PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeWto Lut 25, 2014 4:37 pm

Hoothoot była oszołomiona, próbowała atakować, ale Ledyba był szybszy. Tyrogue natomiast oberwał kombosem Totodile'a, który również mocno oberwał dzięki temu, że Ledyba zaatakował Ciostem Komety(Comet Punch). Hoothoot przypadkiem wtedy trafił dziobaniem i wyczuwając przeciwnika obił go strasznie. Wszyscy są już na wyczerpaniu.

Totodile 20%
Hoothoot 40%(poprzez oszołomienie ranił siebie)

Ledyba 20%
Tyrogue 5%
Powrót do góry Go down
Jazon




Liczba postów : 38
Join date : 18/02/2014

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeWto Lut 25, 2014 6:24 pm

Nie do wiary! To co moje pokemony odpierdalały w tej walce to było nie do pomyślenia. Chociaż Killer robił co mógł, ale jeśli Razor zamiast uderzyć wciąż był w tym oszołomieniu, to przepraszam, ale starania krokodyl może sobie włożyć w dupę. Zacisnąłem mocno pięści i wykrzyknąłem.
- Weźcie się do roboty! Razor ogarnij się i Dziobanie w Ledybę. Killer tylko tak dalej, dobij Tyrogue Wodną Bronią, a następnie broń Razora!
Powrót do góry Go down
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeWto Lut 25, 2014 7:51 pm

Hoothoot wziął się w garść i uderzył Dziobaniem w Ledybę. Tymczasem Totodile został trafiony Zmyleniem, jednocześnie trafiając Tyrogue'a Wodną Bronią. Totodile ostatkiem sił dobiwszy przeciwnika został zaatakowany przez Ledybę, którego z kolei Hoothoot zahipnotyzował, a następnie uderzył Dziobaniem. Przeciwnik został pokonany, a w nagrodę otrzymałeś 100$ i pogratulowania od chłopaka.

-Świetna bitwa! Mam nadzieję, że mój brat będzie miał z tobą zabawę, kiedy wejdziesz do jego Sali!-to powiedziawszy podziękował za bitwę i ruszył w stronę Violet.

EXP:
Totodile + 1,2 lvl
Hoothoot + 1,2 lvl

LEVEL UP!:
~Obecny level Totodile,to 13~
Totodile poznał ruch Gryzienie(Bite)

~Obecny level Hoothoot to 12,5~
Powrót do góry Go down
Jazon




Liczba postów : 38
Join date : 18/02/2014

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeWto Lut 25, 2014 8:03 pm

Na mej twarzy nie zagościł nawet najmniejszy uśmiech, co nie oznacza, że nie czułem respektu do przeciwnika, który okazał się być naprawdę silnym rywalem. Uścisnąwszy z nim dłoń ruszyłem w swoim własnym kierunku. Oba pokemony wypoczywały w ballach, kiedy ja szukałem śladów pokemonów. Zaliczało się do tego sprawdzanie gleby, drzew, czy też sprawdzenie otoczenia po węchu i słuchu. W czasie wędrówki po lesie rozglądałem się również za innymi ciekawymi miejscami.
Powrót do góry Go down
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 11:35 am

Po krótkiej eksploracji odnalazłeś dziwny liść. Był taki jakby lewitujący. Po głębszym sprawdzenie tego liścia okazał się nim być pokemon.

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Sewaddle

Minirobak bardzo smacznie spał i był bardzo szczęśliwy.
Powrót do góry Go down
Jazon




Liczba postów : 38
Join date : 18/02/2014

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 5:35 pm

W pierwszej chwili chciałem zignorować pokemona, kiedy nagle coś wpadło mi w oko. Był to właśnie ten pokemon, pewna cześć niego samego ... głęboko w nim. Czułem jak emitowała przez niego moc. Nie chciałem aby pokemon się wystraszył, w końcu nawet najodważniejszy mógłby się wystraszyć, gdyby ktoś nachodził go w środku snu, w lesie. Wyjąłem więc odrobinę prowiantu na dłoń, oraz spróbowałem złapać stworka za pierwszym razem. Delikatnie dotknąłem go w balla, a obok mnie był przygotowany do ewentualnej walki Razor.
Powrót do góry Go down
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 3:12 pm

Sewaddle miał wyczulone zmysły i gdy tylko zbliżyłeś się do niego przeturlał się w bok i schował się w krzakach. Złośliwą miną spojrzał na ciebie i strzelił ci w twarz siecią. Razor nie mógł się przestać śmiać z tej sytuacji, z tego śmiechu spadł ci z ramienia i śmiał się na ziemi. Robaczek też się śmiał, ale w krzakach i z miną pełną brawury spojrzał na ciebie. Nie chciał walczyć, ale rzucił ci wyzwanie złapania go.
Powrót do góry Go down
Jazon




Liczba postów : 38
Join date : 18/02/2014

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 5:57 pm

Zdarłem silnym ruchem dłoni ohydztwo z mojej twarzy, na której to pojawił się grymas złości i gniewu. Śmiejącego się Razora skarciłem swoim wzrokiem ... tym złym wzrokiem. Gniew we mnie burzył, a ja już i tak niezmiernie zmęczony ostatnią dobą miałem dosyć. Usiadłem pod drzewem obok i nie spuszczał oczu z robaczego pokemona. Był to wzrok mówiący : Myślisz, że jesteś kozak? Chodź się przekonajmy. Razorowi wskazałem gałąź u góry, na której usiadł, a ja zacząłem się zajadać jagodami i ciastkami starając się obudzić u Sewadlle'a zazdrość o pokarm. Po chwili rzuciłem w jego kierunku kilka jagód, a następnie kilka innych, każdą kolejną bliżej siebie, aż w końcu ostatnią trzymałem w otwartej dłoni zwróconej ku pokemonowi. Czekałem na jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 6:15 pm

Pokemon wrócił do spania tyle, że tym razem pod krzakiem. Mimo iż byłeś pełny energii i ciebie zmógł sen. Razor patrolował teren przez całą noc, a gdy nastał świt zasnął. Wstałeś bladym świtem, a robaczek siedział ci na głowie i uśmiechał się do ciebie. Najwidoczniej twoja determinacja wzbudziła jego respekt. Robaczek chciał do ciebie dołączyć.
Powrót do góry Go down
Jazon




Liczba postów : 38
Join date : 18/02/2014

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 7:45 pm

Czuwałem. Miałem trwać całą noc, jednak nagle wszystkie mocje całego dnia i wysiłki znalazły ujście w tym momencie. Oczy kleiły mi się do snu, a z każdą kolejną minutą oczy zamykały się mocniej ... aż w końcu zasnąłem, a sen mój jak zwykle nie dał mi ukojenia. Kolejny raz miałem widzenia ciemności, krwi i cierpienia. I kolejny raz widziałem sylwetkę mężczyzny, od którego emitowało światło i spokój. Wtedy doszło do konfrontacji między ciemnością, a Bohaterem ... i nastała pustka.
Ocknąłem się. Na niebie wędrówkę swą zaczęło już Słońce, jednak coś było ... inne. Poczułem coś ... na mojej głowie. Złapałem to oboma rękoma i zdjąłem głowy. Był to wczorajszy pokemon, który najwyraźniej chciał do mnie dołączyć. Położyłem go sobie między nogami i zeskanowałem Dexem.
Powrót do góry Go down
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 12:02 pm

Pokedex po krótkim odcinaniu się wyklepał ci dane Sewaddle'a:
Cytat :
Gatunek:Sewaddle
Płeć:Samica

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Sewaddle
Typ: Robak/Trawa
Poziom: 15
Charakter: Bardzo lubi zabawy i swawole. Jest dziki, szybki i złośliwy. Lubi się dobrze bawić i ceni tą cechę w innych. Jest cierpliwy i wytrzymały, a kiedy śpi, to potrafi wyczuć zbliżające się zagrożenie. Jest naprawdę pozytywnie nastawionym pokemonem
Ataki:
~Akcja(Tackle)
~Strzał Siecią(String Shot)
~Gryzienie Robaka(Bug Bite)
~Ostry Liść(Razor Leaf)
~Toksyna(Toxic)
Ability:Nieodkryta

============================================================Dobra ukończyłeś okres próbny pomyślnie, więc przyjmuję cię! Aaa no i otrzymujesz 18 punktów JF
Powrót do góry Go down
Jazon




Liczba postów : 38
Join date : 18/02/2014

,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitimeSob Kwi 19, 2014 10:19 pm

Hej. Dość dawno mnie tutaj nie było i nadchodzi czas, kiedy wracam, i prosiłbym o krótkie streszczenie mi na PW jak z forum, bo nie chcę zrobić jakieś głupiego błędu xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona   ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» KP Jazona
» Treningi Jazona Szymona Hikijari
» ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie
» ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa
» Ahoj, kapitanie, czyli gra Blackbearda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Explique-
Skocz do: