PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nieobecności Shiro

Go down 
AutorWiadomość
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Nieobecności Shiro Empty
PisanieTemat: Nieobecności Shiro   Nieobecności Shiro I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 9:51 pm

Na początek- ogromne gomene, zwłaszcza wobec Celinki i Novy (YL) za brak odpisów. Persowata nie miała jak zgłosić swojej nieobecności z powodu problemów ze sterownikami w kompie, ale aż do sylwestra raczej zbyt często tutaj nie zawita. Wiadomo- ostatnie dni świąt i sylwek- jednym słowem: muszę spędzić trochę czasu z rodzinką. Jak się zwlokę z łóżka w nowym roku, po imprezce w sali kongresowej, to postaram się wszędzie poodpisywać.
A tak w ogóle, to życzę wszystkim wesołych świąt bożego narodzenia (które już były, ale kij xD) i szczęścia na nowy rok (o, a teraz z wyprzedzonkiem). :3
Powrót do góry Go down
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Nieobecności Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności Shiro   Nieobecności Shiro I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 3:12 pm

Nie, tym razem nie znikam, ale nastąpiły niewielkie zmiany w moim grafiku. Jako, iż mam dość sporo nauki do czwartkowego konkursu, nie będę mogła tak często wpadać na forum (a i chyba szlaban podłapałam >.<'). Tak więc przynajmniej na najbliższe dni rozpiska wygląda następująco:
Wtorek (14.01)- odpisy do 18 (lub też do jeszcze późniejszej godziny).
Środa (15.01)- mam czas do 14 (nie idę do szkoły, więc można mnie będzie złapać koło południa), jeżeli pod wieczór znajdę jeszcze wolną chwilkę, to powinnam się pojawić. Uwaga: Brak odpisów!
Czwartek (16.01)- konkurs, wrócę zapewne po 17. Jeżeli będę miała siły, to ogarnę przygody (ale nie sądzę, że będzie mi mózg pracował xD).
W piątek (17.01) i później- odpisy na pewno będą.
Powrót do góry Go down
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Nieobecności Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności Shiro   Nieobecności Shiro I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 1:17 pm

Maah, wybaczcie, że ostatnio mało bywam na forum, o odpisach już nie wspominając, ale nie najlepiej się czuję. Ba, wręcz fatalnie. W takim stanie jakoś mi mózg nie pracuję, a żeby napisać tego posta musiałam przebyć ciężką drogę z łóżka do komputera. v.v Postaram się jak najszybciej nadrobić swoją nieobecność i dokończyć tworzenie działu z prackami.
Powrót do góry Go down
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Nieobecności Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności Shiro   Nieobecności Shiro I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 11:42 am

Dobra, temperaturka spadła do 38 stopni, więc wreszcie mogę się zabrać za odpisy. Jeszcze raz przepraszam za swoją nieobecność, ale choroba nie dawała z wygraną. Teraz postaram się bywać codziennie, chociaż muszę się trochę poduczyć do jutrzejszego egzaminu ustnego *i poprawki z pisemnego* ;-;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności Shiro   Nieobecności Shiro I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności Shiro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Technikalia :: PPS i Nieobecności :: Nieobecności-
Skocz do: