PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokonać rodziców - Fay

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 6 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 7:02 pm

Chłopak po kilku minutach wrócił lepiej ubrany.
- Tak, ma dziewczynę - pokiwał głową Ingo. - W sumie to mam bardzo istotne pytanie... Czy ty zostaniesz moją dziewczyną, tak już oficjalnie i formalnie? - uśmiechał się coraz szerzej z każdym słowem, a Ciebie trochę to zaskoczyło.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 6 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 7:05 pm

Popatrzyłam na niego nieco zdziwiona. -I ty się jeszcze pytasz? A co myślałeś, ze jak cie sobie wychowam to oddam cię potem jednej z tych durnych pind polujących na twoje dziewictwo?- Odpowiedziałam. -Zgadzam się.- Dodałam szybko. Zerknęłam w stronę piaska. -Tylko nie rób scen zazdrości jak gadam z jakimkolwiek facetem, okey?- Spytałam się.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 6 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 7:08 pm

Chłopak zaśmiał się.
- I vice versa, tylko zamień to na kobieta, choć kilka męskich propozycji matrymonialnych miałem - odpowiedział Ci rozbawiony.
Po chwili zaczął Cię prowadzić przez miasto w kierunku jakiejś dość sporej restauracji.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 6 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 7:13 pm

-Phi.... a kto oprócz ciebie chciałby się umówić z tak wrednym stworzeniem jak ja?- Spytałam się rozbawiona. Zerknęłam w stronę restauracji. -Propozycji od mężczyzn? Bleeeh. Nie chce sobie tego wszystkiego wyobrażać.- Jęknęłam. Pokręciłam głowa, by wyprzeć te obrazy z głowy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 6 I_icon_minitimeSro Maj 21, 2014 3:24 pm

- Nie wiem, ale na pewno by się ktoś znalazł - powiedział Ingo. - Może i jesteś wredna, ale ładna i prócz tego masz inne, pozytywne cechy charakteru - zaczął komplementować. - No ja też nie chcę sobie wyobrażać - stwierdził.
Po chwili byliście w ogromnej restauracji wmorskich klimatach, której ściany i sufit to było ogromne akwarium.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Pokonać rodziców - Fay - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokonać rodziców - Fay
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Pokonać rodziców - Fay

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: