PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Świąteczna przygoda!

Go down 
+3
Neytiri
Yomi
Nova
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeNie Gru 15, 2013 7:31 pm

Tak więc oto czas się zebrać w tym naszym gronie... Każdy wasz post będzie punktowany. Suma końcowa punktów przeważy o waszej nagrodzie. Mogę oczywiście na koniec przyznać dodatkowe nagrody innym, bardzo starającym się osobom.

1. Limit linijek na jedną wypowiedź wynosi 15.
2. Punktacji będzie podlegała głównie jakość postu, brak błędów etc. Długość tak bardzo się nie liczy co jednak nie uprawnia do pisania na przykład tylko jednej linijki tekstu.
3. Post przynajmniej raz dziennie, góra dwa, żeby wszyscy mieli szanse.
4. Gdyby ktoś nie załapał się na poprzednią turę to może nadrobić ale uwaga... tylko jeden post w tył i będzie on trochę niżej punktowany ale zawsze coś.
5. Dialogi grubą czcionką, ewentualne myśli pochyłą proszę.


Oto czas zacząć!

Cała grupka zbierała się w domu Novy. Dziewczyna przyjęła wszystkich z ciastkami i innymi przysmakami w domu. Zostało jeszcze dwojga gości... Mianowicie nasze specyfiki - Kanrisha i Azyl. Okudłacona kobieta nie miała zbytnich kłopotów ze schodami, ale nasz pingwin sporo się naskakał. W końcu Nova wzięła go sobie na ręce i zaniosła do pokoju.
- Tylko mi nie tykaj akwarium - pogroziła mu palcem i usiadła.
Wyjęła ze swojej szafki mapę i zaczęła ją przeglądać.
- Cóż to dość niezwykłe, że akurat ja ją znalazłam... Jest zaznaczonych kilka punktów. Stary las przy Ciężkowicach, rzeka Dunajec w Zakliczynie, nasze Tatry... Jeszcze Kraków... Nie wiem co to oznacza ale może sprawdzimy przynajmniej jedno z tych miejsc. Które wybierzemy? - spytała się na koniec po krótkich wyjaśnieniach.
8 osób w jej przytulnym, małym pokoiku... to już tłum, ale przynajmniej bardzo fajny tłum.
- Ney tylko jak co mi tu nic nie pokrój swoimi ostrzami - zaśmiała się do dziewczyny obok.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeNie Gru 15, 2013 7:45 pm

Przekrzywiłam głowę i próbowałam zerknąć na mapę. W końcu jednak wstałam i podeszłam do Novy. Uważnie przyjrzałam się mapie. -Może by tak wybrać się do starego lasu przy Ciężkowicach? W takich miejscach zawsze można znaleźć coś ciekawego.- Rzuciłam swoja propozycje. Całkiem ładne towarzystwo się tutaj zebrało. No cóż, przynajmniej podróż będzie o wiele bardziej ciekawa. -Co o tym myślicie?- Spytałam się. Usiadłam znowu obok Kanrishy i pociągnęłam ją lekko za futro. Nie zrobiłam tego złośliwie tylko sobie sprawdzałam czy ma mięciutkie futerko.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 28
Skąd : Nikąd:)

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 5:16 am

Spokojnie nic nie zniszcze. smieje sie do Novy bawiac sie swoimi nozami. Moze by tak pojsc gdzie jest najblizej? Bo spójrz na nas... Pingwin chyba nam najbardziej będzie zawadzal? pokazuje na Azyla. Nie żebym coś miała do niego ale za pewne ludzie będą dziwnie patrzyc. odchylilam się na fotelu i spojrzalam w sufit. Najciemniwj pod latarnią. mruknelam pokazując punkt najbliżej zlokalizowany domu Novy pokazując gdzie ja bym sprawdzała.
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 6:22 am

Kanrisha uśmiechnęła się i delikatnie pacnęła Yomi po ręce. Nie złośliwie, tylko ot tak, dla zaczepki.
- Moje futro ma prawo tykać tylko jedna osoba i nie ma jej w naszym towarzystwie - zaśmiała się, ukazując długie kły. Spojrzała na pingwina
- Nie zgadzam się z tobą, Ney. Toż to pingwin z Madagaskaru. No wiesz, te co kung-fu umieją itd. - znów się zaśmiałam. Potem podeszłam do Novy, patrząc na mapę. Hm... Dla niej wybór był prosty, ale chwilę udawała, ż się zastanawia, a potem pokiwała łbem i wskazała jedno miejsce na mapie.
-Wiecie, wilka zawsze ciągnęło do lasu, więc czemu by nie i tym razem? - zapytała, wracając na swoje miejsce, coby tłumu przy mapie nie robić. Potem zaczęła wpatrywać się w zgromadzonych.
Chyba jestem tu najgłupiej wyglądającą osobą, zaśmiała się w duchu
Powrót do góry Go down
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kaimi


Liczba postów : 304
Join date : 23/11/2013
Age : 29

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 12:40 pm

-Jestem za lasem-Mruknął chłopak nie podchodząc nawet do mapy-Nie wiem czy zauważyliście ale tworzymy dosyć...nietypową grupę-Spojrzał na pingwina,ostrza Ney i Kanrishę z jej futerkiem
-Dzięki drzewom nie będziemy zwracali na siebie uwagi,a co ważniejsze ułatwią ucieczkę jeśli to co znajdziemy pokaże się niebezpieczne-Sięgnął po ciasteczko nie podnosząc głowy,długie,czarne włosy zasłaniały mu twarz,a głos był silny i ponury...ale cóż,nie był najdziwniejszą osobą w tym pomieszczeniu
Powrót do góry Go down
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 2:40 pm

Gdy znaleźliśmy się w domu Novy byłem w niezbyt dobrym humorze. No ale zbliżają się święta i trzeba w jakikolwiek sposób to zmienić. Gdy tylko Nova znalazła mapę od razu mnie to zaciekawiło. Było kilka ciekawych miejsc, ale chyba najbardziej ciekawym miejscem był właśnie las. -Zgadzam się z Kaimim. Las najbardziej mi odpowiada. Poza tym to chyba największe miejsce i tam na pewno będzie kilka ciekawych rzeczy do poobserwowania. - Po tych słowach zamilkłem i usunąłem się w kąt. Jakoś nie ciągnęło mnie za bardzo do towarzystwa. Raz za czas zerkałem tylko na innych i oczekiwałem odpowiedzi Novy. To przecież ona jest gospodarzem. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 8:12 pm

Rozgościłem się w domu Novy korzystając z poczęstunku rozsiadłem się wygodnie w fotelu przysłuchując się rozmowie. Głównie chodziło o zrobienie rozeznania w ogólnej sytuacji w grupie i poznanie toku myślenia poszczególnych osób.
-Las czy nie las, byleby coś zarobić. Ale moim zdaniem powinniśmy poszukać czegoś w miejscach do których nikt normalny by się nie zapuszczał. Na przykład jakaś jaskinia w Tatrach albo ukryta pod wodą jama. -dodałem swe zdanie i czekałem na dalsze rozwinięcie tej naszej małej konwersacji.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 6:32 pm

Po przesłuchaniu opinii całej drużyny Nova już wiedziała jakie to miejsce trzeba wybrać.
- No to do lasu - powiedziała. - Jest tam od groma ogromnych kamulców, może znajdziemy coś ciekawego - zadecydowała.
Po niedługim czasie spakowała do torby rzeczy na drogę dla siebie i drużyny, porozdawała prowiant.
- Mamy trzy namioty do dyspozycji, więc się porodzielajmy kto śpi z kim w którym w trakcie podróży - niedługo wyszli z domu.
Pogoda była dość wietrzna, trochę chmur... Padać jednak nie powinno, przynajmniej dzisiaj w trakcie ich najdłuższego odcinka wędrówki...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 28
Skąd : Nikąd:)

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 6:47 pm

Nie patrząc na grupę zarzucilam torbę na ramie i poszłam za Nova. Ostrza schowalam by nikt nie powolany się nie pokaleczyl bo było by na mnie. Czując wiatr na twarzy usmiechnelam się do siebie w duchu rozkoszujac się tym uczuciem. Wedrowalam za Nova. Ona najlepiej znała te tereny. Ja nie z gór. Me okolice to Mazowsze oraz mazury. Tam czułam się najlepiej.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 6:48 pm

Wzięłam namiot i od razu stanęłam przy Karishy. -Ja chce spać z futerkiem...- Powiedziałam i popatrzyłam słodkimi oczami na wilkołaczycę. Po chwili zaśmiałam się tylko i ruszyłam za Novą. -Będzie trzeba obejrzeć te kamulce. Może znajdziemy tam jakieś wskazówki.- powiedziałam zamyślona. W sumie to miało nawet sens. W takich miejscach zawsze mogą znaleźć się jakieś tropy albo wskazówki co do tej mapy. No i może będzie wiadomo czego szukamy. Wypuściłam Charizard, by także podróżowała za nami i obserwowała okolicę.
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:01 am

"Wilkołaczyca", też sobie wymyśliła, zaśmiałam się w duchu, jednak pokiwałam głową
- Dobra, dobra ale nie ma tykanie po futrze bo pogryzę - zaśmiałam się widząc jak dziewczyna robi oczy kota ze Shreka. Potem wypuściłam Hauntera i Vulpixa, żeby nam pomogli. W końcu Kyuu to wytrawny wędrowca, na pewno pomoże nam znaleźć ślad, którego te ludziki... i ja nie znajdziemy.
- Garruś, pomóż Charizardowi tam w powietrzu. Gdybyś coś znalazł daj znać. Kyuu, pójdziesz ze mną i będziemy oglądać wszystko z ziemi - rzuciłam, głaszcząc oba pokemony zanim się rozejdą. Potem spojrzałam na dziewczynę, co się mnie uczepiła jak rzep wilczego ogona i uśmiechnęłam się. Jej pokemon może się przydać podczas cięższych starć.
Powrót do góry Go down
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 2:38 pm

Widząc jak gospodarz imprezy się zbiera nie czekając zabrałem potrzebne rzeczy. Do plecaka wrzuciłem: linę, latarkę, zapasowe baterie, aparat, zamienne buty, apteczkę i kartki papieru. Zaraz potem ubrałem swoją kurtkę i ruszyłem za innymi towarzyszami. Szkoda, że było dość mało tych namiotów. No ale co poradzić musimy sobie pomagać na różne sposoby. Trochę znałem się z tym terenem, ale nadal wielu miejsc nie znałem. Tak więc byłem zdany na Novę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 4:13 pm

Wziąłem prowiant od gospodarza i ruszyłem za grupą do lasu mając na celu lekkie wzbogacenie się na tej małej wyprawie. Nie przejmowałem się nawet małą liczbą namiotów nie chciałbym tylko wylądować w jednym z jakimś homoseksualistą ewentualnie mógłbym spać na drzewie. Rozglądałem się po okolicy szukając czegoś co jakoś się wyróżnia, wypuściłem Gibla i poleciłem jej by czyniła to samo co ja.
Powrót do góry Go down
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kaimi


Liczba postów : 304
Join date : 23/11/2013
Age : 29

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 4:52 pm

Wstałem i zarzuciłem torbę na ramię,miałem wszystko czego potrzebowałem.
Popatrzyłem na pokemony,które pojawiły się dookoła
-Wybrałem las,żeby nie ściągać uwagi...ale widzę,że przy was to nie możliwe-Popatrzyłem na Charizarda,który wyjątkowo rzucał się w oczy,a także na mniejsze pokemony,które podwoiły ilość idących
-Śpię na dworze-Stwierdziłem i ruszyłem za Novą...cóż,tylko ona miała mapę
Powrót do góry Go down
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 7:40 pm

Nie oszukujmy się- Shiro odstawała nieco od towarzystwa. Ale cóż innego można pomyśleć? W końcu w domku, jak również teraz, znajdował się przed nią tłum ludzi najróżniejszej maści (zresztą rasy też). Prócz dwóch dziewczyn- przewodniczki i Yomi, podróżującej u boku najprawdziwszego wilka, pozostałą część grupy stanowili przedstawiciele płci przeciwnej, o pingwinie z Madagaskaru nawet nie wspominając. Nie uczestnictwo w wybieraniu celu podróży, oznaczonego na mapie, czy też odmienność nie ostudziły jednak zapału dziewczyny. Mimo iż na dworze mróz szczypał w policzki, nastolatka dziarsko ruszyła naprzód ze Snivy na barku, której wywiązała na szyi swój szalik, ażeby trawiasty wężyk się nie przeziębił. Sama zasunęła kurtkę pod podbródek i już po chwili znajdowała się na czele gromadki pomiędzy pozostałymi nastolatkami. Ciekawska, co i raz zapuszczała żurawia przez ramię Novy, by sprawdzić w którym kierunku podążają i jakie napotkają na drodze przeszkody do pokonania. Dodatkowo, ogrzewała się przy płomieniu Charizard'a brunetki, rozmyślając z kim też przyjdzie jej dzielić namiot.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 7:48 pm

Dziewczyna popatrzyła się po całym zespole.
- Nie przesadzajmy z ukrywaniem się, mało co osób tam się zapuszcza - stwierdziła.
Wszyscy pewni siebie i żądni przygód czy też pieniędzy wedrowali z sporym wigorem. Otoczenie ciągle się zmieniało. Najpierw pola, potem lasy użytkowe... A wreszcie gęste zarośla i niezbadana puszcza... Kanrisha czuła się tutaj świetnie, pingwinowi w trakcie drogi coś wypadło i musiał wracaćddo pozostałychtrzech jego madagaskarskich przyjaciół. I zaczęło kropić. Nova zabrała się za rozkładanie namiotu, którego wzięła. Ogólnie każdy pomieści w sobie trzy osoby bez gniecenia się. W oddali dało się słyszeć grzmoty.


Przepraszam za ogólnego posta, komputer chyba dzisiaj już nie pójdzie jeśli w ogóle.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 7:54 pm

Skrzywiłam się na widok ciemnych chmur. -No, świetnie. Będzie padać.- Mruknęłam i zabrałam się za rozstawianie namiotu. Zerknęłam na swoja Charizard i resztę będących wokół pokemonów. -Kto chcę być ze mną w namiocie? Jak coś nie chrapię.- Powiedziałam i zerknęłam ukradkiem w niebo słysząc grzmoty. -Brrr... burza.- Mruknęłam i wyjęłam pokeball, by schować swoja Charizard do kulki. W końcu to ognisty pokemon. Następnie wypuściłam Gyarados. -Aki, teraz twoja kolei. Stan na straży naszego obozu i dawaj znać jak tylko pojawi się jakieś niebezpieczeństwo albo coś dziwnego.- Poleciłam czerwonemu wężowi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 8:25 pm

Przeciągnąłem się i zabrałem się za pomoc Novie z rozstawianiem namiotów by dziewczyna nie musiała się za bardzo przemęczyć.
-Uprzedzam że chrapie jak diabli. -powiedziałem sięgając po części namiotu.
Spanie na drzewie w czasie burzy odpada więc ktoś będzie skazany na moje chrapanie. Teraz wystarczy poczekać i zobaczyć z kim będzie mi dane dzielić przestrzeń do spania.
Powrót do góry Go down
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 8:42 pm

Gdy przyszła pora na rozstawianie namiotów, strażniczka starała się każdemu choć trochę pomóc. Potrzebowała jeszcze nieco czasu na odnalezienie się w grupie, jednakże na uwadze miała zaprezentowanie się nowym towarzyszom od jak najlepszej strony. Kiedy udało się już rozłożyć wszystkie namioty, Shiro przysiadła na pobliskim głazie, by nieco odpocząć. Tymczasem gdzieś w oddali rozległy się grzmoty.
- Oho, nadchodzi burza- westchnęła niebiesko-włosa, spoglądając na nadciągające, kłębiaste i jednocześnie ponure chmury. Cóż, wypadałoby się do kogoś dokooptować do namiotu, czyż nie? Dziewczyna, słysząc pytanie Yomi, postanowiła skorzystać z okazji i spytała dość nieśmiało:
- Może znajdzie się w waszym namiocie jakieś miejsce dla mnie?- Uśmiechnęła się szeroko, a następnie spoglądając w stronę brunetki i stojącej obok niej "wilkołaczycy", dodała:- Od razu wspomnę, że raczej nie chrapię- a przynajmniej nigdy się na tym nie przyłapałam.
Powrót do góry Go down
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 1:58 pm

W końcu znaleźliśmy się w lesie. Po chwili spostrzegłem, że pingwin gdzieś znikł. Widocznie miał ważne sprawy. Kontynuowałem podróż ze wszystkimi i cały czas się im przyglądałem. W końcu zaczęło padać. Natychmiast schowałem mojego towarzysza do PokeBalla, bo przecież nie lubi wody. Starałem się pomóc każdemu przy rozbijaniu obozu. Mimo tego, że moim ulubionym typem jest typ ognisty to deszcz wcale mi nie przeszkadzał. Zaraz potem obserwowałem namioty. Musiałem jakiś wybrać, bo w taką pogodę na dworze długo bym nie przeżył. Powolnym krokiem zbliżyłem się do namiotu Novy i wydusiłem z siebie. - Przepraszam bardzo czy znajdzie się miejsce w twoim namiocie dla mnie ? - Po tych słowach patrzyłem na dziewczynę. Robiło się coraz chłodniej i raz za czas można było usłyszeć grzmoty dobiegające z daleka. Byłem pewien, że to kwestia czasu i dopadnie nas burza.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 28
Skąd : Nikąd:)

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 4:06 pm

Po dotarciu na miejsce postoju uslyszlam burzę. Za specjalnie mi ona nie przeszkadzała lecz postanowiłam schować swojego ognistego towarzysza. Gdyby był Arcaninem poszlabym spać wtulona w niego ale fakt faktem nie w deszcz.
Spojrzlam zaciekawiona działaniami Novy i Kenshiego i spytałam
Mogę z toba dzielić namiot?
widziałam że jakiś chłopak się już spytał Novy czy bedzie mógł z nią spać. Wiedziała jaka jest sytuacja między parą jednak zapytać nie zaszkodzi.
Nie chrapie ale śpię z nożem pod poduszka. wyszczerzylam się przyjaźnie. Teraz Kenshi i Nova stali przed wyborem. Wziąć dwóch maruderow czy pobyc sam na sam ewentuaknie z kimś. W jednym na miocie mogło spać ok 3 osób jak zdążyła zauważyć. Chociaż pingwin mało miejsca zajmował. Zreszta pingwin gdzieś znikł. Jak widać miał za krótkie lapki i nie nadazyl za reszta. I może bardzo dobrze?
Powrót do góry Go down
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kaimi


Liczba postów : 304
Join date : 23/11/2013
Age : 29

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 8:15 pm

-Eh,moje szczęście-Mruknąłem patrząc na kłębiące się chmury,ciemne obłoki powoli zasnuwały niebo-Jednak zdania nie zmieniam,śpię na zewnątrz....Gastly,Show Time-Powiedziałem uwalniając gazowego pokemona,ciemne chmury,burza itp. to klimaty poke-duchów,więc co mi szkodzi
-Gastly,użyj Telkinessis i zrób nam schronienie z widokiem-Poleciłem
Z lasu zaczęły zlatywać się patyki,gałęzie,fragmenty mchu,liście i wiele innych,powoli tworząc niewielki szałas bardziej przypominający wartownię.Można się było w niej schronić i jednocześnie obserwować okolicę
-Macie więcej miejsca w namiotach-Stwierdziłem odgarniając długie włosy i wchodząc do środka
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 7:48 am

Kanrisha spojrzała na Shiro z uśmiechem i popatrzyła na Yomi. Potem przeciągnęła się
- Mi tam chrapanie nie przeszkadza, więc nawet jakbyście chrapały to nie usłyszę. Ja też nie chrapię, ale strasznie wcześnie wstaję, więc od razu ostrzegam - powiedziała. Ach, nie ma to jak porządna burza. Schowała jednak Kyuu, no bo wiadomo, że ogniste stworki wody nie lubią. Zawołała Garanda, a gdy ten zleciał pogładziła go
- No, mordeczko, popilnujesz obozu razem z Akim, dobrze? - zapytałam. Jest pokeduchem, to raczej deszcz mu nie przeszkodzi...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 5:22 pm

Po niedługim czasie wszyscy zabrali się do roboty, a Nova miała trzy chętne osoby by z nią spać... Cóż, z jedną będzie na pewno, ale pozostałe dwie?
- No dobra, robimy małą przeróbkę, użyjemy płacht z dwóch namiotów by zrobić jeden większy - zarządziła.
Trochę dużo zajął im taki montaż, ale na szczęście po niedługim czasie było gotowe i może im się tam zmieścić nawet pięć osób.

Kenshi, Nova, Sanato i Neytiri ułożyli się pod kocami w swoim dość dużym namiocie, a zaraz obok nich, w mniejszy, spała Shiro, Yomi oraz Kanrisha. Kaimi był odludkiem i niezbyt miał zamiar spać z pozostałymi. Zrobił sobie istną altankę widokową. Deszcz zaczął lać jak z cebra. Niebyt było zasnąć w takich warunkach, albo przynajmniej byłoby zasnąć, gdyby nie wszyscy byli po ciężkiej wędrówce, jaką dzisiaj odbyli, no może Kaimiemu trochę na nos kapało i to dość utrudniało mu sen.... Do swojego celu mieli 2, może 3 godziny drogi. To nic w stosunku do tego co było dzisiaj. Pokemony pilnowały obozowiska. Przynajmniej wszyscy tak myśleli. Ulewa uspokoiła się o północy, a rano zza chmur nieśmiało już wychylało się słońce. Namioty dobrze wszystko zniosły, szałas taki szczelny nie był... Jako pierwszy obudził się bardzo wcześnie Kaimi, spadła m na nos kolejna kropla wody mimo wszelkich prób zatkania wrednej dziurki to zawsze woda znajdowała sobie inny tor drogi. Pierwszą rzeczą jaką zauważył chłopak to było... zniknięcie pokemonów! Tak, dokładnie, pokemony wyznaczone na straż zniknęły! Nic innego nie zniknęło tylko akurat te pokemony.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 5:44 pm

Weszłam do namiotu z Shiro i Karishą. Od razy położyłam się spać, by odpocząć po tej podróży. Gdy tylko się obudziłam wyjrzałam przez wyjście. Kiedy tylko okazało się, ze stróżujące pokemony zniknęły od razu wyskoczyłam z namiotu. -Shiro, Karisha! Obudźcie się. Pokemony, które stały na straży gdzieś znikły.- Próbowałam obudzić swoje sąsiadki z namiotu. Rozejrzałam się i zerknełam na siedzącego na drzewie Kaimiego. -Zauważyłeś co się tutaj mogło stać?- spytałam się chłopaka i wypuściłam swojs Charizard. -Miki, wzleć nad obozowisko i rozejrzyj się czy czasem w pobliżu nie ma zaginionych pokemonów.- poleciłam jej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świąteczna przygoda! Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Świąteczna przygoda! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Świąteczna przygoda!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Świąteczna przygoda
» Przygoda Kyoshiro
» Przygoda Chiyuri
» Przygoda Matta- Kacperro
» ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Eventy-
Skocz do: