PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Uciec od przeszlosci - gra Toshiro

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Uciec od przeszlosci - gra Toshiro Empty
PisanieTemat: Uciec od przeszlosci - gra Toshiro   Uciec od przeszlosci - gra Toshiro I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 4:24 am

Nie wiedziales gdzie dokladnie sie znajdujesz. Uciekales na oslep, byleby jak najdalej od miejsca w ktorym zobaczyles truchlo mezczyzny. Ostrze miales przypiete do paska. Niby chciales sie go pozbyc ale... Wlasnie bylo jakies ale. Shuppet lewitowal dookola ciebie probujac dowiedziec sie o co ci chodzi. Niby czul od ciebie odor smierci i wodzial twoje rece ubroczone krwia ale jakos chyba znudzila mu sie samotnosc.
Powrót do góry Go down
Toshiro
Trener
Trener
Toshiro


Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2013

Uciec od przeszlosci - gra Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Uciec od przeszlosci - gra Toshiro   Uciec od przeszlosci - gra Toshiro I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 3:21 pm

- Hej mały, mam do ciebie pytanie, nie widziałem innych pokemonów w tamtym domu... czy ty byłeś pokemonem tego biznesmena, czy jak?- Zapytałem się z ciekawości. Po chwili przystanąłem w miejscu by trochę odpocząć i zebrać coś do jedzenia, trochę nie jadłem, a pasowałoby uzupełnić swoje zapasy. Gdzieś tam sobie to schowam. Rozglądam się po terenie mniej więcej... Chwila, zobaczę skan tego Shuppeta na moim pokedexie i sprawdzę, czy pokenav sprawdzi moją obecną lokalizację.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Uciec od przeszlosci - gra Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Uciec od przeszlosci - gra Toshiro   Uciec od przeszlosci - gra Toshiro I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 4:02 pm

Co do jedzenia to miales do wyboru pobliski smietnik z wloskiej restauracji badz polowanie w lesie na owoce. Pokeduszek pokrecil cialem jakby mowiac nie. Zreszta odpowiedzial cos po swojemu ale czy ty rozumiesz to? Raczej watpie. Ja bym przeszukala cialo faceta na twoim miejscu ale co ja moge wiedziec. Jestem zwyklym narratorem ^.^
Powrót do góry Go down
Toshiro
Trener
Trener
Toshiro


Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2013

Uciec od przeszlosci - gra Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Uciec od przeszlosci - gra Toshiro   Uciec od przeszlosci - gra Toshiro I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 3:33 pm

Fajnie, mam narratora... dobrze idę pozbierać sobie trochę jagódek, jednak cały czas czuję, że za każdym rogiem AGoJ znowu mi wypierze pamięć. Jedno jest pewne, wyszkolili zabójcę, który teraz jest na wolności... Szukam swojego pokedexa, gdzieś go musiałem podziać, zeskanuję potem tego Shuppeta, nawet fajny maluch.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Uciec od przeszlosci - gra Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Uciec od przeszlosci - gra Toshiro   Uciec od przeszlosci - gra Toshiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 4:57 pm

Skan robisz sam pierwszy Smile
__________
PokeDex znalazlaes w kieszenj jednak cos bylo z nim nie tak bo wogole nie chcial pokazac danych Suppeta. Weszles do lasu. Zewszad ataczala cie roslinnosc. Im glebiej w las tym wiecej drzew, tak wiec zgodnie z ta zasada las z kazdym krokiem gestnial. Na obrzezach nie widziales ani innych stowrkow ani zadnych owocow. Slonko wisialo na niebie i wial lekki wiaterek chlodzacy atmosfere.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Uciec od przeszlosci - gra Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Uciec od przeszlosci - gra Toshiro   Uciec od przeszlosci - gra Toshiro I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Uciec od przeszlosci - gra Toshiro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Box Toshiro
» KP Toshiro Falcon
» Bank Toshiro
» Toshiro zniknął...
» Ból dorastania - Toshiro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: