PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 KaPe Novy

Go down 
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

KaPe Novy   Empty
PisanieTemat: KaPe Novy    KaPe Novy   I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 4:04 pm

Imię i nazwisko: Christina Damsel
Wiek: 18
Wygląd:  Wysoka i dość dobrze wysportowana. Czarne włosy z dwoma czerwonymi pasemkami. Na policzku w dole ma dwie blizny jakby rozcięcia. Ma je od zawsze. Zwykle ubiera czapkę z daszkiem, bluzę i spodnie dresowe. Ten ubiór jest dla niej najluźniejszy. Nie uznaje spódniczek czy wszelkiego obuwia na obcasie.
Charakter:  Na ogół dość drażliwa i pewna siebie. Często jak jest pewna swoich racji to bywa uparta. gdy coś jej zagrozi to nie zawaha się zrobić komuś krzywdy, ewentualnie zabić. Bardzo wyczulona na bezpieczeństwo swoich bliskich.
Historia:Hejka! Jestem Christina Damsel, kiedyś Nova… No właśnie, kiedyś. Dość ciężka sytuacja, ale to moje obecne życie jest moim drugim. Pamiętam doskonale wszystko co się kiedyś działo, kim byłam… No może niewiele się działo. Główne co się uczyłam przez 200 lat… Uczyłam, uczyłam i uczyłam, nic więcej… A potem mój całkiem spokojny tryb życia zniszczyło jedno: wojna. I to nie taka zwyczajna, tak zwana wojna światów. Konserwatywni ich opiekunowie sprzeciwili się wybierającym – moim rodzicom, a więc też po części mnie. Nie byliśmy jednak bez wsparcia. Każda strona gromadziła swoje siły i… wybuchła wojna. Efektem było totalne zniszczenie wielu światów lub ich uszkodzenie. Też brałam w tym udział, musiałam… Nie potrafiłam jeszcze do konca zapanować nad mocami, ale pomagałam ile miałam sił… Właśnie, ile miałam sił… W pewnym czasie miałam dość, chciałam to wszystko zakończyć bo bitew nie było końca. Moje imię Nova… Znaczy wybuchowa. Jako że we mnie zderzały się dwa zupełnie inne rodzaje energii rodziców to moje moce były dość destrukcyjne. Udało mi się dostać w sam środek armii wroga. Jakież było ich zdziwienie… A potem przerażenie. Uwolniłam z siebie całą moją energię. Moje ponoć niezniszczalne ciało nie wytrzymało takiego przepływu mocy. Zginęłam….
Ale co tu pitolić o tym, kim kiedyś byłam. Potęgą? Może i tak! Wybierającym opiekunów? Tak, ale nic jeszcze z tego nie robiłam. Z czystym sumieniem więc mogę nazwać siebie szczęśliwym człowiekiem, gdyż tamtego już nie ma i to życie o wiele bardziej mi się podoba. Kochający rodzice, młodszy brat… No może jeszcze potajemna majsterkowania w opuszczonej chałupie w lesie, ale lepiej by nikt tam nie właził. Zabezpieczenia tam potrafią mocno potraktować… Chociaż chyba zrobię małą autodestrukcję. Czemu? Chcę wyruszyć w podróż. Ha! Dostałam na moje osiemnaste urodziny urocze poke-lwiątko – Litleo. Wielki pieszczoch. Przynajmniej będę miała kogo poniańczyć. Ostatni dzień w domu. Ruszyłam, by zniszczyć swoją całą dotychczasową robotę. Nie było mi żal… Jak dotarłam na miejsce jednak zaskoczenie. Całe moje zabezpieczenia wzięły w łeb. Ktoś je zniszczył. Ale kto? Musiałby mieć Metagrosa, albo mewtwo by dać sobie z tym radę…
- Kto tu jest?! – pytam się na wejściu podrażniona.
Gromadzę w dłoni trochę paraliżującej energii. Nie widać tego i starczy przyłożenie i ktoś już leży bez większych możliwości ruchu. No i to jedna z silniejszych rzeczy jakie jestem w stanie zrobić. Niewielki ślad po moim poprzednim życiu, chociaż nie narzekam. Przynajmniej lepiej sobie radzę.

Pokemony:

Gatunek:Litleo♂
KaPe Novy   Litleo
Typ:KaPe Novy   FireKaPe Novy   Normal
Poziom: 14,4
Charakter:Niezwykle przywiązany do swojej trenerki i wyczulony na zmiany jej nastroju.Mimo niewielkiego wzrostu jest gotów bronić ją do ostatniego tchu.
Ataki:Tackle ,Leer ,Ember, Work Up, Headbutt, 
Ability:Rivalry

Gatunek: Litleo
Płeć: samiczka
KaPe Novy   667
Typ: KaPe Novy   FireKaPe Novy   Normal
Poziom: 6
Charakter: Miła i spokojna, idealna partnerka dla stworków tego samego typu, uwielbia się przytulać
Ataki: Tackle, Leer, Ember, Incinerate
Ability: Rivalry

PichuKaPe Novy   Female
KaPe Novy   172
Typ:KaPe Novy   Electric
Poziom: 5
Charakter: Pichu to bardzo wesoły i radosny pokemon. Uwielbia bawić się ze wszystkimi i nie potrafi obejść się bez towarzystwa. Nigdy się nie nie gniewa i gdy tylko ktoś potrzebuje pomocy od razu się oferuje.
Ataki: Thunder Shock, Charm, Tail Whip, Volt Tackle
Zdolność: Lightningrod 

ChespinKaPe Novy   Male
KaPe Novy   650
Typ:KaPe Novy   Grass
Poziom: 10
Charakter: Chespin to pokemon wylosowany przez Nove w loterii marca. Jest bardzo energicznym pokemonem i uwielbia turlać się po ziemi udając kasztana. Marzy o ewolucji, by stać się jeszcze silniejszy i chce chronić swoja trenerkę. To typ rycerza, który nie może pozwolić, by damie stała się krzywda.
Ataki: Tackle, Growl, Vine Whip, Rollout
Zdolność: Overgrow

ElectrikeKaPe Novy   Male
KaPe Novy   309
Typ:KaPe Novy   Electric
Poziom: 9
Charakter: Electrike to waleczny i ambitny pokemon, pragnący przemienić się jak najszybciej w potężnego Manectrica. Uwielbia walczyć i zawsze chce sprawdzać swoje siły nawet w konfrontacji z silniejszym przeciwnikiem. Jest bardzo lojalny wobec trenera i nie pozwoli, by stała mu się jakaś krzywda.
Ataki: Tackle, Thunder Wave, Leer,
Zdolność: Lightningrod

GoomyKaPe Novy   Female
KaPe Novy   704
Typ:KaPe Novy   Dragon
Poziom: 4
Charakter: Gloomy to wesoła i nieco zboczona samiczka. Ma bzika na punkcie przystojnych mężczyzn i cały czas próbuje zeswatać swoja trenerkę. Uwielbia taplanie się w błocie i jest nieco kochliwa. Marzy o związku z przystojnym i silnym Dragonite, który będzie ją bronił oraz codziennie przynosił kwiaty. Ot, taka niepoprawna romantyczka.
Ataki: Tackle, Bubble, Poison Tail
Zdolność: Hydration


DoduoKaPe Novy   Male
KaPe Novy   84
Typ:KaPe Novy   NormalKaPe Novy   Flying
Poziom: 10
Charakter: Głupi stworek, który przez to, ze ma dwie głowy ma opóźnioną reakcję. Nadaje się jednak do walk i nawet bardzo je lubi
Ataki: Roost, Peck, Growl, Quick attack, Rage,
Zdolność: Tangled Feet

ShinxKaPe Novy   Male
KaPe Novy   403
Typ:KaPe Novy   Electric
Poziom: 10
Charakter: Radosny pokemon, który lubi chować się w krzakach i straszyć innych Marzy o ewolucji w potężnego Luxraya.
Ataki: Tackle, Leer, Charge, Magnet Rise,
Zdolność: Guts

PoochyenaKaPe Novy   Male
KaPe Novy   261
Typ:KaPe Novy   Dark
Poziom: 10
Charakter: Dziki pokemon, który lubi wyścigi. Nie darzy nikogo szacunkiem, ale swoja trenerkę toleruje, chociaż nie darzy jej szacunkiem.
Ataki: Dark Pulse, Tackle, Holwl, Sand attack,
Zdolność: Rattled

Średnia poziomów: 8,85


Towarzysz: brak
Pokemony towarzysza:
Plecak: 4x pokeball, 2x potion, pokenav, pokedex, Old Amber, 27 Dream Balli, 12 Dream passów,
Box/Bank:
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
 
KaPe Novy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Wybuchowa przeszłość-Gra Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Skarbiec :: Karty Postaci-
Skocz do: