PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 zUy blacisek i kompanija - Remik

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 22, 2014 3:59 pm

Jak to dobrze, że popłynęliśmy, bo noga pewnie zaczęłaby boleć jeszcze szybciej. No nic, trzeba spiąć dupkę, zacisnąć zęby i ruszać w dalszą drogę.
-To super, na pewno Ci się uda. Ciekawe kogo mi uda się złapać.-Powiedziałem ciepło i złapałem dziewczynę za rękę.
W tym momencie wiedziałem, że jestem gotów, aby ruszać dalej. Po mimo bólu szedłem nie okazując żadnych śladów niedogodności czy dyskomfortu. Szedłem jak najszybciej, aby w końcu dostać się do miasta, ale po drodze bacznie obserwowałem krajobraz, aby zlokalizować pokemony, które ewentualnie mógłbym złapać. W końcu na takiej drodze nigdy nie wiadomo kogo można spotkać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeNie Lut 23, 2014 11:10 am

Dotarliście do miasta po po około dwudziestu minutach dotarliście. Dla Ciebie jednak te minuty były jednymi z gorszych, zważając na fakt bolącej nogi. Alex spojrzała na Ciebie i zrobiła zmartwioną minę.
- Źle wyglądasz - powiedziała po chwili i dotknęła Twojego czoła. - I jesteś rozpalony - dodała jeszcze bardziej zmartwiona.
Jak tylko dotarliście na miejsce to zaciągnęła Cię w kierunku pokecenter by siostra Joy Cię zbadała, dziewczyna chyba nawet była wystraszona lekko, ba, nawet bardzo...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeNie Lut 23, 2014 1:47 pm

Pozwoliłem się zaprowadzić do siostry Joy, ponieważ wiedziałem, że bardzo potrzebuję pomocy medycznej. Pokazałem jej nie tylko ranę, ale także moją odmrożoną skórę i zapytałem czy nie da się czegoś z tym zrobić. Ale to jeszcze nie koniec, bo przypomniało mi się o moim jajku, które mam ze sobą. Je również pokazałem pielęgniarce, aby oceniła mi jak dużo czasu jeszcze potrzebuje, aby się wykluć. Teraz nie mam co myśleć o walce o odznakę, bo nie wiem jak długo zajmie leczenie, być może zabronią mi walczyć aż do jutra, albo jeszcze dłużej. Mam nadzieję, że nie, bo nie po to wytrzymywałem tak długą wędrówkę z bolącą nogą, żeby teraz po prostu czekać. Równie dobrze mógłbym zawrócić, a ja się nigdy nie poddaje, więc nie zamierzam stosować się do ewentualnego zakazu walk. Liczę na szybką pomoc i leczenie.
-Dziękuję Ci, bez Ciebie nie dałbym sobie rady.-Powiedziałem do Alex i pocałowałem ją.
Myśl o niej cały czas dodawała mi sił.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 3:43 pm

Alex uśmiechnęła sie szczęśliwa z pochwały.
- Starałam się jak mogłam - powiedziała i odwdzięczyła się nieśmiałym buziakiem w policzek.
Po chwili musiałeś nieco posiedzieć u pielęgniarki. Zrobiła Ci zastrzyk w odmrożone miejsce, potem jeszcze je prześwietliła by sprawdzić jak daleko sięga, pobrała krew, sprawdziła oddech i rytm serca... Po chwili zaprowadziła Cię do jednego z pokoi (dwuosobowy) i dała jakieś tabletki mówiąc, że sprowadzi swoją siostrę, która jutro wykona zabieg, gdyż z tak głęboko zamrożonymi tkankami nie możesz podróżować. Jeśli poczujesz się lepiej to jutro wieczorem będziesz mógł pójść do gymu. Po chwili do pokoju weszła zmartwiona Alex. Usiadłą obok i pogłaskała Cię po głowie.
- Co ci powiedziała? - spytała się.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 4:16 pm

-cholerna służba zdrowia... cały czas tylko jeden temat wałkują. Nic i krabbym, nic o nodze, tylko to głupie odmrożenie...-Pomyślałem.
Noga to głupstwo, tak samo jak rana, ale zależy mi na jak najlepszym traktowaniu jajka, bo przecież chcę, żeby pokemon się wykluj i to jak najszybciej. Będę go potrzebował w naprawdę krótkim czasie. Jednak kiedy weszła Alex od razu się uspokoiłem. Jej widok od razu wywołał uśmiech na mojej twarzy.
-Hej, tęskniłem za Tobą.-Powiedziałem czule.-Powiedziała, że z takimi odmrożeniami na razie nie mogę podróżować, ale może jutro będę mógł stoczyć walkę o odznakę.-Powiedziałem trochę zły, bo przecież to zupełnie krzyżowało moje plany.-Zrobię wszystko, żeby stoczyć walkę jeszcze dzisiaj, ale mam propozycję. Może pójdziemy dzisiaj na spacer po okolicy? Pozwiedzamy ciekawe miejsca, obejrzymy pokemony, na pewno będzie cudownie.-Zaproponowałem, że Alex przystanie na moją propozycję.-Wiesz może co z jajkiem? Bo mi nic nie powiedzieli.-Zapytałem jeszcze licząc, że moja ukochana wie coś o pokemonie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 4:26 pm

Siostra Joy stwierdziła, że z nogą nic poważnego się nie dzieje, więc wiesz... Jajko było popękane co dowodziło, że stworek szybko ujrzy światło dzienne (myślałam, że o tym juz pisałam).
- Ale czy to cię nie nadwręży? - zmartwiła się. - Cóż, mógłbyś dzisiaj spróbować w gymie, chociaż pewnie siostra Joy wie lepiej... - westchnęła, dalej głaszcząc Cię po głowie. - Ale tak to bardzo chętnie bym się przeszła - powiedziała. - Ogólnie masz tabletki, miałam je ci dać - wyjęła kilka tabletek i podała Ci butelkę wody, żebyś mógł je popić.
Po chwili się do Ciebie mocno przytuliła i się uśmiechnęła szeroko.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 4:35 pm

Kiedy tak mówiła ucałowałem jej dłoń, po czym chętnie wziąłem leki. Po usłyszeniu takich wiadomości uśmiechnąłem się jeszcze zanim moja ukochana się do mnie przytuliła. Jej uścisk odwzajemniłem moim, również mocnym, jednak na tyle delikatnym, aby nic ją nie zabolało.
-Jeżeli miałabyś się o mnie martwić to mogę dzisiaj odpuścić walkę, ale na pewno nie spacer. Bardzo mnie to cieszy, że chcesz się ze mną przejść.-Odpowiedziałem jej radośnie.
Ciekawe kiedy Krabby się wykluje. Może uda mi się go użyć w walce przeciwko Brock'owi, byłoby ciekawie, chociaż czy to dla niego nie za wysokie progi? Przecież będzie jeszcze taki młody. Teraz to jednak nie ważne, bo chcę się jeszcze nacieszyć chwilami sam na sam z Alex, a potem jak najszybciej udać się z nią na upragniony spacer we dwoje. Dlatego oddałem się jeszcze chwilowej rozkoszy, aby za chwilę zaproponować wyjście. Wstałem i podałem jej rękę.
-Czy masz ochotę uczynić mi ten zaszczyt i wyjść ze mną na niezapomniany spacer?-Zapytałem uśmiechając się do niej szczerze.
W końcu taki wypad sam na sam na pewno dobrze nam zrobi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 10:31 am

Dziewczyna pokiwała głową i Cię ucałowała.
- Te tabletki mają trochę zmniejszyć efekt odmrożenia, ale go nie zlikwidują... Ogólnie to siostra Joy dała je, bo ją o to poprosiłam i wiedziałam jak bardzo chcesz iść do tego gymu... Wieczorem powinno być lepiej, rano znośnie, ale zabieg i tak będziesz musiał mieć - wyjaśniła krótko.
Ją także bardzo zadowoliła ta chwila i po chwili wstała razem z Tobą.
- Oczywiście - odpowiedziała i wzięła Cię mocno za rękę. 
Uśmiechała się szeroko i była bardzo zadowolona, wręcz uradowana z tego faktu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 11:21 am

-Dziękuję bardzo, zginąłbym bez Ciebie.-Powiedziałem i uśmiechnąłem się do Alex.
Zabrałem jeszcze jajo Krabby'ego i swoje pokemony, aby być gotowym na spacer. Nie puszczając ręki ukochanej ruszyłem z nią do recepcji, gdzie poszukałem siostry Joy i oddałem jej jajko prosząc o wyklucie go. Następnie już nic nie stało mi na przeszkodzie, aby razem z Alex wyjść z Centrum Pokemon i przejść po okolicy. Postanowiłem ruszyć w kierunku obrzeży miasta, w kierunku, w którym będziemy podróżować po opuszczeniu tego miejsca. Chciałbym zobaczyć następną trasę, może uda się tam spotkać jakieś pokemony. Poza tym, chciałbym zobaczyć całe miasto, przez które na pewno będziemy musieli przejść, aby dostać się do wyznaczonego przeze mnie celu. Już po drodze rozglądam się za pokemonami.
-Nie masz pojęcia jak się cieszę, że możemy być razem. Nie chciałbym podróżować bez Ciebie, nie chciałbym nawet żyć bez Ciebie.-Powiedziałem szczerze do Alex i miło się do niej uśmiechnąłem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 12:28 pm

Siostra Joy kiwnęła głową i powiedziała, że jak będziesz mógł to po godzinie możesz zgłosić się już po odebranie pokemona. A w moment po tym mogliście iść już na swój spacer. Noga nie dokuczała ci zbytnio, więc nawet zapomniałeś o niej, a dziewczyna uśmiechała się od ucha do ucha.
- Ja też, nie wyobrażam sobie bez ciebie świata - powiedziała do Ciebie.
Jak się okazało, był tu całkiem uroczy park, gdzie jeśli wykupiłeś pozwolenie to mogłeś złapać pokemony... A były tu gąsieniczki takie jak: Caterpie, Wurmple, Weedle, Sewaddle i ptaki: Pidgeye i Spearowy, a reszta to głównie trawiaste stworki: Hoppipy, Deerlingi oraz Oddishe. To były główne gatunki, bo zawsze może nawinąć się coś więcej. Niestety rybek z fontanny łapać nie można.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 1:04 pm

-Ciekawie się zapowiada.-Powiedziałem do Alex i postanowiłem wykupić dwa pozwolenia na łapanie pokemonów.
Zapłaciłem ile trzeba, wręczyłem ukochanej pozwolenie, chwyciłem ją za rękę i wszedłem do parku. Postanowiłem znaleźć jakieś zaciszne miejsce, w którym moglibyśmy usiąść i spędzić trochę czasu razem, a także spotkać jakieś pokemony. Na pewno jakieś znajdziemy. To doświadczenie będzie musiało być cudowne. Przecież czas spędzony z Alex to dla mnie całe szczęście, które daje mi poczucie siły i mocy. Przy niej nie mogę się przegrywać, choć i tak nigdy nie odpuszczam, to dzięki niej czuję jeszcze większego kopa energii. Postanowiłem usiąść z nią na trawie, rozglądając się za pokemonami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 5:51 pm

Pozwolenia po chwili mieliście. Każde kosztowało 250$.
- Dziękuję - Alex ucałowała Cię w oba poliki zadowolona.
Park był ogromny i szybko znaleźliście sobie przyjemny kąt. Niedaleko była kawierenka idealnie wkomponowana w tutejszą zieleń, gdzie przesiadujący ludzie mogli się czegoś napić czy zjeść coś słodkiego. Póki co widziałeś same Caterpie i Wurmple, które turlały się po trawie, bawiąc się wesoło. Alex miała śmiechu na te widoki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:20 pm

Ja również uśmiechnąłem się na widok bawiących się robaczków. To taki rozkoszny widok. Zdecydowanie bardziej ciekawią mnie jednak Caterpie, dlatego to właśnie jednego z nich postanowiłem przeskanować pokedexem, aby poznać dokładniej tego małego stworka.
-Zobacz, jak to wszystko w życiu dziwnie się układa. Jeszcze niedawno w ogóle nie mogliśmy marzyć o podróży, a dzisiaj już jesteśmy w mieście, w którym stoczę swoją pierwszą walkę o odznakę. A najśmieszniejsze jest to, że stoczyłbym ją jeszcze dzisiaj, gdyby nie odmrożenie. I niby ktoś może znać koleje losu?-Powiedziałem do Alex zamyślony nadal rozglądając się za pokemonami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:54 pm

Gatunek: Caterpie
Płeć: Samiec
zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 010
Typ: Robak
Poziom: 17
Charakter: Bardzo rozrywkowy i radosny pokemon, który uwielbia bawić się z innymi. Przywiązuje się łatwo do innych i nie cierpi rozłąki, do tego włazi we wszelkie ciasne zakamarki, więc lepiej pilnować spodnie.
Ataki: Tackle, Sting Shot (strzał stringami :3), Bug Bite, 
Ability: Shield Dust




Po chwili owa gąsieniczka podpełzła do Ciebie i popatrzyła się na Ciebie swoimi słodkimi oczętami.
- Caati? - przekrzywiła łebek.
- No masz rację, ale w sumie jedna rzecz ostatnio na bardzo dobrze nam wyszła - uśmiechnęła się szeroko i spojrzała na Ciebie znacząco, po czym się wtuliła i zerknęła na robaczka.
Robaczek natomiast jak to robaczek zaczął Ci się wspinać po plecach, wywołując trochę ciarek. Cóż, dziwne jak takie coś łazi Ci po plecach.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 7:02 pm

-Nie wiem jak Ty, ale ja zamierzam go złapać.-Powiedziałem do Alex odwzajemniając jej uścisk.-Hej, mały, chcesz dołączyć do mojej drużyny?-Zapytałem ciesząc się z tego, że chyba mnie polubił.
Mam nadzieję, że nie będę musiał z nim walczyć, bo wygląda naprawdę słodko i nie chciałbym niepotrzebnie robić mu krzywdy. Właśnie dlatego wyciągam pokeball licząc na to, że robaczek sam do niego wpełznie i da się złapać. Bardzo cieszyło mnie to, że Alex jest taka zadowolona, uwielbiam spędzać z nią czas. Daje mi tyle radości. Nie wiem co bym zrobił, gdybym ją stracił. Dobrze, że panicznie nie boi się o mnie i nie zakazuje chodzenia z tym odmrożeniem, bo chyba nie byłbym w stanie usiedzieć w miejscu, chociaż z nią... chyba mógłbym się poświęcić.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 7:23 pm

- No to fajnie, ja wolę poszukać sobie Fajniutkiego Wurmple - uśmiechnęła się i zaczęła chodzić wśród gąsieniczek.
Ty natomiast skupiłeś się na złapaniu Caterpie, którego nawet nie musiałeś szybko zachęcać i wskoczył do Twojego pokeballa, który nawet się nie przechylał z boku na bok tylko zrobił od razu... DING!!!* 
- Pomocy? - spytała się niepewnie Alex, którą totalnie oblazły poke robaki i jej nie było spod nich widać.
Sytuacja komiczna, jednak chyba długo tak nie ustoi....

Poki zawsze daję w pierwszej formie do złapania, +1 lv. to jedna ewolucja
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 7:46 pm

Muszę jej pomóc, nie mogę tak stać bezczynnie i po prostu patrzeć. Jednak nie mogę tak po prostu zaatakować, bo przecież mógłbym narazić Alex. Postanawiam podbiec do niej jak najszybciej i po prostu ręcznie zdjąć z niej wszystkie pokemony, aby i ona mogła złapać któregoś z nich.
-Heh, teraz Ty byś sobie beze mnie nie poradziła.-Powiedziałem do niej i przytrzymując ją w objęciach postanowiłem pocałować ją prosto w usta.
Zadowolony z tak rozkosznej chwili po prostu chciałem, żeby tylko złapała któregoś z robaczków i żebyśmy mogli pobyć trochę sam na sam. Dzisiejszy dzień zdecydowanie trzeba zaliczyć do udanych.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 7:52 pm

Alex chyba dostała sporych rumieńców na początku, ale potem poczułeś, że nawet bierze zadowolona udział w tym całowaniu i obejmuje Cię za szyję.
- Kurcze coś łaskocze - powiedziała nagle.
No i okazało się, że w podkoszulku siedzi jej Wurmple, który widocznie chciał sobie pospać co nie było mu dane. Dziewczyna od razu stuknęła go pokeballem i ten od razu sie złapał.
- I mam swojego robaczka! - ucieszyła się. - To co teraz robimy? - spytała.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 8:00 pm

-No nie wiem "robaczku", co proponujesz?-Zapytałem radośnie.
Byłem wniebowzięty po tak cudownym doznaniu, na które tak długo czekałem. Właściwie przez chwilę nie mogłem w to uwierzyć, bo przecież to wszystko stało się tak szybko, nawet nie zauważyłem kiedy. Byłem gotowy na absolutnie wszystko co tylko wymyśli Alex. Bardzo chętnie spędzę z nią czas sam na sam, nie ważne w jaki sposób. Jej obecność sprawia mi tak ogromną radość, że zapominam o wszelkich przeciwnościach, takich jak odmrożenia czy poszarpana noga. Jak na razie wszystko udaje mi się dokładnie tak jak chcę i mam nadzieję, że już tak pozostanie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 8:15 pm

- Po prostu posiedźmy tutaj spokojnie - powiedziała i popatrzyła sie na Twoją nogę, po czym usiadła na trawie.
Zaczynało robić się późno, ale było wyjątkowo ciepło, więc o chłód póki co nie musicie się martwic. Alex także to wszystko widocznie cieszyło. Wypuściła nawet robaczka i zaczęła go trochę zabawiać.
- Ogólnie od kiedy ty... no wiesz... zakochałeś się? - spytała się w pewnej chwili dziewczyna.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 8:28 pm

Ja również wypuściłem swojego robaczka, aby mogły pobawić się razem, a ja spokojnie mógł porozmawiać z Alex. Usiadłem razem z nią przytuliłem się do niej, po czym pogładziłem ją po twarzy i spojrzałem prosto w oczy.
-Zakochałem się w Tobie kiedy tylko pierwszy raz Cię ujrzałem. Od razu wiedziałem, że jesteś wyjątkowa.-Powiedziałem z uśmiechem, po czym jeszcze raz pocałowałem ją w usta.[/b]-A Ty kiedy zakochałaś się we mnie?[/b]-Zapytałem z ciekawością.
Zakończenie dnia to coś, co daje mi znać, że coraz bardziej zbliża się moja walka z Brock'iem. Tak dużo nowych pokemonów w mojej drużynie, że na pewno znajdę odpowiednią drużynę do walki z tym przeciwnikiem. Jednak teraz wiedziałem, że do pojedynku jest jeszcze sporo czasu, czasu, który mogę z przyjemnością spędzić z moją ukochaną. Przytuliłem ją do siebie mocno, aby rozkoszować się tą chwilą.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 8:43 am

Dziewczyna uśmiechnęła się szeroko i zaśmiała lekko.
- No to wygląda na to, że ja tak samo - odpowiedziała Ci. - Aż głupio, że dotąd tego nie zauważyliśmy - powiedziała. - Bo myślałam, że nie zwracasz na mnie szczególnej uwagi - dodała.
Ta też się w Ciebie wtuliła wręcz szczęśliwa. Trwaliście w tej chwili, aż w końcu było bardzo ciemno i widzieliście w oddali tańczące w powietrzu świetliki. Po około pół godziny waszego spokojnego siedzenia jednak zaczynało robić się chłodno.
- No to chyba czas wrócić do pokecenter - stwierdziła z żalem dziewczyna.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 8:53 am

-Spokojnie, na pewno niczego nie stracimy wracając do pokoju.-Powiedziałem z uśmiechem i puściłem jej oczko.
Wstałem spokojnie, aby następnie podać rękę ukochanej i pomóc jej wstać. Po chwili zawróciłem Caterpie do pokeballa, przypiąłem go do paska i złapałem Alex za rękę ruszając w stronę Centrum Pokemon.
-Naprawdę myślałaś, że nie zwracam na Ciebie szczególnej uwagi? Po prostu myślałem o Tobie całymi dniami i nocami, spotykałem Cię nawet w moich snach.-Powiedziałem spokojnie, ale z delikatnym uśmiechem.
Szedłem powoli, żeby jak najdłużej być z nią sam na sam, jednak już po chwili musiałem przyspieszyć, żeby za bardzo nie zmarzła. Ściągnąłem z siebie moją skórzaną kurtkę i zarzuciłem jej na ramiona, aby było jej cieplej. Objąłem ją w pasie i tak ruszyłem dalej. W Centrum Pokemon zgłosiłem się jeszcze do recepcji, aby odebrać mojego Krabby'ego i przeskaonować go dexem, po czym wrócić do mojego pokoju razem z Alex.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 9:02 am

- No naprawdę tak myślałam.... - powiedziała dziewczyna.
Jak oddałeś jej kurtkę to ta podziękowała bo widać, że już drżała z zimna. Po kilku minutach dotarliście do pokecenter, gdzie siostra Joy podała Ci pokeballa z Krabbym. Zaraz będziesz mógł zobaczyć swojego stworka! Dziewczyna tylko się uśmiechnęła, patrząc na to i po minucie byliście w pokoju. Alex oddała Ci bluzę i jeszcze raz podziękowała i ucałowała Cię za to w polik.
- Ale dobrze, ze w końcu się dowiedzieliśmy - uśmiechnęła się szeroko.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 1:06 pm

-Wszystko dobre, co się dobrze kończy.-Powiedziałem z uśmiechem, po czym uwolniłem pokemona z ballki.-Pokaż się Krabby.-Wykrzyknąłem przy tym.
Szybko przeskanowałem go pokedexem, aby dowiedzieć się o nim wszystkiego.
-Cześć, jestem Remik i jestem Twoim trenerem. A to jest Alex, najcudowniejsza osoba pod słońcem.-Przywitałem się z pokemonem i przedstawiłem mu Alex.
W końcu musimy go poznać, bo od teraz to członek naszej ekipy. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował, bo z całą pewnością bedę go potrzebował, jak nie teraz, to w innych walkach. Jest noc, ciemno, dobrze, że chociaż już ciepło. Teraz skupiam się tylko na tym, że mogę spędzić noc z Alex. Nie myślę o jutrzejszej walce, bardzo chciałbym ją wygrać, ale będę musiał na to ciężko zapracować. Wszystko w swoim czasie, na razie kładę się na łóżku licząc na to, że ukochana się do mnie przytuli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zUy blacisek i kompanija - Remik
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: