PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 zUy blacisek i kompanija - Remik

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 1:04 pm

-Widzieliście to?!-Wykrzyczałem zdumiony i od razu przeszukałem swój plecak, aby znaleźć perłę, którą dostałem w dzieciństwie od Mew, czy aby nie dzieje się z nią nic dziwnego, choć może po prostu naoglądałem się za dużo filmów, albo mam zbyt bujną wyobraźnie.
Począłem się przyglądać stworzeniu, które wyglądało znajomo. Zatrzymałem się i czekałem na jego reakcję, licząc na to, że będzie ona pozytywna, że pozwoli nam podejść bliżej, w końcu już raz to zrobił. Byłem nienormalnie podekscytowany, nie wiedziałem co się ze mną dzieje, bo przecież zawsze trzymam emocje na wodzy, a teraz taka radość. Dziwne, bardzo dziwne.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 1:25 pm

Perła świeciła się miłym, ciepłym światłem. W pewnej chwili pokemon po prostu zniknął.
- Co? Gdzie? - pytał się Kuba.
Alex tylko się rozglądała. Nikt nic nie zauważył. Miałeś wrażenie jedna , że pokemon też jakby się uśmiechnął. Cóż chyba musicie iść dalej ale tliła się w Tobie nadzieja, że jednak pokemon niedługo wróci a nie zniknie na kolejne lata... Było późne popołudnie, kiedy dotarliście do miasta.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 1:30 pm

-Tam był Mew, jestem tego pewny. Widzieliście jak świeciła się perła?-Powiedziałem spokojnym tonem, po czym schowałem perłę do plecaka, aby była tam bezpieczna.
Byłem naprawdę szczęśliwy, że go widziałem, przynajmniej wiem, że będzie gdzieś nad nami czuwał. Muszę być silny dla niego, nie pozwolę, aby Mewtwo więcej z nim walczył, mimo tego, że sam potrafi się bronić, to ja i tak stanę po jego stronie, aby mu pomóc. Jednak teraz skupiłem się na tym, że skoro zniknął to znak, że podążam dobrą ścieżką, więc znowu ruszyłem w kierunku miasta Misty, skoro mieliśmy do niego zaledwie pół dnia drogi. Liczyłem na to, że jeszcze dzisiaj zdobędę swoją drugą odznakę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:44 pm

- O to świetnie - powiedziała Alex.
Kuba też pokiwal głową. Wszystkie perły świeciły się jeszcze chwile, a potem wróciły do dawnego stanu. W końcu byliście w mieście. Dość późno a jeszcze 4 osoby w kolejce do gymu.
- Trochę chyba poczekasz - stwierdził Kuba.
Miał rację. Jak już to pewnie będzie zupełnie ciemno jak w końcu Ty będziesz walczyć.
- To dzisiaj czy jutro? - spytała się dość zmęczona dziewczyna.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 8:09 pm

-Możemy to załatwić jutro.-Powiedziałem całkiem neutralnie, ale nie chłodno.-A wy kiedy macie swoje pokazy? Przecież obowiązkowo musimy je zaliczyć.-Dodałem spokojnie.
Bardzo zastanawiał mnie fakt co sprowadziło tutaj Mew. Może znowu ma kłopoty, a może po prostu ma dla nas jakieś zadanie? A może po prostu się stęsknił? Dziwna sprawa, bardzo dziwna. Trochę nie dawało mi to spokoju, aczkolwiek nie było dla mnie zbyt dużym problemem. W końcu już dotarłem do kolejnego miasta, gdzie stoczę walkę o odznakę, którą zamierzam zdobyć jeszcze łatwiej niż poprzednią. Poza tym liczyłem na to, że jeszcze przejdę się rano z Alex i może złapię jakiegoś nowego pokemona do drużyny. Wszystko zapowiadało się cudownie, a do tego wpadłem jeszcze na niezły pomysł.
-Hej, a co powiecie na trening jeszcze dzisiaj? Przecież przyda się nam mała wprawka przed takim wyzwaniem jakie czeka nas jutro.-Zaproponowałem z nadzieją na akceptację mojej propozycji.
Uśmiechnąłem się i wziąłem pokeball do ręki czekając na ich reakcję.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 I_icon_minitimeSob Maj 10, 2014 6:22 am

- Pojutrze - powiedziała Alex.
Cóż teorii odnośnie Mew miałeś naprawdę wiele, ale która z nich mogłaby być prawdziwa? Nie masz pojęcia... Alex się wyszczerzyła.
- No to może zawalczysz ze mną? - spytała się, machając Ci przed twarzą kulką swojego Ponyty. - Użyję go w pokazach, a walka w sumie też jest dobrym treningiem na nie - powiedziała i wpatrywała się w Ciebie wyczekująco na to co odpowiesz.
- A ja za ten czas rozejrzę się za pokemonami, przyda mi się jakiś trujący - stwierdził Kuba i poszedł w jedną z ciemniejszych uliczek.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 10 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zUy blacisek i kompanija - Remik
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: