PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy na MG

Go down 
+5
Explique
Reiko
Kaimi
Neytiri
Nova
9 posters
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 11:59 am

Wzór:
Kod:
[b]
Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Doświadczenie:[/b]
[b]Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*:[/b]
Jeśli oczywiście prowadziło się na innym PBF'ie gry, nie jest to też podstawa dla mnie do dania komuś MG bez testu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 5:16 am

Imię: Paula
Wiek: 18
Doświadczenie: na pokemonach 2lata ogolnie pbfy 9 lat
Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*: serio? poszukaj Ghost sama przeciez wiesz gdzie prowadzilam:)
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:44 am

Haha no wiem xD i dobrze wiem jak prowadzisz, dlatego w czasie lekcji rozważę czy się nadajesz by być mg bez testu <mwahahaha> *żarcik, dział ci zrobię potem jak na pc będę *
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kaimi


Liczba postów : 304
Join date : 23/11/2013
Age : 29

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 10:23 am

Imię:Kaimi
Wiek:19
Doświadczenie:Wiele PBF,większość jako MG,spora wiedza na temat pokemonów,a także ich unikalnych zdolności (Typu zdolność Arboka zależna od jego "maski")
Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*:Większość forów upadła więc może być problem
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 10:40 am

Witam. Kolejna znajoma osoba w gronie. Pamiętam twoje gry na adv i moim poprzednim forum, więc MG dostajesz bez testy i zaraz zrobię Ci dział.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 10:52 am

A dobra, co mi tam, zgłoszę się. W końcu raz kozie śmierć. :3

Cytat :
Imię: Nick na forum- Shiro, prawdziwe imię- Emily (Emi).
Wiek: 15 lat.
Doświadczenie: Dość spore. W przybliżeniu 4 lata spędzone nad tworzeniem, ulepszaniem i przede wszystkim graniem na PBF'ach. Na praktycznie każdym forum działałam jako Mistrz Gry lub też Moderator. Przez parę miesięcy prowadziłam przygody graczom z Crystalka, jednakże musiałam zrezygnować z posady z powodu kłopotów rodzinnych i licznych przeprowadzek oraz wyjazdów. Ale cóż, teraz mam o wiele więcej czasu i chciałabym znów spróbować swoich sił na tym stanowisku. ^^
Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*: Przykładowa przygoda prowadzona na dawnym forum. Po więcej wyników uprasza się o odwiedzenie archiwum Crystalka- nick 'Aloe'.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 9:16 am

Przyjęta. Znam, widziałam i jestem pewna, że się będziesz spisywać jako mg.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 10:53 pm


Imię:
Filip
Wiek: 14(w marcu 15)
Doświadczenie:Byłem MG na kilku forach jednym z nich było PokeHelvett albo PokeAventura. Poświadczyć może kilkoro graczy, którzy przypadkiem lub nie również są zarejestrowani na tym forum. Ogółem potrafię pisać wyczerpujące opisy itp. , ale tylko jeśli mam wenę twórczą. W swoich grach prowadziłem różnorodne tematyki i wymyślałem różnorodne zdarzenia, od fantastycznych po realne, stosując się do zasad regulaminu. Moi gracze co prawda nigdy nie narzekali, choć niektórym po prostu nie pasowały terminy odpisów. Mimo to całkiem sporo graczy trafiało do mnie i miałem ku temu dość wysokie opinie.
Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*: Jeśli chodzi o linki, niestety ich nie posiadam. Dlaczego? Jeśli chodzi o Helvetti to mam na pieńku z tamtejszą Administracją, która nie ukrywajmy ma trochę nie pokolei w głowie, a więc moi gracze zostali przeniesieni do innych MG a mój dział usunięto. Jeśli chodzi o inne fora, to tak dawno nie brałem udziału w forach MG, że moje działy zostały pousuwane.


Liczę na rozpatrzenie mojej prośby pozytywnie. Jestem gotów zdać test na MG i udowodnić swoją wartość.


Zapisy na MG 1evygj

Jako Wdzięk czy Gracja, jako Siła czy Umysł, nieważne jaki jesteś, ważne jak to wykorzystasz.



Z wyrazami szacunku Explique
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 5:26 am

Swallow ja mogę potwierdzić że jesteś dobrym MG i mogę wygrzebac z Archiwum coś prowadzonego przeź ciebie;) Miło cię powitac Swallow *wyciąga lapke szczęśliwa jak idiotka*

a masz Gra prowadzoną przez jaskolke gra Czachy
http://pokehelvetti.forumpl.net/t506-utracone-wspomnienia-gra-czachy350
a to moja gra prowadzoną przez Jaskolke tyle że na początku on był potem ktoś tam itd xD
http://pokehelvetti.forumpl.net/t505-wiecznie-problemowy-swiat-gra-laureline
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 5:41 am

Zostałam przydzielona do stworzenia ci testu (siłą wyższa) test jak się dostanę do szkoły przez ta zawieje.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 2:54 pm

Zakładam test
Powrót do góry Go down
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 4:46 pm

Imię: Kajuchna Smile
Wiek: 17, proszę państwa.
Doświadczenie: Wstyd mi za moje poprzednie gry, więc wolę uznać, że żadne Smile można mnie śmiało traktować jak laika.
Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*:
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 4:53 pm

Test już zakładam. *patrzy wilkiem na Nove która ja goni*
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 4:54 pm

Nio cio ja tylko piszem, że jest nowy chętny nie poganiam ;_;


PS

Póki co nabory na MG zamknięte z powodu ich dużej już ilości.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 6:54 pm

Zapisy na MG ponownie otwarte!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Nando

Nando


Liczba postów : 49
Join date : 18/02/2014
Age : 25

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimePon Lut 24, 2014 7:57 pm


Imię:
Nando (tak na prawdę Patryk)
Wiek: 12 kwietnia skończę 15
Doświadczenie: Hmm... raczej nie mam doświadczenia w prowadzeniu gier jako MG. Jednakże kiedyś na Eternalu prowadziłem jedną przygodę jako Mistrz Fabuły i Morfina była zadowolona Wink
Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*: Tak to, to nie mam, jednakże pokaże pewien wyścig na odpisy, bo nie mogę wysłać linka, nie wiem dla czego -> Pokemon Eternal-Miejsca Fabularne-Kawiarnia Latte (od 2 strony)

Choć nie jestem tutaj długo mam nadzieję, że ten wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony. Wink
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeWto Lut 25, 2014 4:56 pm

Tak, jako że nie wiem co z Ney to zrobię Ci test na gg o ile masz: 47979095
Wyślę historię i punkty, które będziesz miał zawrzeć w krótkiej prowadzonej na gg sesji
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 9:17 am

Jako, że już wróciłąm na forum jednak do końca feri postaram się być mogę założyć ci tradycyjny test, który moze znależć w archiwum forum. Jednak wybór zależy od ciebie.
Powrót do góry Go down
Nando

Nando


Liczba postów : 49
Join date : 18/02/2014
Age : 25

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 9:42 am

Hmm... ok Neytri zgodzę się. Smile
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 10:01 am

Tak więc test zakładam Smile
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSro Mar 19, 2014 3:14 pm

Mogę powiedzieć, iż Nando zdał na MG i zaraz dostanie swój dział, kolorek oraz uprawnienia
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Corvis Corax

Corvis Corax


Liczba postów : 161
Join date : 21/03/2014

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSob Mar 22, 2014 5:23 pm

Imię: Corvis Corax Wink
Wiek: 19 lat
Doświadczenie: Całe forum o pokemonach, na którym była GA.
Link do gry, jakaś się kiedyś prowadziło*: Adminowi na GG posłane gdyż przez 7 dni nie można wysyłać postów z linkami :/
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitimeSob Mar 22, 2014 5:33 pm

Tak, jesteś MG, zaraz dostaniesz co trzeba ^ ^
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Zapisy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na MG   Zapisy na MG I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapisy na MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~Zapisy~
» Zapisy na sędziów
» Zapisy na piaskunów
» Zapisy do mnie
» Zapisy do mnie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Baza MG-
Skocz do: