PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ból dorastania - Toshiro

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 8:16 pm

Trochę informacji na początek. Wolę powiedzieć od razu, gdyż takie rzeczy często sprawiają ludziom problemy. Mianowicie; o czym mogę decydować a co zależy tylko od mojego MG?
Ja decyduję o:
1. Porze roku i dnia i pogodzie.
2. Zachowaniu twoich pokemonów z wyłączeniem startera (ponieważ wyznaję zasadę, że każda postać, którą się tworzy, jest twoja i nikt nie ma prawa się tobie w nią wtrącać. Dlatego też starter jest twój ale reszta pokemonów, którym ja wymyślam charaktery, leży już w mojej łasce)
3. Reakcji otoczenia na twoje zachowanie (więc nie możesz wyjść na miasto nago i napisać, że nikt nie zwrócił na ciebie uwagi)
4. O skuteczności większości twoich akcji (mówię większości, bo nie będę decydować, czy udało ci się zrobić krok, ale czy na przykład udało ci się przeskoczyć na drugą stronę skarpy, czy twój cios się udał itd.)
5. O reakcjach ludzi na twoje zachowanie (co wiąże się z punktem 4.)

Ty masz prawo do decydowania o:
1. Swoich decyzjach.
2. Zachowaniu twojego pierwszego pokemona, swoich relacji z nim i jego relacji z innymi pokemonami.
3. Swoim zdaniu na temat ludzi i tego, czy chcesz aby za tobą podążali.

Teraz to ja mam pytanie. Musisz mi powiedzieć, czy dobrze rozumiejm twoją historię.

Facet nie ma rodziców i mieszka z babką do momentu jak ona pozwala mu przenieść się do innego domu.  Po jakimś czasie pojawia się tam facet któy twierdzi że jest jego ojcem i chce go zabić, ale mu to nie wychodzi, bo pojawia się Scyther, który okazuje się być przyjaciółką Toshiro i on zdaje się wiedzieć, gdzie jest ojciec tego chłopaka. I dziewczyna która się zmieniła w pokemona ma na imię Elise. A kto to jesty Harriel?


Ostatnio zmieniony przez Celinka dnia Pon Sty 06, 2014 6:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Toshiro
Trener
Trener
Toshiro


Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2013

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 8:39 pm

Harriel to imię matki Toshiro, dość nietypowe. Elise jest tym Scytherem, ponieważ ojciec Toshiro bawił się nią w "rzekomym" laboratorium i ta Scyther, czyli Elise wie gdzie ono jest.
Powrót do góry Go down
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 7:11 am

Więc dzień właśnie się kończy. Z początku mogło się wydawać, że podróż do laboratorium ojca Toshiro będzie trwała kilka godzin. Cóż, okazuje się, że pokemony nieco inaczej postrzegają czas i odległości, dlatego byliście w podróży już od paru dobrych godzin a celu dalej nie widać. Zdecydowaliście się rozbić namiot, który udało ci się zabrać w domu i teraz powoli szykujecie się do snu. Wędrówka nocą nie jest ani mądra ani łatwa. Znajdujecie się teraz na środku ogromnej łąki, która być może kiedyś była polem porośniętym pszenicą czy innym zbożem. Dziś pokrywa ją jednolicie zielona trawa, w powietrzu latają mało ciekawe pokemony a słońce kładzie swą żółtą twarz na linii horyzontu. Na łące panuje względna cisza. Tylko jeden krzak dziwnie szeleści, ale być może to tylko kolejny Caterpie, których jest tu mnóstwo.
Powrót do góry Go down
Toshiro
Trener
Trener
Toshiro


Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2013

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 4:51 pm

Całkiem ładnie jest spacerować po takich terenach, jak ta łąka, kompletnie zapomniałem o miasteczku, w którym mieszkam... będąc pod małymi restrykcjami nie mogłem wychodzić za miasto, wiadomo, żeby nie stała się ze mną ta sama rzecz co z rodzicami. Pytam się po chwili Elise.
- Słuchaj, pamiętasz coś z tamtego miejsca, laboratorium mojego taty? ...jednak dalej ciągle jest mi w to wszystko uwierzyć.
Od kiedy jestem niezniszczalny tak właściwie... mam tyle pytań, długo mi chyba zajdzie czasu na odpowiedź na nie.
Powrót do góry Go down
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 5:52 pm

Scyther już miała odpowiedzieć, już otwierała mordkę, żeby powiedzieć coś w swoim języku, który składa się tylko i wyłącznie z jej imienia, kiedy... zza ruszającego się wcześniej krzaka wypadły dwa maleńkie, niebieskie stworki. Małe oczka miały szeroko otwarte i kiedy tylko zobaczyły Toshiro i jego pokemona, zaczęły przekrzykiwać się nawzajem i pokazywać ogonami gdzieś w prawą stronę.
- Az, Azurill! Zu, Zurill! - oba były rozgorączkowane, wręcz przerażony. Co je mogło tak przestraszyć?
Powrót do góry Go down
Toshiro
Trener
Trener
Toshiro


Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2013

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 1:56 pm

Troszkę się zdziwiłem, wodne pokemony skoro tu jest łąka, gdzieś niedaleko musi myć jakieś jezioro.
- Hej... czego jesteście takie wystraszone?- Zapytałem się tych pokemonów odwracając swój wzrok w stronę, gdzie one wskazują swoimi ogonami kierunek. Jednak jeszcze jedno pytanie przyszło mi na język.- Czego się tak wystraszyliście?- Powoli zbliżam krokiem w tamtym kierunku, jednak ostrożnie, bo mogłoby się coś stać niedobrego.
Powrót do góry Go down
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 5:48 am

Toshiro, ja cię bardzo przepraszam. Jednak nie jestem w stanie prowadzić twojej przygody. Decyzja o przyjęciu była nieprzemyślana i pochopna. Odpowiadasz za krótkimi postami (to, że moje są krótkie nie jest żadnym wytłumaczeniem), nie odpowiada mi twój styl pisania. Poszukaj innego MG, z którym się zgrasz. Przykro mi/
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 10:46 am

Czemu gra jest w przenosinach? Temat przenosze do odpowiedniego dzialu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ból dorastania - Toshiro Empty
PisanieTemat: Re: Ból dorastania - Toshiro   Ból dorastania - Toshiro I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ból dorastania - Toshiro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Box Toshiro
» KP Toshiro Falcon
» Bank Toshiro
» Toshiro zniknął...
» BoX Toshiro Nataro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: Do przejęcia-
Skocz do: