PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 zUy blacisek i kompanija - Remik

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 2:32 pm

Tropy czasami zataczały małe kółka jakby stwór krążył po okolicach. W pewnej chwili usłyszeliście w oddali wycie. Objęcie Alex pomogło ją uspokoić bo była z początku rozdygotana.
- Boję się - wtuliła się w Ciebie.
Kuba niezbyt pewnie rozglądał się wokoło i trzymał kulki w ręku. Twój Caterpie natomiast najpierw utworzył sobie kokon, który szybko stwardniał i ku waszemu zdziwieniu pękł.
- Szybki jest... - powiedział tylko chłopak.
Po chwili kolejne wycie, o wiele bliżej...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 2:40 pm

Bardzo szybko wyciągnąłem z plecaka drugie Rare Candy, aby dać je pokemonowi. W końcu trzeba mu trochę pomóc w jego ewolucji. Przeskanowałem dexem pokemona, którego ujrzałem po zjedzeniu drugiego cukierka i zawróciłem do pokeballa, aby przygotować się do walki. Nie odczuwałem strachu, byłem bardzo spokojny. Lubię wyzwania, a jak na razie cała ta sytuacja jest jednym wielkim wyzwaniem. Mocniej przytuliłem Alex, aby bronić jej w każdej możliwej sytuacji. Odsłoniłem swoje dziesięć pokeballi przy pasku, tak jak robią to gangsterzy z bronią w filmach.
-Spokojnie, nic nam nie będzie. Skarbie, jestem przy Tobie.-Powiedziałem delikatnie, z uśmiechem, aby pokazać, że się nie boję, że ma we mnie oparcie.
Skupiłem się maksymalnie, skoncentrowałem na każdym dźwięku, szeleście, minimalnym ruchu czy drgnięciu krzaków. Skanowałem teren, aby zareagować jak najszybciej i pokonać przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 2:54 pm

Dziewczyna przyległa do Ciebie praktycznie całkowicie i nie puści chyba szybko. Wy natomiast słyszeliście wokół warczenie, spanie i nerwowe pomruki. Kuba był chyba też nieco wystraszony, a dziewczyna uspokoiła się bardzo widząc jak Ty jesteś spokojny w tej sytuacji. W końcu zza krzaków wypadła bestia... Postawa niby ludzka, ogon Houndooma, nogi ofutrzone i opazurzone, grzbiet pokryty kolcami a twarz była wykrzywiona i pokryta łuskami . Pazury na jegorrękach byłyookoło 30 cm długości.
- Graaawrrr - zawarczała bestia.

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 010
Butterfree
Typ: Robak/Lot
Ona
Lvl: 19
Charakter: Bardzo rozrywkowy i radosny pokemon, który uwielbia bawić się z innymi. Przywiązuje się łatwo do innych i nie cierpi rozłąki, do tego włazi we wszelkie ciasne zakamarki, więc lepiej pilnować spodnie.
Ataki: Tackle, String Shot, Bug Bite, Harden, Confusion, Poison Powder, Sleep Powder, Stun Spore, Gust, Supersonic
Umiejętność: Tinted Lens
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 3:12 pm

No proszę, dziwaczne stworzenie. Jeszcze nigdy takiego nie widziałem, ale na pewno nie przeraził mnie jego widok.
-Wiesz co to jest?-Zapytałem Kubę licząc na jego ogromną widzę, zawsze wiedział najwięcej.
Moja rękę nawet nie drgnęła z Alex, aby nie dawać jej powodu do strachu. Sam starałem się nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów, aby nie sprowokować ataku niezidentyfikowanego stworzenia. Delikatnie przesunąłem rękę do pokeballi i chwyciłem dwa, jeszcze nie powiększone. Był to Magby i Riolu. W końcu jeżeli trzeba będzie walczyć to na pewno oni dwaj się przydadzą. Dodatkowo wpadłem na genialny pomysł, zarówno Butterfree, jak i Bulbasaur mogą uśpić to stworzenie, więc gdyby walka okazała się nieskuteczna, lub zbyt niebezpieczna dla moich stworzeń, na pewno kazałbym obu pokemonom użyć usypiającego pyłu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 3:44 pm

- Wygląda jak jakiś mutant - chłopak ostrożnie się fo Ciebie przysunął, a bestia was okrążała. - Zajmiesz go czymś a mój Nincada zrobi dziurę, w którą bestia się zapadnie - zaproponował.
W pewnej chwili potwór stanął przed wami i się najeżył, gdy nagle rzucił się do ataku a Ty odruchem ledwo wypuściłeś Riolu z pokeballa. Pokemon szybko odbił bestię swoim atakiem. Stwor zdawał siębbyć zaskoczony. Alex po chwili stała się niemożliwie ciężka, ona... Zemdlała!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 4:25 pm

Może to i lepiej, że zemdlała, przynajmniej nie będzie musiała go oglądać. Ale żeby nie wiem co, nie ma szans, żebym ją tutaj zostawił. Biorę Dawn na ręce i przystaję na propozycję Kuby.
-Riolu zajmij go czymść, najlepiej uderz w niego Mega Podmuchem, żeby nie musieć do niego podchodzić, trzymaj go na dystans jak tylko możesz. Postaraj się, żeby nie podszedł za blisko, a wtedy wpadnie w pułpakę.-Powiedziałem charyzmatycznie do pokemona.-A jak już go zamkniecie w dole, mój Butterfree uśpi go swoim pyłem.-Dodałem, aby nie było niedomówień. To chyba najbezpieczniejszy sposób, aby poradzić sobie z tym czymś.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 4:44 pm

Wkrótce się zaczęło. Pokemon zaczął go zajmować walką, a potwór ryczał i atakował go zaciekle, chcąc dosięgnąć Riolu swoimi pazurami. Riolu w pewnej chwili oberwał i poleciał w krzaki. Bestia ruszyła na niego i wtedy ziemia pod stworem pękła. Ten spadł do bardzo głębokiego dołu a Butterfree szybko uśpił monstrum .
- uff udało się - Kuba odetchnął z ulgą.
Alex dalej była nieprzytomna i mimo wszystko dość ciężko jest ją utrzymać. Riolu miał sporą ranę na brzuchu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 5:00 pm

-Cholera, teraz za dużo rzeczy do zrobienia. Kuba, dzwoń po policję, koniecznie muszą to stąd zabrać i gdzieś zamknąć. Mogę też przysłać jakąś pielęgniarkę z Centrum Pokemon, do Riolu. Ja zajmę się Alex i Riolu.-Powiedziałem do Kuby, aby zorganizować pracę jak najefektywniej.
Posadziłem Alex na ziemi, oparłem ją o drzewo, aby się nie przewróciła i kazałem Butterfree delikatnie ją wachlować skrzydłami, aby odzyskała siły. Sam musiałem udać się do Riolu, aby sprawdzić co z nią. Szybko wziąłem Potion z plecaka i spryskałem nim ranę na brzuchu. Nie mogłem pozwolić, aby mój pokemon, którego dostałem od rodziców zginął od tej rany. Robiłem wszystko co w mojej mocy, aby utrzymać ją przytomną i jak najbardziej wyleczyć do przybycia lekarza.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 5:06 pm

Kuba zadzwonił na policje i teraz podawał im namiary co było dość ciężkie. Alex po chwili zaczęła się budzić i była lekko przymroczona ale i tak miała siły by się przytulić.
- Rety nie wytrzymałam - powiedziała ciągle przestraszona
Riolu krwawiła i rana zdawała się być dość głęboka, ale Potion pomógł nieco poprawić stan pokemona. Stworek leżał na trawie i wyglądał slabo, ale nie było fatalnie z nim. Kuba pilnował by potwor w razie czego nie wyskoczył.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 5:19 pm

Szybko odwzajemniłem uścisk ukochanej. Nie mogłem jednak teraz rzucić wszystkiego, aby zacząć ją przytulać i całować, bo sytuacja była zbyt poważna. Przecież mieliśmy na karku niezidentyfikowanego potwora, przymroczoną miłość mojego życia i głęboko ranną Riolu. Przypomniało mi się, że mam jeszcze w plecaku Lefover, który dałem pokemonowi, aby zrobiło mu się lepiej. Trzeba jakoś zatamować krwawienie. Poprosiłem Butterfree, aby utkał mi trochę sieci, w końcu ma ona działanie lecznicze, którą spryskałem Potionem i przyłożyłem do rany, aby ją uciskać. Riolu nie może stracić za dużo krwi, bo może być z nim kiepsko. Na twarzy nie przejawiałem jednak większych emocji, starałem się zachować zimną krew, żeby jak najbardziej pomóc. Czekałem tylko, aż przybędzie pomoc, bo po mimo talentu i wszelkich naszych umiejętności, nie jesteśmy w stanie uratować świata sami i jeszcze pomóc naszym pokemonom. Do tego potrzeba specjalistów, a my będziemy mogli dalej kontynuować swoją podróż.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 5:26 pm

W końcu usłyszeliście helikopter u którego była uwieszona spora klatka. Po tym po linie zsunęła się sierżantJenny , siostra Joy i czterech... Komandosów? Chyba tak. Dziewczyna miała się lepiej a pielęgniarka od razu zajęła sięTTwoim pokemonem. Pochwaliła Cię nawet za świetną pracę i że bez Ciebie mała by nie przeżyła. Alex już lepiej się czuła i usiadła obok Ciebie. Kuba też usiadł, a potworowi zaczęli zakładać pętle na kijach.
- Znowu - mruknęła tylko dziewczyna i znowu odpłynęła....
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 5:31 pm

Teraz mogłem poświęcić swoją uwagę Alex. Na szczęście profesjonalna pomoc zajęła się moją Riolu, a także potworem, więc ukochanej mogłem już pomóc sam. Skoro znowu zemdlała widocznie nadal za mało krwi napłynęło do mózgu, jest na to łatwy sposób. Przytuliłem ją do siebie, rozchyliłem jej nogi, a głowę pochyliłem pomiędzy jej kolana. W ten sposób powinna szybciej dojść do siebie, bo krew powinna z powrotem natlenić mózg i przywrócić go do normalnej pracy. Jeszcze poprosiłem mojego motyla o pomoc, aby powachlował miłość mojego życia. Byłem już znacznie spokojniejszy niż przed chwilą, choć nie bałem się, to martwiłem się o Alex, Kubę, a także pokemony. Wiedziałem, że teraz muszę poczekać, aż pomogą mojej Riolu i cała nasza trójka będzie mogła ruszać dalej. Oby tym razem bezpiecznie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeSob Maj 03, 2014 4:37 pm

Alex po kilku minutach się obudziła, a po kilkunastu była już zupełnie sprawna. Potwór dawno już jest w zasłoniętej klatce. Siostra Joy po chwili przyniosła Ci Riolu.
- Przez trzy dni lepiej by unikała walki, szwy same się jej rozpuszczą po tygodniu - powiedziała pielęgniarka.
Do tego okazało się, że za zlapanie potwora była nagroda. 5000$. Cóż trzeba będzie się podzielić z Kubą. Mogliście ruszać dalej a miejsce występowania ulubionego pokemona Alex było blisko.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 11:25 am

Podzieliłem sumę pieniędzy na pół i jedną część oddałem Kubie. Spokojny o stan zdrowia mojego pokemona, zawróciłem go do ballki, tak samo jak Butterfree i postanowiłem wyruszyć dalej. Skoro wszyscy już czuli się dobrze, był to najlepszy czas, aby złapać nowego pokemona. Mam nadzieję, że Alex da radę złapać swojego wymarzonego pokemona, a ja będę mógł złapać kogoś silnego do swojej drużyny, bo przecież jak najszybciej chcę zdobyć drugą odznakę. Wziąłem Alex za rękę, dałem znak Kubie głową i ruszyłem przed siebie, w miejsce, w którym można spotkać dzikie ogniste konie. Po drodze rozglądałem się dokładnie w poszukiwaniu pokemonów, które ja mógłbym złapać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 11:33 am

W końcu dotarliście. Po gęstym lesie ogromne równiny. Zobaczyłeś całkiem niedaleko stado owych koni jak i hasające po okolicach źrebaki..
- Ale tu świetnie - ucieszyła się Alex.
Przynajmniej teraz ma jakąś radość po tych przeżyciach z potworem. Kuba podziękował za podział i wszyscy byli na ogół zadowoleni. W oddali ujrzałeś stado pasących się miltanków i taurosów. Jeszcze dalej były chyba Dodrio. Pogranicze strefy safari czy co?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 11:52 am

Bardzo ucieszył mnie widok szczęśliwej Alex. Niestety, żaden z pokemonów, które widziałem nie napełniał mnie optymizmem. Nie byłem wielkim fanem żadnego z nich, dlatego postanowiłem rozejrzeć się za innymi.
-Dasz sobie radę, prawda? Ja w tym czasie rozejrzę się za pokemonem dla mnie.-Powiedziałem o dziewczyny i ucałowałem ją w czoło.
Szybko postanowiłem rozglądać się i to bardzo dokładnie za innymi pokemonami. Strefa safari mogłaby mnie nawet zainteresować, gdyby nie miał w swojej drużynie najbardziej wartościowych pokemonów z owej strefy... chociaż... przecież na pewno mógłbym tam znaleźć jakiego silnego Magikarpia, albo już jakiegoś Gyardosa. To wszystko daje mi tyle do myślenia. Ale jak na razie postanawiam szukać dalej, aby znaleźć coś tutaj.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 12:17 pm

Dziewczyna kiwnęła głową i Cię pocałowała w policzek. Mogłeś ruszać w swoją trasę. Póki co nic szczególnego. Te poki co wcześniej, aż znalazłeś poopalane skorupy z jakiegoś twardego owocu. I to na pewno nie przez ogień.
- Bzzzt! - usłyszałeś dźwięk wyładowania elektrycznego i po chwili z drzewa niedaleko spadło kilka dymiących owoców.
To musi być coś innego niż tamte pokemony! Zachęcony tym ruszyłeś w miejsce, gdzie tamto widziałeś i co Ci się ukazało? Elekid, który zajadal się smażonymi owocami.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 12:28 pm

-Fantastycznie, teraz tylko go złapać.- Pomyślałem i załapałem z pokeball z nowym pokemonem.
-Pokaż się Dratini!-Wykrzyczałem wybierając pokemona.-Cześć, bardzo miło Cię widzieć.-Powiedziałem cały czas uśmiechając się.-Będę potrzebował Twojej pomocy. Widzisz tamtego Elekida? Chciałbym, żebyś go dla mnie pokonał. Mógłbyś zacząć używając Draco Meteoru prosto w niego? Postaraj się trafić, a kiedy już Ci się uda potraktuj go Laserem, a zaraz potem wykonaj Taniec Smoka. Kiedy już to zrobisz, bardzo proszę wykonaj Puls Smoka, a zaraz potem dołóż mu jeszcze Stalowy Ogon. Musisz go pokonać, bardzo chciałbym mieć tego pokemona w swojej drużynie.-Powiedziałem tak miło jak tylko potrafiłem, aby pokemon mnie posłuchał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 9:16 am

Po chwili zaczęło się. Dratini uderzył przeciwnika co bardzo zaskoczyło Elekida.
- elek? - pokemon zdziwił się, ale od razu zaatakował Swift.
Twój smok okazał się mieć jednak o wiele lepsze ataki niż elektryczny pokemon, co stworkowi dość dokuczało, ale mogłeś zobaczyć, że poke-bateria jest wyjątkowo zawzięty.

D 70
E 40
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 9:37 am

-Teraz już po prostu muszę go złapać. Uwielbiam takich zawziętych wojowników, jak on.-Pomyślałem w duchu.
-Doskonale Dratini, jestem z Ciebie dumny. Teraz dodaj jeszcze Ekstremalną Prędkość i zakończ walkę Gniewem Smoka!-Powiedziałem podekscytowany czekając na wynik walki.
Kiedy tak czekałem, szybko przeskanowałem Elekida pokedexem, aby dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Byłem naprawdę dumny z mojego pokemona, który tak świetnie sobie radzi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:19 pm

Dratini błyskawicznie powalił przeciwnika, który starałssię go uderzyć, ale już nie zdążył. Elektryczny pokemon po chwili był w kulce. Ta kiwała się naprawdę długo, aż w końcu... Pokemon był Twój!
Poziom: 20 samiec Charakter : Bardzo zawzięty i waleczny pokemon, który nigdy nie odpuszcza łatwo na walkach i wali dopóki sam nie polegnie lub jeśli pokona przeciwnika. Do tego uwielbia opiekać jagody swoim prądem.
W pewnej chwili Twoją uwagę zwróciło to, że Dratini zaczął się świecić. Pokemon zaczął się wydłużać i rosnąć, aż po chwili miałeś przed sobą Dragonaira!

0,8 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:32 pm

-Dragonair, jesteś świetny. Wiedziałem, że sobie poradzisz.-Powiedziałem, po czym pogłaskałem wielkiego pokemona i zawróciłem dumny do pokeballa.
Moja drużyna staje się coraz silniejsza. Teraz wiem, że na pewno kolejny lider nie będzie dla mnie większym wyzwaniem niż poprzedni, bo przecież nabywam doświadczenia, wzmacniam się, no i oczywiście szkole się w odpowiednim kierunku. Postanowiłem odnaleźć Alex i zobaczyć jak jej idzie, a także chciałem sprawdzić jak radzi sobie Kuba i jakiego pokemona złapał, a może dopiero próbuje złapać. Wszystko było takie ciekawe, poza tym, musiałem go zapytać ile drogi pozostało nam do miasta kolejnego lidera i zrobiłem to przy pierwszej sposobności.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:41 pm

Pokemon w pierwszej chwili owinął się wokół Ciebie i ciężko było schować go w takim położeniu do kulki, ale po chwili się udało. Ruszyłeś szukać Alex dziewczyna chyba tez Cię szukała, bo podbiegła do Ciebie i machała kulką w dłoni.
- Mam! - zawołała ucieszona.
Wypuściła po chwili całkiem uroczego konika.
- Fajny co nie? - uśmiechnęła się i cmoknęła Cię w policzek.
Po chwili przyszedł też Kuba mówiąc, że pokemon jakiego chciał złapać mu uciekł.
- Pół dnia - poinformował Cię.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:46 pm

-Jesteś najlepsza.- Powiedziałem i cmoknąłem ją w czoło.
-Żartujesz? Tylko pół dnia? Fenomenalnie, jeszcze dzisiaj zdobędę drugą odznakę.-Ucieszyłem się i pocałowałem Alex prosto w usta, co trwało całkiem długo.
-Szkoda, że Ci się nie udało, ale na pewno znajdziesz jeszcze jakiegoś po drodze. Możemy już ruszać? Wiecie, że bardzo zależy na zdobywaniu odznak.-Poprosiłem.
Złapałem ukochaną za rękę, a Kubę poklepałem po ramieniu. Nadałem tempo wędrówce, aby spokojnym krokiem dotrzeć do miasta lidera, w którym ja będę mógł zdobyć odznakę, a oni będą mogli zmierzyć się w pokazach.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:58 pm

- No już w sumie nie ma tu nic ciekawego - stwierdził Kuba.
Alex zostawiła swojego nowego pupila poza pokeballem i dumna z nim paradowała. Wszyscy w nawet dobrym nastroju (no może prócz Kuby) udaliście się w dalszą drogę. W pewnej chwili przez koronę drzewa ujrzałeś małe, smukłe stworzonko, które przypominało Ci embrion myszy... Zaraz! Czy to czasem niepokemon z ddzieciństwa?! Póki co tylko Ty go dostrzegłeś.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 9 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zUy blacisek i kompanija - Remik
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: