PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dream World RemikR

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 2:15 pm

-Eh... co ma małe, wredne gryzonie...-Pomyślałem.
Jednak kiedy zobaczyłem kolejnego pokemona mój humor do razu się poprawił. Szybko podszedłem do pozytywnie wyglądającego potencjalnego przyjaciela i postanowiłem rozpocząć z nim pogawędkę.
-Cześć, jestem Remik, a Ty? Szukam przyjaciół, może chciałbyś zostać jednym z nich?-Zapytałem.
Miałem nadzieję, że chociaż on znajdzie dla mnie trochę czasu i będzie na tyle przyjazny i poświęci mi trochę swojej cennej uwagi.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 3:50 pm

-Jestem Shinx.- Podskoczył kotek wypuszczając kilka iskier. Doskoczył do ciebie i okrążył cię kilka razy oglądając z każdej strony. -Łaaał, ale fajnie. Mogę do ciebie mówić Re?- Shinx znowu podskoczył i przekrzywił łepek.
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 3:39 pm

-Super, miło bardzo miło mi Cię poznać.-Powiedziałem zadowolony.-No jasne, że możesz.-Dodałem radośnie, a żeby nie pozostać biernym postanowiłem przeskoczyć nad moim nowym znajomym i lądując zrobić przewrót w przód.-Co najbardziej lubisz robić?-Zapytałem z entuzjazmem.
Teraz mam kompana, który może się ze mną bawić, walczyć, może mnie tutaj oprowadzić. Nie wierzę, że w końcu ktoś normalny poświęca mi więcej czasu niż te Rattaty.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 4:00 pm

Shinx podskoczył. -Lubie zwiedzać okolicę i odwiedzać moich kumpli. Jak chcesz mogę cie z nimi zapoznać.- elektryczny kotek podskoczył jeszcze raz i wypuścił kilka iskier, które chyba pokazywały jego entuzjazm.
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 4:03 pm

-Ale super.-Podskoczyłem razem z nim.-Bardzo chętnie ich poznam, prowadź.-Dodałem z uśmiechem.
Bardzo ucieszyłem się na myśl, że będę mógł poznać jeszcze więcej nowych pokemonów, a także zobaczę okolicę i już będę wiedział jak się po niej poruszać. Shinx powinien być dla mnie idealnym przewodnikiem, a na dodatek jest bardzo miły. Ciekawe czy da się złapać, taki kotek na pewno nadawałby się do mojej drużyny.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 4:43 pm

Shinx także się ucieszył i po chwili ruszyliście w głąb lasu. Po kilku minutach podróży weszliście na polanę gdzie stało kilka pokemonów. Kotek podskoczył i pobiegł w ich stronę. -Re! Też chodź.- Krzyknął i stanął przed jednym ze stworków, który miał dwie głowy.
Dream World RemikR - Page 2 84
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 28, 2014 5:52 am

-Ale Ty jesteś fajny fajny.-Powiedziałem do pokemona z dwoma głowami.-Jestem Remik, a Ty?-Spytałem.
To fantastycznie, że Shinx zaufał mi aż do tego stopnia i postanowił przedstawić mi swoich przyjaciół. Zastanawiam się tylko nad tym czy będę musiał stoczyć z nim jakąś walkę, aby złapać go do dream balla, bo na pewno tego pokemona warto spróbować usiedlić. Jednak nowy pokemon również wydaje się interesujący, a to jeszcze nie koniec, bo przecież widzę, że jest tutaj jeszcze całkiem sporo. Chcę je poznać wszystkie.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 2:42 pm

-Jestem Doduo.- Przedstawił się dwugłowy ptak. Wyglądało na to, ze nawet nie będziesz musiał z nimi toczyć walki, bo wszystkie stworki z zainteresowaniem cię obserwowały. -Remik? Jesteś jednym z tych podróżników co czas pojawiają się w lesie?- Spytał się pokemon przypominający roślinkę.
Dream World RemikR - Page 2 43
Obok was przystanęło jeszcze kilka pokemonów: ognisty konik, kaczka z porem, pwca i fioletowy królik.
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 5:28 pm

-Tak, to prawda. Ale mam nadzieję, że wam to nie przeszkadza.-Powiedziałem z nadzieją, że przez to nie odwrócą się ode mnie.
Moją uwagę zwrócił natomiast fioletowy królik, którego postanowiłem obejrzeć jeszcze dokładniej. Byłem spokojny, a nie zmieszany, czy zawstydzony, ponieważ patrzyli na mnie z zainteresowaniem, a przecież domyślali się kim jestem. Miałem nadzieję, że będę chcieli dołączyć do mojego zespołu, przecież nie byłoby im u mnie źle.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:29 pm

Fioletowy królik popatrzył na ciebie i się przedstawił: -Jestem Nidoran. Miło mi cie poznać.- Pozostałe stworki przekrzywiły głowy. -Czy szukasz kompanów?- Spytał się Shinx. -Takich których przeniesiesz do swojego świata?- Dopytał i podskoczył wypuszczając kilka iskier podniecony perspektywą zwiedzenia innego świata. Pozostałe stworki tez wyrażały swój entuzjazm.
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:37 pm

-Właśnie po to tutaj przybyłem. Chcieli byście zasilić moją drużynę w nieco innym świecie? Zapraszam, bardzo was polubiłem i na pewno nie chciałbym się z wami rozstawać. Shinx, Nidoran, Doduo, może ktoś jeszcze? To będzie dla mnie zaszczyt.-Powiedziałem licząc na to, że sami z chęcią wejdą do dreamballi.
Teraz już wiem, że nie przeszkadza im to kim jestem i mimo wszystko mnie lubią. Moja historia w tym lesie jest naprawdę cudowna i nie żałuję, że tutaj przybyłem. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że pokemony reagują entuzjastycznie na to, że mogę zabrać je do mojego świata i najprawdopodobniej nie będę musiał z nimi walczyć, bo nie chciałbym zrobić im krzywdy, skoro są dla mnie takie miłe.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:49 pm

//Możesz zabrać z Dream Worldu 1 pokemona na 7 dni

Pokemon podskoczyły. -Ok, Re.- Powiedział Shinx patrząc na ciebie wyczekująco. -Które z nas chcesz zabrać najpierw do swojego świata?- spytał się elektryczny kotek. Pokemony były entuzjastycznie nastawione wobec tego pomysłu. widocznie miały dość siedzenia bezczynnie w lesie skoro w prawdziwym świecie mogły walczyć i stawać się jeszcze silniejsze.
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:55 pm

-Nidoran, może Ty pójdziesz ze mną pierwszy? Co Ty na to?-Powiedziałem radośnie.
Jaka szkoda, że muszę czekać taki kawał czasu, żeby móc przenieść kolejnego pokemona do mojego świata. Jednak nie mogę na razie zabrać stąd Shinxa, ponieważ on musi pozostać moim przewodnikiem, to właśnie w nim widzę swoją szansę na zemstę na tym wrednym i tchórzliwym ptaku, który musiał wysługiwać się innymi, żeby mnie sparaliżować. Radość, delikatny smutek i chęć zemsty teraz gościły w moim sercu, ale jednak zdecydowanie przeważała radość, bo przecież w końcu uda mi się przenieść pierwszego pokemona do mojej drużyny.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 7:06 pm

Nidoran kiwnął łepkiem i po chwili podszedł do ciebie i zniknął. Obudziłeś się na chwile, by zobaczyć, ze trzymasz w dłoni Dream Ball ze stworkiem w środku. Świat snów wciągnął cię jednak znowu i stałeś przed resztą stworków.

Nidoran♂
Dream World RemikR - Page 2 32
Typ:Dream World RemikR - Page 2 Poison
Poziom: 10
Charakter: Spokojny i opanowany pokemon. Lubi walki, ale podchodzi do nich z chłodnym dystansem. Darzy swojego trenera szacunkiem i będzie bronił go za wszelką cenę.
Ataki: Leer, Peck, Focus energy, Double Kick, Super Fang,
Zdolność: Hustle

Złpane pokemony: 1/30
Możliwość kolejnego łapania: 8 marca
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 7:22 pm

-Uff, jak dobrze, że do was wróciłem.-Powiedziałem.-Mam do was jeszcze jedną sprawę. Na początku mojej wędrówki po tym świecie spotkał mnie pewien Taillow, który potraktował mnie swoimi sługusami. Pomożecie mi go znaleźć i się na nim odegrać?-Zapytałem z entuzjazmem swoich przyjaciół.
Przecież teraz, kiedy jesteśmy w grupce powinniśmy sobie z nimi poradzić. Zemsta będzie słodka, a ja na pewno dopilnuję, aby go zabolało.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 2:31 pm

Shinx przekrzywił głowę. -Ach, to spotkałeś już pana Wściekłe Piórko? Możemy ci pomóc się na nim odegrać.- Odpowiedział elektryczny kotek. -Ale...- Teraz głos zabrał ptak, który trzymał pora. -..musisz nam obiecać, ze jeśli uda się nam go pokonać to zabierzesz go stad do swojego świata. cały las już ma dosyć tego terrorysty.- Przestawił ich warunek.
Powrót do góry Go down
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 3:38 pm

-Dobrze, już ja go utemperuję.-Obiecałem przyjaciołom.-Macie już może jakiś plan, albo chociaż pomysł jak spróbować go ruszyć?-Zapytałem zaciekawiony.
Świadomość, że cały las ma dosyć pokemona, którego ja też nie lubię dała mi dużego, pozytywnego kopa. Teraz już wiem, że na pewno nie spocznę na laurach i odegram się nie tylko za siebie, ale także za moich przyjaciół, ich znajomych i wszystkie dobre pokemony. Moja misja jest jasna, a ja zamierzam ją spełnić.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 4:08 pm

Shinx podskoczył. -Plan jest prosty. Trzeba zwabić go na polanę, a zaprzyjaźnione pokemony go uśpią pyłkiem. tylko najpierw trzeba pozbyć się jego pachołków czyli Cottone i Pettilów.- Wyjaśnił kotek. Oddish pokiwał głową. -Nasza grupa się tym zajmie. Niedługo uda się nam dowiedzieć gdzie jest Taillow.- Powiedział i wskoczył w krzaki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dream World RemikR - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dream World RemikR   Dream World RemikR - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dream World RemikR
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dream World Neytiri
» Dream World Novy
» Dream World Kanrishy
» Dream World Sanato
» ~Dream Team~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Dream World :: Pleasant Forest-
Skocz do: