PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AutorWiadomość
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimeWto Cze 10, 2014 7:26 pm

Siedziałaś i czekałaś samotnie w całkowitych ciemnościach. Właściwie to nie samotnie, wokół słychać było pająki, ślimaki, karaluchy i inne rodzaje najróżniejszego robactwa. Nagle coś śliskiego zaczęło ci sunąć po szyji, ale okazało się, że to tylko mały ślimaczek. Nagle zoriętowałaś się, że łańcuch owijający do tej pory twoje ręce zniknął, a obok usłyszałaś dźwięk, jakby coś upadło na piasek.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimeWto Cze 10, 2014 7:31 pm

Spróbowałam zaświecić kulkę z ognia i rozejrzeć się co to takiego mogłoby być.
- Riv mam nadzieję przyjdziesz - mruknęłam.
Trochę niepewnie zaczęłam tutaj chodzić i się rozglądać. Może jest tu jakieś wyjście? Mam nadzieję...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimePon Cze 16, 2014 4:15 pm

Robaki, robaki i jeszcze raz piasek. Robactwo tworzyło wręcz jeziora, gdzieniegdzie przeplatane wysepkami piasku. Po prawej stronie ciągnął się korytaż, jednak jego koniec ginął w mroku i niewiadomo, czy jest on długi czy nie. Ku twojemu zdziwieniu klapa na górze zniknęła.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimePon Cze 16, 2014 4:24 pm

Westchnęłam zrezygnowana i postanowiłam jakoś zapanować nad swoim wstrętem do robali i w ogóle, po czym ruszyłam tym korytarzem. Zaryzykuję... Moze akurat udałoby mi się stad wydostać. mam taką nadzieję...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimePon Cze 16, 2014 4:29 pm

Jak to mówią, nadzieja matką głupich. W prawdzie piasek się skończył ustępując miejsca kamieniowi, ale to nie zmieniło faktu, że nigdzie nie doszłaś. Po paru chwilach korytaż rozdzielał się na trzy strony. Prawo, lewo i prosto. Tylko którą wybrać?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimePon Cze 16, 2014 4:32 pm

Ruszyłam prosto. Ciągle wyklinałam tego faceta, że mógł mnie wsadzić chociażby do szafy a nie jakichś cholernych podziemi pełnych robali. Tia... Podróżowałam dalej, licząc na cokolwiek. Chociaż raczej nie mam tu żadnego wyjścia.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimePon Cze 16, 2014 5:09 pm

Lekkie światło ognika troszke rozświetlało mrok, jednak nie zauważyłaś wystającego z ziemii i potknęłaś się lądując na ręce. I tak nie pójdziesz dalej, bo przed tobą stała piaskowa ściana. Chyba wybrałaś złą strone.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimePon Cze 16, 2014 7:38 pm

Postanowiłam się wrócić i wybrałam prawy tunel. Chciałam pójść do Riva, siąść z  nim w końcu spokojnie tak przynajmniej na jeden dzień... Byłam trochę marudna. Rozglądałam się wokoło bez przerwy, moze znajdę jakieś wskazówki?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimeWto Cze 17, 2014 6:34 pm

Jeżeli wskazówką był piasek to było tego od cholery, jednak tak jak za poprzednim razem piasek ustąpił zimnemu kamieniowi. Po dłuższej wędrówce dotarłaś do kolejnej piaskowej ściany. Już miałaś się wracać, kiedy ledwo dostrzegalny strumień światła przebił się przez ścianę piachu. Czyżby było tam wyjście?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitimeWto Cze 17, 2014 7:59 pm

Postanowiłam srpbóbowac i zaczęłam próby jakiegoś rozkopania owej ściany w miejscu, gdzie widziałaś światło. Może tam jest wyjście? A może właśnie coś gorszego niż tutaj? Nie wiedziałam co o tym myśleć, ale kopałam dalej.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 31 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 31 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: