PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:46 pm

Gdy przechodzisz przez drzwi, widzisz oświetlony jarzeniówkami korytarz. Kilkaset metrów dalej się rozdwaja.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:49 pm

Ruszyłam aż do rozdwojenia korytarzy i się im przyjrzałam. Chociaż raczej znaczków czy mapy tu nie dali. W końcu idęprawym korytarzem i wszystko obserwuje.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:50 pm

Po jakimś czasie do twoich uszu zaczyna dobiegać dźwięk delikatnego warkotu silniczków.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:54 pm

Dotarłam znowu do jakiegoś ciekawego miejsca? Może w końcu coś mi się uda. Nie mogę być pewna, ale co tam. I będę wypytywac się o tę kartkę faceta, dopóki mi nie powie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:56 pm

Zaraz dalej korytarz zakręca. Gdy wyglądasz zza rogu, widzisz kolejne ciało, jakieś 100 m dalej. Wokół niego patrolują Centurioni.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:59 pm

Z jakiegoś powodu go pilnują. Rozejrzalam się i spojrzałam na roboty. Da się je jakoś odciągnąć. W sumie nie wiem czy muszę się ukrywać. Policzyłam centurionów. Po chwili zaczynam próby przedostatnia się do tego ciała. Musi być ważn ...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:01 pm

Jest ich tam trzech i cały czas krążą wokół niego, albo jej. Gdy się skupiasz, zauważasz, że jest łysy/a i cały czas porusza ustami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:04 pm

No na pewno to coś istotnego. W końcu biorę coś i tym rzucam, cokolwiek. Nawet wykręcam żarówkę by centurioni sobie poszli i chowam się, a po tym podchodzę do tego kogoś.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:06 pm

Jeden z Centurionów podchodzi do leżącej na ziemi jarzeniówki, zatrzymuje się na chwilę, po czym wraca do obchodu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:09 pm

Kuźwa... Znowu się rozgladam i postanawiam sprawdzić drugi korytarz w poszukiwaniu czegokolwiek przydatnego. Pewnie wieczność tu spędzę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:12 pm

Drugi korytarz kończy się, a na bokach widzisz po 3 drzwi z każdej strony.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:14 pm

Postanowiłam po kolei sprawdzać co jest za tymi drzwiami.
- Może tu coś mi się przyda, byłoby super - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:23 pm

Nie wiesz, jak je otworzyć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:24 pm

Po chwili prób wracam do tamtego gościa i normalnie wychodzę przed strażników. W razie czeg odpowiem, że się rozglądam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:28 pm

Centurioni na chwilę przystają, ale zaraz potem wracają do obchodu. Jest to kobieta.
-Dwa protony uderzające w siebie w każdą stronę tworzy model siły, embrion staje się rybą, do którego nie wejdziemy, dopóki nie talerz, jesteśmy tutaj aby doświadczyć ewoluuje mały palec, atrofia, nie pytaj mnie jak będę martwa za 1000 lat świetlnych, dziękuję, dziękuję.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 2:42 pm

Westchnęłam i zamyśliłam się. Po chwili ruszylam do stołu. Przeczekam do wybuchu bomb. W domu postaramssię poszukać czegoś więcej o cylonach.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: