PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Rudej

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
RudaWilczyca

RudaWilczyca


Liczba postów : 9
Join date : 15/01/2014
Age : 29

Treningi Rudej Empty
PisanieTemat: Treningi Rudej   Treningi Rudej I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 1:27 pm

Dla mnie i Growlithe'a podróż po świecie Pokemon dopiero się zaczynała. Dlatego właśnie uważałam, że tak ważne jest by dobrze go wytrenować. Zamiast od samego początku łapać nie wiadomo ile pokemonów, wolałam skupić się na zwiększaniu umiejętności tego, którego już miałam.
Sala treningowa wyglądała tego dnia na opuszczoną, ale nam to nie przeszkadzało. Pogłaskałam "psa" po głowie i wskazałam mu tor przeszkód z poustawianymi manekinami różnych pokemonów.
- Traf je wszystkie w jak najkrótszym czasie! - poleciłam wskazując na manekiny. Growlithe'owi nie trzeba było tego dwa razy powtarzać. Ruszył przed siebie pędem, robiąc uniki przed "wyobrażonymi" wrogami i gryząc manekiny po kolei.
- Dobrze! - krzyknęłam.- Teraz przebiegnij tor przeszkód. - dodałam. On, jakby czytał mi w myślach, natychmiast wskoczył to tunelu, przebiegł go, potem na huśtawkę, na której musiał przez chwilę utrzymać równowagę, następnie po pochylni i przeskoczenie przez dość wysoki pionowy mur. Widziałam, że jest już dosyć zmęczony, ale nie chciałam odpuszczać.
- Wiem, że jest ci ciężko, ale dzięki temu łatwiej zdobędziemy odznaki! - pocieszyłam go. - A teraz, Growlithe, wskocz do wody. - poleciłam, wskazując na basen przeznaczony do treningu wodnych pokemonów. Pokemon spojrzał na mnie przestraszony i cofnął się o dwa kroki. Wstchnęłam, podeszłam do niego i pogłaskałam go po grzywie.
- Wiem, że boisz się wody. To tak jak ja. Ale proszę, musisz chociaż spróbować. Gdybyś był w stanie walczyć w wodzie, nawet pomimo bycia ognistym pokemonem, dało by nam to ogromną przewagę. - wytłumaczyłam mu. Ale on tylko pokręcił łebkiem. Uśmiechnęłam się.
- Może następnym razem? - zapytałam a on zamruczał "Groow, growlithe". Wyglądało na to, że to koniec dzisiejszego treningu.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Rudej Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Rudej   Treningi Rudej I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 2:57 pm

+1,4 lvl dla Growlithe.
Powrót do góry Go down
 
Treningi Rudej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~ Rodzinna głębina, czyli przygoda Rudej
» Treningi Sanato
» Treningi Luxian'a
» Treningi Remika
» Treningi Remika

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Treningi-
Skocz do: