PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Sanato

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 8:33 pm

Tak więc nadszedł czas na pierwszy trening. Po odpowiednim przygotowaniu sali postanowiłem wypuścić mojego stworka. Wyrzuciłem biało czerwoną kulkę a z niej wyskoczył sprytny i pełen energii Charmander. Młody pokemon wyglądał na bardzo zdeterminowanego. Był to czas na pierwszy trening więc zaczęliśmy od rozgrzewki. - Charmadner na samym początku wzmocnimy swoją szybkość. Wraz ze mną wykonamy kilka okrążeń dobrze ? - Po tych słowach biegałem wraz ze stworkiem. Dziś biegaliśmy 2 x dystans 6 metrów. Po biegu pokemon jednak nie był tak zmęczony jak oczekiwałem. -Dobrze więc teraz poprawmy celność ataków. Używaj wszystkich znanych ci ataków na przygotowanym manekinie. - Po tych słowach wskazałem mu drewniany manekin. Pokemon trenował tak długo do póki manekin nie został zniszczony. - Świetnie Ci poszło. Widzę, że masz bardzo duży potencjał. Tak więc może jeszcze chwilę potrenujemy zwinność ? Ja będę w twoją stronę rzucał piłkami tenisowymi a ty staraj się ich unikać za wszelką cenę. Postaraj się nie zostać trafionym. - Po tych słowach obserwowałem z wielkim zachwytem i ciekawością starania mojego stworka, który słynął z siły, a raczej jego ewolucja...
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 3:24 pm

1,2 lvl dla pokemona.
Powrót do góry Go down
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 3:33 pm

Nadszedł dzień na kolejny trening. Mianowicie postanowiłem dziś poprawić szybkość uniku stworka. Skupiłem się tylko nad tym. Wypuściłem Charmiego i wydałem mu polecenia. - Ok mały słuchaj. Dziś poprawimy twoje uniki. Tak więc jak wczoraj będziesz unikał rzucanych przeze mnie piłek. - Po tych słowach pokemon stanął na swoim miejscu a ja rzucałem piłki. Dziś jego zadaniem było uniknąć minimum 10 rzuconych piłek. Gdy to zakończyliśmy postanowiłem podnieść poprzeczkę. -Charmi teraz spróbujmy czegoś innego dobra ? Tak więc ja będę rzucał dwie piłki jedna po drugiej, a ty musisz złapać jedną z nich, a drugiej uniknąć. - Po tych słowach obserwowałem stworka. Dziś wystarczyło jeśli złapał by 4 piłki. Na zakończenie treningu wraz z pokemonem porobiłem 20 pompek w celu zwiększenia tężyzny fizycznej. Gdy nadchodził koniec pokemon został nakarmiony pożywnym jedzeniem.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 3:58 pm

1,2 lvl dla pokemona.
Powrót do góry Go down
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimeSob Gru 14, 2013 11:46 am

To był dziś trzeci dzień treningu. Dziś jednak mieliśmy sobie dać wycisk. Zaczęliśmy od rozgrzewki. Był nią bieg przez płotki. Biegliśmy na czas odległość około 20 metrów. Z tego powodu, że tor był w kształcie koła pokemon miał przebiec go 3x. Rozgrzewka była naprawdę ciężka. Charmi nieźle ją odczuł, ale był to dopiero początek. Po odpoczynku przeszliśmy do rozciągania mięśni. -Charmander teraz poćwiczymy nasze mięśnie. Przyda się to do kolejnej części treningu więc daj z siebie wszystko. Aby ci się nie nudziło będę ci towarzyszył. Wraz z pokemon robiliśmy skrętoskłony, brzuszki i siad płotkarski. Po kilkakrotnym powtórzeniu tych ćwiczeń przeszliśmy do kolejnego punktu treningu. Trzeci punktem było przesuwanie ciężkiej beczki. -Słuchaj Charmi twoim zadaniem teraz będzie przesunięcie przygotowanej beczki. Beczka jest dość ciężka więc uważaj na siebie. Tak więc do pracy rodacy !-Beczka ważyła około 50kg i pokemon musiał samodzielnie ją przesunąć na odległość 22 metrów. Robił to na czas. Trening powtórzyliśmy kilkakrotnie. Po zakończeniu tej części przeszliśmy do przedostatniej. Pokemon dziś ćwiczył uniki. -Charmi przećwiczymy to co wczoraj dobrze ? Tak więc ja będę ci rzucał z całych sił piłki do tenisa. Ty ich unikaj z największą precyzją. - Po tych słowach obserwowałem starania pokemona. Stworek miał dziś uniknąć 15 piłek. Po tym utrudniłem mu to trochę. -Charmi teraz gdy będziesz unikał ciosu przy okazji użyj Sword Dance. Nie dość, że wykonasz unik to zwiększysz siłę ataków. - Po tych słowach rzucałem piłkami w pokemona. Tak jak i przedtem stworek miał unikną 15 piłek tenisowych. Na zakończenie treningu wraz z pokemon jeszcze zrobiłem kilka pompek po czym zjedliśmy pożywne śniadanie podczas, którego prowadziliśmy ze sobą konwersację na temat ognistych ataków i przydatnych umiejętności.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimeSob Gru 14, 2013 5:23 pm

1,5 lv. dla pokemona
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimeNie Gru 15, 2013 1:09 pm

Trening Charmandera nr IV !
Nadszedł czas na trening,
którym miał być sparing.
Lecz pomysł nie wyszedł,
A Charmi do mnie przyszedł.
-To jak trenujemy ?
Czy raczej dopracowujemy ?

Pokemon zamyślany ciekawie podszedł do tej sprawy.
Wskazał na trening bez większej obawy.
Zaczynamy od celowania
I siły budowania.
Następnie próbujemy szybkość swą zwiększyć
Aby szybciej pychę przeciwnika pokonanego zmniejszyć.
Zaraz potem nadszedł czas na ataki.
Które lubią wszystkie ogniste chłopaki.
Ćwiczyliśmy ich moc
By potrzebującym dać pomoc.
Na koniec treningu
Zeszliśmy z ringu.
I wesołym krokiem
wróciliśmy do domu bokiem.

By Sanato
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimeNie Gru 15, 2013 4:50 pm

+1,3 lvl dla pokemona.
Powrót do góry Go down
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 4:21 pm

Trening Charmandera nr V
Nadszedł czas na trening już piąty
Tak więc przygotowałem cel prostokątny
Charmi energicznie podszedł do niego
I po znalezieniu piętna Achillesowego
Zaatakował ciosem jemu znanym
Który zarazem był moim ukochanym
Następnie zaczął trenować uniki
Wyprawiając przy tym różne bziki
Pokemon starał się z całej siły
Aby żadne piłki go nie trafiły
Przedostatnim punktem treningu całego
Było celowanie w kamyka małego
Charmi starał się nie spudłować
By całego później podpalonego przyholować
Jaszczurka mimo tego kilka razy nie trafiła
Ale także kilka kamyków przy tym rozwaliła
Na sam koniec zjedliśmy kolację zdrową
Popijając ją herbatką miodową
I tak wesoło ruszyliśmy do domu
Bez dużego i zbytecznego ogromu

By Sanato
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 4:36 pm

1,2 lvl dla pokemona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Treningi Sanato
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Treningi Sanato
» Box Sanato
» KP Sanato
» Bank Sanato
» Kopalnia Sanato

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Treningi-
Skocz do: