Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Celinkowe ćwiczenia

Go down 
AutorWiadomość
Celinka
Hodowca
Hodowca

Liczba postów : 56

PisanieTemat: Celinkowe ćwiczenia   Pon Gru 30, 2013 10:27 am

Razem z moim jedynym pokemonem przybywamy do sali treningowej. Tu wypuszczam przyjaciela z PokeBalla i przez chwilę obserwuję dostępne sprzęty, zastanawiając się, jak mogę ich użyć. Zauważam podwieszone pod sufitem w dużych odległościach balony i uśmiecham się lekko. Są doskonałym narzędziem do trenowania prostego ataku, jakim jest Akcja. Mój pokemon zna tylko dwa ataki i nie zamierzam marnować czasu na trenowanie Piaskowego Ataku. Chwytam więc podekscytowanego ptaszka w dłonie, który, tylko ujrzawszy salę zaczął latać w kółko i ćwierkać ze szczęścia.
- Spójrz na te balony, Gloom. Wiszą dość wysoko a ty potrafisz przecież latać. Chcę, żebyś potrenował jednocześnie swoje umiejętności w locie, jak i w celności uderzeń. Będziesz podlatywał do tych balonów i starał się wyhamować zaraz przed nimi, żeby się nie poruszyły. - mówię, patrząc mu prosto w oczy i uśmiechając się od czasu do czasu. Sama też jestem niesamowicie podekscytowana. - Kiedy już uda ci się to opanować, zacznij uderzać w balony.Tylko nie dziobem, żeby nie było za łatwo! Uderzaj skrzydłami tak długo, aż pękną! A im mniej razy będziesz uderzał, tym lepiej. To ważne, żebyś trenował celność. Ja cały czas będę na ciebie patrzyła i tobie kibicowała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

Liczba postów : 3430

PisanieTemat: Re: Celinkowe ćwiczenia   Wto Gru 31, 2013 1:00 pm

Pokemon 1,4 do lv

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokeuniverse.forumpolish.com
Celinka
Hodowca
Hodowca

Liczba postów : 56

PisanieTemat: Re: Celinkowe ćwiczenia   Wto Gru 31, 2013 2:16 pm

Tego dnia Gloom już od samego rana wiedział, że wybieramy się na salę treningową i już od samego dnia był niesamowicie podekscytowany. Piórka nastroszone, oczy jakby bardziej błyszczące niż zwykle i skrzydłami machał jakby jakoś żywiej. Treningi niezwykle przypadły mu do gustu. Dlaczego tu przybyliśmy? Otóż, kilka dni temu, mój pokemon sam z siebie nabył nowego ataku. Posiada on niezwykłą siłę i pokładam w nim wielką nadzieję. Polega on na tym, że pokemon najpierw wzlatuje wysoko w niebo a później zwija skrzydła, kieruje dziób w dół i z niebywałą prędkością leci w dół, przecinając powietrze ze świstem. Z opisu może wynikać, że ataku łatwo jest uniknąć, ale nic bardziej mylnego. Podczas lotu w dół, pokemon wykonuje nagłe zwroty, dzięki którym nie można go trafić a ruch jest nieprzewidywalny.
- Gloom, będziesz celował w tą rękawicę na kijku, którą trzymam. Używaj tego ataku, Brave Bird. Ja będę rzecz jasna starała się tobie zadanie utrudnić, żebyś nie mógł w nią trafić. Musisz się postarać, bo trenujesz ten atak po raz pierwszy w życiu, ale ja wiem, że ci się uda, jesteś bardzo zdolny i do tego ostatni trening poszedł nam bardzo dobrze. No i pamiętaj, żeby za długo nie spadać w jednym kierunku, bo twój przeciwnik mógłby cię trafić jakimś atakiem. Wierzę w ciebie! - z tymi słowami wypuszczam go z rąk i wyrzucam w powietrze z szerokim uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yomi
Admin
Admin

Liczba postów : 1757

PisanieTemat: Re: Celinkowe ćwiczenia   Wto Gru 31, 2013 9:10 pm

+1,2 lvl oraz 0,6 z eventu.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Celinkowe ćwiczenia   

Powrót do góry Go down

Celinkowe ćwiczenia