PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Sanato

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 8:47 pm

Dziś nadszedł dzień na pierwszy trening ataku. Bez wahania wypuściłem mojego stworka, którym był Charmander. Pokemon był podekscytowany i nie mógł się już doczekać.-Witam cię Charmander. Dziś pouczymy się nowego ciosu, który nazywa się Fire Puch. Na samym początku jednak rozgrzejemy się na worku treningowym dobrze? Tak więc podejdź do niego i pięścią kilka razy uderz. - Powiedziałem do pokemona. Charmander miał za zadanie próbować tak długo do póki nie uznał, że jest wystarczająco rozgrzany. Gdy to już się stało przeszliśmy do dalszej części treningu. - Teraz poobserwuj jak inne pokemony wykonują ten cios. - Po tych słowach pokazałem mu to:
Treningi Sanato Blaine_Magmar_Fire_PunchTreningi Sanato Pansear-FirePunch
-Tak więc widzisz, że atak ten jest bardzo wspaniały. Nie dość, że ładnie wygląda to jeszcze jest bardzo silny. Teraz przejdźmy do teorii. Twoim zadaniem jest skupienie się nad elementem swojego ciała, którym jest twoja łapka. Uformuj z niej pięść i ze spokojem myśl o czymś bardzo, ale to bardzo ciepłym. W ten sposób pobudź komórki w swoim ciele i wytwórz wokół pięści ogień. Gdy to się uda spróbuj machnąć Fire Puch'em w worek treningowy. Będziemy trenować do póki go nie zniszczysz. - I tak też się stało. Charmander trenował tak długo do póki nie zniszczył worka treningowego.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 4:05 pm

Charmander poznał Fire Punch.
Powrót do góry Go down
Sanato
Trener
Trener
Sanato


Liczba postów : 67
Join date : 02/12/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 4:48 pm

Charmander i Thunder Punch
Środek grudnia, a śniegu nie było. Byłem tym dość przygnębiony, ale przynajmniej może Charmiemu ułatwiło by to trening. Tak więc wszedłem na salę treningową i z kulki wypuściłem jaszczurkę. Pokemon jak zawsze był dość energiczny. Wiedział, że przez takie treningi zyska tylko na sile i będzie coraz to bardziej zbliżał się do ewolucji. Zaczęliśmy od obejrzenia grafik związanymi z tym ciosem.
Treningi Sanato Gary_Electivire_ThunderPunch-1-Treningi Sanato 800px-Flint_Infernape_ThunderPunch
Po uważnym przeanalizowaniu obrazków zwróciłem się do pokemona. -Jak widziałeś cios ten opanowywują nie tylko pokemony typu elektrycznego ale również ognistego. To powinno ci pomóc przy nauce. Zaczniemy jednak od tego co to jest prąd elektryczny. Według fizyków jest to uporządkowany ruch elektronów. A jak wiadomo każdy atom ma elektrony Tak więc spróbuj tka szybko ruszać ręką aby spowodować ruch powierza wokół twojej pięści. To powinno w końcu spowodować pojawienie się ładunków elektrycznych. Zaraz potem postaraj się powtórzyć to i stworzyć "elektryczną pięść". - Po tych słowach obserwowałem małego stworka. Widać było, że już po pierwszych próbach widać było, że pokemon się bardzo stara.Później zaczęliśmy medytować. Podczas medytacji Charmi starał się wytworzyć bez machania ręką prąd elektryczny wokół swojej pięści. Trenowaliśmy tak długo do póki się nie udało.Na zakończenie treningu Charmander został nakarmiony po czym udaliśmy się do domu
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 4:52 pm

Charmander nauczył się Thunder Punch.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Sanato Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Sanato   Treningi Sanato I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Treningi Sanato
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Treningi Sanato
» Box Sanato
» KP Sanato
» Treningi Rudej
» Bank Sanato

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Treningi-
Skocz do: