PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokonać rodziców - Fay

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 2:16 pm

Pogoda była nawet bardzo ładna i nie musiałyście się martwić już o deszcz, a i droga też przyjemna... Wkrótce dotarliście do miejsca, gdzie po dwóch stronach drogi stały po dwa domy. Widać pewnym osobom zachciało się mieszkać dalej od miasta... Zaczynało się robić późno, więc może akurat ktoś Cię przenocuje? Zresztą wkrótce ujrzałaś tablicę "pokoje do wynajęcia".
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 6:40 pm

Zerknęłam na oba domy. -No cóż, chyba będziemy mogły tutaj przenocować.- Powiedziałam do swoim pokemonów i skierowałam się w stronę budynku przy którym stała tabliczka, która informowała o pokojach do wynajęcia. W sumie to nawet było mi to na rękę. Przynajmniej nie będę musiała po nocy się błąkać i martwić się, by jak najszybciej dotrzeć do miasta.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 6:54 pm

Drzwi otworzyła Ci jakas dziewczyna ubrana w strój w kwiatki. Ogólnie ogród był tutaj dobrze urządzony i w domu czułaś miły zapach...
- Witaj, pewnie w sprawie noclegów, hm? - spytała.
Po chwili sunęła Ci się byś mogła wejść.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:01 pm

-Dzień dobry, tak właśnie przyszłam w sprawie noclegu. Przechodziłam akurat obok i zauważyłam ta tabliczkę, a ze już się zaczęło robić ciemno postanowiłam skorzystać z tej oferty.- powiedziałam i kiwnęłam na swoje pokemony, by poszły za mną. Przynajmniej będziemy mogły spokojnie się wyspać. weszłam do środka i rozejrzałam się ukradkiem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:08 pm

Było tu bardzo przyjemnie, kolorowo, wesoło... Pokemony rozejrzały się zadowolone, a Solosis latała ucieszona między doniczkami aż obejrzała wszystko. Było tu jeszcze kilka osób, które prawdopodobnie też korzystały z noclegu.
- Zaprowadzę panią do pokoju - powiedział po chwili chłopak, chyba jakieś 15 lat i ruszył w korytarz, a potem schodami w górę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:17 pm

Kiwnęłam głową i ruszyłam za chłopakiem. Zerknęłam rozbawiona na Solosis. Ta to miała radochę. Przywołałam swoje stworki i weszłam na schody. Byłam nawet ciekawa jak będzie wyglądał pokój w którym przenocuje. Przynajmniej nie będę musiała się po nocy błąkać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:20 pm

Niedługo doszliscie do pokoju. Skromny, acz przytulnie urządzony. Obok były drzwi do łazienki. Twoja Charmeleon od razu położyła się na łóżko, ale po chwili sobie o czymś przypomniała i wzięła sobie z Twojej torby swój kocyk i dopiero z nim w łapach zasnęła. Solosis natomiast jeszcze skorzystała i zaczęła się do Ciebie przytulać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:28 pm

Pogłaskałam Solosis i wzięłam ją na ręce. Posadziłam ja na łóżku i wzięłam ubrania, by móc się przebrać w łazience. Zamyśliłam się. Byłam ciekawa czy bliźniacy już dotarli do następnego miasta. Pewnie tak skoro wyruszyli wcześniej ode mnie. Pokręciłam głową i sprawdziłam co było w łazience. fajnie byłoby jednak się wykąpać, a nie brać prysznic.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:29 pm

Była i wanna i prysznic, a go tego woda gorąca, że aż parzyła. Dbali więc o klientów... Po kąpieli byłaś uż w piżamie i jak wróciłaś do pokoju to i Solosis spała. Tak więc wypadałoby pójść w ślady swoich pokemonów i też się ululać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:36 pm

Ziewnęłam i też położyłam się na łóżku. Zgasiłam światło i próbowałam zasnąć. Może tym razem nie będzie mi się znowu to samo śnić. Próbowałam zasnąć myśląc o czyms miłym. Na przykład o tym, że moja Charmeleon jest Charizardem i zjada wszystkich pracowników metra, których przysłał mój tatuś. o, to był dobra myśl. No w końcu tez trzeba będzie zadzwonić i pochwalić się swoim nowym nabytkiem i ewolucją Miki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:43 pm

Jednak znowu byłaś w tym laboratorium. Lecz tym razem nikogo nie było i Twój sen nie konczył się szybko, więc mozesz się tutaj rozejrzeć... Ale żałowałaś mimo to, że nie śni Ci się Twoja Miki jako Charizard pozerająca pracowników Metra... To by było coś świetnego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:46 pm

Bleeh, no dobra czas się rozejrzeć po tym cholernym laboratorium, a potem próbować szybko się obudzić. -Jest tutaj ktoś?- Spytałam się i ruszyłam się rozejrzeć. Szlag, już wolałabym śnić o Miki jako wielkim Charizardzie powalajacym wszystko jednym Fire Blastem. to by było dopiero coś, a nie to cholerne laboratorium.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:50 pm

Usłyszałaś szum przelewającego się piasku.
- Znowu ty? - to był ten głos chłopaka.
Wkrótce uformował się przed Tobą, chociaż miał małe kłopoty ze kształtami.
- Cóż, to raczej na mój sen nie wygląda bo dość długo trwa... W takim razie jakim cudem ty w śnie tu jesteś? - spytał.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:54 pm

-Nie wiem.- odpowiedziałam. Rozejrzałam się. -Co zasnę to muszę się znaleźć tutaj. wolałabym śnić o Miki jako Charizardzie, a nie o jakimś laboratorium i chłopaku, który widocznie potrzebuje dużej dawki kleju.- Burknęłam zirytowana. Skoncentrowałam się i próbowałam się obudzić. Chciałam sobie spokojnie pospać, a nie śnić sen po którym dziwnie się czuje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 7:57 pm

- Wiesz a ja wolałbym być tylko wytworem twojego snu... - westchnął. - Chyba wiem czemu ciągle ci się śnię... Wyczyść prawe ucho... Jakąś cząstkę mnie... cudem musiało stąd wywiać - powiedział w pewnej chwili jakby coś wyczuł.
Zaraz po tym się obudziłaś.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 8:00 pm

Pokręciłam głową i zgodnie z rada mimowolnie zaczęłam grzebać sobie w uchu. -No dobra, to która jest godzina?- Mruknęłam i wstałam. Ruszyłam w stronę łazienki, by wymyć uszy. Szlag, z powodu głupiego snu teraz musiałam się teraz umyć. Pokręciłam głowa i zerknęłam czy moje stworki jeszcze śpią.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimePon Lis 25, 2013 3:17 pm

Wkrótce wypucowałaś sobie ucho jak nigdy. Byla 5 nad ranem.
- Chaaa? - Miki nieco zaspana się popatrzyła pytająco na to co robisz.
No to chyba dziwnie, że nagle dbasz o swój narząd słuchu tak bardzo.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 7:05 pm

-Nic takiego.- Odpowiedziałam tylko i wróciłam do łóżka. -Jest dopiero 5 to możemy jeszcze trochę pospać.- powiedziałam i ziewnęłam. Położyłam się i próbowałam znowu zasnąć. Miałam nadzieje, ze tym razem jednak będzie mi się śniło coś o wiele bardziej ciekawszego i normalnego od tego laboratorium.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 7:10 pm

Nie śniło Ci się absolutnie nic. Rano jak się obudziłaś to byłaś bardzo wyspana. Za oknem świeciło słońce, więc pogoda bardzo dobra do wędrówki... Pokemony jeszcze spały i chyba za bardzo im się nie będzie chciało wstawać. Była godzina dziewiąta rano i byłaś dość głodna, ale także zadowolona, że skończyły Ci się te Twoje dziwne sny.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 7:35 pm

Ziewnęłam i przeciągnęłam się. Przynajmniej już te durne sny się skończyły. Wstałam z łóżka, wzięłam swoje ubrania i ruszyłam w stronę łazienki by się przebrać. Hm... ciekawe czy tutaj jest też śniadanie w cenie usługi. Przebrałam się i wróciłam do pokoju chcąc obudzić swoje pokemony. -Obudźcie się. Zobaczymy czy daja tutaj śniadanie.- Powiedziałam do pokemonów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 3:52 pm

Pokemony dość niechętnie wstały, ale na słowa o śniadaniu od razu się ożywiły. Zwłaszcza Twoja Charmeleon. No tak, po ewolucji już jej małe porcje jedzenia nie starczą... Kto wie, może zmieści już więcej niż Ty? Niedługo jak się okazało jedzenie jest wliczone w koszty noclegu i możesz sobie spokojnie zamówić co tam chcesz...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 7:00 pm

Rozejrzałam się za jakimś jedzonkiem. Wybrałam dla siebie jakiś zestaw i dodatkowo wzięłam zarełko dla pokemonów, by mi czasem głodne nie zaczęły chodzić. Popatrzyłam na swoje stworki i zerknęłam kto jeszcze zatrzymał się w tym pensjonacie czy co to tam było. Przynajmniej teraz chyba miałam już problem tych głupich snów rozwiązany.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 7:14 pm

Jedzenie tutaj moze do najlepszych nie należało, ale złe też nie było... Niedługo razem z pokemonami zjadłaś śniadanie. Charmeleon zjadła naprawdę dużo... Twój nastrój nie był jednak przez nic zepsuty przynajmniej jak na razie, gdyż byłaś święcie przekonana iż już więcej Ci się tamten gościu nie przyśni.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 4:22 pm

No cóż, jedzenie aż tak świetne nie było, ale chociaż co najważniejsze jakiś było. Zerknęłam na swoją Charmeleon. Ciekawe co będzie jak ewoluuje w Charizarda. Pewnie pójdę z torbami kupując jej jedzonko albo po prostu zacznę ja karmić pracownikami metra. -No, dobrze. Chyba czas już ruszać do następnego miasta.- Powiedziałam zadowolona do swoich stworków. Miałam nadzieje, ze nie będę miała już tych bardzo głupich snów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 7:14 pm

Niedługo byłaś gotowa do dalszej drogi, zapłaciłaś... Więc już wszystko z głowy, a Twoje pokemony wesoło się bawiły. Bardzo fajny widok. Na chwilę nawet dołączył do nich Deino innego trenera, jaki tutaj nocował. Wesoła gromadka... Wkrótce jednak chłopak zawołał swojego stworka. Charmeleon po chwili do Ciebie podeszła i się do Ciebie przytuliła.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Pokonać rodziców - Fay - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokonać rodziców - Fay
Powrót do góry 
Strona 5 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Pokonać rodziców - Fay

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: