PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nauki Yomi

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 4:26 pm

Przyszłam razem z Charmander na polanę, by próbować nauczyć ją jednego z ataków Movie Tutor. Przed nią powbijałam kukły wypchane sianem, które łatwo by się zapaliły przy uderzeniu ognistym atakiem. -Miki, będziesz próbowała nauczyć się ataku Fire Punch. Jest to ruch polegający na uderzeniu naładowana ognistą energią pięścią w cel. Jest to ruch fizyczny. Dam co do zobaczenia obrazek i będziesz próbowała zrobić to samo co na nim. Czyli skoncentrować się na ogniu i spróbować przywołać ognista moc do pięści. Bedziesz trenować na tych kukłach dopóki, któras z nich nie zapali się od ognia z twojej pieści.- Wyjaśniłam jej i pokazałam obrazek.
Nauki Yomi Images?q=tbn:ANd9GcQdgaETh5MCSKZ4uH2iEiXnqocreCGnxHIh18ynCv8d1VQC9TPJfg
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 4:52 pm

Trening zatwierdzony, Miki ma nowy atak.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 9:49 am

-Dobrze, Miki. Teraz czas na naukę kolejnego ataku. Tym razem będzie to Iron Tail. Atak tak jak mówi nazwa typu stal polegający na uderzeniu twardym niczym ten metal ogonem. Czyli jest to ruch fizyczny i to bardzo prosty. Będziesz musiała tylko skoncentrować się na tym, by ruch ten przybrał typ stal. Czyli przywołać energie tego typu, by twój ogon przybrał własciwosci tego metalu. Przy okazji tego ruchu jest 10% szansy na obniżenie defensywy rywala.- wyjaśniłam jej i powbijałam przed nią kijki. -By trenować ten ruch będziesz uderzać ogonem w te kijki i je przewracać.- Poleciłam jej i pokazałam dodatkowo obrazek z tym atakiem.
Nauki Yomi Koya_Absol_Iron_Tail
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 3:10 pm

Nauka Iron Tail zatwierdzona!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 3:40 pm

Wypuściłam teraz Solosis. -Dobrze, teraz twoja kolei. Będziesz próbować się nauczyć ataku o typie robak, który nazywa się Signal Beam. Ruch ten polega na wysłaniu w stronę przeciwnika wiązki różnokolorowego promienia. dzięki temu nie będziesz miała już problemów z pokemonami o typie mrok, bo ten atak będzie na nie super efektywny. Będziesz musiała się skoncentrować i próbować wycelować takim promieniem w drzewo.- powiedziałam i pokazałam jej dodatkowo obrazek.
Nauki Yomi Ampharos_Signal_Beam
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 3:52 pm

Zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeSob Gru 07, 2013 8:13 pm

Wypuściłam swoja czerwoną Gyarados. -Dobrze, Aki. Teraz spróbujemy nauczyć się ataku o nazwie Dragon Pulse. Jest to ruch typu smok, który polega na skoncentrowaniu energii tego tupu i wypuszczeniu jej jako bardzo silnego i niszczącego wszystko promienia. jest on troche podobny to ruchu, który już znasz czyli Hydro Pump. Spróbujesz wykrzesać z siebie tą energię myśląc o najbardziej wkurzającej rzeczy z która miałaś do czynienia i koncentrując pozyskana w ten sposób siłę w płomieniu, który wypuścisz z pyska. Pokażę ci nawet obrazek.- powiedziałam.
Nauki Yomi White_Kyurem_Dragon_Pulse
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeNie Gru 08, 2013 5:02 pm

Nauka ataku zatwierdzona
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 4:05 pm

Wypuściłam teraz Charmeleon. -Dobrze, Miki. Teraz czas na naukę ataku o nazwie Tunder Punch. Jest to fizyczny atak o typie elektrycznym, który polega na uderzeniu naładowana elektryczną energia pięścią. Dzięki temu masz szansę pokona wodnego przeciwnika, a na dodatek masz 10% szans na sparaliżowanie go. Będziesz musiała skoncentrować się na zebraniu energii elektrycznej w pieści i uderzeniu nią o drzewo.- Powiedziałam i pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi Gary_Electivire_ThunderPunch
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 4:58 pm

Atak zatwierdzony
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 4:08 pm

Wypuściłam swoją Charizard. -Miki, będziesz się teraz uczyć ostatecznego ognistego ataku, który mogą poznać tylko startery twojego typu. Czyli Blast Burn zwanego tez Ognistym Podmuchem. Będzie on polegał na tym, by z twojego pyska wydobył się ogromny strumień ognia, który spopieli wszystko na swojej drodze. Będziesz musiała skoncentrować się na twojej energii typu ogień, by płomień był jak najsilniejszy. Jest to atak o sile podobnej do Hyper Beam i po użyciu go tez musisz odpoczywać jedna turę.- Wyjaśniłam jej. -Koncentruj się teraz i próbuj wypuszczać z pyska strumień ognia.- poleciłam jej i pokazałam obrazek.
Nauki Yomi 388px-Blue_Charizard_Blast_Burn
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 6:35 pm

Zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 12:58 pm

Popatrzyłam na swoja Charizard. -Dobrze, Miki. Czas na naukę kolejnego ataku. Czyli Outrage zwanego też Cesarskim Gniewem. Jest to bardzo silny ruch o typie smok, który uderza przed od dwóch do trzech tur i kończy się oszołomieniem. Czyli to jest istny szał berserka. By się go nauczyć będziesz musiała skoncentrować się na tym co najbardziej cie denerwuje i skoncentrować cały swój gniew tak, by przybrał postać fizycznej siły. Czyli będziesz musiała wpaść w szał. Jest to silny atak, ale cena za taką moc jest utrata kontroli i oszołomienie.- wytłumaczyłam jej i pokazałam na stojące obok manekiny. -To na nich będziesz trenować swoje wściekłe uderzenia.- Poleciłam jej i obserwowałam jak Charizard z furią rzuca się na manekiny treningowe. Przed tym pokazałam jej jeszcze obrazek jak to wszystko wygląda.
Nauki Yomi Mars_Kangaskhan_Outrage_DPA
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:10 pm

Charizard nauczyła się ataku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePią Sty 03, 2014 4:00 pm

Wypuściłam teraz swój nowy nabytek czyli małą Riolu. -Lilly, będziesz się uczyć teraz ataku o nazwie Drain Punch. Jest to ruch typu walka, który polega na uderzeniu przeciwnika pięścią i odebraniu mu części energii, by przywrócić sobie siły. Atak też przywraca w zależności od zadanych obrażeń 50 życia. Będziesz musiała skoncentrować się na uderzeniu i używając wypuszczonej energii zacząć wyłapywać siły twojego przeciwnika, by zmienić je w energię dla siebie. Nie możesz dać poznać przeciwnikowi, ze używasz właśnie tego ataku czyli musi on wyglądać jak zwykły cios pięścią.- Wytłumaczyłam jej i pokazałam obrazek.
Nauki Yomi Maylene_Riolu_Drain_Punch_Adventures
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePią Sty 03, 2014 6:31 pm

Zatwierdzony
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 3:33 pm

Wypuściłam swojego pokemona-ducha, Hauntera. -Apollo, będziesz teraz uczył się ataku, który trochę urozmaici twoja gamę ruchów. Nie będzie on miał ani typu duch ani mrok. Atak ten nazywa się Gida Drain czyli Giga Wyssanie i jest ruchem zwracającym hp o typie trawa. Atak ten polega na uderzeniu w przeciwnika fala energii, która nie tylko zada mu obrażenia, ale także zabierze mu część życia i przekaże energie tobie.- Wytłumaczyłam mu i pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi Parasee_Sunbo_Giga_Drain
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 7:01 pm

Dobra zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePon Sty 13, 2014 4:39 pm

Wypuściłam Hydreigon. -Rein, będziesz uczył się nowego ataku nazwie Zen Headbutt. Jest to ruch o typie psychicznym, który polega na uderzeniu w przeciwnika głową. Z reszta sama nazwa na to wskazuje - Taran Zen. Przy użyciu tego ataku jest 20% szans na to, ze przeciwnik stchórzy i nie zaatakuje w tej rundzie.- Powiedziałam i pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi 608px-Musha_Munna_Zen_Headbutt
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 6:28 pm

Dłuższy opis poproszę
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 6:38 pm

Pokazałam Hydreigonowi obrazek. -W tym ataku musisz przywalić w przeciwnika głową uprzednio jednak zbierając energią i przekierowując ją na uderzenie. Jest to ruch typu psychicznego czyli będziesz musiał zebrać i użyć energii właśnie tego typu.- Powiedziałam i pokazałam na drzewo. -Teraz będziesz musiał wcielić te wskazówki w życie. Czyli zbierasz energię i uderzasz z główki w drzewo. Jeśli się do tego przyłożysz twój przeciwnik stchórzy i nie zaatakuje dając ci czas na kolejny ruch- Dodałam i patrzyłam jak trójgłowy smok uderza jedną z głów, tą największą o pień drzewa.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 6:40 pm

Już lepiej, zatwierdzam
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePon Sty 20, 2014 4:44 pm

Wypościłam z masterballa czarne bydle, które w regionie Unova nosiło miano Zekroma. -Dobra, Zekrom. Będziesz uczyć się teraz elektrycznego ataku o nazwie Thunder Punch. Polega on na uderzeniu naelektryzowaną pięścią w przeciwnika. Atak ten zawsze uderza pierwszy i ma 10% szans na sparaliżowanie oponenta.- powiedziałam i pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi Gold_Elekid_ThunderPunch_Golden_Boys
-Tak jak widzisz Elekid wyciąga tutaj łapę naładowana elektrycznością i rzuca się na przeciwnika.- Dodałam. Odsunęłam się i przyglądałam jak smok leniwie wyciąga łapę i mając wszystko w tyłku uderza pięścią w drzewo.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimeCzw Sty 23, 2014 6:31 pm

No ujdzie, ale next time bardziej się rozpisuj!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:39 pm

Wypuściłam teraz swoją Nidoquee. -Dobrze, Nadia. Będziesz teraz uczyć się ataku o nazwie Ice Punch czyli lodowa pięść. Tak jak nazwa wskazuje jest to ruch typu lód, który podczas uderzenia ma 10% szans na zamrożenie przeciwnika. Polega on na uderzeniu w oponenta pięścią, która jest naładowana energia typu lodowego. Wygląda to mniej więcej tak.- powiedziałam i pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi 20100604110526%21Volkner_Electivire_Ice_Punch
-Jest to ruch fizyczny czyli oprócz zebrania energii wystarczy, ze tylko uderzysz w przeciwnika.- powiedziałam i pokazałam na pobliskiego manekina. -Na tym będziesz trenować. Najpierw skoncentrujesz się i spróbujesz wyobrazić sobie, ze stoisz na lodowej pustyni. A następnie, ze całe zimno i lód zbiera się w twojej łapie. Wtedy właśnie wyceluj pięścią w manekina.- poleciłam jej i obserwowałam jak pokemon najpierw przymyka oczy, by następnie pięścią owiniętą błękitna poświata przywalić w cel. Nidoqueen uderzała tak jeszcze kilka razy, by udoskonalić swój atak i manekin zaczął pokrywać się lekkim szronem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nauki Yomi Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nauki Yomi
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nauki poków Ney
» BOX Yomi
» DW Yomi
» Pensje Yomi
» Kopalnia Yomi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na Move Tutor-
Skocz do: