PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poznajmy się!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Poznajmy się! Empty
PisanieTemat: Poznajmy się!   Poznajmy się! I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 7:45 pm

Witam serdecznie zgromadzonych. Cóż, tutaj na forum jestem od niedawna, a warto by było stworzyć tutaj fajniejszą i milszą atmosfere Wink Z pewnością już tu jest ciekawie, jednak nie zauważyłam takiego ładnego tematu. A można się lepiej poznać, co ?

No właśnie Very Happy

Tak więc od razu powiem na starcie, że jestem Aleksandra, ale wolę jak mówią mi Ola. Aktualnie jestem w gimnazjum Smile
Bardzo lubię Anime i Mangę, najbardziej chyba Dragon Ball, Naruto oraz Higurashi No Naku Koro Ni
Mam gg, jeżeli chcecie porozmawiać ze mną zapraszam tutaj: 45755603 (Numer GG)
Jeżeli chodzi o muzykę to słucham okazjonalnie Rock, Punk, częściej Rap od czasu do czasu Jazz. Nie mam ulubionych autorów, to co wleci w ucho, tego słucham Wink
Uwielbiam rysować, bawić się programami graficznymi i tego typu sprawy.
Od niedawna i bardzo powoli zaczynam się interesować motocyklami, z powodu braku czasu nie mogę się zagłębić bardziej w te tematy ;(

A wy ? Podzielcie się ''kawałkiem'' siebie i napiszcie coś Very Happy
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Poznajmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Poznajmy się!   Poznajmy się! I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 5:28 am

Mnie na tym forum kto musi ten zna:) a dla pozostałych:
Jestem Paula, znajomi na mnie mówią Czarna. Chodze do 3kl tecchnikuim. Ogólnie siedzę na forach jakies 7 lat zas na forach o tematyce pokemon 2 lata i jeden dzieńVery Happy. Z anime ogladalam slynne pokemony oraz Shaman King<3. Na codzien zajmuje sie nauka Ta jasne kto wierzy łapka w góre., czytaniem ksiazek, ogladaniem filmow, slyuchaniem muzyki, pomaganiem innym , oraz grafika komputerowa Patrzy z podziwem na grafike forum. Co tu jeszcze pisac.?
moj nr gg to 48353505. Jak ktos chce niech pisze, ale ci co musza miec moj gg to go maja oraz nawet nr tel maja Nova litosci ciesz sei ze mam tel wyciszony  Suspect . A teraz czas do szkoły. Byee *macha łapka*

dodam, ze slucham muzyki z mocnym uderzeniem (rock&metal), kocham mocne wrazenia (motory i samochody). No i ...
Powrót do góry Go down
Toshiro
Trener
Trener
Toshiro


Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2013

Poznajmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Poznajmy się!   Poznajmy się! I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 9:14 pm

W takim razie, siemka, nazywam się Kamil, a przyjaciele wołają do mnie Mrozu Razz. Chodzę do trzeciej klasy gimbaz... gimnazjum. Jestem zapalonym graczem League of Legends i również lubię obejrzeć sobie jakieś anime. Moje ulubione to Code Geass, Bleach, Ao No Exorcist a od niedawna zacząłem oglądać Soul Eater i Carneval. Muzyki mógłbym słuchać na każdym kroku, zazwyczaj lubię to, co usłyszę, jednak Metal i Dubstep są moimi ulubionymi. Dużo filmów się przewinęło w moim życiu, ciężko by mi było je wymienić. Dużo znajomych poznałem przez internet, kontaktujemy się codziennie na TeamSpeaku, więc można powiedzieć, że "Komputer dodał mi trochę odwagi". Na co dzień jestem szarym uczniem z średnimi ocenami, bez rewelacji, który lubi leniuchować i odprężać się przy muzyce lub anime, wtedy co ostatniego by mi zostało to nauka bleeee!. Na forach tego typu siedzę trzy, czy lata z przerwami <jak ci się robić nic nie chce...> [weny mi brakowało i tyle...].
Chyba tyle już mogłem o sobie powiedzieć, jak chcę ktoś ze mną pogadać na gg to niech pisze: 47757210. Tylko od razu w pierwszej wiadomości napiszcie, że jesteście z tego forum, bo zazwyczać źle traktuję nieznajomych, często mam takich co mi spamią. Mam również skype, mój login: theneyar.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Poznajmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Poznajmy się!   Poznajmy się! I_icon_minitimeSro Sty 15, 2014 1:07 am

Uff no to może i czas by wasza adminka napisała coś o sobie... Jestem Klaudia, dokładniej to Klaudia Damian. Mam 16 lat i jestem w pierwszej klasie Liceum Ogólnokształcącego. Profil biologiczno-chemiczny. Myślę, że jak na to, iż praktycznie wcale się nie uczyłam to mi pierwsze półrocze poszło nawet dobrze... Interesuję się zwierzętami. Sama posiadam mini-zoo, czyli 70 rybek w akwarium, 30 z oczka wodnego, 2 żółwie, koszatniczka, chomik, 3 koty, 3 psy... Niedługo dojdzie wybryk mój i taty, będzie wylęgarnia jaj (mężczyźni strzeżcie się). Prócz tego muzyka - z japońskich seriali lub Dubstep, pozostałe to zależy od nastroju. Filmy science fiction i komediowe, je uwielbiam, wręcz kocham, a moją jeszcze jedną manią jest serial Doctor Who, którą zaraziła mnie Yomi. Głównie przesiaduję na gadu-gadu: 25314898, więc proszę tam się kontaktować, ewentualnie mogę komuś podać swój numer telefonu. Neyuś wybacz co ja zrobię, że nie miałam się do kogo odezwać? :c
Prócz tych rzeczy wyżej to lubię rysować Very Happy I jestem strasznie przytulaśna :3
Na PBF jestem już ogólnie 5, może 6 lat. To jest któreś z kolei forum na którym adminuję, ale ogólnie pierwsze, które prowadzę bez udziału panny Oli (ZaczarowanyOłówek), która lubiła nagle znikać na kilka miesięcy Very Happy

Tyle z mojej strony, reszty tych przyjemniejszych i gorszych rzeczy o mnie możecie się dowiedzieć sami Very Happy
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Poznajmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Poznajmy się!   Poznajmy się! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poznajmy się!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Karczma-
Skocz do: