Forum PBF pokemon
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Celinkowa KP

Go down 
AutorWiadomość
Celinka
Hodowca
Hodowca
avatar

Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 22
Skąd : Wlkp :D

PisanieTemat: Celinkowa KP   Wto Gru 17, 2013 5:12 pm

Imię i nazwisko: Marceline (Celina) Grey
Wiek: 16 lat
Wygląd: To drobna i niska dziewczyna. Marceline jest aniołkiem. I każdym calem swojego ciała stara się udowodnić, że jest miłą i niewinną dziewczynką. Jest szczupła, wręcz zahacza o niedowagę. Kości lekko wystają ponad cienką skórę. Nogi na zgrabne, choć krótkie. Tak samo ręce. Jej ciemnobrązowe włosy są raczej krótkie i lekko się falują. Ma ładne, pełne usta, drobny, zaokrąglony na końcu nos i małe, przylegające do głowy uszy. Głębokie, błękitne oczy zapadają w pamięci. Różane policzki i równe, białe zęby dodają jej uroku.

Charakter:Jest w niej wewnętrzny Głos, który obserwuje i chętnie krytykuje każdy jej ruch, co bywa uciążliwe, ale i pomocne.
Sama bywa zbyt podejrzliwa i często karci się za to, kiedy próbuje intuicyjnie wykrywać motywy swoich bliskich. Często zauważa również, że jest zbyt ekstrawagancka w tym, jaka jest, co lubi i jak postrzega innych a najgorszym jest dla niej fakt, że nic nie potrafi z tym zrobić.
Zawsze, kiedy ma jakiś problem, ucieka w cień i siedzi tam tak długo, aż sama go rozwiąże, nigdy nie potrzebuje innych w swoich problemach, jest niezmienna i samowystarczalna.
Zwykle jest osobą bezkonfliktową, spokojną i łagodną, można by pokusić się o stwierdzenie, że obdarzoną zdrowym rozsądkiem.
Jeśli chodzi o kontakty z innymi ludźmi, to nigdy nie zdarza jej się udawać zainteresowania rozmową, żeby nie urazić rozmówcy. Jest bardzo bezpośrednia i często postępuje bez skrupułów, nawet można powiedzieć bezlitośnie.
Jedną z jej najważniejszych i najbardziej przydatnych zdolności jest udawanie szczęścia, nawet jeśli jest przygnębiona i załamana. Taki stan rzeczy często ułatwia jej życie i oszczędza zbędnych pytań i udawanej troski bliźnich. Potrafi doskonale udawać i ukrywać wszystkie uczucia; od zażenowania po złość.
Jest dziewczyną bardzo ostrożną wobec innych, czasem nawet nad wyraz, można powiedzieć. Szczególnie nie ufa tym, którzy ukrywają przed nią swoje wobec niej zamiary.
Uważa się jednocześnie za osobę zupełnie niezależną, nie zmieniającą poglądów pod niczyim wpływem. .
Podpisuje się wszystkimi kończynami i ogonem (hehe, he) pod stwierdzeniem, że ludzie w większości przypadków same sobie stwarzają najwięcej problemów.
Zwykle stara się nic nie obiecywać, iść tylko swoją drogą i nie przywiązywać do nikogo i niczego, ponieważ bardzo ważnymi wartościami jest dla niej indywidualność. Mimo wszystko, jest osobą, które potrafi cieszyć się z nowych, dobrych doznań. Postrzega swoje życie jako skomplikowany, ale zdecydowanie harmonijny układ wzajemnych zależności. Nastawiona jest na odbiór otaczającego ją świata bez potrzeby istotnego na niego oddziaływania, a tym bardziej jego zmieniania. Jednocześnie ma mały kontakt z własnymi instynktami i otaczającym środowiskiem. Co więcej stara się nie dopuścić do tego, aby to środowisko miało na nią jakikolwiek wpływ. Pragnie ona bowiem wolności, niezależności, czasem jednak nie potrafi właściwie dokonać oceny własnej wartości.
Jej pozytywne cechy to przede wszystkim samodzielność i fakt, że jest stabilna emocjonalnie, spokojna i zdolna do akceptacji. Jest całkowicie pozbawiona egocentryzmu, jest pogodzona z życiem.
Ma potrzebę osiągnięcia spokoju i stworzenia i utrzymania wewnętrznej harmonii i w otoczeniu, dąży do rezygnacji z jakichkolwiek zmian, unika konfliktów i napięć, często ucieka przed problemami. Często próbuje negocjować z  życiem, dochodzić do kompromisu, czuje się pełnoprawnym partnerem świata. Jest przekonana, że w każdej chwili będzie w stanie dostosować swoje życie do zmieniającej się sytuacji. Cały czas analizuje otoczenie, aby być w zgodzie z otaczającym światem.
Czerpiąc ze źródeł ukrytych w głębi swej istoty idzie przez życie zachowując siłę wewnętrzną w najtrudniejszych sytuacjach. Stres i niepokoje nie mają do niej dostępu. Jeśli wymaga tego sytuacja, umie zdecydowanie i z godnością przyjąć na siebie odpowiedzialność. Ma wysokie wymagania moralne w stosunku do siebie, lecz nigdy się z nimi nie obnosi.
Historia: Najprościej byłoby powiedzieć, że nie pamięta. BO nie pamięta absolutnie nic. Jej zdaniem jej życie zaczęło się teraz. Kiedy ma szesnaście lat, siedzi nago w środku lasu i jedynym przedmiotem, jaki posiada, to biało-czerwona kulka z pokemonem w środku. Co to za pokemon? Dlaczego wszystko, co pamięta to jedno imię: Nathaniel. Kim on jest? JEj ojcem, przyjacielem, może chłopakiem? NO i pamięta rzecz jasna swoje imię i imię schowanego w ballu pokemona. Nic poza tym.
Profesja: Hodowca
Profesja poboczna: Póki co, brak
Pokemony:

Cytat :
Gatunek: Pidgey
Płeć: Facecik

Typ: Normalny l Lot
Poziom: 7.2
Charakter: Gloom jest pokemonem którego zaufanie może równać się z zdobyciem nagrody w olimpiadzie. To bardzo delikatne stworzenie, zdolne do "fochów". Jest bardzo wrażliwy acz nie można tego faktu mylić z byciem ciamajdą. Nią zdecydowanie nie jest. Zna swoją wartość. Bywa niesamowicie zazdrosny. Jedną z jego najlepszych i najważniejszych cech jest jego lojalność. Nie opuści swojej pani nawet, gdyby ubrała go w różowy kostium, nie porzuci jej w najgorszych tarapatach. Jest pamiętliwy, nie zapomina zła, jednak o dobrych uczynkach zwykle też pamięta.
Ataki: Tackle, Sand Attack, Brave Bird
Ability:Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Odznaki: - -
Towarzysz: - - -
Pokemony towarzysza: - - -
Plecak: 5000$
5x Pokeball
2x Potion
Pokedex
Pokenav

Box/Bank: Bank Box
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Celinkowa KP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Skarbiec-
Skocz do: