PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mini loteria tylko dla graczy Celinki!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Mini loteria tylko dla graczy Celinki! Empty
PisanieTemat: Mini loteria tylko dla graczy Celinki!   Mini loteria tylko dla graczy Celinki! I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 7:57 am

Za pozwoleniem Pani Administrator tworzę tylko dla Was, moi chłopcy (jak to brzmi Very Happy) mini loterię. Mini, bo przedmioty, które możecie wygrać są o wiele mniej warte niż te w normalnych loteriach, ale poukrywałam też chyba trzy jajka pokemonów. Każdy ma dwa losy co miesiąc a ja w każdą pierwszą sobotę miesiąca będę sporządzała listę i będzie można losować od nowa. Możecie wziąć oba losy na raz albo jeden teraz, drugi za tydzień, losy się kumulują.

Numerki od 1 do 20.
Powrót do góry Go down
Victrim

Victrim


Liczba postów : 10
Join date : 29/12/2013

Mini loteria tylko dla graczy Celinki! Empty
PisanieTemat: Re: Mini loteria tylko dla graczy Celinki!   Mini loteria tylko dla graczy Celinki! I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 10:16 am

5 i 10
Powrót do góry Go down
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Mini loteria tylko dla graczy Celinki! Empty
PisanieTemat: Re: Mini loteria tylko dla graczy Celinki!   Mini loteria tylko dla graczy Celinki! I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 10:36 am

Casteliacone i Jajko Minccino Mini loteria tylko dla graczy Celinki! Minccino, gratulacje!
Powrót do góry Go down
Toshiro
Trener
Trener
Toshiro


Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2013

Mini loteria tylko dla graczy Celinki! Empty
PisanieTemat: Re: Mini loteria tylko dla graczy Celinki!   Mini loteria tylko dla graczy Celinki! I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 2:14 pm

Może jeszcze technicznie nie mam gry, ale mam przyjęty zapis, to tak na zaś... 7 i 20
Powrót do góry Go down
Celinka
Hodowca
Hodowca
Celinka


Liczba postów : 56
Join date : 15/12/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp :D

Mini loteria tylko dla graczy Celinki! Empty
PisanieTemat: Re: Mini loteria tylko dla graczy Celinki!   Mini loteria tylko dla graczy Celinki! I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 8:16 pm

PokeBall i Fast Ball Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mini loteria tylko dla graczy Celinki! Empty
PisanieTemat: Re: Mini loteria tylko dla graczy Celinki!   Mini loteria tylko dla graczy Celinki! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mini loteria tylko dla graczy Celinki!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarb Celinki
» Boks Celinki
» ~Test Celinki~
» Kopanko Celinki.
» ~ Ogień Olimpu, czyli przygoda Celinki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: