PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 zUy blacisek i kompanija - Remik

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 07, 2014 2:08 pm

Czułem się cudownie wiedząc, że ponownie będę mógł się sprawdzić w walce. Niepokoi mnie jednak obecny stan zdrowia moich pokemonów, przecież okołu pół godziny temu toczyły zawziętą walkę. Dlatego pomyślałem, że warto najpierw odwiedzić Centrum Pokemon, aby uzdrowić moich małych przyjaciół. Przecież nic się nie stanie jeżeli wyleczę je zarówno przed, jak i po walce. Postanowiłem poinformować o tym moich "dużych" przyjaciół.
-Hej, a może skorzystamy z tego Centrum Pokemon dwa razy? W końcu naszym pokemonom przyda się opieka medyczna i przed i po walce w dojo. Zawsze warto sprawdzić czy wszystko jest dobrze.
Bardzo liczyłem na to, że moi towarzysze podróży się zgodzą, przecież nie możemy walczyć zmęczonymi stworkami, bo ani one niczego się nie nauczą, ani my nie zdobędziemy dużo doświadczenia. Poza tym, nie zamierzam patrzeć jak moi zmęczeni podopieczni obrywają od jakiś osiłków tylko dlatego, że nie poświęciłem kilku minut na wizytę i siostry Joy. Dlatego ruszyłem w stronę Centrum chcąc wymusić to samo na Alex i Kubie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 07, 2014 2:45 pm

- No nie mam szczególnej potrzeby ale może jednak... No dobra, idę - powiedział Kuba i ruszył za Tobą.
Alex nic się nie odezwała, tylko po prostu za Tobą poszła. W pokecenter było kilku trenerów, którzy odpoczywali po podróży lub walce. Pielęgniarka od razu wzięła wasze pokemony i powierzyła je swoim Chansey, które gdzieś je zaniosły do leczenia. Nagle zbliżyło się do was dwóch wysportowanych chłopaków, którzy zaczęli zagadywać do Alex, na was kompletnie nie zwracali uwagi, interesowała ich chyba tylko dziewczyna. Rozmowa zaczynała się zupełnie normalnie czyli jak masz na imię, po co tu jesteś etc... Zaczynałeś się jednak robić zazdrosny o nią.
- Konkurencja - wyszczerzył się do Ciebie Kuba, a Ty miałeś ochotę mu przyłożyć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 07, 2014 2:57 pm

Zazdrość, poczułem się tak bardzo słaby w środku, ale zupełnie nie okazałem tego na zewnątrz. Pomyślałem tylko jak wybrnąć z tej sytuacji. Szybko stłumił w sobie złość na Kubę, bo wiem, że ona do niczego nie doprowadzi. Postanowiłem podejść do Alex i zapytać ją... o fryzurę po ataku Joltika. Banalny powód do przerwania rozmowy, ale przecież nie odmówi odpowiedzi swojemu najlepszemu przyjacielowi. Zupełnie nie bałem się tej dwójki, nawet gdyby chcieli mi coś zrobić za przeszkodzenie im, potrafiłbym się obronić.
-Hej, Alex, możesz mi powiedzieć, jak udało Ci się tak ładnie okiełznać Joltika? Chętnie przypomnę sobie te wydarzenia jeszcze raz.- Teraz to ja nie zwracałem uwagi na chłopaków. Po prostu wszedłem pomiędzy nich a Alex, potrącając perfidnie barkiem jednego z nich. Delikatnie uśmiechnąłem się do Alex i odgarnąłem jej piękne, choć poczochrane włosy z twarzy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 07, 2014 3:10 pm

Dziewczynę trochę to zaskoczyło bo chyba nawet nieźle zaczęło się jej z nimi gadać. Po chwili jednak zaczęła Ci nawijać jak to weszła w te krzaki i jak nagle poczuła, że coż chodzi jej po głowie. Tamci dwaj chyba jednak nie odpuścili i obydwoje wpadli między Ciebie a dziewczynę, przez co byli praktycznie 10 cm przed nią.
- Co się będziesz tutaj nudzić - powiedział jeden.
- Może pójdziesz zobaczyć jak przyszli mistrzowie walczą w dojo? - spytał się drugi z chłopaków.
To Cię jeszcze bardziej wkurzyło. Akurat dostaliście pokemony. Kuba tylko się wyszczerzył złośliwie i wypuścił Ekansa. Powiedział coś do węża, na co ten jakby się zaśmiał i powędrował do jednego z chłopaków, po czym... Wlazł mu do spodni! Jak ten zaczął podskakiwać! Obydwoje od razu zaczęli biegać po całym PC jak dwaj wariaci. Jeden starał się wyjąć węża ze spodni, a drugi chciał mu pomóc.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 07, 2014 3:19 pm

-Uwielbiam tę historię.- Powiedziałem do Alex i puściłem jej oczko.-Na szczęście pomyślałem o Riolu, który Cię uwolnił z tego uścisku. Dobrze, że nie każdy widzi tylko czubek własnego nosa jak ta banda mięczaków.-Dodałem z delikatnym uśmiechem.
Złapałem przyjaciółkę za rękę, aby pójść z nią do Kuby. Wtedy poklepałem go po ramieniu, aby zasugerować mu, że Ekansa należałoby zawrócić i udać się do dojo.
-Może i zachowują się jak jakieś zboczeńce...-Powiedziałem pokazując na próbę wyjęcia węża ze spodni przez nieznajomego chłopaka[/b]-... ale w niczym nie mieli racji. Nie można się nudzić w takim towarzystwie.[/b]-W tym momencie troszkę mocniej ścisnąłem rękę Alex.-Chodźmy do dojo, czas sprawdzić czego się nauczyliśmy podczas pierwszej walki.-Dorzuciłem.
Byłem zadowolony, że Kuba mi pomógł, bo bałem się, że dłużej nie dam rady się opanować i zaatakuję "rywali". To nie byłoby miłe zarówno dla mnie, jak i dla Alex, która pewnie była za to zła. Przecież obiecałem sobie, że nigdy jej nie skrzywdzę. Zasugerowałem swoją postawą, że chciałbym już wyjśc Centrum Pokemon i stoczyć walkę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 07, 2014 3:31 pm

Alex uśmiechnęła się lekko.
- No racja, jeszcze ci nie podziękowałam - zauważyła. - Tak więc... wielkie dzięki za uratowanie mnie przed Joltikiem - uśmiechnęła się bardziej.
Jak wziąłeś ją za rękę to trochę ją to zaskoczyło, ale nic nie powiedziała.
- No racja, przez te lata się znamy i jeszcze jakoś się przy was nie nudziłam - stwierdziła.
W końcu ruszyliście w kierunku dojo, a Kuba zawrócił swojego Ekansa do pokeballa i widziałeś, że gościu rozmasowuje sobie cztery litery po nim, więc pewnie zęby też były w ruchu... Nie chciałbyś się nigdy znaleźć na jego miejscu... Zobaczyłeś na horyzoncie ciemne chmury. No tak, dobra pogoda nie może trwać wiecznie... Po chwili byliście w Dojo i weszliście do środka. Tam spore zdziwienie. Były tu rośliny, ogólnie tak zielono i akwaria... Niezły klimat, dający na myśl dzikość w walce. A na końcu tego obszernego korytarza... Schody,. które prowadzą pod ziemię.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 07, 2014 10:51 pm

-Ciekawie się zaczyna, ale mamy szczęście, przecież zdążyliśmy przed urwaniem chmury.-Powiedziałem spokojnie.
Żeby stoczyć walkę na pewno trzeba pójść wyznaczoną drogą. Jednak nikomu nie można ufać, oprócz przyjaciołom, dlatego ruszyłem ścieżką, ale byłem niezwykle czujny. Byłem gotowy na kontratak, gdyby komuś przyszło do głowy nas zaatakować. Nie mogłem się już doczekać pojedynku, aby móc rozwinąć swoje talenty i nabrać doświadczenia. Czas rzucić wyzwanie pierwszemu przeciwnikowi z dojo.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 6:20 pm

Póki co w krzakach nie widziałeś nic ciekawego, ale gdy byliście trzy kroki przed zejściem schodami to... Wyskoczyło przed was troje ludzi ubranych w liście i każdy z nich wypuścił Oddisha.
- Walczcie, jeśli chcecie przejść dalej, a na końcu czeka was nagroda! - powiedzieli chórem.
Kuba klasnął zadowolony.
- No to mi się podoba, coś dodatkowego przy tym wszystkim - wyszczerzył się.
Alex pokiwała głową i wzięła pokeballa ze swoim stworkiem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 6:45 pm

Spodziewałem się zwrotu akcji w postaci walki. Jednak wybór rodzaju pokemonów, które wybrali nasi przeciwnicy. W końcu Oddish nie ma nic wspólnego z walką, to nie może być takie łatwe. Cieszył mnie jednak fakt dodatkowego pojedynku, przecież muszę zdobyć ostrogi, aby pokonać lidera. Już wiem jak walczy Riolu, teraz muszę sprawdzić na co stać Starly, dlatego też chwyciłem za pokeball z owym pokemonem.
-Pokaż się, Starly!-Wydałem z siebie okrzyk uwalniają poke-ptaka.-Zaczynajmy walkę! Rozpocznij od Szybkiego Ataku na środkowym Oddish'u, a zaraz po nim schowaj się wśród krzaków i użyj Ćwierkania, aby osłabić ich atak. Poczekaj chwilę, przejdź kawałek, aby nie wiedzieli gdzie jesteś i użyj Akcji w tego samego pokemona co wcześniej, a następnie wzbij się wysoko w powietrze, aby nabrać dużej prędkości i z całym impetem wbij się w niego-Przekazałem swoje polecenia pokemonowi.
Obserwowałem uważnie przeciwników, a także swoich przyjaciół, aby razem pokonać wrogi zespół.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 6:52 pm

Jak się okazało, każdy Oddish zna Venoshock.
- Zajmijmy się nimi osobno - zaproponował Kuba, po czym zaczął wydawać komendy swojemu Ekansowi.
Alex chyba było obojętne, ale w końcu postanowiła zawalczyć z Tobą, używając Joltika. Pajączek wykorzystał Starly jako transport i wykorzystał lot, by skoczyć na Oddisha po lewej, a Twój pokemon trafiał praktycznie za każdym razem. Raz oberwał tylko Venoshock od upatrzonego Oddisha.

O 70
Starly 90

O2 75
Joltik 80
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 7:27 pm

-Nie ma to jak praca zespołowa.-Powiedziałem z uśmiechem do Alex.-Starly użyj Ćwierkania, będzie im trudniej trafić! Uważaj na ich Venoschock, unikaj go piruetem skręcając za plecy przeciwnika, a potem wykonuj Szybki Atak z powietrza w plecy rywala.-Wydałem komendę.-Alex, niech Joltik zeskoczy ze Starly i wskoczy na twarz jednego Oddisha, zasłoni mu wszystko, są głupi, może zaatakują jeden drugiego. Starly w tym czasie wykona Akcję w plecy drugiego, może się udać.-Przekazałem przyjaciółce strategię do walki i poinformowałem o niej swojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 7:32 pm

Alex wydała swojemu stworkowi odpowiednie komendy i po chwili Joltik przygwoździł się wręcz do jednego z Oddishów, który zaczął panikować i atakować na wszystkie strony, przez co trafił raz swojego kompana, drugi raz omal nie uderzył swojego trenera... Starly trafiał świetnie, aż miło było patrzeć jak ptaszek daje sobie radę ze wszystkim. Kuba także całkiem dobrze dawał sobie radę.

O 30
Starly 50

O2 40
Joltik 40
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 7:42 pm

-Doskonale, tworzymy świetny duet.-Powiedziałem delikatnie uśmiechając się do Alex.-Niech Joltik wskakuje na Starly, wykończymy ich z powietrza. Ćwierkanie! Na pewno w was nie trafią. Dlatego musisz wykonać tak błyskawiczny Szybki Atak, jaki tylko jesteś w stanie wykonać. Traf przeciwnika zanim to on zaatakuje, a potem niech ostatni cios zada Joltik. W tym czasie Ty zaatakujesz drugiego przeciwnika Akcją, jednak nie bezpośrednio, a przelatując najpierw nad jego głową i atakując z drugiej strony, w razie czego dobij go Szybkim Atakiem. Rób uniki robiąc piruety, wzlatuj wysoko, aby nabrać dużej prędkości.-Wydałem komendę licząc, że to już koniec tego pojedynku. Siła mojego pokemona musi być duża, jeżeli chcę użyć go w walce przeciwko liderowi. Nie myślę jednak o tym co będzie dalej, bo najpierw trzeba wygrać jedną walkę, a dopiero potem można myśleć o kolejnych.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 7:46 pm

Joltik świetnie wykorzystał swoją okazję na wykończenie przeciwnika. Jego Thunderbolt było niezwykle silne, ale i Starly lekko umknął przed elektrycznością. Po chwili ptaszek zaczął napastować drugą roślinkę, która została teraz sama na dwa wasze pokemony. Starly jednak wziął sprawę w swoje skrzydła i sam uderzał Oddisha, który pod wpływem takiej ofensywy padł niezdolny do walki. Zaraz po tym Kuba skończył swoją. Jego Ekans był bardzo zmęczony, ale miał dalej siły.

Starly ma 1,2 do lv. (dwaj przeciwnicy)
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 7:56 pm

Przytuliłem Alex ze szczęścia, w końcu udało nam się wygrać pierwszy pojedynek przeciwko trenerom.
-Dzięki, jesteś wielka.- Powiedziałem do niej uśmiechając się.-Tobie też dziękuję Starly, spisałeś się. A teraz odpocznij.-Dodałem zawracając pokemona do balla.
Radość z pierwszego wygranego pojedynku była ogromna, nie okazywałem jej jednak inaczej niż poprzez przytulenie przyjaciółki i pogłaskanie poke-ptaka. Kubę szturchnąłem w ramię na znak aprobaty dla jego walki. Zastanawiało mnie tylko co teraz. Przecież to dojo i na pewno jest tu jeszcze ktoś z kim możemy walczyć. Chcę pojedynku i nagrody, która obiecywali mężczyźni. Poza tym pada, jeżeli wyjdziemy podczas deszczy chyba łatwiej będzie spotkać wodnego pokemona w okolicach mostu.
-Co z nagrodą? Możemy tutaj jeszcze kogoś spotkać?-Zapytałem pokonanych przeciwników.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 8:01 pm

Dziewczyna aż podskoczyła uradowana z wygranej i po chwili byliście w zwycięskim przytulasie, a Kuba tylko spojrzał na was z miną chytruska.
- Tak, idźcie dalej... Gdyby to miał być jeden pojedynek to by było zbyt łatwo- powiedzieli i skoczyli....
W sumie sami nie wiecie gdzie, zniknęli w krzakach a miałeś wrażenie, że nie poszli daleko tylko dobrze się zamaskowali. Więcej walk oznacza więcej doświadczenia, tylko jak z leczeniem?
- Hej chodźcie, jeśli chcecie wyleczyć swoje poki! - powiedział Kuba, stojąc przy urządzeniu w dole.
Było zupełnie jak to, gdy siostra Joy używa go przy leczeniu pokemonów w niektórych pokecentrach. Dziewczyna od razu zeszła w dół i chyba lekko o czymś rozmyślała.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 9:31 am

Uścisk z Alex wywołał u mnie wiele radości, jednak okazuje się, że to jeszcze nie koniec walk. To dobrze, cały czas trzeba się doskonalić. Szybko tłumię w sobie całą radość z pierwszej wygranej i przybieram spokojną postawę gotowy na kolejne niespodzianki związane z wyskakiwaniem różnych nieznajomych pragnących walki. Byłem delikatne rozczarowany brakiem nagrody, o której mówili przeciwnicy, jednak nie okazałem tego i szybko o tym zapomniałem. Podszedłem do maszynki leczącej pokemony i położyłem w niej pokeball ze Starly. W końcu Riolu jest jeszcze w pełni sił, bo nie walczył po regeneracji w Poke Center. Po chwili byłem już skupiony tylko na tym co dzieje się wokoło, aby nie zostać zaskoczonym przez atak przeciwnika. Szukałem miejsca, bądź też człowieka, z którym mógłbym walczyć po raz kolejny. Chcę pokonać każdego w tym dojo, aby przekonać się jak dobry jestem. To dobry sprawdzian przez liderem. Oby tylko w tym dojo znajdowały się osoby, które trenują sztuki walki, wtedy moja Riolu będzie mogła się czegoś od nich nauczyć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 11:41 am

Podróżowaliście absolutnie ciemnym tunelem jakieś pół godziny. Mieliście wrażenie, że idziecie prosto, kiedy to znowu ujrzeliście te same schody. A to niemożliwe, bo nie było żadnych rozwidleń!
- Coś mi tu nie pasuje - powiedział Kuba.
Obydwoje z Alex zaczęli się rozglądać, a Ty ujrzałeś w całej tej przestrzeni jeden mankament. Mała biała kropka wisząca w przestrzeni jakiś metr od Ciebie. Jakby komuś do grafiki wpadł biały pixel, a może to celowe? Może chcieli sprawdzić spostrzegawczość? Na to wyglądało, bo ujrzałeś to zupełnie przypadkowo. Tylko co teraz z tym faktem zrobić?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 12:00 pm

-Chodźcie tutaj szybko. Znalazłem coś. Może teraz trzeba pójść tam.-Powiedziałem i dokładnie wskazałem biały punkcik.
Nie mogąc się doczekać dalszego rozwoju wydarzeń podszedłem do niego jak najbliżej i spróbowałem dotknąć czekając na rozwój sytuacji. Moje uczucia wcale nie były mieszane. Nie bałem się niczego, bo wiedziałem, że nawet jeżeli to jakaś pułapka to i tak jestem w stanie się obronić. Mam przecież moje wspaniałe pokemony oraz sam znam sztuki walki. Strach był mi zupełnie obcy, zwłaszcza teraz. Wiedziałem, że muszę zdobyć jeszcze dużo doświadczenia, dlatego rywale są mi potrzebni. Przecież nawet walcząc z najlepszymi dzikimi pokemonami nie nauczę się tyle co z całą szajką mistrzów dojo. To sprawdzian nie tylko dla mnie, ale i dla moich pokemonów, które też muszą przyzwyczaić się do takich starć. Poza tym, być może poznają nowe techniki, albo zobaczą jak należy współpracować. To dojo to będzie doskonała lekcja.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 12:14 pm

Po chwili jak tylko dotknąłeś kropki to okazało się, że tak naprawdę stoicie na ogromnej bieżni, a dalej był duży plac, na którym stały... trzy Zoruy! Ale ich trenerów ani trochę nie widziałeś... Nie... Jednak zobaczyłeś jakiś ruch. Okazało się, że właściciele mieli stroje w kolorze podłogi co wam mocno zamąciło w głowach.
- Po jednych z czwórki pokonaliście, teraz czas na nas! - powiedzieli wszyscy naraz.
- Kurcze coraz ciekawiej - powiedział Kuba, patrząc się na bieżnię.
Cały ten czas byliście w jednym miejscu, a małe liski zadbały, byście nie podejrzewali niczego.
- Im więcej walk tym więcej doświadczenia - powiedziała zachwycona wszystkim Alex.
Każde z was parło do przodu i spełniało swoje ambicje, aż miło patrzeć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 12:34 pm

Szkoda tylko, że im jako koordynatorom to doświadczenie się nie przyda. Tutaj to brutalne walki, a nie pokazy. Ale teraz nie tym się martwiłem, ale bieżnią. Cały czas na chodziliśmy w kółko, potem jakiś maleńki biały punkcik, a teraz jeszcze stroje w kolorze podłogi? Co oni niby kombinują. I w tym momencie przypomniały mi się zajęcia z Akademii Pokemon, do której uczęszczałem jako dziecko. Zorua to przecież pokemon, który potrafi bawić się iluzją! Nie wyjścia, trzeba ich porządnie zaatakować, żebyśmy zobaczyli jak naprawdę wygląda sytuacja. Bez zawahania chwyciłem za ballkę z pokemonem, w którym znajdował się Starly.
-Wybieram Cię, Starly! Wzbij się w powietrze, tak, aby nie dotykać bieżni i użyj Ćwierkania, aby osłabić ich celność. A wy poczekajcie, zaatakuję i zobaczymy jak zmieni się sytuacja, w razie czego bądźcie gotowi do walki.-Powiedziałem wybierając pokemona i informując przyjaciół o moim planie.-Starly, skróć dystans Szybkim Atakiem z powietrza i postaraj się trafić w każdego z rywali, a zaraz po nim nie uciekaj, tylko dobij Atakiem Skrzydeł w środkowego!-Dodałem
Liczyłem na to, że wszelkie efekty iluzji małego stworka przestaną działać zaraz po tym, jak go zaatakuję.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 12:42 pm

Bieżnia raczej była realistyczna i ujrzałeś pod nią coś, na czym pewnie się obróciła by Zoruy mogły dalej pracować nad swoją iluzją. Pokemony stanęły na przeciw Ciebie i zaczęły w trójkę atakować Twojego Starly! Udało się Twojemu ptaszkowi trafić tylko jednego z nich, bo stworki stanęły w różnych punktach. Ptaszek został trafiony w skrzydła dwoma Scratch, przez co ciężko było mu walczyć.
- Ymm chyba lepiej byśmy jednak walczyli wszyscy - stwierdziła Alex i wypuściła znowu Joltika, który zaczął obwiązywać każdego swoją siecią i go spowalniał, a Kuba wypuścił Turtwiga.

S 80%

Z1 85
Z2 100
Z3 100
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 12:58 pm

-Spokojnie Starly, wyląduj. Daj odpocząć swoim skrzydełkom, żebyś dalej mogła atakować z powietrza. Jeszcze raz użyj Ćwierkania, wtedy trudniej będzie mu Cię trafić. Pokaż mu jaki jesteś szybki, biegaj od punktu do punktu, aby w końcu trafić go Akcją! Kiedy go trafisz spróbuj wzbić się wysoko w powietrze, a lecąc użyj Ćwierkania jeszcze raz, na pewno ułatwi Ci to uniki. Musisz się rozpędzić i jeszcze raz użyć Szybkiego Ataku. Gdyby próbował Cię trafić atakiem z bliska kontruj go Atakiem Skrzydeł, a jeżeli z daleko rób piruet za jego plecy i dobijaj Szybkim Atakiem!-Wydałem polecenia swojemu ptaszkowi.
Zainteresowało mnie znalezisko pod bieżnią, do którego natychmiast spróbowałem się dobrać. Staram się je przywłaszczyć lub zniszczyć, jeżeli to konieczne, aby uniemożliwić kontynuowanie iluzji Zoruom. W końcu trzeba wygrać za wszelką cenę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 1:05 pm

Jedynym wyjściem było skuteczne zablokowanie czymś zębatek, a to możesz zrobić na różne sposoby. twoi przyjaciele już obrali sobie przeciwników, Tobie przypadła już trafiona przez Twojego pokemona Zorua, która natychmiast rzuciła się na Starly z Scratch. Ćwierkanie obniżyło celność ale nie na tyle, by iluzjonistyczny lisek nie mógł trafić. Ptak szybko odpoczął i był gotowy do dalszych podniebnych rewolucji. Przeciwnik obrywał mocno, a sam przez Ćwierkanie zdążył trafić tylko raz i tracił coraz bardziej pewność siebie.

Starly 50%
Zorua 35%
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 1:24 pm

Najpierw Starly, potem zębatka.
-Brawo Starly, jesteś wielki. Wzbij się w powietrze i spróbujemy go wykończyć. Trafiasz idealnie, dlatego zacznij od najpotężniejszego Szybkiego Ataku, jaki potrafisz wykonać. Musisz zaatakować pierwszy, ale nie wolno Ci zwolnić tempa jeżeli chcesz wygrać. Zaraz potem użyj Ataku Skrzydeł, żeby wykończyć przeciwnika. Jeżeli to nie wystarczy będziesz musiał jeszcze raz użyć Szybkiego Ataku. Dasz radę, jesteś najlepszy.-Powiedziałem radośnie do pokemona.
Przecież tak dobrze mu szło, dlaczego zaczął tracić wiarę w siebie. Musimy to wygrać, przecież Brock też nie da nam forów, ale będzie potężnie atakował, aby nas zniszczyć. Licząc na zwycięstwo mojego pokemona decyduję się na zaatakowanie zębatek, bo przecież trzeba zatrzymać ten sprzęt. Wykonałem potężne kopnięcie zwane Superkick prosto w zębatki. Cios ten polega na stanięciu bokiem do celu i wykopie jednej nogi w cel z całej siły, trafiając stopą. Robię to bardzo szybko, aby przypadkiem mechanizm nie wciągnął mojej nogi, wtedy mógłbym ją stracić. Po tym zabiegu kontroluję jego efekt i jak radzą sobie moi przyjaciele.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: zUy blacisek i kompanija - Remik   zUy blacisek i kompanija - Remik - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
zUy blacisek i kompanija - Remik
Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: