PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Nanda

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nando

Nando


Liczba postów : 49
Join date : 18/02/2014
Age : 24

Treningi Nanda Empty
PisanieTemat: Treningi Nanda   Treningi Nanda I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 8:50 pm

Chciałem, aby moja Snivy się rozwijała z dnia na dzień coraz to bardziej,  dlatego też przybyłem dzisiaj w to miejsce by zacząć treningi MT. - Witaj Snivy. Przybyliśmy tutaj, bo nauczę Cię dziś nowego trawiastego ruchu - Grass Pladge. Jest to dosyć silny ruch posiadający 100% celności - czyli zawsze trafia - powiedziałem do pokemona po czym kontynuowałem: - Polega on na tym, że użytkownik tworzy wokół siebie małe liściaste wiry, które posyła w stronę przeciwnika - wytłumaczyłem trawiastej starterce kwintesencję tego ruchu. Następnie poradziłem jej jak winna postępować: - Aby stworzyć wiry użyj swojego ogonka, kręcąc nim, tak samo jak w przypadku Twistera, po czym poślij utworzone tóż przy ziemi liściaste wiry w stronę tam tego krzaczka - poleciłem wężowi ukazując jego cel, dodając krótko: - powodzenia - i odszedłem na biezpieczną odległość, by obserwować poczynania stworka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Nanda Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Nanda   Treningi Nanda I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:21 am

Zatwierdzony
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
 
Treningi Nanda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Treningi Remika
» Treningi Sanato
» Treningi Sanato
» Treningi Rudej
» Treningi Charlie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na Move Tutor-
Skocz do: