PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaskółcza KP

Go down 
AutorWiadomość
Explique
Mistrz Gry
Mistrz Gry



Liczba postów : 235
Join date : 05/12/2013

Jaskółcza KP Empty
PisanieTemat: Jaskółcza KP   Jaskółcza KP I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 1:04 pm

Imię i nazwisko: Explique Voirsaince
Wiek: 15
Wygląd:Jaskółcza KP Anime_boy1
Charakter:Jest zmiennonastrojową osobą, raz jest smutny, raz zły, raz szczęśliwy itd. W każdym widzi tylko dobre cechy i stara się je ujawniać osobom, które są w dołku. Jest bardzo wszechstronny jeśli chodzi o zainteresowania i bardzo ambitny. Najbardziej ceni przyjaciół, a także uczucia, które trudno dostać.
Historia:Urodziłem się w podłym miejscu zwanym światem. Nie wiem skąd pochodzę, gdyż moi rodzice mnie porzucili, a wychowywałem się w mrocznych zakamarkach lasu wśród pokemonów. Jednak, gdy nadszedł odpowiedni czas obserwując ludzi nauczyłem się jak powinienem się zachowywać. W niektórych sytuacjach. Pewnego dnia wybrałem się do starego miasta opodal Santalune, gdzie postanowiłem się zatrzymać, by integrować się z ludźmi. Miałem nadzwyczajną umiejętność dogadywania się z pokemonami i rozumienia, co mają mi do powiedzenia. Przygarnął mnie tamtejszy dom dziecka, gdzie mogłem spokojnie wychodzić na podwórko i gadać sobie z moimi przyjaciółmi zarówno ludzkimi jak i pokemonowymi. Jednak czułem coś innego niż przyjaźń przy młodej dziewczynie o imieniu Noel. Była smukłą blondynką z manią na punkcie twardych pokemonów. Mijały lata, a ja jako 14 latek postanowiłem uciec z tego miejsca, aby rozpocząć przygodę. Udałem się w tym celu w podróż, zabierają prowiant ze sobą i przyjaciółki Noel i Sofię, z którymi dobrze się dogadywałem. Moja podróż zaczęła się od ucieczki.. ciekawe na czym się skończy...
Profesja:Trener/Koordynator
Profesja poboczna:Ogrodnik
Pokemony przy sobie:
Cytat :
Gatunek:Froakie
Płeć:Samiec

Jaskółcza KP Froakie
Typ:Water
Poziom: 10
Charakter: Zabawny pokemon, lubiący się bawić. Niestety łatwo się denerwuje i wpada w wściekłość. Gdy się zdenerwuje potrafi zrobić krzywdę nie tylko wrogom, ale i przyjaciołom.
Ataki:
~Plaśnięcie(Pound)
~Warczenie(Growl)
~Bąbelek(Bubble)
~Szybki Atak(Quick Attack)
~Lizanie(Lick)
~Ukryta Moc(Hidden Power)

Ability:Nieodkryta

Cytat :
Gatunek:Tropius
Płeć:Samica

Jaskółcza KP Tropius
Typ:Trawa/Lot
Poziom: 10
Charakter:Spokojny pokemon ,cechujący się nad wyraz silną cechą empatii. Potrafi wyczuć nastrój i emocje każdej żyjącej jednostki, o ile miała okazje poznać tą istotę. Pokemon ten posiada ogromne pokłady energii, które potrafi w razie potrzeby wykorzystać i manewrować jej siłą. Poza tym kocha wąchać kwiaty przypominające jej zapach rodzinnych stron.
Ataki:
~Przeszycie(Leer)
~Powiew(Gust)
~Wzrost(Growth)
~Kula Energii(Energy Ball)
Ability:Nieodkryta

Odznaki: brak
Wstążki: brak
Towarzysze i ich pokemony:
~Sofia:
Jaskółcza KP Emma
Pokemony:
Jaskółcza KP Flabebe
~Noel:
Jaskółcza KP Noel_vermillion_sig_ver__2_by_exartia-d6ergnu
Pokemony:
Jaskółcza KP Fletchling
Plecak:
~Pokedex
~PokeNav
~5x Pokeball
~2x Potion
Box/Bank:Box/Bank
Powrót do góry Go down
 
Jaskółcza KP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Skarbiec :: Karty Postaci-
Skocz do: