PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimePon Maj 12, 2014 6:54 pm

Fretki ci zasalutowały i czekały na twoje rozkazy, a zwierzaki jak podejrzewałaś zaczęły domagać się żarcia. Na telefonie miałaś wiadomość od Samuela, ze masz robotę w fabryce i od Reina, ze chce cię o 19 do kina zabrać. Fretki rozsiadły się w twoim pokoju, a kilka z nich zaczęło z zainteresowaniem przeglądać komiksy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:20 am

Rozejrzałam się wokoło i odpisałam Samuel owinął, że przyjdę zaraz.
- Póki co nic dla was nie mam, przyjdę do opuszczonej willi około 13 dopiero, jak chcecie to mogę wam pożyczyć te komiksy, albo czytajcie sobie tutaj jak chcecie - odnośnie komiksów zwróciłam się do stworków, które sobie czytały.
Po tym poszłam do łazienki i ogarnęłam się z rana, po czym śniadanie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 2:56 pm

Fretki zaczęły popiskiwać i podskakiwać. Jedna z nich zabrała komiks o Iron Menie, dwie o Ghost Riderze, a reszta zabrała się za inne serie. Po chwili w twoim pokoju siedziały fretki pogrążone w lekturze. Co chwila popiskiwały i pokazywały sobie rożne stronę i bronie. Chyba nawet zaczęły planować budowę kilku gadżetów. Będziesz miała takiego Q jak w Bondzie tylko w postaci fretek. Po kilku minutach byłaś gotowa do drogi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:00 pm

Spojrzałam rozbawiona na fretki i rozejrzałam się jeszcze po pokoju, po czym poszłam w końcu do fabryki, dając uprzednio swoim zwierzakom jeść. W końcu ruszyłam z moimi pupilami to fabryki i zorientowałam się ile mam sprzętów do naprawy.
- Masz już jakieś części dla mnie? - spytałam się Samuela, biorąc się do roboty.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:08 pm

Samuel jak zwykle siedział na drzewie, ale tym razem nie spał. Wskazał na części leżące na przyczepie od jego samochodu. -Tam masz swoje części.- poinformował cie. Zeskoczył z gałęzi. -Hm... zrobiłaś coś dobrego na śniadanie?- Jaszczur spytał się potulnie. Chyba liczył na kolejna darmową wyżerkę. Wśród części leżał dziwny szklany pojemnik ze srebrna cieczą. -To argentum.- Wyszczerzył się jaszczur.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:11 pm

Popatrzyłam się zaskoczona na to wszytko, a po chwili rzuciłam Samuelowi paczkę z kanapkami *niech będzie, że je po cichu zrobiłam*.
- Masz, i rety chyba kawał czasu zajmie mi odpracowywanie tego - zaśmiałam się.
Spojrzałam na ów pojemnik z cieczą. Po chwili poszłam by naprawić wszystkie sprzęty. I jak ja tamte części zatargam... Podrapałam się po głowie i poprosiłam jeszcze jaszczura by zawiózł wszystko pod starą willę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:21 pm

Jaszczur złapał kanapki i zaczął je pożerać. -Okey, zawiozę ci do willi, ale w zamian za to zrobisz mi taka malutka zabawkę.- wyszczerzył się i pokazał ci projekt miecza, który mgliście pamiętałaś z pewnej mangi - Berserk. Nie wyglądał na trudny w wykonaniu. -Chce go nazwać Smoczy Zabójca i dam go w prezencie szefowi wilków.- dodał.
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 1397166109061
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:24 pm

- A czy ktoś nie zapomniał sobie kto jest smokiem? - udając obrażoną nadęłam policzki.
Po chwili jednak się zaśmiałam.
- Dobra zrobię ten miecz - powiedziałam.
Najpierw jednak naprawiłam wszystkie sprzęty, po czym zerknęłam która jest godzina i zabrałam się za robienie miecza Samuelowi.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:38 pm

Jaszczur wzruszył ramionami. -Zbieżność nazw.- wyszczerzył się i Po chwili podszedł do samochodu. Wsiadł i odjechał w stronę willi. Gdy akurat skończyłaś naprawiać sprzęty wrócił jaszczur. -Wiesz, ze fretki ci robią samochód od Batmana w garażu?- Spytał się spokojnym tonem i przekrzywił łeb. W końcu mogłaś zabrać się za robienie miecza jaszczurowi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:43 pm

Szczęka mi opadła na słowa jaszczura.
- Emm cóż... Dałam im jeszcze komiksy do poczytania... A sporo tego, więc nie zdziwię się jak zrobią ogromny reaktor łukowy czy płonący motocykl... Lub zrobią z kogoś wielkiego zielonego stwora - westchnęłam.
Zaczęłam robić ów miecz dla Samuela. Jak będzie czas przed 12 to i pójdę zobaczyć co fretki majstrują.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:51 pm

Samuel tylko wytrzeszczył oczy. -Eeee... to chyba nie powinienem dawać im swoich mang, bo jeszcze coś gorszego zmajstrują.- Mruknął. Zabrałaś sie za robienie miecza, który po godzinie był już gotowy. Samuel zadowolony podniósł kawał żelastwa i po chwili wsadził go na przyczepę. -Podrzucić cie do willi?- spytał się. Zegar pokazywał, ze jest po 11.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 3:53 pm

- Na przykład ogromny mech czy narzędzia tortur? - zaśmiałam się.
Spojrzałam zadowolona na miecz i oddałam go jaszczurowi.
- Byłoby fajnie - powiedziałam i zawołałam swoje zwierzaki by poszły siedzieć na przyczepę.
Ja natomiast siadłam obok miejsca kierowcy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:04 pm

Po kilku minutach dojechaliście do willi. -Pewnie tak, ale jakieś inne dziadostwa zaczęły by budować.- Burknął. Wysadził cie ze zwierzakami i odjechał w stronę miasta. Gdy weszłaś go garażu budynku rzeczywiście fretki budowały tam coś co wyglądało jak Batmobile. Jedna z fretek podskoczyła i przyleciała do ciebie z projektem w łapie. zaczęła nim wymachiwać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:08 pm

Spojrzałam na pojazd zaskoczona.
- To wygląda świetnie - stwierdziłam. 
Wzięłam od fretki projekt i go obejrzałam. Ciekawe co tam wymyśliły.
- Coś mam wrażenie, że miejsca w wilii zacznie mi brakować szybciej niż myślałam - zaśmiałam się lekko sama do siebie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:15 pm

na projekcie był narysowany samochód batmana i rysunki poszczególnych części. Z tego co się orientowałaś chyba będzie miał jakieś dodatkowe bajery, ale to mogłaś zostawić fretkom. Zwierzaki zaciekawione przyglądały się pracy twoich "poddanych". Kilka fretek było wolnych i domagały się od ciebie jakiś wskazówek.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:17 pm

Popatrzyłam się na owe fretki bez zajęcia.
- Okey chodźcie za mną, mam dość sporo tych kabli a część z nich trzeba przeciągnąć przez dość ciasne miejsca - wyjaśniłam im krótko.
Przyda mi się też ktoś kto by mi podawał narzędzia. Nastawiłam zegarek w telefonie na godzinę 11.50 by uruchomił mi się wtedy na nim alarm i zaczęłam mówić fretkom jak mają to zrobić, po czym zabrałam się do roboty i ja, montowałam części i je podłączałam. Trzeba było też popracować nad zasilaniem...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:25 pm

Fretki pokiwały głowami i zabraliście się do pracy. Akurat, gdy zadzwonił alarm skończyliście. Jeszcze trochę i twój super komputer będzie gotowy. Fretki podskakiwały popiskiwały. Jedna z nich przybiegła z magna Evangelion, a ty już miałaś przed oczami to, ze zaczną budować jakieś mechy. Blaze mruknął i razem z nimi zaczął przeglądać komiks, a Szczerbatek pokazywał co chce mieć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:27 pm

Zaśmiałam się.
- No to ja mykam na jakiś czas - powiedziałam do zwierzaków. - I proszę, przynajmniej póki mnie nie ma nie budujcie czegoś większego niż batmobil - poprosiłam ich.
Bo inaczej będą musieli poza willą to budować a póki co nie wchodzi to w grę. Trzeba będzie przygotować jakieś większe podziemia czy coś?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:39 pm

Fretki tylko coś pisnęły, a Szczerbatek i Blaze zostały by pilnować czy czasem nie budują jakiegoś mecha w garażu. Gdy weszłaś do fabryki przy ścianie już stał Doktor i podrzucał w dłoni swój śrubokręt. -O, cześć.- Przywitał się. Popatrzył na ciebie zamyślony. -Hm... słyszałem ciekawe wieści na twój temat.- Zaczął.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:42 pm

- Witam - powiedziałam na doktorka.
Przechyliłam lekko głowę na bok.
- O jakie wieści panu chodzi? - spytałam się i stanęłam bliżej niego chcąc sie dowiedzieć o co mu chodzi.
Może chodzi znowu o fretki?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeSro Maj 14, 2014 6:01 pm

Władca Czasu wzruszył ramionami. -Twoje fretki budują replikę Tardis.- Powiedział z wyrzutem w końcu. Westchnął. -Ale nie o to chodzi.- Dodał szybko. -Chodzi o pewną osobę. Słyszałaś o Sirdzie? O tym gościu o którym mówiła ta wężyca? mam pewne podejrzenia kim on może być.- Powiedział nieco zdenerwowany.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeSro Maj 14, 2014 6:05 pm

- No w sumie z zewnątrz to nie jest większe od batmobila... -mruknęłam tylko.
Na słowa o Sirdzie pokiwałam głową.
- Kto to mógłby być? - dopytywałam się doktorka.
Ciekawe czemu jest tak zdenerwowany. Cóż zaraz zobaczymy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeSro Maj 14, 2014 6:18 pm

-No cóż, bo to mój stary "znajomy". A raczej przeciwnik, moja nemezis.- Mruknął zdenerwowany i zaczął chodzić w kółko. -Myślę, ze Sird to Master.- Powiedział w końcu. Doktor podrapał się po głowie i chodził od jednej ściany do drugiej. -Podobno miałem być ostatnim Władca Czasu.- Mruknął.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeSro Maj 14, 2014 6:23 pm

Spojrzałam na niego zaskoczona.
- Cóż widać moze się jakiś uchował gdzieś... w czasie? - podrapałam się po głowie. - Tak samo inni by mogli - chociaż sama w to nie wierzyłam.
Skoro to jakiś wróg doktorka to mamy przekichane.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitimeSro Maj 14, 2014 6:27 pm

-Moze.- Odpowiedział. -Jeśli się nie mylę, a wierz mi chciałbym chociaż w tej kwestii się mylić to mamy ogromny problem.- Dodał. -Azrail nie może brać w tym udziału, bo ona spotka Mistrza dopiero do 500 lat.- Skrzywił się. -Wiec zostałaś tylko Ty i jaszczur. Power Rangers nie nadają sie do tej roboty. Narobią za dużo huku.- skrzywił się. -A po za tym Mistrz jest sprytny. A ze Smokiem będzie jeszcze gorszy.- Westchnął.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 34 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 34 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: