Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Świąteczna przygoda!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 662

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Pią Gru 20, 2013 5:56 pm

Wstalam, przeciagnelam sie i rozejrzalam po namiocie. Na szczescie byl on dosc spory i jedno drugiemu nie zawadzalo. Gdy wyszlam na zewnatrz zauwazylam pewna zmiane, a mianowicie brak pokemonow ktore mialy pilnowac obozu. Wypuscilam swojego Grow
Poszukaj ich tropu moze gdzies sie zapodziali nei daleko. wydalam polecenie swojemu pokemonowi. W koncu to byl pies. Badz jednak w zasiegu glosu. Gdy cos znajdziesz wracaj jak najszybciej badz wolaj. dodalam do swojego towarzysza. Sama predko sie ogarnelam i poszukalam jakis sladow w poblizu obozowiaska.

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 137

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Gru 21, 2013 4:31 pm

Wyczerpana i mocno dotleniona niebiesko-włosa ruszyła za Yomi i Kanrishą do materiałowej klatki, znaczy się namiotu. Mimo swojego zmęczenia, nie mogła jednak długo usnąć. Kropelki deszczu monotonnie uderzały o płótno tymczasowego domku, a i potężna dawka wrażeń dawała siwe znaki. Lecz chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Ze snu, o świcie, wybudził ją krzyk brunetki. Ciężko było uwierzyć, że Pokémony postawione na straży zostali porwane. Przecież nie słyszały żadnych odgłosów uprowadzenia ani niczego podobnego. Pozostała tylko nadzieja, iż są gdzieś niedaleko i uda się ich odnaleźć. Shiro przywołała swoją partnerkę, która na szczęście pozostała na noc bezpieczna, w namiocie, pod ręką właścicielki, i spytała się jej o to samo, co Yomi Kaimiego. Możliwe, że ona cokolwiek wie? Następnie poleciła Hebi, aby pomogła Growlithe'mu w poszukiwaniach jakiegokolwiek tropu czy też poszlaki. Sama również przystąpiła do przeszukiwania terenu. Starała się znaleźć ślady schwytanych stworków (czy też ludzi, którzy zaplanowali akcję). Istniała duża szansa, iż uda im się coś odnaleźć, w końcu okolice były obszukiwane z góry i z dołu, a strażnicy nie mogli się przecież rozpłynąć w powietrzu.

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 565

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Gru 21, 2013 5:09 pm

Kanrisha mocno już zmęczona weszła do namiotu. Swój koc oddała Yomi, w końcu jej nie był potrzebny. Obudziło ją wołanie Yomi
-Że co? - zapytała wstrząśnięta. Jej Garrand? Wypuściła Kyuunga
- Słuchaj, mały: pokemony, które pilnowały obozu zaginęły. Musimy je znaleźć. Pójdziemy w przeciwną stronę niż Gowlithe i przeszukamy tą część. Gdybyśmy coś znaleźli to Kyuu puści Ember w górę - rzuciłam do pozostałych i ruszyłam z pokemonem. Nie chciałam go puszczać samego, zwłaszcza po tym, co się stało ze strażnikami. Gyarados... kto mógłby go pokonać i złapać, o ile gdzieś nie poszły, ni robiąc przy tym hałasu?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 304

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Gru 21, 2013 6:41 pm

Uderzyłem ze złością w szałas robią w nim spora dziurę
-Nic nie widziałem,starałem się czuwać ale też musiałem spać-Czułem się podle,może gdybym nie usnął pokemony by nie zaginęły.
Nagle mnie olśniło
-Każcie pokemonom wywęszyć gazy fabryczne-Powiedziałem do trenerek,które wyruszały na "węszenie" pokemonów,a gdy zrozumiałem,że nie bardzo rozumieją o co chodzi dodałem
-Ciało Gastly'ego składa się z toksycznych gazów i fabrycznych oparów,dla waszych pokemonów może być o bardzo mocny zapach...a skoro padało to ogniste pokemony mogą dodatkowo podgrzać ziemię,jeśli część tych gazów wsiąknęła w rozmokłą glebę,pod wpływem ciepła odparują ułatwiając tropienie-Oznajmiłem,nie miałem stuprocentowej pewności czy ten plan wypali...ale coś zrobić trzeba

Gość

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Nie Gru 22, 2013 4:00 pm

Ulewa nie przeszkadzała mi w zaśnięciu wręcz przeciwnie dzięki niej zasnąłem prawie momentalnie zaraz po wejściu do namiotu i znalezieniu sobie kąta. Pobudka była spokojna choć zaskakująca z powodu braku pokemonów. Gible była moim jedynym pokemonem więc zabrałem się ostro do poszukiwań razem z resztą. Rozglądałem się za śladami skoro padało to ziemia musiała nasiąknąć wodą przez co stała się miększa więc odciski łapek pokemonów powinny się w niej odcisnąć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin

Liczba postów : 3430

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Wto Gru 24, 2013 7:48 am

Niedługo zaczęły się poszukiwanie zaginionych pokemonów. Charizard patrolowała wszystko z góry, jednak nic szczególnego nie mogła dostrzec. Hebi jako poke-wąż dzięki swojemu językowi mogła wywęszyć to i owo w okolicach. Kyuung Kanrishy powędrował w inną stronę niż Growlithe Neytiri. Kaimi poddał wszystkim niezłą myśl odnośnie poszukiwania po zapachu gazów fabrycznych. Nagle pokemon Neytiri przybiegł z donośnym skiałczeniem. Coś musiał zobaczyć i to go chyba nieźle wystraszyło.  Charizard niedługo też wróciła i wskazywała kierunek, skąd przed chwilą Growlithe uciekał w panice. Nova nawet nie musiała nikomu nic mówić - wszyscy pobiegli w tamtym kierunku w nadziei, że znajdą zaginione pokemony. Znaleźli się po chwili w miejscu z dość szczególnie wyglądającymi drzewami.
(nie zwracajcie uwagi na postaci na nich)

W sumie to nie wiadomo czego pokemon się tak wystraszył, ale zaraz... Jak tylko się tutaj zjawiliście to drzewa zaczęły się poruszać! Teraz wszyscy mogli wyróżnić u nich nogi, łapy, tulów, głowę... Istoty zaczęły zmierzać w ich kierunku i wcale nie miały dobrych zamiarów, a wilgoć nie sprzyjała ognistym pokemonom.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin

Liczba postów : 1757

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Wto Gru 24, 2013 2:28 pm

Szybko ruszyłam za swoją Charizard nawet nic nie mówiąc. Stanęłam jak wyryta patrząc na ruszające w nasza stronę jakieś drzewo stwory. -Miki, użyjemy teraz twojego Mega kamienia byś mogła zmienić się w swoja mega formę i zaatakowała te potwory przy pomocy Dragon Claw.- Poleciłam swojej Charizard. Miałam nadzieję, ze uda się chociaż na chwile je powstrzymać. -Miki, spróbuj tez wysłac w ich stronę Dragon Rage.- Dodałam obserwując potwory. -Próbujmy je powstrzymać przy pomocy ataku.- Powiedziałam do reszty.

Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 304

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Wto Gru 24, 2013 2:44 pm

-Okeeeey-Stwierdziłem patrząc na dziwne stwory-To chyba nie są pokemony...ale na pewno rośliny...a myślę,że żadna roślina nie lubi zimy,natomiast wilgoć jest na naszą rękę...Bergemite,Show Time,pokaz im co to znaczy chłodne powitanie,użyj Powder Snow-Rozkazałem.
Ten atak może i nie był silny ale liczyłem na to,że wilgotna ziemia jak i mokre od deszczu ciała przeciwników szybciej zamarzną...a może i ich unieruchomią

Mistrz Gry
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Wto Gru 24, 2013 4:04 pm

Ja z Growlithe bylam niezbyt potrzebna a juz na pewno Grow. Jednak wydalam polecenie
Grow Heat Wave i wysusz ich galozki by moc je nastepnie podpalic za pomoca Ember. patrzylam uwaznie szukajac jakies luki by moc przejsc. Szukalam rowniez sladow zaginionych pokemonow by moc ruszyc ich tropem.

Mistrz Gry
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sro Gru 25, 2013 9:10 am

Spojrzałam na potężne, mokre drzewa. Osuszanie ich może zająć dużo czasu, chyba, że...
- Okay, Kyuu, pokażemy, co potrafimy. Użyj Fire Spin, a następnie Flare Blitz. Pomożemy Growlithe'owi osuszać drzewa. Następnie, aby zdezorientować drzewa biegaj Quick Attackiem w różne strony i atakuj raz Energy Ball, raz Shadow Pulse, a raz Emberem. To powinno je skofundować - rzuciłam ,rozglądając się gorączkowo. Gdyby teraz udało się znaleźć resztę pokemonów, bylibyśmy uratowani. Jeśli nie... cóż, można liczyć tylko na to, że w końcu się popalą...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sro Gru 25, 2013 10:22 pm

Mimo iż liściaste ruchy Hebi nie były w stanie zadać chodzącym konarom zbyt dużych obrażeń, to jednak rozwiązanie konfliktu w sposób demokratyczny nie wchodziło w grę. Shiro postanowiła dołączyć do pozostałych trenerów, rozkazując trawiastej towarzyszce, aby złapała drzewa w pułapkę wytworzoną za pomocą Grass Pledge, a następnie poczęła celować Magical Leaf w ich 'odnóża'. W końcu unieruchomienie roślin, pozwalało na skuteczniejszy atak, nieprawdaż?
Nie zapomniała oczywiście o poszukiwaniu zaginionych stworków. Cały czas bacznie obserwowała poruszające się kłody. Być może miały one jakiś większy związek z porwaniem?

Gość

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Nie Gru 29, 2013 6:36 pm

Szedłem za resztą rozglądając się bo nic innego nie pozostawało mi do roboty oprócz tego. To co ujrzeliśmy zdziwiło mnie i to potężnie, nie spodziewałem się chodzących drzew. Najgorsze że Gible zaginęła więc nie mogłem pomóc w walce.
-Obstawiam że nikt siekiery nie zabrał.
Zacząłem uważnie przyglądać się drzewcom szukając jakiś słabych punktów jedyne na czym teraz moge polegać to zmysł obserwacji.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Sty 04, 2014 4:21 pm

Przepraszam wszystkich bardzo, ale to bardzo... Raczej nie sądzę by ktoś miał chęci po tak długiej przerwie, więc zakańczam ten nieudany event ale nie zostawiam was bez obiecanych nagród...
Tak więc oto i one.
1 miejsce - Shiro: Legendball
2 miejsce - Kaimi: Legendball
3 miejsce - Yomi: Legendball
Pozostałe miejsca: Mega Stone plus 5x Rare Candy

Wszyscy do tego mają po: 2500$, kupon do loterii,

Nagród nie rozpisywałam bardziej ze względu na to, że różnice na ogół były niewielkie. Proszę je odebrać w tym temacie, nagrody osób, które ich nie odbiorą będą potem rozlosowane wśród osób, które miały kupony na loterii w tym miesiącu pod jego koniec.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin

Liczba postów : 1757

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Sty 04, 2014 6:21 pm

Odbieram nagrody.

Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Sty 04, 2014 6:28 pm

Odbieram

Mistrz Gry
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Sty 04, 2014 6:29 pm

Mega stone sobie wybieramy jakiego chcemy?

Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Sob Sty 04, 2014 7:02 pm

Tak, przypisujesz go dowolnemu pokemonowi posiadającemu mega-formę i nie możesz mu go potem odebrać

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Nie Sty 05, 2014 1:12 pm

Wow, 1 miejsce o.o
Maah, zanim kompletnie wypadnie mi to z głowy, to ogłaszam, że odbieram nagrodę. ^^

Mistrz Gry
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Pon Sty 06, 2014 10:02 am

To ja też sobie odbiorę ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Świąteczna przygoda!   Wto Sty 07, 2014 4:37 pm

Biore co dają.
Powrót do góry Go down