Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Dimnel

Liczba postów : 71

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 5:07 pm

Gdy twoje ręce stykają się z wodą naraz słyszysz głosy.
-Witaj, Osiem.
-W końcu umarłaś, dzięki Bogu możemy już zacząć!
-Sześć, wszystko w pozycji?
-Tak, Jeden.
-Osiem, pamiętasz nas jeszcze?
-Oby nie było jak ostatnio.
-Przynajmniej odzyskaliśmy ostatniego uśpionego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

Liczba postów : 3430

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 5:10 pm

- Cześć... Pamiętam... Ledwo co... - powiedziałam niezbyt pewnie. - Emm to czym się obecnie zajmujemy? - spytałam się grupy.
Muszę się jakoś uspokoić, znowu czuję się tak jak za pierwszym razem. Muszę się przede wszystkim opanować.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 5:16 pm

-Wygląda na to, że będziemy potrzebowali jakiejś pomniejszej kalibracji, ale wygląda na to, że jest w miarę w porządku.
-Teraz kończymy kalkulacje do skoku na Capricę, potem zrzucimy bomby.
-Wcześniej, oczywiście zdezaktywujemy twoimi kodami CNP.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:27 pm

- Jak to bomby? Na Capricę? Nie, nie pamiętam czegokolwiek takiego, nie chcę... Wy przecież nie zrobicie nic innego jak krwawa rzeź na milionach niewinnych ludzi... - udawałam, że w najmniejszym stopniu nie rozumiem sprawy.
Nie chcę im dać swoich kodów, co to to nie.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:43 pm

-Wydaje się na to, że coś poszło nie tak.
-Centurioni?
Nagle- krótki ból w tyle głowy.
Znowu budzisz się w pojemniku. Tym samym, wypełnionym mazią. Lecz teraz jest on przeszklony. Próbujesz panicznie zbić szkło, lecz nie udaje ci się. W końcu płyn dostaje się do twoich płuc. Chwilę potem sytuacja się powtarza. I powtarza się raz jeszcze, minęło sporo czasu, zanim czas znowu stanął i zobaczyłaś tą samą osobę.
-Tym razem przynajmniej stawiłaś opór. Jednak może następnym razem spróbuj być nieco bardziej... subtelna.
-----------
Christine Damsel jak zwykle siedziała na kanałach Floty Kolonialnej. Od czasu do czasu sprawdzała status Battlestarów, wielkich, kilkukilometrowych statków- fortec, latających wzdłuż Linii Pokoju, która wyznaczała granice terytorium 12 Kolonii oraz Cylonów- robotów, z którymi wojna zakończyła się już dobre 40 lat temu. Dotąd nic nich od nie usłyszeliśmy. A przynajmniej tak mówią na kanale. W pokoju rozległ się charakterystyczny, delikatny dzwonek informujący o tym, że w skrzynce w przedpokoju czeka paczka. Dziwne, nie zamawiałaś niczego nowego do swojego komputera, a mini-reaktor tylium nie wymagał naprawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:46 pm

No nie no... Stwierdziłam, że chwilkę muszę sobie odreagować i za każdym razem tak przynajmniej dziesięciokrotnie wywalałam paczkę do śmieci dla własnej satysfakcji i niezłej miny gościa, który to wszystko obserwował.
- Dobra znudziło mi się - stwierdziłam i w końcu otworzyłam paczkę by na nowo znaleźć się w tamtym miejscu.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:48 pm

Gdy wywalałaś paczkę n-ty raz do śmieci koleś patrzył na ciebie z wyraźnym zażenowaniem. Na szczęście nastał n+1-ty czas, kiedy to paczka otworzyła się z niewielkim oporem. Po jej otworzeniu widzisz jakiś dziwny mechanizm, a zaraz potem... Nic.
-------------------
Budzisz się. Jesteś naga. Leżysz w jakimś dziwnym, metalowym pojemniku wypełnionym półprzezroczystą, lepką mazią. Wystaje ponad nią tylko twoja głowa. Obok leżą jakieś ubrania, zapewne pozostawione dla ciebie. Widzisz, że obok leżą inne zbiorniki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:53 pm

Miałam naprawdę niezły zaciesz z całej sprawy, ale teraz znowu trzeba być trochę poważnym... Rozejrzałam się wokoło, to pomieszczenie było dziwne. Wyszłam z pojemnika i wygrzebałam spod ubrań ręcznik, chciałam być sucha nim wskoczę w strój. Po chwili byłam już w ubraniu. Wyszłam z pomieszczenia.
- Hallooo - zawołałam i się trochę rozglądałam.
Podeszłam do wszystkich przy stole. Najpierw się im przyjrzałam i w końcu do nich dołączyłam.
- Witam... - powiedziałam.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:54 pm

Gdy twoje ręce stykają się z wodą naraz słyszysz głosy.
-Witaj, Osiem.
-W końcu umarłaś, dzięki Bogu możemy już zacząć!
-Sześć, wszystko w pozycji?
-Tak, Jeden.
-Osiem, pamiętasz nas jeszcze?
-Oby nie było jak ostatnio.
-Przynajmniej odzyskaliśmy ostatniego uśpionego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:56 pm

- Eee... umarłam? No tak odrobię kojarzę z wszystkiego, ale ledwo co... Co ja w ogóle miałam zrobić? Tego akurat totalnie nie pamiętam...
No to teraz na spokojnie ztym idziemy. Trochę się powypytuję i dyskretnie zacznę działać.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 6:59 pm

-Kody zostały nam już wysłane. Teraz zostanie już tylko właściwe bombardowanie, polowanie na niedobitków, potem będziemy mogli cieszyć się zasłużoną wolnością. Dolecimy na Ziemię i tam zaczniemy coś... nowego. Lepszego niż to, co żyje tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:04 pm

- Wolnością? To ktoś nas więzi? - spytałam się.
Mi na to nie wyglądało zbytnio, ale co tam. Czekałam spokojnie na odpowiedź.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:05 pm

-Obowiązek wymazania przeszłych pokoleń, jako dzieci Ludzkości.
-Chyba nie do końca wszystko przeszło. Będziemy potrzebowali jakiejś kalibracji.
-Skaczemy na Capricę za 34 minuty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:10 pm

- Zaraz... Skoro oni nas jakoś stworzyli to dlaczego my teraz mamy ich niszczyć? Raczej tego sobie nie zażyczyli... - totalnie nie rozumiałam sprawy.
Starałam się przy okazji zrozumieć o czym mówią.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:12 pm

-Tak działa ewolucja. Stare musi zrobić miejsce, żeby nowe mogło kwitnąć. Taka jest już kolej rzeczy.
-Dobra, za pół godziny Caprica, zaczynamy grzać silniki ponadświetlne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:18 pm

- Ale skoro i tak lecimy w inne miejsce to czego nie zostawić ich samym sobie? No wiecie... Ewolucja ewolucją, ale skoro jesteśmy lepsi to co się męczyć nad niższymi istotami? - spytałam się.
Starałam się być po prostu ciekawską.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:22 pm

-Prędzej czy później doszłoby do konfliktu. Lepiej skończyć z nimi już teraz.
-Komputery zaczynają już kalkulować koordynaty skoku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:25 pm

- Marnowanie sił, byłam w ich środowisku kawał czasu, raczej są ciekawscy a nie wrodzy i raczej jeśli my nie zaczniemy to oni tym bardziej, poza tym to jedna kolonia, nie mam wszystkich haseł a po tym ataku na pewno je zmienią... Może się to dość poważnie odbić... Chyba dobrze myślę, co? - niby naiwne myśli.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:28 pm

-25 minut do skoku.
-Reszta Basestarów również przygotowuje się do skoków.
-Za najwyżej 45 minut będziemy mieć po kilka nad każdą Kolonią.
-Świetnie. Niedługo wybije godzina dzieci Ludzkości!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:32 pm

- Haloo czy ktoś mnie słucha? - spytałam się. - Weź bo mi tu poezją zalatuje jak na lekcjach języka, a wtedy zwykle chciało mi się spać... Ja tu na poważnie mówię, wiem jak to jest z ludźmi chyba lepiej niż wy, co nie? - spytalam.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:34 pm

-Ósemko, wiemy więcej o ludziach, niż ty. Ty pamiętasz tylko jedno swoje życie wśród nich. My pamiętamy czasami nawet ponad 10.
-Ludzie są bardziej prymitywni, niż mogłoby się zdawać, prędzej czy później zabraknie im miejsca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:37 pm

- No to długo... Wiecie, jeśli nie będzie zgrzytów między nami to byłby spokój, a ludzie po pierwsze mogą się kiedyś przydać, a po drugie... tak odrobina wdzięczności za to, że nas stworzyli? Każdy chce przeżyć, w tym my, co by było, gdyby kiedyś nasze twory chciały nas zabić? - spytałam.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:41 pm

-Ludzie się już nie przydadzą. Nie są ani tak posłuszni, ani silni jak Centurioni. Braki w intelekcie nadrabiamy my.
-Jeśli kiedyś coś stworzymy (broń nas Boże), to na pewno po jakimś czasie się zbuntuje i spróbuje nas zniszczyć, a po jakimś czasie nowe zastąpi stare.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nova
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:43 pm

Ciężko będzie.
- No to w takim razie po co się ich obawiacie w przyszłości? To nielogiczne... Niech sobie są a jak kiedyś będą nam przeszkadzać to wygonić proste, nie lepiej zająć się własnym interesem? - spytałam.

KP pokemonowa
Powrót do góry Go down
Dimnel

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Sro Sty 29, 2014 7:46 pm

-Teraz, kiedy mamy przewagę zaskoczenia, mamy dużo większe szanse.
-Tak w ogóle, to Osiem, zrobiłaś się jakoś dziwnie pro-ludzka.
Nagle- krótki ból w tyle głowy.
Znowu budzisz się w pojemniku. Tym samym, wypełnionym mazią. Lecz teraz jest on przeszklony. Próbujesz panicznie zbić szkło, lecz nie udaje ci się. W końcu płyn dostaje się do twoich płuc. Chwilę potem sytuacja się powtarza. I powtarza się raz jeszcze, minęło sporo czasu, zanim czas znowu stanął i zobaczyłaś tą samą osobę.
-Może negocjacja nie jest najlepszą opcją?
-----------
Christine Damsel jak zwykle siedziała na kanałach Floty Kolonialnej. Od czasu do czasu sprawdzała status Battlestarów, wielkich, kilkukilometrowych statków- fortec, latających wzdłuż Linii Pokoju, która wyznaczała granice terytorium 12 Kolonii oraz Cylonów- robotów, z którymi wojna zakończyła się już dobre 40 lat temu. Dotąd nic nich od nie usłyszeliśmy. A przynajmniej tak mówią na kanale. W pokoju rozległ się charakterystyczny, delikatny dzwonek informujący o tym, że w skrzynce w przedpokoju czeka paczka. Dziwne, nie zamawiałaś niczego nowego do swojego komputera, a mini-reaktor tylium nie wymagał naprawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   

Powrót do góry Go down

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Czas - jest darem