PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Od ulicy po mistrzostwo - Haru

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Od ulicy po mistrzostwo - Haru Empty
PisanieTemat: Od ulicy po mistrzostwo - Haru   Od ulicy po mistrzostwo - Haru I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 5:26 pm

Po chwili byłeś już gotowy do drogi. Śniadanie zjadłeś, rzeczy spakowałeś... Pokemon jest, puste kulki są... Wygląda na to, ze masz już wszystko i możesz wyruszyć. Jeszcze tylko pożegnać się z rodzicami, którzy zdawali się być jednak mimo wszystko zmartwieni faktem iż ich opuszczasz oraz tym, że mogłoby ci stać się coś złego... Może i przybrani, ale kochają Cię jak ich własnego, rodzonego syna. Larvitar już nie mógł się doczekać aż wyjdziecie i raz po raz pociągał Cię łapką za spodnie byście wyszli. Pogoda nie była ani zła, ani dobra. Trochę zachmurzone niebo, wiał wiatr, jednak z prognozy pogody wynikało, że przynajmniej przez trzy dni nie spadnie ani kropla deszczu. W sumie taki chłód lepszy niż totalny upał jak to było jeszcze niecałe dwa tygodnie temu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Haru

Haru


Liczba postów : 2
Join date : 22/03/2014

Od ulicy po mistrzostwo - Haru Empty
PisanieTemat: Re: Od ulicy po mistrzostwo - Haru   Od ulicy po mistrzostwo - Haru I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 5:44 pm

Tak więc czas ruszać w drogę, najadłem się, mam ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy i wiernego Larvitara, który zawsze będzie gotów mnie bronić. Całkiem dobry początek podróży, może i jest nieco wietrznie, jednak wolę wiatr od upału. Zarzuciłem plecak na plecy i pożegnałem się z rodzicami.
- Do widzenia, na pewno was nie zawiodę i pewnego dnia stanę się tak sławnym trenerem jak sam Ash Ketchum! - po tych słowach ruszyłem w drogę razem z moim pokemonem, który szedł obok mnie. Z miejsca było widać, że stworek jest tak samo szczęśliwy z wyruszenia jak ja, na chwilę pogrążyłem się w myślach nad tym jak wielkie sukcesy osiągniemy w przyszłości, ile odznak wygramy... mimo wszystko trzeba było zejść na ziemię. Dochodząc na obrzeża miasteczka Pallet rzuciłem ostatnie spojrzenie na dom, który znikał poza granicami widnokręgu. Na początek musimy nieco wzbogacić drużynę o jakiegoś nowego pokemona, w końcu nigdy nie staniemy się najlepsi w pojedynkę, to nawet dobrze się składało, mamy przed sobą słynny las Viridiański, słynie on z mnóstwa silnych trawiastych pokemonów, więc będzie dla nas dobrym celem na początek, tak więc wyruszyliśmy dróżką prowadzącą do lasu Viridian.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Od ulicy po mistrzostwo - Haru Empty
PisanieTemat: Re: Od ulicy po mistrzostwo - Haru   Od ulicy po mistrzostwo - Haru I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 5:51 pm

Twoja mama nawet uroniła kilka łez, a ojciec uśmiechnął się lekko.
- Powodzenia, synku - powiedzieli krótko i w końcu mogłeś wyruszyć w świat. Larvitar tupał uradowany zaraz obok Ciebie. Szykuje się podróż... Zdobędziecie pewnie na niej siłę i sławę, ale też może być w trakcie wiele niebezpieczeństw. Mogą one się czaić nawet tuż za rogiem... W głowie już miałeś łapanie dzikich pokemonów. Póki co jednak pustka i cisza, a docierałeś do lasu... Nic, nic, aż w pewnej chwili ujrzałeś dwóch mężczyzn w dziwnych, czarnych strojach, którzy o coś widocznie się kłócili... Słyszałeś nawet tutaj, że była mowa o spartaczeniu jakiejś roboty i że obiekt im uciekł... Nieopodal były krzaki, a dalej, bliżej facetów ogromny głaz, który by idealnie Cię zasłaniał. Jednak między nim a ostatnim odcinkiem krzaków były dwa metry.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Od ulicy po mistrzostwo - Haru Empty
PisanieTemat: Re: Od ulicy po mistrzostwo - Haru   Od ulicy po mistrzostwo - Haru I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Od ulicy po mistrzostwo - Haru
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: