i po chwili ubrałam zbroję i wytrąciłam bratu komórkę, zdejmując zbroję przy łapani telefonu.
- Coż tu wiedzę się czerwienimy, zaraz zobaczymy dlaczego... - powiedziałam, robiąc minę chytrusa i dobrałam się do jego wiadomości sms.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 4:25 pm

W jego komórce znalazłaś kilka miłosnych SMSów. Całkiem ciekawe. Zack wyszarpał ci telefon z rąk i poszedł naburmuszony do swojego pokoju. Blaze zamruczał zadowolony i zaczął się łasić. Zegar pokazywał już 18. W sumie i tak nie miałaś na razie nic do zrobienia. Może w telewizji pokażą coś ciekawego.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 4:32 pm

Nawet dobrowolnie oddalam mu ten telefon.
- W razie potrzeby porad chodź do mnie... W sumie mi też się twoje może za jakiś czas przydadzą - powiedziałam.
Niedługo zaczęłam oglądać telewizję i głaskałam przy tym swojego kota.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 5:05 pm

Zack już tego nie dosłyszał bo zaszył się w swoim pokoju. Mogłaś teraz obejrzeć sobie telewizję. Mówili o dzisiejszym ataku potworów i "cudownej, wspaniałej, " postawie rangersów. Aż miałaś ochotę rzygnąć tęcza na ten widok. W jednym z materiałów mignął ci nawet Doktor. Blaze był bardzo zadowolony z głaskania i mruczał sobie jak traktorek.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 5:14 pm

Po niedługim czasie poszłam się umyć i przebrać. Na dzisiaj koniec wszystkiego... Westchnęłam i poszłam do swojego pokoju. Zrobiłam jeszcze randkę w lodówką i w końcu byłam w łóżku. a o mmnie nie było nawet słowa w telewizji, zresztą się dość ukrywałam, ale skoro brat nie dał mi ochrzanu... Będę mogładdziałac.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 6:31 pm

Blaze tuptał za tobą jak kociak chociaż był ponad dwumetrowym lwem. -Mruuuu.- Liznął cię swoim szorstkim językiem. Szybko się oporządziłaś i mogłaś iść spać. Przed zaśnięciem dostałaś SMSa od Reina z tylko jednym słowem "Dobranoc". To było nawet miłe dla ciebie.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 6:35 pm

Zaskoczona uniosłam brwi i zerknęłam na okno, po czym mu odpisałam "Nawzajem" i walnęłam się twarzą w poduszkę. Chciałam spać... Sunęłam się tylko swojemu kotu by mnie nie zmiażdżył na łóżku, będę musiała mu przygotować jakieś posłanie... Ziewnęłam i próbowałam spać.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 7:04 pm

Zasnęłaś i obudziłaś się o 7. Nic ci się nie śniło i byłaś bardzo wypoczęta. Blaze też się obudził i próbował sie do ciebie przytulać. -Mruuu.- zamruczał. Usłyszałaś tylko klapnięcie drzwi. Zack pewnie wyszedł z domu. Teraz mogłaś wstać i spokojnie porobić sobie co chciałaś bez ingerencji twojego brata, który widocznie wolał cię unikać.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 7:09 pm

Hah no nieźle, mój brat się wstydzi... Czyli pewnie lata nie tylko po ratowanie świata ale i do swojej dziewczyny. Pogłaskałam kota i poszłam zrobić sobie dla nas obojga śniadanie.. Wcześniej się oczywiście ubrałam, umyłam i tak dalej.... Ciekawe co tam u Reina... Ziewnęłam i zabrałam się za jedzenie jajecznicy, połowa z tego co zrobiłam dla Blaze'a, niech też coś ma poza śmieciami....

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 7:27 pm

-Mruuuuu.- Blaze podziękował za jedzonko i był bardzo zadowolony z tego, że go teraz karmiłaś czymś normalnym. Gdy zjadłaś była już 8. Nagle ktoś zapukał do drzwi. Blaze podskoczył jak piłeczka i zamruczał machając przy tym swoja kitą.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 7:30 pm

Po chwili umyłam naczynia i poukładałam je w szafce... Nagle do moich uszu dobiegł dźwięk pukania do drzwi. Na pewno nie Azrail, ona nie puka, to w takim razie kto? To było ciekawe.. Może Rein? Albo ten zwariowany Doktorek? Kto wie... Zaśmiałam się na reakcję Blaze'a i go poklepałam po łbie, był przezabawny, nie ma co...

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 7:44 pm

Gdy otworzyłaś drzwi stał za nimi Rein wyszczerzył się tylko i kiwnął na przywitanie. Blaze dalej podskakiwał jak włochata piłeczka i pomrukiwał coś po swojemu. -Cześć.- Przywitał się i wszedł do domu. rozejrzał się tylko. -mam nadzieję, ze nie ma Zacka, co?- spytał się.

Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 7:54 pm

- Niee od kiedy przeczytałam jego sms na telefonie to mnie zaczął unikać - zachichotałam tylko. - Co cię tu tym razem sprowadza? - uśmiechnęłam się lekko i wpuściłam chłopaka do środka.
Zaprowadziłam go do salonu, dałam ciastka i ewentualnie co tam chciał do picia... Vepro rzuciłam kiełbaskę.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Wto Gru 17, 2013 8:05 pm

-I dobrze.- skwitował to tymi słowami Rein. Ruszyliście do salonu, a Blaze zalej podskakiwał jak piłeczka. -Mruu mruuuuuu mruuu mru.- Kotek coś do siebie po swojemu gadał, a Rein tylko zerknął na niego rozbawionym wzrokiem. -No cóż, miłego masz kotka.- skomentował. Weszliście do salonu i podałaś ciastka, a kiciuś chodził i robił słodkie miny do chłopaka.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   

Powrót do góry Go down

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 36Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Poradnik - Czyli Jak Zacząć?