Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Informacje [Reguły]

Go down 
AutorWiadomość
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 137

PisanieTemat: Informacje [Reguły]   Czw Sty 23, 2014 2:24 pm

U n i v e r s o w e   P r a c e
Czyli; jak się wzbogacić?

Myślę, że znalazłoby się parę osób, które zauważyły, że na Unieversie pojawiło się nowe subforum. Tak, mówię tutaj o pracach. Możliwe, że niektórym z Was obiła się o uszy podobna nazwa działu, gdyż jest to jeden z głównych sposobów... zarobku na PBF'ach. Oczywiście, nie chodzi mi o prawdziwe pieniądze. *Nie mam tak łatwo, niestety T.T* Ale komu nie przyda się troszkę forumowych banknotów?
Rzecz jasna, na kaskę trzeba zasłużyć. I tu mam dobrą wiadomość dla osób lubiących przelewać swoją wenę na papier monitor. Waszym zadaniem jest napisanie opowiadania (lub innej formy literackiej) o swojej działalności w wybranym miejscu (spośród sześciu dostępnych: restauracji, przychodni, komisariatu, basenu, parku rozrywki i schroniska). W zależności od wytypowanego obiektu i godziny pracy, właściciel nagrodzi twój wysiłek należytą kwotą. Co będzie brane pod uwagę? Przede wszystkim: kreatywność i oryginalność- może to być opowieść, kartka z pamiętnika, wierszyk, a nawet słowa piosenki! Stawiamy na waszą pomysłowość. Warto również wspomnieć o długości pracy. Wydaje mi się jasne, że osoba, która napisała trzy linijki tekstu, dostanie mniej 'universowych dolarów', niż gracz z (przykładowo) 20-linijkowym opowiadaniem.
Sądzę, że omówiłam już najważniejsze kwestie prac. Napomknę jeszcze tylko, iż w większości miejsc możecie pracować jedynie w poszczególne dni tygodnia! *Ale o tym więcej w innych wątkach :3*
Na zakończenie, teraz to już naprawdę kończę, chciałabym Wam życzyć samych, dobrych pomysłów i przede wszystkim zapału twórczego!

~ Shiro

Informacje [Reguły]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1