Forum PBF pokemon

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Allex

Liczba postów : 19

PisanieTemat: Re: ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa   Wto Mar 04, 2014 3:26 pm

Widząc jak dziewczynie na tym zależy zacząłem się zastanawiać.*To może być nie bezpieczne, jednak jeśli naprawdę tego chce mógłbym ją wziąć, z z drugiej strony nie wiem czy Gheorg byłby zadowolony, gdyby się dowiedział, że ją ze sobą zabrałem -powiedziałem do siebie w myślach, jednak po chwili podjąłem decyzję odpowiadając Daisy:
-Jeżeli naprawdę tego chcesz, zgoda jednak najpierw musisz wiedzieć wszystko, o mojej podróży- odpowiedziałem po czym podałem jej kartkę, którą wyjąłem z plecaka.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Odnośnik do kartki na pierwszej stronie gry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 235

PisanieTemat: Re: ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa   Wto Mar 04, 2014 5:33 pm

Co wy macie z pisaniem nie z przymiotnikami osobno ._. to jest tragiczne po prostu ._. ...
pisze się NIEbezpieczine.
=====================================================================
Daisy przeczytała list i skołowana oddała ci kartkę.
-Niezbyt wiem o co chodzi, bo pewnie nie przeżyłam tego co ty, ale chętnie będę podróżować z tobą. Nie widziałeś jeszcze pełni moich zdolności. Potrafię o siebie zadbać.-powiedziała i ruszyła z tobą w stronę Wertanii. Zapowiadało się ciekawie... Podróżujesz z piękną dziewczyną, z świetnym partnerem pokemonem i z przygodą, która cię czeka. Przed wami znajdowały się prerie w okolicach Alabastii. Roiło się tutaj od Rattat i Spearow'ów.

Moja drużyna:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Allex

Liczba postów : 19

PisanieTemat: Re: ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa   Sro Mar 05, 2014 2:47 pm

Wziąłem od niej kartkę, po czym odpowiedziałem:
-Heh, może i lepiej, że tego nie wiesz, o pewnych rzeczach lepiej nie mówić. Nawet fajnie będzie razem podróżować, zwłaszcza z taką doświadczoną trenerką.
Moja podróż zapowiadała się całkiem nieźle zwłaszcza, że teraz mam towarzyszkę. Po wyjściu z miasta Pallet, zobaczyliśmy piękne krajobrazy. Wyglądało na to, że nie jesteśmy tu sami, było tu pełno rozmaitych pokemonów. Mimo wszystko narazie skupiliśmy się na drodze do Wertanii, na wszelki wypadek wypuściłem swojego Litleo z pokeballa, oznajmiłem mu, żeby nie atakował innych pokemonów, dopóki nie wydam komendy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 235

PisanieTemat: Re: ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa   Sob Mar 15, 2014 11:13 pm

Ruszyliście w stronę prerii. Była to przeszyta pagórkami i pokemonami polana, gdzie nie sposób było oderwać wzroku od Rattat i Spearow'ów. Nagle waszym oczom ukazał się bandzior. Ten sam, któremu podwędziłeś Moss Rock.
-Patrzcie kogo widzę! To nasz mały kłamca! Tym razem mój pokemon zmusi ciebie do gadania! Kamień musi dostać się w ręce naszego pracodawcy... Jeśli go nam nie oddasz to zginie twoja towarzyszka-to powiedziawszy wypuścił Ursaringa. Był to ogromny niedźwiedź, który nie wyglądał jakby łatwo ulegał. Był twardzielem, a wy dopiero zaczynaliście podróż. Daisy wyrzuciła pokeball w górę. Wyleciał z niego pokemon, którego nigdy nie widziałeś. Był niczym nie z tej planety.
-Śmiało Hiroki! Wystaw pokemona! Mój Porygon Z pomoże ci walczyć!

Moja drużyna:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa   

Powrót do góry Go down

,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poradnik - Czyli Jak Zacząć?