PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 zUy blacisek i kompanija - Remik

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 9:44 am

Widząc rozwój sytuacji nie bałem się, a jedynie miałem silniejszą motywację, aby wygrać pojedynek.
-Spokojnie Nidoran, dasz sobie z nim radę. Nie przejmuj się tym, że ciężko jest go zamrozić. Ważne, że umiesz go trafić. Nie wolno Ci się zatrzymywać, pamiętaj, że uniki też są bardzo ważne. Jeżeli będzie na Ciebie biegł celuj mu w nogi Lodowym Promieniem, wtedy doskocz do niego i wykonaj Podwójne Kopnięcie. Nie zapominaj, że obrona jest bardzo ważna w walce przeciwko takiemu ciężkiemu przeciwnikowi. A najlepszą obroną jest atak! Nie bój się, użyj Skupienia Energii, a potem rozpędź się i wskocz na jego plecy używając Podwójnego Kopnięcia. Nie daj się zrzucić, uderzaj go Dziobaniem kiedy będziesz na jego plecach.-Przekazałem obmyślony wcześniej plan dla mojego pokemona.
Nie martwiłem się o niego, bo doskonale wiedziałem, że Nidoran sobie poradzi, jest twardy i waleczny.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 9:55 am

Rhyhorn ruszył z lodowym atakiem i wtedy Nidoran posłuchał się twojej wskazówki. Noga przeciwnika przymarzła do podłoża i ten zrobił pięknego fikołka. Rhyhorn nim się podniósł to oberwał podwójnym kopnięciem. Po tym jednak zaraz Nidoran oberwał Stone Edge. I to krytycznym, co go dość mocno uszkodziło. Skupienie energii wzmocniło Twojego pokemona i podwójne kopnięcie też dokuczyło przeciwnikowi. Dziobanie by było, gdyby Rhyhorn nie przewalił się na grzbiet i nie przygniótł Twojego stworka.

R 30%
N 30%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 10:22 am

Przeciwnik jest zdecydowanie bardziej doświadczony niż ja, ale to jeszcze nie powód, dla którego miałbym przegrać. W każdej innej sytuacji używałbym teraz pioruna, ale przecież Rhyhorn to typ ziemny, więc nie wyrządzi mu to żadnej krzywdy. Trzeba wymyślić coś innego. Na razie jednak mój pokemon jest w tarapatach, a ja muszę go z nich wydostać.
-Nie poddawaj się Nidoran, wiem, że jesteś twardy. Szybko użyj Skupienia Energii, a zaraz po tym zrzuć go z siebie Podwójnym Kopnięciem, z całej siły!-Powiedziałem do pokemona, aby dać mu wskazówki jak pozbyć się takiego ciężaru z siebie.-Jak już go z siebie zrzucisz od razu przejdź do Lodowego Promienia, zakończ nim walkę!-Przekazałem polecenie swojemu pokemonowi.
W końcu Nidoran znalazł się w małych kłopotach, ale nie ma takich z których nie da się wyjść. Współpracując możemy wszystko i doskonale wiem, że poradzimy sobie z każdym przeciwnikiem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 10:31 am

Skupienie energii dodało sił Nidoranowi. Ten kopnął mocno dwa razy przeciwnika, przez co ten się z niego zwalił z dość obolałym grzbietem. Tym bardziej, że wcześniej w niego też dostał. Nosorozec rozdrażniony ruszył z Horn Attack, ale wtedy właśnie dostał lodowym promieniem, który go ostatecznie powalił i przeciwnik był niezdolny do walki. Staruszek pokiwał głową i schował stwora do pokeballa.
- Masz talent, gratulacje, idź dalej - powiedział i ustąpił Ci drogi.
Zauważyłeś, że za skałą miał ławeczkę, na której usiadł i odetchnął głęboko. Na końcu tunelu widziałeś jasność... Czyli to będzie już walka z liderem.


plus 1 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 10:41 am

-Bardzo ładnie twardzielu, jestem z Ciebie naprawdę dumny.-Powiedziałem do Nidorana i pogłaskałem go po grzbiecie, po czym zawróciłem do pokeballa, aby właśnie tam mógł odpocząć.-Dziękuję za walkę, pański Rhyhorn to prawdziwy twardziel, widać, że Pana rozumie.-Powiedziałem i podałem rękę w geście podziękowania i szacunku.
W tym momencie postanowiłem pójść dalej, w stronę światła. Szedłem bardzo pewny siebie po tym co udało mi się zrobić. Pokonałem dwóch strażników, a teraz został mi już tylko lider. To zdecydowanie będzie najtrudniejszy przeciwnik do pokonania, ale to jeszcze nie znaczy, że z nim przegram. Mam ogromną motywację do wygranej. Idę dumnie, nie zatrzymując się, tak długo, aż dotrę do samego Brocka, który dzisiaj stał się moim celem i nie spocznę dopóki go nie pokonam.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 10:47 am

- Ja także dziękuję - powiedział starszy mężczyzna.
Po chwili ruszyłeś w kierunku światła. Zobaczyłeś pole bitwy z monstrualnie wielkimi kamieniami, które były niemalże całym terenem walki. Niektóre miały wysokość nawet 10 metrów. Lider siedział na jednej ze skał i chyba medytował, ale z tego stanu wyrwały go twoje kroki. Zeskoczył z skały i stanął przed Tobą.
- Witaj, a więc dotarłeś aż tutaj... świetnie... W takim razie zaczynajmy! - powiedział.
Jak się okazało trybuny były nad wejściem i Twoi przyjaciele już tam siedzieli.
Brock wypuścił Onixa!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 11:11 am

-Witaj, bardzo się cieszę, że mogę sprawdzić się w walce z tak znanym ze swojej siły przeciwnikiem, jak Ty. Mam nadzieję, że będziemy mogli pokazać w walce wszystkie swoje strony.-Powiedziałem do lidera sali.
A więc Onix na początek, nieźle zaczyna. Kolejny duży i silny pokemon, przeciwko któremu będę próbował przeciwstawić szybkość i zwinność. 8,8 metra długości i 210 kg wagi, to będzie niemałe wyzwanie dla moich pokemonów, ale na pewno nie poddam się już na wejściu, bo przecież każdy jest do pokonania.
-Pokaż się Bulba! Potrzebuję Twojej pomocy, wiem, że sobie poradzisz. Uważaj na niego, jest duży i silny, ale Ty musisz być od niego szybszy i sprytniejszy. Powinno Ci być łatwo trafić z daleka takiego olbrzyma, dlatego staraj się zachować jak największy dystans, unikaj kontaktu z tym kolosem, a wszystko powinno być dobrze. Zacznij od Kuli Eneregii, celuj pomiędzy oczy, a jego róg. Jeśli nie uda Ci się trafić to uderz go tym samym atakiem gdziekolwiek. Następnie musisz wykonać Pasożytnicze Nasienie, nie ważne gdzie, musisz uderzyć nim po prostu w jego wielkie cielsko. Cały czas zachowuj dystans i nie daj się trafić. Jeżeli udałoby mu się podejść i Cię zaatakować musisz, po prostu musisz zrobić unik i oddać mu Dzikim Pnączem. To dla nas szansa, działaj szybko i inteligentnie.-Powiedziałem do pokemona z wiarą.
Wiedziałem, że nie powinno być problemów z trafieniem w taką górę kamieni, ale nie wolno lekceważyć tak potężnego przeciwnika, zwłaszcza, że jego trenerem jest lider sali, to musi dużo znaczyć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 11:18 am

Onix na samym początku wzmocnił swoją obronę przy pomocy Harden. Po tym oberwał mega efektywnym Energu Ball pomiędzy oczy, co go chyba przyprawiło o niezły ból łba. Po tym skalny wąż odwdzięczył się Rock Throw, co nie było tak mocne na Bulbasaura. Pasożytnicze nasienie podkradało przeciwnikowi energię. Kolejne ataki to były istne podchody i kombinacje pokemonów. Onix starał się zaatakować tak by móc jak najszybciej zwiać, a Bulbasaur zbliżał się wtedy jeszcze bardziej, nacierając dzikim pnączem. Onix wbrew pozorom radził sobie nieźle, zwłaszcza, że to był jego teren.

O 65%
B 64%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 11:34 am

Zadowolony z efektów i tego co prezentuje mój pokemon postanowiłem wymyślić dla niego nową strategię, licząc na to, że ani Brock, ani Onix nie będą spodziewali się tego co im zaproponują.
-Bulba, posłuchaj mnie. Musimy ich zaskoczyć. Co jak co, ale na pewno nie spodziewają się natarcia z powietrza. Skoro go już trafiłeś Pasożytniczym Nasieniem, to teraz czerp z niego jak najwięcej energii. Wysysaj ją z niego. Ale teraz uważaj, użyj Dzikiego Pnącza, aby wspinać się na skały, spróbuj tak to wykombinować, żeby znaleźć się na szczycie najwyższej z nich. Tam wykonaj Warczenie i spróbuj zaatakować go z góry potężną Kulą Energii, nie pozwól mu unikać tych ciosów. Jeżeli będzie Cię atakować z dystansu to po prostu rozłóż się plackiem na powierzchni skały i nie będzie mógł Cię trafić. On jest agresywny, pewnie będzie próbował do Ciebie dotrzeć, albo rozwalić Twoją kryjówkę, wtedy szybko z niej zeskocz i użyj Dzikiego Pnącza wskoczyć na jego grzbiet i jednym pnączem opleść róg na jego głowie, a drugim, aby opleść segment pod głową i sprowadź go do parteru. Wtedy znowu użyj Warczenia i Pasożytniczego nasienia, aby wyssać z niego jak najwięcej życia. Użyj raz po raz Kuli Energii, musisz go pokonać, pokaż mu jak bardzo jesteś silny.-Przekazałem długą strategię pokemonowi.
Doskonale wiedziałem, że jego inteligencja i oddanie pozwolą mu wykonać mój plan. Widziałem w nim swoją szansę na zwycięstwo i w ogóle nie martwiłem się o porażkę, bo w tym momencie nie byłem na przegranej pozycji.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 11:39 am

Bulba kiwnął łebkiem i zaczął wspinaczkę, używając swoich pnączy jak wyciągarki. Onix chciał uderzyć go Tackle, ale zamiast tego trafi z skałę bo poke-żabol mu uciekł na sam szczyt skały. Stamtąd Bulba użył warczenia i na dodatek uderzył przeciwnika, który starał się go dosięgnąc zielonego stworka, potężnym Energy Ball. Onix w pewnej chwili znalazł wolną przestrzeń między skałami i zaczął podkopywać tą, na której był Bulbasaur. Co gorsza stworek przez ziemię nie mógł go zaatakować i musiał skoczyć na niższą skałę, bo tamta runęła i przekrzywiła inne. 


B 40%
O 30%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 11:57 am

Teraz jestem jeszcze bardziej zadowolony ze swojego pokemona niż byłem wcześniej.
-Brawo Bulba! Jesteś świetny! Tylko nie rozpraszaj się, nie daj mu się zaskoczyć. Nasłuchuj i patrz na ziemię, aby przewidzieć gdzie wyłoni się Onix. Nie bądź statyczny, ruszaj się przez cały czas, aby utrudnić mu trafienie. Spróbuj go zmylić, Wykonaj Bombę Mułu prosto w Ziemię, a potem skocz tuż za nią, może uda Ci się go wywabić spod ziemi. Tutaj musisz jednak mieć genialny refleks, jak tylko pojawi się gdziekolwiek traf go Kulą Energii, od tego zależy Twoje powodzenie. Już raz przyprawiłeś go o ból głowy, zrób to jeszcze raz. Kiedy już Ci się uda spróbuj do niego podbiec i wyssać z niego jak najwięcej energii, w końcu nadal ma na sobie wykiełkowane nasionko. Kiedy już się znajdziesz blisko niego zakończ walkę szalonym atakiem Dzikim Pnączem, uderzaj go bez pamięci, bo jeżeli tego nie zrobisz, to on zrobi to Tobie. Zrób to dla mnie i wygraj tę walkę.-Powiedziałem do pokemona zadowolony.
Wiedziałem, że Bulbasaur jest w stanie to zrobić, tylko musi być naprawdę szybki. Jeżeli mój plan się powiedzie to pierwszy pokemon lidera zostanie pokonany.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 6:00 pm

Onix co chwila wychylał się by atakować. i to bardzo szybko. Za każdym razem z innej strony lub właśnie zupełnie z tej samej, niespodziewanie... Bulbasaur starał się go trafiać, ale nie dawał rady za każdym razem. To było dla niego za szybko. W pewnej chwili jednak trawiasta żaba stworzyła tak dużą kulę energii i Onix wyłonił się tak blisko, że jak atak trafił to skalny wąż był niezdolny do walki.
- Brawo, ale to jeszcze nie koniec - powiedział lider i wypuścił z pokeballa... Sudowoodo!

Plus 1,8 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeNie Mar 16, 2014 6:28 pm

Widząc jak Bulbasaur świetnie poradził sobie z Onixem byłem bardzo zadowolony.
-Świetnie Bulba, jesteś najlepszy.-Pochwaliłem pokemona.
Widząc, że to jeszcze nie koniec spojrzałem na kolejnego przeciwnika, z którym przyjdzie mi się zmierzyć. Teraz jest dużo mniejszy i lżejszy, mam wrażenie, że najtrudniejsza część walki jest już za nami.
-Spokojnie Bulba, zostań na polu walki. Wykorzystaj swoją nową umiejętność i od razu użył Usypiającego Proszku! Uśpij go! Nie daj mu się trafić, tylko od razu go uśpij, za wszelką cenę. Jak już uda Ci się go uśpić, użyj Dzikiego Pnącza, aby okładać go ze wszystkich sił, a na koniec opleć go i ciśnij i skałę, zanim spadnie dobij jeszcze Kulą Energii, aby zadać mu jeszcze większe obrażenia. Będziesz potrzebował trochę się zregenerować, więc wykonaj Pasożytnicze Nasienie i czerp z niego jak najwięcej energii.- Powiedziałem do zmęczonego poprzednią walką pokemona.
Byłem z niego naprawdę dumny, tak dobrze poradził sobie z Onixem. Teraz poznał nowy ruch i powinien go dobrze wykorzystać, a na pewno wszystko będzie dobrze.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 4:27 pm

Usypiający proszek uśpił przeciwnika na jakliś czas i Twój żabol zdołał go uderzyć Dzikim pnączem, ale przy elemencie z Kulą Energii się obudził i zdołal rozbić atak, przez co dostał mniej obrażeń. Wtedy właśnie Bulbasaur oberwał Wood Hammer, które okazało się być krytyczne i ledwo stał na łapkach a po tym jeszcze dostał z Rock Slide i padł niezdolny do walki.

0,4 do lv dla Bulby.

Sudowoodo 70%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 5:11 pm

Widząc, jak Bulba świetnie rozpoczął walkę z drugim przeciwnikiem wypełniło mnie poczucie dumy i zadowolenia. Widząc jego porażkę nie byłem zawiedziony, bo wiedziałem jak dobrze się spisał i wiedziałem, że to jeszcze nie koniec.
-Dziękuję Bulba, odpocznij sobie. Byłeś świetny.-Powiedziałem dumnie zawracając pokemona do balla.-Pokaż się Riolu!-Wykrzyknąłem wyrzucając pokeball z moim starterem na pole walki.
Mój wybór padł na pokemona, na którego stawiam jak najwięcej. To właśnie z nią odbyłem najwięcej treningów, to ona wygrywała dla mnie najważniejsze pojedynki, takie jak pierwszy złapany pokemon czy finał w dojo. Pełen wiary w zwycięstwo spojrzałem spokojnie na małego pokemona, po czym z istnym ogniem żądzy walki popatrzyłem najpierw na Brocka, a potem na jego pokemona.
-Dawaj Riolu, zaskoczmy go! Wykonaj Tunel, krąż wokół niego, aby go zmylić, a następnie wyskocz zza jego pleców, a kiedy już go uderzysz w plecy, przytrzymaj go i dobij Siłą Dłoni. Następnie odskocz od niego, aby nie dać się trafić. Bądź szybka, wykonaj Szybki Atak, jednak nie kończ go trafieniem, tylko wykorzystaj pęd, aby zrobić salto w przód i zaatakować Sudowoodo Stalowym Ogonem. Nie daj się trafić, po każdym trafieniu zwiększaj dystans i bądź czujna, musisz sobie poradzić. Pamiętaj o unikach i kontrach, gdyby atakował Cię z dystansu zrób Tunel, aby uniknąć ciosów, po czym wyskakuj tuż przed nim z potężnym Cienistym Pazurem po uderzeniu. Jednak jeżeli spróbowałby podejść to nie bój się, wykonaj Centro Cios i pokaż mu jak mocno potrafi bić Riolu. Wierzę w Ciebie mała.-Powiedziałem z bojowym nastawieniem i wiarą umiejętności mojego startera.
Przecież mamy przewagę, którą wypracował nam Bulbasaur, trzeba być mu za to bardzo wdzięcznym, ale nie spocząć na laurach i kontynuować ofensywę, aby poświęcenie i praca, którą wykonał Bulba nie poszła na marne.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeSob Mar 22, 2014 5:31 pm

Dzięki Tunelowi Riolu zakopał się i ukrył na chwilę przed przeciwnikiem. Siła dłoni dała mu nieźle popwlić, jednak Sudowoodo użył wtedy Rock Throw, chociaż ten ruch nie podziałał zbytnio na małego pokemona. Drzewko chciało uderzyć Wood Hammer, ale Twój pokemon uniknął tego ataku i piękny Stalowy ogon, który wywrócił pokemona Brocka. To było coś... Zdawało się, ze Twój pokemon jest wręcz natchniony do tej walki i świetnie dawał sobie radę. Dalej szło już tylko lepiej, aż w końcu... Wygrałeś! Sudowoodo padł niezdolny do walki.
- Świetnie - powiedział Lider i po chwili podszedł do Ciebie by odać Ci nagrody.
Nagroda: 2000$, TM39 Rock TombzUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 40px-Boulder_Badge




Riolu 1,8 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 3:58 pm

-Dziękuję bardzo, to był dla mnie wielki zaszczyt.-Powiedziałem i podałem rękę liderowi.
Będąc z siebie bardzo dumny udałem się do publiczności, czyli Alex i Kuby. Byłem naprawdę przekonany, że poszło mi dobrze, przecież wygrałem, a przecież nawet sam Brock pochwalił mnie za moje umiejętności.
-Podobało się?-Zapytałem przyjaciół jednocześnie całując ukochaną na przywitanie.
Byłem ciekawy ich opinii, a także planów na dalszą podróż. Zastanawiało mnie, czy będą chcieli udać się teraz na jakieś pokazy, czy może jednak naszym celem stanie się miasto kolejnej liderki. Ponadto, wydaje mi się, że jest to idealny dzień na spełnienie marzeń Alex o złapaniu swojego własnego poke-konia. Postanowiłem wyjść na świeże powietrze, bo zrobiłem w tej sali dokładnie to co chciałem i nie miałem ochoty dłużej w niej siedzieć, chociaż kojarzyła mi się bardzo dobrze. Chciałem po prostu już opuścić to miasto, a przedtem wyleczyć pokemony,z których byłem taki dumny.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePią Kwi 18, 2014 12:51 pm

- Jesteś niezły w te klocki - stwierdził Kuba. 
- Naprawdę dobrze ci idzie, wręcz świetnie - skomentowała Alex i się do Ciebie przytuliła na chwilę, korzystając z pocałunku.
Wkrótce mogliście wyjsć z sali. Twoi przyjaciele byli ogólnie zadowoleni.
- Najbliższe pokazy będą akurat w mieście z liderką Misty - powiedział Kuba, patrząc się w swój pokenav.
Alex pokiwała głową, sprawdzając te same informacje. W pokecenter szybko udało Ci się wyleczyć swoje stworki i było już w porządku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePią Kwi 18, 2014 6:33 pm

-Fantastycznie, nie wiem co bym bez was zrobił, dlatego podwójnie się cieszę, że wam się podobało.- Powiedziałem radośnie do przyjaciół.
Byłem naprawdę dumny ze swoich pokemonów, a także z siebie, za to, że przyjaciele i nawet sam lider mnie pochwalili. Z całą pewnością był to dla mnie ogromny zaszczyt, dlatego pokemony otrzymały zasłużony odpoczynek w Centrum Pokemon.
-To co Alex, chciałabyś złapać swojego wymarzonego konia?-Zapytałem.
Bardzo cieszył mnie fakt, że nie musimy zbaczać z drogi, aby mogli wziąć udział w pokazach, załatwimy dwie sprawy w jednym mieście, lepiej ułożyć się nie mogło. Mam nadzieję, że droga, która nas prowadzi nie kryje w sobie tylko i wyłącznie ognistych koni, ale także inne ciekawe pokemony, np. ziemne, kamienne, walczące, elektryczne czy nawet normalne. Objąłem Alex w pasie, aby umilić sobie tę podróż i ruszyłem przed siebie, aby opuścić miast, udać się w kierunku miasta kolejnego lidera i pierwszych pokazów, a jednocześnie, w kierunku, w którym będziemy mogli złapać dla Alex jej wymarzonego pokemona, a ja będę mógł znaleźć kolejne ciekawe wzmocnienie dla mojej ekipy pokemonów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeSob Kwi 19, 2014 12:39 pm

- Oczywiście, ze bym chciała - ucieszyła się Alex.
Jak się okazało na tamto miejsce trzeba będzie trochę zboczyć z drogi, ale przynajmniej stamtąd też jest trasa, gdzie będzie można dotrzeć do miasta. Kuba zajął się jakąś grą na telefonie, a dziewczyna ciągle się uśmiechała, wręcz zachwycona z Twojej bliskości.
- Słodko wyglądacie - stwierdził tylko chłopak, spoglądając na was kątem oka, ale po chwili dalej wtopił się w swoją grę. 
Było miło. Ptaszki śpiewały, wiatr szumiał w koronach drzew... Idealnie na przyjemną podróż. Chociaż czy jest ciekawie? Otóż niezbyt...
- Co tam jest?! - pisnęła w pewnej chwili Alex, wskazując na ziemię przesiąkniętą czymś czerwony, a po chwili Twoje oko wychwyciło w krzakach okrwawioną, ludzką dłoń.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimeSob Kwi 19, 2014 1:09 pm

Zawsze jest ciekawie, kiedy w pobliżu są moi przyjaciele, a zwłaszcza Alex. Wiedziałem, że słowa Kuby są prawdziwe, musieliśmy ładnie razem wyglądać. Ale nagle zdarzyło się coś dziwnego.
-Nie wiem, ale spokojnie, ja to sprawdzę.-Powiedziałem i podszedłem do krzaków.-Coś się stało? Słyszysz mnie?-Zapytałem kontrolnie, aby sprawdzić czy owa zakrwawiona osoba jest przytomna, czy tez może nie.
Delikatnie odsłoniłem krzaki, aby przyjrzeć się temu komuś. Wsadziłem rękę za jego kark, aby sprawdzić czy nie ma połamanych pleców. Dokładnie sprawdziłem wszystkie czynności życiowe, aby mieć pewność co jest nie tak. Przecież zaraz niedaleko jest duże Centrum Pokemon, tam na pewno udzielą bardziej fachowej pomocy niż ja.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 11:17 am

Odchyliłeś krzaki i tam makabryczny widok. Wszystkie wnętrzności kogoś były porozwlekane w głąb lasu. Nie było nawet mowy o tym by sprawdzać czynności życiowe, bo serce, które miałeś zaraz przed sobą było cóż... Niesprawne... W najlepszym stanie była chyba ręka, którą zobaczyłeś zza krzaków.
- C-co tam jest? - spytała się Alex. - Żyje ten ktoś? - kolejne pytanie.
Chciała podejść, ale Kuba przeczuwając, że to nie jest milutki widok starał się ją odciągnąć. Widziałeś tutaj ślady butów i... Pazurów jakby do nich przyxzepionych. Dziwne.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 11:23 am

-Spokojnie Alex, nie ma tutaj nic do oglądania.-Powiedziałem delikatnym głosem, zachowując zimną krew, aby jej nie wystraszyć.
Podziękowałem Kubie przytakując, oznajmiłem mu tym samym, że jego przeczucia są trafne. Dokładnie przyjrzałem się śladom, ponieważ na pewno nie należały one do normalnych. Szczególną uwagę zwróciłem na to, dokąd prowadzą, aby udać się w tamtym kierunku. Nie wiedziałem tylko co z Alex, przecież sprawdzenie tego jest niezwykle niebezpieczne, a ja nie przeżyłbym, gdybym ją stracił. Jednak rozłąka też nie jest dobra, więc przynajmniej będę mógł ją w jakiś sposób obronić. Postanowiłem ominąć miejsce rzezi i udać się w stronę, w którą prowadzą ślady, a w taki sposób, aby Alex nie widziała zmasakrowanego ciała.
-Chodźcie ze mną, ktoś potrzebuje pomocy i musimy mu ją zapewnić.-Powiedziałem pewny siebie.
W końcu jeżeli go nie ujmę to przecież to może kiedyś zaatakować moją ukochaną, a to na pewno nie było miłe.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 11:33 am

- A-aha - powiedziała dziewczyna.
W końcu dała się przekonać by pójść na około. Kuba jedynie podszedł zobaczyć co tam jest i się wykrzywił.
- Dobra, chodzmy - powiedział chłopak.
W końcu ruszyliście i dość łatwo odnaleźliście ślady poplamione krwią. Wyglądały w sumie na nie tak dawne. Instnieje więc szansa, że znaleziecie to coś... Tylko problem w tym, że nie wiecie co to może być i jak jest groźne bo to na pewno nie człowiek. Przynajmniej częściowo...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 2:16 pm

-Cokolwiek to jest, trzeba to będzie powstrzymać. Pewnie wilkołak, bo na pewno nie pokemon.- Pomyślałem.
Tropy bardzo mnie zaciekawiły. Skupiłem się maksymalnie, bo przecież w każdej chwili mogliśmy zostać zaatakowani, a wtedy musiałbym w pierwszej kolejności używać swoich umiejętności fightera, aby obronić Alex, Kubę i siebie. Byłem przygotowany na wszystko, ale objąłem Alex w pasie, aby poczuła się pewniej i przestała bać. Martwiłem się o nią, bo przecież to niebezpieczna wyprawa, chociaż jest warta swojej ceny.
-Mam nadzieję, że szybko zorientujemy się co się dzieje, bo chciałbym jeszcze dzisiaj złapać nowego pokemona no i jak najbardziej skrócić dystans do kolejnego miasta.-Powiedziałem rozluźniony, żartobliwym tonem, aby rozładować napięcie.
Nie bałem się tego czegoś, nie odczuwałem przed nim strachu. Martwiłem się jedynie o Alex, no i Kubę, a także pokemony. Postanowiłem zrobić coś jeszcze. Odpiąłem od paska pokeball, w którym znajdował się Caterpie i wypuściłem go, po czym pogłaskałem go po główce i wyciągnąłem z plecaka Rare Candy, które podałem pokemonowi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 8 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zUy blacisek i kompanija - Remik
Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: