PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimePon Lut 10, 2014 7:19 pm

Zapomniałam im powiedzieć, że ja zwykle wypijam herbatę jak ta zupełnie ostygnie, ale miałam nadzieję, że jej nie wyleją (tak, dokładnie, ja jak piję to właśnie zimną herbatę xD). Trochę do przejścia miałam, ale co tam... Jakaś impreza... Nieźle, jakoś się odstresuję lepiej przy tym wszystkim.
- Cześć - przywitałam się z chłopakiem. - A ja jestem Nadia - przedstawiłam się swoim ludzkim imieniem. - No, ledwo co tu jestem - powiedziałam.
Czy szczęście to nie wiem, ale ogólnie chyba tak to można nazwać. 
- A ty tu od kiedy jesteś? - spytałam się go. - Opowiesz mi coś o wszystkim? I co to za impreza, jakaś okazja czy tak po prostu? - zaczęłam się wypytywać po kolei co mi poszło na język.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 9:28 am

-Ładnie imię.-Odrzekł Paul.-Ja jestem tutaj prawie od początku, na moje szczęście byłem jednym z pierwszych uwolnionych.-Dodał.
Przez chwilę rozejrzał się dookoła i dopowiedział.
-Serio nie znasz powodu? Udało nam się zmylić system, trzeba to uczcić. Teraz mamy więcej czasu na przygotowanie do wojny.-Informacja była znajoma, słyszałaś ją już wczoraj.-To może skoro jesteś nowa i nie wiedziałaś nic o imprezie, to może chcesz się tam wybrać ze mną? Odpowiem na wszystkie Twoje pytania.-Zaproponował.
Jego propozycja zaskoczyła Cię. Jednak z drugiej strony oferta wydawała się korzystna, przecież może Ci posłużyć jako przewodnik po tym jak dotąd nie znanym Ci świecie. Widać, że chłopak dużo wie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 9:54 am

Zamyśliłam się. No w sumie to by było fajne...
- No w sumie mogę pójść - stwierdziłam, patrząc się na chłopaka.
Rozejrzałam się wokoło po wszystkich ludziach tutaj. Fajnie by było posłuchać co nieco o tym miejscu.
- Hym a oprowadziłbyś mnie też tutaj? - spytałam się go w pewnej chwili.
Wypadałoby trochę lepiej poznać teren no i dowiedzieć się ile im wiadomo o całej sprawie, chociaż jak podejrzewam - sporo.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 10:06 am

-Jasne.-Powiedział i serdecznie się do Ciebie uśmiechnął.-Chodź, zaczniemy od tego poziomu.-Dodał.
Przeszliście do barierki, która oddzielała was od okrągłej dziury.
-Zobacz, jesteśmy na 27 poziomie. W całej bazie, jest ich 30, łącznie z ostatnim tajnym. Każdy poziom to przede wszystkim mieszkania ludzi, ale nie tylko. Każdy z nich odpowiada za coś innego, ten za ogłoszenia i zebrania. Kiedy coś się dzieje, rada zbiera się tutaj i dyskutują. Kiedy jest jakaś impreza, lub trzeba coś ogłosić, odbywa się to tutaj. Ludzie tutaj przeważnie się boją, ale są radosne momenty, takie jak ten, kiedy wszyscy chodzą szczęśliwi.-Wyjaśnił Paul.
Imponująca 30 poziomowa baza stała teraz przed Tobą otworem, byłaś bardzo wysoko, a do dna dziury była bardzo duża odległość. Widziałaś wyraźnie każdy poziom. Jeden już wiedziałaś do czego służy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 10:15 am

Pokiwałam głową i popatrzyłam się w dół.
- O rety to nieźle - powiedziałam, patrząc się na to wszystko. - No nie dziwię się, że się boicie... Z tego co wiem to będzie dość ciężko... Szkoda, że nie ma tak radosnej atmosfery cały czas - rozejrzałam się wokoło. - To za co odpowiadają inne poziomy i jak wyglądają? - spytałam się chłopaka. -  Wiadomo coś o tym tajnym? - kolejne pytania.
Patrzyłam się po kolei na wszystkie poziomy. Jest tu świetnie... Wszyscy naprawdę nieźle się postarali z urządzeniem wszystkiego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 10:26 am

-Szczerze mówiąc nie pamiętam wszystkich... ale na pewno kolejno odpowiadają za medycynę, laboratorium, hodowlę żywności, produkcję żywności, broń białą, broń palną, szkołę podstawową, szkołę zawodową, szkolenia, treningi, technikę, magazynowanie, handel, szpiegostwo i wyprawy, reszty nie pamiętam, wybacz.-Wyliczył chłopak, ale co mu się dziwić, kto spamiętałby 30 poziomów co do czego jest. Pewnie i tak wszystko robi tutaj odruchowo i nie zastanawia się co jest do czego.-Nie wiem czy mogę Ci mówić, jesteś tutaj nowa... ale ostatnie piętro jest najbardziej strzeżone, cały czas kogoś tam pilnują, a drogę trzeba wybrać spośród czterech korytarzy. Na końcu są żelazne drzwi, które byle kogo nie przepuszczają. Więcej nie mogę Ci powiedzieć.-Dodał z nutką tajemniczości.
Ale zaraz, ten opis ostatniego piętra wydał Ci się znajomy. Przecież już chyba tam byłaś. Czy to przypadkiem nie chodzi o piętro z Twoimi rodzicami? Moment, skoro on o tym wie co musi być dość ważny. No proszę, kolejna młoda osoba, która coś tutaj znaczy. Coraz więcej zaczyna was łączyć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 2:34 pm

- Aaaha - powiedziałam do chłopaka.
No to, że nie zapamiętał tych trzydziestu pięter to mu się nie dziwię. A więc to tajne piętro to piętro, gdzie są moi rodzice... No nieźle... A ja tam nawet byłam, a chłopak wie widać dość sporo.
- Czyli dość sporo się orientujesz w sprawie - stwierdziłam, opierając się o barierce.
Po chwili zaczęłam z nim tak normalnie gadać. Czyli nieco o sobie, pomijając fakt, że jestem reinkarnacją... trochę o rodzinie i czym się zajmowałam...
- No a może teraz ty coś o sobie? - zaproponowałam chłopakowi, chcąc też dowiedzieć się paru rzeczy o nim.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 5:03 pm

-Tylko nie wypadnij.-Powiedział żartobliwie chłopak.-Cóż, zanim zostałem uwolniony żyłem sobie jako normalny człowiek. Wydawało mi się, że tak było zawsze, nie pamiętałem jak wyglądała moja prawdziwa postać. Byłem zwykłym nastolatkiem, który wychowywał się w normalnej rodzinie... jak się potem okazało rodzice byli robotami... to znaczy nie Ci prawdziwi. Mój prawdziwy ojciec... cóż po uwolnieniu spędzaliśmy ze sobą całkiem sporo czasu, było miło. Teraz dużo trenuję, chcę pomóc w zniszczeniu systemu, w sumie całkiem nieźle mi idzie.-Powiedział spokojnie.
Po chwili Paul pokazał Ci drzwi wejściowe do pewnej sali. Były to drzwi większe niż wszystkie inne i były zamaskowane. Gdyby nie podpowiedzi nowego kolegi wcale byś ich nie zauważyła.
-Tam będzie impreza, chcesz obejrzeć salę zanim wszyscy się zejdą?-Zaproponował chłopak.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 5:08 pm

- Dobrze, chętnie - powiedziałam do niego.
O jego poprzednich słowach trochę rozmyślałam.
- Ojć, robotami? Rety to boję się co będzie z moimi... Ja pamiętam wszystko z poprzedniego życia - dodałam. - Ale nie sądziłam, że może być więcej reinkarnacji, a przynajmniej tak dużo... - powiedziałam do niego. - No i fajnie, że znalazłeś swojego prawdziwego rodzica, ja mam obydwóch tutaj - mówiłam dalej.
Weszłam z nim przez te drzwi.
- A jak miałeś wtedy na imię? Ja byłam Nova - powiedziałam w końcu do chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 5:18 pm

-Ja zawsze byłem Paul-Powiedział i uśmiechnął się.-Nie martw się, roboty to nieliczne przypadki.-Dodał naprawdę ciepło.
Chłopak chyba Cię polubił. Kiedy weszliście przez drzwi waszym oczom ukazała się ogromna sala z olbrzymią przestrzenią do tańczenia. Jak się okazało nawet ta sala miała trzy dodatkowe poziomy przez była jeszcze większa. Na samym końcu, pod ścianą, na najwyższym poziomie rozstawiony był sprzęt do muzyki, a głośniki rozmieszczone były po całej sali, co powinno dawać przestrzenny efekt dźwięku.
-Tutaj odbywają się wszystkie nasze imprezy, ale także przekazywane są ważne ogłoszenia.-Dodał Paul i zaprowadził Cię do baru.
Stał tam już barman, a za jego plecami było mnóstwo różnych napojów. Od zwykłej wody do przeróżnych alkoholi. Widać, że impreza musi być naprawdę radosna, skoro przygotowali się do niej aż tak sumiennie.
-Czego się napijesz?-Zapytał chłopak.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 5:29 pm

Kiwnęłam lekko głową na jego pocieszenie i cały czas się rozglądałam.
- Rety, tu jest świetnie - powiedziałam.
Po chwili namysłu zamówiłam sobie u barmana jakiś koktajl z napojem energetycznym. Są świetne i dodają energii, której po treningach u Johna potrzebowałam.
- Rety jutro kolejny trening... - westchnęłam cicho i popatrzyłam się na swoją dłoń w opatrunku.
Mam nadzieję już nie przywalę o ścianę tak jak dzisiaj...  Rozglądałam się zainteresowana wokoło i obserwowałam wszystko.
- W razie czego nie będę tu mogła zbyt długo zostać, muszę się wyspać - poinformowałam Paula.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 7:10 pm

Chłopak zamówił sobie sok bananowy, potas przede wszystkim.
-Tak myślałem, że zaczynasz trening, szybko Ci pozwolił.-Powiedział Paul.
Przecież on też trenuje i mówił, że sam wchodził już do systemu. Pewnie wie coś o początkach, na pewno jest dużo bardziej doświadczony od Ciebie. Być może będzie miał dla Ciebie nawet jakieś rady. Wynikiem Twojego rozglądania się było zauważenie kilku starszych osób wchodzących do sali i wchodzących na najwyższy poziom. Być może panują tutaj jakieś zasady podziału, o których jeszcze nie wiesz. Teoria zdawała się potwierdzać, bo po chwili weszło kilka młodszych osób i zajęli miejsca na podstawowym poziomie. Po chwili chłopak skończył pić swój napój i zamówił drinka, kamikadze. Twoim oczom ukazał się piękny błękitny kolor, który dosłownie sam zachęcał do wypicia napoju.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 7:15 pm

Ja za alkohol nie sięgam. Popatrzyłam się na chłopaka.
- Naprawdę dużo się orientujesz - stwierdziłam.
Zaczęłam powoli sączyć swój koktajl i się rozglądałam.
- Ja jakby popatrzeć, to byłam na tym tajnym piętrze - powiedziałam w końcu. - Ogólnie to jakie treningi już przeszedłeś? - spytałam się.
Usiadłam gdzieś z chłopakiem i czekałam na jakiś ogólny rozwój imprezy. chodzi się tutaj coraz więcej ludzi... Szkoda, że praktycznie nikogo tu nie znam... No może z wyjątkiem moich rodziców, Paula i Johna...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 7:27 pm

-Przeszedłem już wszystkie treningi, teraz tylko doskonalę swoje umiejętności, no i oczywiście wchodzę do systemu szpiegować. Najtrudniej będzie ze sztukami walki, uważaj na tych trenerów, bo potrafią mocno uderzyć, polecam Ci Kung Fu.-Powiedział chłopak, choć w jego głosie nie było dumy czy pychy.
Okazało się, że impreza zaczyna się dopiero za pół godziny, więc nie było możliwości, żeby na razie było tutaj więcej osób. Widziałaś, że Paula zżera ciekawość i nie może się przełamać.
-Naprawdę byłaś na tajnym piętrze? Jakim cudem? Kto Cię tam wpuścił?-Zapytał z niedowierzaniem.
Chłopak pił swojego drinka, a Ty swojego, nie chciało Ci się spać, choć nie czułaś się ani lepiej, ani gorzej po napoju energetycznym.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 7:32 pm

- O rety, to świetnie - powiedziałam zachwycona. - Ja dzisiaj miałam pierwszy i zdążyłam nauczyć się tam chodzić, a potem siła i skoki, mogłam dalej ale to i tak było dużo... - powiedziałam. - Po prostu tam byłam... Nie miałam kłopotów z niczym... - powiedziałam do chłopaka tylko tyle i po tym już próbowałam zagaić temat innymi rozmowami.
Nic lepiej nie czułam się po tym koktajlu. Zamówiłam sobie jednak drugi po chwili i dalej z nim rozmawiałam. Było bardzo fajnie, naprawdę. Przyjemny jest i w ogóle...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 7:45 pm

Chłopak bardzo chętnie podejmował każdy temat, który podrzuciłaś. Wyraźnie cieszyła go rozmowa z Tobą. Czuliście się świetnie w swoim towarzystwie, aż nagle do sali zaczęły wchodzić całe tłumy. Muzyka zaczęła grać, bardzo taneczna, elektroniczna. Wszyscy zaczęli tańczyć. Wtedy rozmowa stała się trudniejsza, ale Paul już miał na to sposób.
-Zatańczymy?-Zapytał śmiało.
Jego drink był już pusty. Chłopak absolutnie nie był pijany, kompletnie go to nie ruszyło. Może i ludzi było naprawdę sporo, ale miejsce do tańczenia dla was spokojnie było. Twój drugi napój minimalnie Cię orzeźwił i odsunął chęć snu na długie godziny. Teraz czułaś się świeżo, mięśnie i stawy już nie bolały, jedynie ręka sprawiała Ci mały ból.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 7:50 pm

Bardzo miło się rozmawiało, a teraz... czas zatańczyć. Nawet ucieszyła mnie ta propozycja ruchu, trzeba się bawić!
- Jasne - kiwnęłam głową na jego pytanie.
Po chwili wstałam i wyszłam z nim na parkiet. Było naprawdę przyjemnie, a teraz trzeba zaszaleć. Było tu świetnie, ale miałam świadomość, że po jakimś czasie będę musiała wracać... Czasami już tak bywało w poprzednim życiu, że jak za długo mnie nie było w zamku to rodzice wysyłali kogoś po mnie i ten nawyk może im się nawet teraz nie zmienić... Póki co korzystałam z wolnego czasu i możliwości spędzania go z Paulem, a naprawdę bardzo mi się to wszystko podobało... Uśmiechałam się, śmiałam lekko, innymi słowy świetnie się bawiłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 8:04 pm

Tańczyliście tak i bawiliście się przez długi czas. Czułaś się świetnie, zupełnie zapomniałaś o jakimkolwiek bólu, a atmosfera była naprawdę miła. Po rodzicach, ani jakimkolwiek wysłanniku rodziców nawet nie było śladu. Być może już spali, bo wiedzieli, że tutaj nic Ci nie grozi i możesz robić co chcesz. Nagle muzyka zwolniła, Paul nie cofnął się, lecz podszedł bliżej, objął Cię i przytulił. Wolny taniec we wcześniej przygotowanej miłej atmosferze. Spędziliście tak jeszcze chwilę, a Tobie wcale nie wydało się o nudne, a raczej bardzo przyjemne. Wtedy muzyka ucichła, a w najwyższej części sali pojawiła się znajoma postać. To był John.
-Bracia i siostry, dzisiaj świętujemy kolejny sukces. Udało nam się odnaleźć ostatniego posiadacza wielkiej mocy, a system nawet o tym nie wie. Mało tego, teraz udało nam się ich zmylić i mamy mnóstwo czasu zanim uda im się znowu wpaść na nasz trop. Bawmy się do późna, bo dzisiaj jesteśmy bezpieczni!-Powiedział bardzo charyzmatycznie John, a cała sala entuzjastycznie ryknęła.
Po chwili muzyka znowu była szybka i bardzo taneczna, a ludzie w euforii zaczynali na was wpadać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 8:11 pm

Bardzo fajnie mi się tańczyło, zwłaszcza potem jak mnie przytulił. Uśmiechnęłam się szeroko i nawet się od niego nie odsuwałam. To co lubię najbardziej to jest właśnie przytulanie. Jak wszedł John to się lekko zdziwiłam.
- O, on... - powiedziałam tylko cicho jakby sama do siebie i wysłuchałam jego krótkiej przemowy.
To co powiedział było naprawdę optymistyczne, więc dołączyłam z okrzykiem do tłumu i rozejrzałam się. Po chwili i ja zaczęłam dalej bawić się z Paulem.
- Jest świetnie! - udało mi się jakoś przekrzyczeć muzykę i dalej tańczyłam.
Ale jednak w końcu zachciało mi się pić, więc dopadłam z chłopakiem do baru tutaj. Zamówiłam jakiś drink, ale lekki... Nie piję często alkoholu, ale na troszkę mogę sobie dzisiaj pozwolić.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 8:35 pm

Paul również bawił się świetnie, choć nie zareagował na przemowę tak optymistycznie jak reszta tłumu. Sam zamówił sobie tego samego drinka co wcześniej, a Ty dostałaś identyczny. Jak na taką okazję trzeba zaszaleć i jak na razie udaje Ci się to doskonale. W pewnym momencie mignął Ci zegarek Paula, który żartował, a Ty śmiałaś się z jego dowcipów. Zegarek pokazywał godzinę 00:23. Zrobiło się późno, a Ty nawet nie wiesz kiedy uciekł Ci ten czas. W końcu przy dobrej zabawie zawsze mija szybciej. Chłopak nie wydawał się zmęczony, ale niestety Twój trening dał o sobie znać, zaczęło chcieć Ci się trochę spać. Drink tylko pogorszył sprawę. Nie zaszkodził Ci, ale przypomniał, że czas do łóżka, bo jutro pobudka o tej samej godzinie. Nie zjadłaś kolacji, zrobiłaś się trochę głodna. A po rodzicach, an ich wysłannikach nadal nie było śladu. Ludzie bawili się znakomicie, niektórzy już byli pijani ze szczęścia, a inni bawli się bez alkoholu. Ciekawe czy takie impezy są tutaj częstsze.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeWto Lut 11, 2014 8:41 pm

Zaczęłam się po chwili robić senna i głodna, dorwałam więc gdzieś cokolwiek do zjedzenia, by póki co przystopować głód i stanęłam z chłopakiem na boku.
- Dziękuję za zabawę, było świetnie, a teraz będę się zmywać, bo jutro muszę mieć jako tako siły na trening z tym głosicielem z wcześniej - powiedziałam, mając na myśli Johna. - To dobranoc -  uśmiechnęłam się jeszcze i przytuliłam lekko do Paula i go cmoknęłam w policzek, w sumie na tyle mogę sobie pozwolić po tam udanej imprezie, po czym pobiegłam do wyjścia i mu jeszcze przed nim pomachałam i byłam już dalej w drodze na piętro moich rodziców. W sumie to fajnie, ze dzisiaj nikogo po mnie nie wysłali, bo mogłam zażyć trochę luzu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 9:54 am

Niestety nie udało Ci się znaleźć nic do jedzenia. Wszyscy tutaj żywią się tylko specjalną kaszką, a jej przydział każdy ma u siebie. Paul odwzajemnił Twój uścisk i uśmiechem odprowadził Cię do wyjścia.
-W takim razie słodkich snów i powodzenia.-Powiedział czule.
Sam zamówił jeszcze jednego drinka i chyba też zaczął się zbierać do wyjścia. Twoja droga była spokojna, nie spotkałaś na niej absolutnie nikogo i całkiem szybko udało Ci się prześlizgnąć do pokoju. Na stole czekała Twoja zimna herbata i puszka z kaszką, którą mogłaś nareszcie zaspokoić swój głód. Mama spała już smacznie z tatą w waszym łóżku, w którym zostawili miejsce dla Ciebie. Nie zdawali się o Ciebie martwić, chyba wiedzieli, że w razie kłopotów umiesz sobie poradzić. Ciekawe czy wiedzieli o imprezie. Czas mijał, a Ty robiłaś się coraz bardziej senna i głodna.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 9:58 am

Po chwili siadłam przy stole i zabrałam się za swoją kolację. Bardzo późną zresztą... Wypiłam też herbatę i po chwili poszłam się jeszcze umyć porządnie. W końcu położyłam się w miejscu, jakie rodzice zostawili mi w łóżku i ostrożnie się przytuliłam tak by ich nie obudzić. Raczej też nie mają się tutaj co o mnie martwić, ponieważ w tym miejscu nie ma póki co zbyt wielkich zagrożeń. John pewnie mnie na tej imprezie wypatrzył to i tak się dowiedzą czy dowiedzieli. Zamknęłam oczy spragniona snu. Tak, dzisiaj było naprawdę dużo tego, ale te tańce były chyba nawet bardziej męczące niż trening.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 10:14 am

John również był na imprezie, więc jest szansa, że zaśpi i Ty też będziesz miała więcej czasu, żeby sobie pospać. Jedzenie wyjątkowo Ci smakowało, a herbata była przygotowana dokładnie tak jak lubisz. Twoje czynności przed snem nie zajęły Ci dużo czasu, zrobiłaś szybko, ale jednocześnie dokładnie. Kiedy położyłaś się do łóżka poczułaś bardzo odprężona i zrelaksowana. Momentalnie udało Ci zasnąć przytulając do mamy. Śniłaś o Paulu. O tym jak spędzacie czas razem na imprezie, później na treningach, a na samym końcu w prawdziwym wolnym świecie. Spało Ci się tak bardzo dobrze, aż w końcu obudził Cię John. Nici z dłuższego spania, był idealnie punktualny i obudził Cię dokładnie o 6.00. Byłaś totalnie zmęczona i zaspana i do tego miałaś zły humor po wyrwaniu Cię z tak pięknego snu. Widać było, że się niecierpliwi, ale Ty nie miałaś siły żeby wstać, za mało snu i regeneracji organizmu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 10:20 am

- Litości! - jęknęłam tylko, rozkładając się na nowo na łóżku.
Dlaczego musiałam trafić akurat na niego? Ja się tu pytam za jaką cholerę on musi być tak punktualny?!  Tak dobrze mi się spało i w ogóle a on musiał mi przerwać ten sen... No i jak zwykle niecierpliwy. Pali mu się w gaciach czy co? Chyba mi nie da spokoju. Dźwignęłam się resztkami sił z łóżka i siadłam, by jak zombie zjeść swoje śniadanie. A on ani ruszony po tej całej imprezie... Rety... Ma chłop zdrowie...
- Dzisiaj powtórka z wczoraj i dalsze części czy od razu dalej? - spytałam się Johna w przerwie między jednym uniesieniem łyżki a drugim.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» Zostańmy nową sektą... Jupi...!! Gra Neytiri
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Nova wylatuje w kosmos
» ~Diabelskie nasienie - Nova~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: