PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Uwagi do Kart Postaci

Go down 
AutorWiadomość
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Uwagi do Kart Postaci Empty
PisanieTemat: Uwagi do Kart Postaci   Uwagi do Kart Postaci I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 10:44 am

Tak wiec temat zalozylam bo mozna powiedziec, ze zostalam do tego zmuszona. Zrobilam skany w adopcjach i jak wiadomo ze w adopcji lutowej pokemony mialy dostac 5-20 lvl jednakze jeden z graczy nie mial linku w podpoisie chociazby do swojej karty postaci i chcialam mu dac poziom 5 jako ze najnizszy z mozliwych pomimo tego ze z Kartty postaci wychodzilo mu okolo 13. Ludzie po to to jest by MG, administracji, sedziom itp ulatwic zycie, nawet i dla was to jest ulatwienie. Tak wiec w tym temacie zamieszczam uwagi jakie sa po sprawdzeniu. Na pierwszy rzut ida Kartyy postaci. A więc zaczynamy od najnowszych graczy.

1. Kacperro - brak linku do Karty postaci, Banku i Boxu w podpisie. W KP dopisz, jakie masz przedmioty bpo masz jakies oraz srednia pokemonow wynosi narazie 5.
2. Jazon - brak linków w podpisie, tak to tobie chcialam dac pokemona z adopcji na 5 lvl... Dodaj te linki i srednia pokemonow. Wynosi ona na dzien dzisiejszy 12,83 (wraz z uwzglednieniem juz pokemona z adpocji)
3. Nando - jak wyzej srednia wynosi 14.
4. Remik - srednia 15.6
5. Wulkan - brak linkow srednia 5
6. Luxian - brak linkow w podpisie, nie dodany pokemon z adopcji, srednia 5.7 (wraz z pokiem z adopcji)
7. RUdaWilczyca - j.w + brak pokow w KP
8. Toshiro - slowo w slowo j.w
9. Zormar - slowo w slowo j.w
10. Celinka - brak linkow, srednia 7,2
11. Sanato - srednia 11,9
12. Rivaille - brak linkow, brak pokow
13. Kaimi - srednia 14,52
14. Shiro - bez zarzutów
15. Nova - srednia 6,95 (z pokiem z adopcji ktorego nie masz w kp)
16. Kanrisha - 26,51
17. Yomi - srednia 43,48
18. Neytiri - bez zarzutów
19. Toshio - nie wiem która KP mam sprawdzac....

A więc.... Podsumowując, z tewgo co wiem zostanie dodany nowy punkt do regulaminu apropo obowiazkowego dawania srednich w KP, poniewaz MG administracja itp wladze nie beda liczyly bo to jednak jest roboty. Chcialaby, zauwazyc ze nikt nie chcialby ze srednia przypuscmy 38 dostac pokemona na poziomie 5 jesli mialby szanse dostac go na conajmniej 30 poziomie. A wiem, ze od tej pory (znaczy jak punkt w regulaminie bedzie dodany administracjia i inni beda tak robic.

Czas na wniesienie poprawek w KP jest do 9.03.2014.Jeśli ktoś do tego czasu nie naniesie poprawek wymienionych w tym temacie mozna liczyc sie z kara. O naniesionych poprawkach prosze napisac w tym temacie.
Uzytkownicy grajacy na forum, anie majacy jeszzce Karty Postaci maja obowiazek zrobic ja do 05.03.2014. A są tacy gracze.
Powrót do góry Go down
 
Uwagi do Kart Postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uwagi do Banków
» Karta Postaci Shiro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Informacje-
Skocz do: