Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Charlie

Liczba postów : 40

PisanieTemat: Re: ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie   Sob Mar 15, 2014 11:58 am

Schowałam moją Charmander do pokeball'a, aby ta odpoczęła. Po kilku minutach drogi w końcu udaało mi się dotrzeć do wertanii, gdzie miał odbyć się pokazy pokemonów. Byłam pewna, że razem z moimi pokemonami uda mi się zawojować scenę. Przekroczyłam bramę i podeszłam do tłumu ludzi chcąc przekonać się, co ich przyciągnęło. Może jakieś ważne wydarzenie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 235

PisanieTemat: Re: ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie   Sob Mar 15, 2014 11:21 pm

Podeszłaś do tłumu... Okazało się, że toczyła się bitwa między dwojgiem trenerek.
Poprzez krzyki tłumu wywnioskowałaś, że są to Jessica i Daniela. Daniela wydawała polecenia pięknej Vulpix, a Jessica Mawile. Walka była wyrównana. Po chwili pewien chłopak stanął koło ciebie i szepnął ci do ucha:
-Co taka śliczna dziewczyna robi w Wertanii w tak ciężkiej chwili?-spytał i położył ci rękę na ramieniu.
Był to wysoki brunet o zielonych oczach, który ewidentnie obserwował tą bitwę od początku.

Moja drużyna:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Charlie

PisanieTemat: Re: ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie   Nie Mar 23, 2014 5:35 pm

Podeszłam do tłumu, chcąc zobaczyć co ogląda to wielkie zgromadzenie. Tym czymś okazała się walka dwóch trenerek. Jedna z nich miała Vulpix'a, a druga Mawile. Cóż... Każdy stworek może zranić oponenta atakiem swojego typu. Byłam ciekawa, jak dalej potoczy się walka. Przyglądałam się, aż tu nagle podszedł do mnie pewien wysoki brunet.
- Czemu ciężkiej chwili? To tylko bitwa pokemonów. - Rzekłam cicho. -Jestem tutaj, sby wziąć udział w pokazach pokemonów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 235

PisanieTemat: Re: ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie   Czw Mar 27, 2014 7:05 am

-A więc jesteś jedną z nielicznych... Wertania przechodzi teraz kryzys... Ktoś porywa naszych obywateli. Jestem pewny, że niedługo może wziąć się za koordynatorów. Ostrzegam, że możesz być zagrożona. Miej oczy dookoła głowy.-powiedział brunet.

Walka wreszcie się zakończyła. Mimo miażdżącej siły Mawile, Vulpix zwyciężyła, a Daniela wygrała bitwę.
-Przykro mi Jessica! Nawet poza swoją salą, nigdy nie odmawiam walki! Twoja walka była świetna, aczkolwiek musisz popracować nad zręcznością Mawile. Ogień to niebezpieczny przeciwnik. Jeśli najdzie cię kiedyś ochota, odwiedź moją salę w regionie Citro. Dziękuję ci za tą bitwę i do zobaczenia!- odrzekła Daniela.

Rany! Liderka z nieznanego ci regionu, która reprezentuje typ twojego startera. Ciekawa persona. Dziwnym trafem ruszyła na halę pokazową w Wertanii. Czyżby też brała udział w pokazach?

Moja drużyna:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Charlie

PisanieTemat: Re: ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie   Czw Mar 27, 2014 1:44 pm

- Dobrze. - Odpowiedziałam cicho chłopakowi obserwując walkę, która niedługo po tym się skończyła. Vulpix pokonał Mawile. W końcu ognisty lis miał przewagę typu nad tym pokemonem, to pewnie też dużo zrobiło. Dziewczyna miała rację, że ogień to niebezpieczny przeciwnik. Chciałabym sprawdzić swoją Charmander z jej podopiecznym. Spostrzegłam, że liderka weszła do hali pokazowej. Pewnie po to, aby się zapisać. Może jednak będę miała okazje zawalczyć z nią podczas ich trwania? Nie zastanawiając się dłużej ruszyłam w kierunku hali pokazowej, aby się zapisać.
- Dzień dobry. Chciałabym zapisać się na pokazy. - Rzekłam do osoby, która prowadziła zapisy. Miałam nadzieję, że nabory jeszcze się nie skończyły i bez przeszkód uda mi się to zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie   

Powrót do góry Go down

,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poradnik - Czyli Jak Zacząć?