PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 zUy blacisek i kompanija - Remik

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 1:31 pm

Gatunek: Krabby
Płeć: Samiec
zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 098
Typ: Woda
Poziom: %
Charakter: Bardzo uszczypliwy pokemon,który kocha szczypać naokoło. Nie robi tego jedynie osobom, które naprawdę lubi. Dodatkowo ma straszną sklerozę i czasem zapomina co przed chwilą zrobił.
Ataki: Mud Sport, Bubble, Vice Grip,
Ability: Sheer Force


- Krabi! - powiedział stworek i zabulgotał.
Zaczął chodzić po pokoju i bulgotać po swojemu. Alex rozejrzała się po pomieszczeniu i powiedziała, że idzie szybko się umyć. Wróciła po kilku minutach w piżamie.
- Umm mogę do Ciebie? - spytała się w pewnej chwili.
Po chwili się położyła jednak obok Ciebie i się wtuliła. 
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 1:50 pm

W czasie kiedy Alex była w łazience zawróciłm Krabby'ego i również przebrałem się w łazience. Korzystając z umywalki znajdującej się w pokoju ja również szybko się ogarnąłem i postanowiłem znowu położyć.
-Nie musisz pytać-Powiedziałem z uśmiechem, kiedy ukochana zadała mi to pytanie.-Co tak długo? Brakowało mi Ciebie.-Powiedziałem drocząc się.
Szybko odwzajemniłem jej uścisk i przykryłem nas kołdrą, abyśmy mogli powoli kłaść się spać. Przecież to będzie już kolejna noc, którą spędzimy razem, coś cudownego. Na pewno po samej nocy spędzonej z nią będę czuł się dużo lepiej i żaden zabieg nie będzie mi straszny, tym bardziej jakiś lider, który co prawda ma doświadczenie i siłę, ale nie ma takiej motywacji jak ja. Na mnie będzie patrzeć dziewczyna z moich snów, a ja będę walczył dla niej i dlatego dam z siebie jeszcze więcej niż normalnie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 1:55 pm

Alex pogładziła Cię palcem po policzku i ucałowała.
- To dobranoc - powiedziała zadowolona i się wtuliła mocno.
Szybko zasnęła w Twoich ramionach i wyglądała uroczo wtedy. Mógłbyś się tak na to patrzeć nie wiadomo ile, ale w końcu też musiałeś zasnąć by mieć siły na jutro. Jak się obudziłeś rano to dziewczyna nie spała, ale dalej leżała i wtulała się w Ciebie.
- Czeeeść - przywitała się i cmoknęła Cię w polik.
Ramię trochę Ci dokuczało, ale tak to czułeś się świetnie. I za oknem już świeciło słońce. Piękny dzień się szykuje.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 10:17 am

-No hej.-Powiedziałem i uśmiechnąłem się do Alex.-Piękny dziś mamy dzień, nieprawdaż?-Dodałem zadowolony.
Cóż, czas wstawać. W końcu dzisiaj mam plany na ambitny dzień, w którym sprawdzę na co tak naprawdę mnie stać. Już tak niewiele dzieli mnie od lidera i walki z nim, że chcę po prostu jak najszybciej się do niego dobrać. Po chwili jednak opanowuję się i zaczynam spokojnie myśleć. W tym czasie idę się ogarnąć do łazienki, umyć zęby, twarz, przebrać się. Kiedy wracam przytulam się do Alex, aby dać jej wyraz mojej miłości. Zaczynam nawet rozglądać się za jakimś śniadaniem, które moglibyśmy zjeść oboje. Myślę, że dzisiaj płatki z mlekiem byłyby dobre, dlatego szukam ich w szafkach i lodówce, aby przygotować dla nas posiłek.
-To jaki jest plan na dzisiaj?-Zapytałem ukochaną.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 10:20 am

Alex zamyśliła się.
- Chyba najpierw będziesz musiał mieć zabieg, hm? - spojrzała na Ciebie lekko zmartwiona jakby się obawiała, że nie pójdzie dobrze.
Po chwili wtuliła się mocno i mogliście wyjść. Akurat wtedy przyszła siostra Joy i jej siostra, czyli też siostra Joy... Dziwne, ale cóż. 
- Proszę za nami - powiedziała do Ciebie Joy numer 1 i zaczęły prowadzić Cię korytarzem do jednego z gabinetów.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 10:30 am

-Dzień dobry.-Przywitałem się grzecznie.
Pocałowałem jeszcze Alex w usta, aby pożegnać się z nią przed zabiegiem. Teraz już tylko pomogą mi w Centrum Pokemon, a zaraz potem szybko pójdę do lidera. Wszystko w idealnym i jak najlepszym porządku. Zupełnie nie martwiłem się tym co stanie się dalej. Teraz udałem się spokojnie z siostrami Joy i czekałem, aż moja skóra znowu stanie się normalna, a nie zamrożona. Już nie mogłem się doczekać kiedy będzie po wszystkim, bo dzisiaj jest naprawdę ważny dzień mojego sprawdzianu przeciwko liderowi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 10:33 am

Po chwili dostałeś jakieś tabletki i położyły Cię na fotelu. Powiedziały, że zaraz Cię śpią dla sprawniejszego przebiegu czynności. Zasnąleś... Obudziłeś się na tym samym fotelu i czułeś się dziwnie, bo... nic nie czułeś. Twoje ramię było odsłonięte i widziałeś teraz tylko lekko czerwonawy ślad.
- Powinno to zejść w ciągu najbliższych dwóch dni - powiedziała jedna z poke-pielęgniarek i nałożyła opatrunek na ranę.
Pół godziny i mogłeś już wyjść, chociaż znieczulenie ciągle mocno działało. Zauważyłeś, że przy okazji zajęły się nogą, zakładając szwy i ją porządnie bandażując.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 10:45 am

-No proszę, wszystko za jednym razem. Jednak służba zdrowia nie jest taka zła.-Pomyślałem.
Zadowolony z przebiegu operacji podziękowałem ładnie pielęgniarkom i postanowiłem poszukać Alex i Kuby. W końcu wypadałoby razem z nimi pójść do lidera, na pewno będą mnie tam wspierać, no i walcząc dla Alex na pewno pójdzie mi dużo lepiej. Mam nadzieję, że szybko znajdę przyjaciół i będziemy mogli udać się do Gymu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 10:53 am

Alex jak się okazało stała pod drzwiami i czekała na Ciebie. Od razu się w Ciebie wtuliła, uważając na Twoje ramię.
- No i po wszystkim, niepotrzebnie się tak martwiła... I jak poszło? - spytała się dziewczyna i cmoknęła Cię w policzek. 
Kuba przyszedł po chwili, opychając się jakimiś chrupkami. Wszystko pięknie, ładnie i możecie iść.
- No to czas na widowisko - wyszczerzył się Kuba.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 11:08 am

Odwzajemniłem jej uścisk. Byłem bardzo zadowolony z jej obecności. Sprawdziłem jeszcze swoje pokeballe przypięte do paska, po czym złapałem Alex za rękę i ruszyłem w drogę do Gymu. Szedłem spokojnie i powoli, aby znieczulenie przestało działać. Poza tym, chciałem zebrać myśli, aby dobrze przemyśleć jakich pokemonów użyć. W końcu mam ich całkiem sporo. Zastanawiałem się czy zanim dotrę do Brocka będę musiał pokonać jeszcze innych trenerów, a jeżeli tak to ilu. nie stresowało mnie to, a jedynie intrygowało. W końcu lubię wyzwania. Wiedziałem, że mogę przegrać, ale zrobię wszystko, aby do tego nie doszło. W końcu przyspieszyłem kroku licząc na to, że dotrę tam jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 2:15 pm

Po chwili udało Ci się dojść do gymu. Zobaczyłeś spory budynek wokół którego były porozsypywane skały i rosły tutaj niektóre rośliny charakterystyczne dla gór. Już przed samym wejściem jest klimat. Po chwili weszliście do środka. Był tutaj długi korytarz, który wyglądał jak jaskinia i w oddali widziałeś jakąś małą, szczupłą sylwetkę, podrzucającą małą kulką.
- No to powodzenia - powiedziała Alex i się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 2:26 pm

-Wy ze mną nie idziecie?-Zapytałem zawiedziony i zrobiłem krok do przodu.
Trzeba stawić czoła pierwszemu wyzwaniu. Oczywiście, że wolałbym to zrobić razem z moimi przyjaciółmi, ale oni i tak nie walczyliby za mnie, ani nie trzymali za rączkę podczas walk. Nie potrzebuję dopingu, on i tak nic nie wnosi, ale czułbym się lepiej, gdybym wiedział, że na to patrzą, zwłaszcza Alex. Coraz bardziej zbliżam się do młodego chłopaka z pokeballem w ręku, pewnie będę musiał go pokonać dlatego staję przed nim.
-Chcę walczyć z Brock'iem. Prowadź mnie do niego.-Powiedziałem spokojnie czekając na jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 2:33 pm

Alex pokazała Ci na tabliczkę z zasadami.
- Będziemy czekać na trybunach u lidera - cmoknęła Cię w policzek.
Po chwili doszedłeś do chłopaka. Miał na oko 14 lat. Podrzucił kulkę, złapał ją i spojrzał na Ciebie zawadiacko. Po chwili cofnął się i wypuścił Cubone.
- Najpierw mnie pokonaj - powiedział pewny siebie i skrzyżował ręce.
Wokół było kilka średniej wielkości skałek i ujrzałeś dziury w ścianach. Prawdopodobnie są to tunele i nie wiadomo, które wyjście prowadzi do którego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 6:22 pm

-Dzięki kocie.-Powiedziałem odwzajemniając pocałunek.
Po chwili odpiąłem od paska jeden z pokeballi i popatrzyłem na niego z czułością i obawą. Pomyślałem jednak, że to w końcu pierwszy sprawdzian przed liderem, nie wiem ile ich będzie, ale wszystko zawsze się stopniuje, więc on musi być z nich najsłabszy. Dlatego jeżeli teraz nie użyję tego pokemona to już go nie wypróbuję w tej sali, a to dla niego doskonała okazja do nauki.
-Liczę na Ciebie Krabby-Wykrzyknąłem charyzmatycznie już z pełną wiarą kiedy ciskałem pokeballem.
Teraz to ja popatrzyłem zawadiacko na młodszego chłopaka, aby pokazać mu potęgę mojego Krabby'ego. Wiedziałem, że da sobie radę i czekałem na pierwszy ruch mojego rywala.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 6:46 am

Ta się uśmiechnęła i niedługo zostałeś sam na sam przeciwko chłopakowi.
Ten zdjął czapkę bo najwyraźniej mu dość przeszkadzała i rzucił ją na ziemię obok. Również spojrzał Ci w oczy i ta wasza walka na spojrzenia trwała chwilę. W końcu ten spuścił wzrok i popatrzył się na swojego pokemona.
- Wyzywający atakuje pierwszy - powiedział tylko, oczekując na początek walki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 7:10 am

-Dobrze Krabby, czas trochę poszczypać. Zacznij od Burzy Śnieżnej, postaraj się go zamrozić, a zaraz potem użyj Uścisku i zduś jak najmocniej. Spokojnie, nie rób gwałtownych ruchów, tylko obserwuj co robi Twój przeciwnik. Podziałaj na niego szokiem termicznym i jak najszybciej wykonaj Wrzątek, to na pewno nie będzie dla niego miłe doświadczenie. Gdyby próbował Cię zaatakować z dystansu musisz bardzo szybko odskoczyć na bok, aby użyć Bąbelków prosto w niego, jednak jeżeli postanowi uderzyć Cię z bliska złap go Uściskiem i ciśnij z całej siły o ziemię. Wierzę w Ciebie Krabby.-Powiedziałem do pokemona ciepło i miło, ale jednocześnie charyzmatycznie, aby wiedział, że walka to poważna sprawa.
moje przemyślenia na razie ograniczyły się tylko do walki. Zastanawiało mnie czy mój niedawno wykluty pokemon poradzi sobie z takim testem, jakim jest szybka walka i to w prawdziwym Gymie. Dokładnie obserwowałem też moich przeciwników, chcąc przewidzieć ich kolejny ruch, a także po to, aby dobrze zareagować na ich atak szybką komendą.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 5:53 pm

Cubone od razu uderzył Twojego krabika Bone Club, co go trochę odrzuciło, ale ten szybko użył Burzy śnieżnej, która faktycznie zamroziła ziemnego stworka, co dało Twojemu krabikowi trochę czasu na okładanie przeciwnika swoimi superefektywnymi ruchami. Po kilku rundach jednak maluch się rozmroził i na powitanie nowe uderzył Brick Break! On był dodatkowo szkolony, więc widać będzie ciężej, ale to lepiej dla Ciebie w pewnym sensie - krabik zdobędzie większe doświadczenie.

C 60%
K 80%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 6:02 pm

Zadowolony z efektywności ruchów mojego małego kraba postanowiłem nawiązać z nim więź.
-Brawo Krabby, jestem z Ciebie dumny. Teraz tylko spokojnie i musisz być szybki.-Powiedziałem przyjaźnie do pokemona.-Teraz spróbuj go poparzyć, użyj Wrzątku. Precyzyjnie. Potem przejdź do Bąbelków. Zaraz potem będziesz musiał pokazać całą swoją szybkość. Podbiegniesz do niego, aby użyć Uścisku i zgnieciesz go najmocniej jak potrafisz. Pamiętaj o kontratakach. Jeżeli będzie atakował z dystansu, działaj na niego Burzą Śnieżną, a jeżeli odważy się podejść zaatakuj Uściskiem. Wierzę w Ciebie.-Przekazałem strategię pokemonowi.
Z wiarą patrzyłem na pole bitwy, żeby tylko udało mu się być szybkim, wtedy będziemy mogli mówić o sukcesie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 6:14 pm

Krabby ucieszył się z pochwały i miał teraz większą motywację do działania. Ruszył na przeciwnika z wrzątkiem, co go nie poparzyło, ale dało niezły efekt z obrażeniami. Cubone wykonał natomiast znowu łamacz cegieł, za co krabik odwdzięczył się mu pięknym atakiem bąbelkami. Potem to już szło z górki. Stworek może podszkolony, ale ta pewność siebie trenera była z tego co widzisz mocno przereklamowana i coraz gorzej sobie radził.

C 20%
K 49%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 6:31 pm

Widząc co dzieje się na polu walki i ujemny progres poziomu walki rywali postanowiłem wydać kolejne polecenia.
-Brawo Krabby, doskonale. Ale teraz nie możemy zwolnić tempa, przejdźmy do głębokiej ofensywy i zakończmy tę walkę. Zacznij od Wrzątku, a zaraz potem użyj Bąbelków. Nie czekaj, zasyp go gradem ciosów.-Zaraz... gradem... to jest myśl!-Posłuchaj mnie uważnie, powtórz Bąbelki i natychmiast wykonaj Burzę Śnieżną, bąbelki powinny zamarznąć dając jeszcze większą siłę ognia. Wykończ go tym!-Powiedziałem z entuzjazmem do mojego pokemona.
Postawiłem na ryzykowną kombinację, której nigdy wcześniej nie trenowałem, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Nie będę mistrzem absolutnie nigdy, jeżeli będę bał się użyć ryzykownych ruchów czy taktyk, dlatego to najlepszy moment, aby ujawnić swoją kreatywność.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 6:39 pm

Najpierw było trochę ciężko, Krabik obrywał Bone Club, ale wtedy właśnie przyszedł Ci świetny pomysł na niesamowitą kombinację ataków. Najpierw bąbelki, potem zamrożenie ich... Lodowe pociski uderzały w przeciwnika, dotkliwie go raniąc. To było to o co ci chodziło. Udało Ci się pokonać przeciwnika! Może i nie był zbyt silny, ale zawsze coś, a Krabik miał radość niepojętą ze swojej wygranej. Chłopak Ci ustąpił drogi, a Ty mogłeś iść dalej.

0,9 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 6:44 pm

-Brawo Krabby, jesteś najlepszy.-Powiedziałem dumny z pokemona, po czym pogłaskałem go i zawróciłem do pokeballa, aby tam mógł odpocząć.
Zadowolony z dość łatwej wygranej nad młodszym chłopakiem postanowiłem pójść dalej korytarzem bez większego namysłu. Ciekawe ilu jeszcze takich dzieciaków będę musiał zniszczyć po drodze. Jak na razie dobrze mi idzie i mam nadzieję, żę tak zostanie do samego końca.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 7:04 pm

Pokemon naprawdę porządnie się ucieszył i skoczył do kulki by odpocząć po walce. Ty mogłeś ruszyć dalej. Zauważyłeś, że im głębiej tym skały są większe, aż w końcu zza jednej z nich wyszedł staruszek z laską i popatrzył się na Ciebie. Był nieco rozdygotany z tego co widziałeś.
- Witaj, jestem drugim i ostatnim przeciwnikiem przed walką z liderem... Mam nadzieję wykażesz się umiejętnościami - po chwili wypuścił on.... Rhyhorna!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 7:21 pm

Metrowy pokemon ważący 115 kg, może nawet robić wrażenie, ale nie na tak zdeterminowanym trenerze jak ja. Tym razem podchodzę do przeciwnika zupełnie inaczej, ma zdecydowanie większe doświadczenie ode mnie, ale to moja otwarta głowa powinna wziąć górę. Rhyhorn może i jest duży, ale przy tym musi być powolny. Nidoran powinien mi pomóc.
-Witam, to dla mnie zaszczyt móc czerpać wiedzę od kogoś tak doświadczonego jak Pan.-Przywitałem się grzecznie z rywalem.-Pokaż się twardzielu.-Wykrzyknąłem uwalniając pokemona z ballki.-Nidoran, musimy pokazać mu co to znaczy prawdziwa szybkość. Stawiaj na szybkość i pewne uniki, nie daj się trafić. Zacznij od Super Kła, zabierz mu połowę życia!-Wykrzyknąłem charyzmatycznie, aby zmotywować pokemona do ataku, jeżeli trafi teraz, to dalej już tylko spacerek.-Postaraj się utrzymać dystans i nie zatrzymuj się, ciągle zmieniaj swoje miejsce. Uderz go Lodowym Promieniem, postaraj się go zamrozić, jeżeli Ci się uda do doskocz do niego z Podwójnym Kopnięciem, a jeżeli nie to najpierw osłab go Laserem, a potem wzmocnij się Skupieniem Energii. Pamiętaj o unikach, gdyby na Ciebie szarżował kontruj go podwójnym kopnięciem, ale gdyby próbował atakować Cię z dystansu odpłać mu się silnym Lodowym Promieniem.-Przekazałem strategię Nidoranowi spokojnie, aby wszystko dobrze usłyszał.
Wiedziałem, że wprowadzi mój plan w życie, powinien być skuteczny, w końcu jest znacznie szybszy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 9:22 am

Po chwili walka się zaczęła. Rhyhorn ruszył na Twojego pokemona z Horn Attack, kiedy ten przygotował się do wimierzenia ciosu swoim Hiper Kłem. Poke-nosorożec był blisko, kiedy oberwał ruchem Twojego pokemona i to go trochę wytrąciło z równowagi i Nidoran został zaledwie draśnięty. Lodowy Promień niemalże zamoził Rhyhorna, ale ten szybko się pozbierał i oddał mu Stone Edge! Wzmocnienie i osłabienie przeciwnika dało Twojemu stworkowi więcej przewagi jednak ciągle nie było łatwo. Kolejny Lodowy Promień tez go nie zamroził.

N 60%
R 60%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zUy blacisek i kompanija - Remik
Powrót do góry 
Strona 7 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: