Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Zapisy do mnie

Go down 
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin

Liczba postów : 3430

PisanieTemat: Zapisy do mnie   Nie Lis 10, 2013 2:36 pm

Tak, tutaj też urzęduję:
Imię:
Gatunek:
Charakter:
Cechy szczególne(może być nawet zupełna zmiana kolorów):
Ataki(te na poziom [10] plus trzy dodatkowe z TM):
Historia:
Wrogowie:
Przyjaciele:
Cele:
Prośby:
Przedmioty:

Ostatnio zmieniony przez Nova dnia Czw Lis 21, 2013 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 565

PisanieTemat: Re: Zapisy do mnie   Czw Lis 21, 2013 4:51 pm

Imię: Rush
Gatunek: Deino
Charakter: Wesoły, skory do zabawy, ale jednocześnie pazerny i pyskaty młody pokemon. Uwielbia gruszki.
Cechy szczególne(może być nawet zupełna zmiana kolorów): -
Ataki(te na poziom [10] plus trzy dodatkowe z TM): Tackle, Dragon Rage, Focus Energy, Incinerate, Dragon Tail, Dark Pulse
Historia:
Rush narodził się kilka lat temu, gdy smoki były traktowane jak święte, gdy nie było na nie mocnych. W jego rodzinie dobrze się wiodło. Jego ojciec był Smoczym Mistrzem. Ale wtedy nadszedł kres, gdyż pojawiły się pokemony wróżki. Smoki wię przeniosły się wysoko w górę, porzucając swój dom. Podobno znalazły swoje miejsce pośród chmur, jakąś latającą wyspę zwaną Smoczym Niebem. Tymczasem najmłodsze smoki zostały na ziemi, by zaznać zwycięstw, porażek oraz trenować i pokonywać kogo się da. Mały, biedny Rush został nagle sam, bez rodziców. Kilka tygodni później dowiedział się że jego ojciec został zabity, a królem smoków został ojciec jego rywala, straszliwy Dragonite. Rush obrał sobie za cel pokonanie króla smoków. Aby to jednak zrobić, musi pokonać każdy szczebel drabiny, po kolei. Najpierw wszystkie smoki z jego grupy wiekowej, potem samice, samce, aż w końcu Smoczy Mistrz. A potem go zabije, mszcząc się za śmierć ojca...

Wrogowie: Inne smoki i większość pokemonów latających i mrocznych
Przyjaciele: Może jakiś inny smok, ale to nie od razu. Na przykład znajdę jakiegoś wykluwającego się smoka?
Cele: Odnaleźć legendarne smocze niebo i pokonać smoczego Mistrza, króla smoków. Oczywiście również ewoluować
Prośby: ciekawa rozgrywka?
Przedmioty: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Zapisy do mnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1