PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Jazona Szymona Hikijari

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Jazon




Liczba postów : 38
Join date : 18/02/2014

Treningi Jazona Szymona Hikijari Empty
PisanieTemat: Treningi Jazona Szymona Hikijari   Treningi Jazona Szymona Hikijari I_icon_minitimeSob Lut 22, 2014 10:30 pm

Zaraz po rozmowie z liderem sal i Violet udałem się ze swoimi pokemonami na trening. Znalazłem dość przyjemne miejsce, w którym oba pokemony mogły by się rozwinąć. Była to ładna dolina, otoczona drzewami. Na samym środku płynęła rzeka. Na lewym brzegu rzeki rósł ogromny stary las, natomiast po prawej stronie znajdowała się zielona łąka. Wypuściłem oba pokemony z balli.
- Killer, Razor czas na pierwszy trening. Killer, ty zacznij od drobnej rozgrzewki w rzece. Chciałbym, abyś płynął pod prąd. Razor, jeśli chodzi o ciebie, to chciałbym, abyś rozpoczął trening inny od zwyczajowego. Dokładniej rzecz biorąc chcę, abyśmy znaleźli razem coś w rodzaju połączenia psychicznego. Tak, abyśmy mogli porozumiewać się bez słów, korzystając jedynie ze swoich myśli. Aby tego dokonać musimy oboje trenować swoje ciała i dusze.
W ten sposób rozpoczęliśmy trening. Killer robił "baseny " w rzece, natomiast ja i Razor medytowaliśmy. Po kilkunastu minutach zaczęliśmy trening fizyczny. Razor używał dziobania na wcześniej przygotowanych przeze mnie korach drzew, ja natomiast starałem zebrać w sobie swoja siłę, aby móc biegać po drzewach. Właściwie, to już to umiałem, jednak musiałem cały czas trenować, aby nie zanikły mi mięśnie.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Jazona Szymona Hikijari Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Jazona Szymona Hikijari   Treningi Jazona Szymona Hikijari I_icon_minitimeNie Lut 23, 2014 8:32 am

1,3 lvl dla pokemonów.
Powrót do góry Go down
 
Treningi Jazona Szymona Hikijari
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Jazona
» ,,Człowiek, który stał się demonem"-czyli gra Jazona
» Treningi Remika
» Treningi Sanato
» Treningi Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na poziom-
Skocz do: