PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yveltal Camilla - Kill'em all!

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorWiadomość
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:20 am

Świat pogrążył się w chaosie. Pokemony zyskały nowych sprzymierzeńców: ludzi, którzy zostali transformowani w pokemony. Naukowcy nie docenili jednak pokemonów tak zwanej VI generacji. Dzięki jednemu z nich, o niezwykłych właściwościach zmiany w człowieka hybrydy zdołały się wydostać. A teraz pragną zemsty. Pokemony wcześniejszych generacji miały już dość wyzyskiwania ich przez złych ludzi. Tak, tak - wszyscy ludzie stali się źli. Nikt już nie szanował uczuć pokemonów. Teraz były tylko narzędziem do walki... do wojny. Dzięki ucieczce Yveltal zdobył miano legendarnego, najsilniejszego pokemona. Ale nie było to prawdą.
Arceus, stwórca pokemonów, widząc co się stało na jego planecie wściekł się. Porozrzucał po planecie parę przedmiotów, dających posiadaczowi nadludzką siłę. Znalazło je kilka pokemonów i dzięki temu w walce posiadły nowe zdolności. Między innymi Charizard, Blastoise, Venusaur... a także Mewtwo, który odnalazłszy dwie płytki powrócił do swojego pierwotnego celu - zniszczenia rasy ludzkiej. Tylko że tym razem... tym razem pokemony były z nim.
Wróćmy jednak do Camilli. Złapana przez człowieka mieszkała w pokeballu przez dłuższy czas. Później została wyrzucona na farmę, gdzie miała czekać, aż trener łaskawie ją zabierze. I czekała...
Doczekała się w końcu...


- No, chodź tu, głupie ptaszysko! - rzucił twój trener, machając pokeballem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:24 am

Jak na razie niech mnie sobie za głupie ptaszysko uważa. Do nikogo nie odzywałam się nawet słowem, nawet na minutę nie przybierałam swojej ludzkiej postaci. Pewnie jakby odkryli moje zdolności to bym znowu znalazła się w laboratorium. Wkrótce podeszłam do swojego jakże zarozumiałego trenera a pazury aż mnie świerzbiły, by zrobić mu kilka niezłych rozcięć na tej buźce. No i ciekawe co planuje wobec mnie. Na tej farmie miałam przynajmniej spokój a podejrzewałam, że tutaj już go mieć nie będę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:38 am

- No, w końcu ruszyłaś to swoje dupsko. Idziemy - rzucił. Nie chował cię do pokeballa, pewnie chciał się pochwalić, jakiego to ma świetnego pokemona. Ruszyliście w stronę jakiegoś miasta
- Idziemy rozwalić paru trenerów, którzy mi się sprzeciwili. Masz się słuchać, bo jak nie, to ciebie rozwalę, jasne? - spytał jeszcze, idąc trochę przed tobą
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:41 am

Słuchałam tego jego paplania.
- Gwaah - odpowiedziałam swoim typowym pokemonim okrzykiem.
Dalej szłam zaraz za nim. Chociaż jestem przystosowana raczej do lotu to mój lęk wysokości ciągle się odzywał i nie mogę polecieć zbyt wysoko... Rozglądałam się trochę po okolicach. Nawet nieźle tutaj jest.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:44 am

Okolice były... spalone. Dosłownie. Co poniektóre krzaczki jeszcze się tliły. Trener zauważył, że się przyglądasz
- Był tu parę godzin temu Charizard. Ten niebieski, Megowy. Jego też złapałem - oświadczył z dumą w głosie. W ogóle był dumny.
W końcu dotarliście do wielkiej areny, pokrytej krwią i innym paskudstwem. Naprzeciwko was stanął wysoki młodzieniec w skórze
- Gotów na śmierć? - zapytał twój trener. Drug tylko wzruszył ramionami
- Zobaczymy, kogo dopadnie pierwsza
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:50 am

Niezbyt mi się ta arena podobała. Mój trener jest nieznośny. Popatrzyłam na swoją łapę. W sumie to mogłabym go szybko ciachnąć, ale nie przy kimś. Nie, poczekam lepiej jak pójdziemy gdzieś na odludzie. Zmrużyłam oczy. Trochę trenowałam, ale tak na serio to jeszcze nie walczyłam i mój trener raczej nic sobie nie bedzie robił z mojego lęku wysokości.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:56 am

Trener przeciwny wyjął swój pokeball. Wyskoczył z niego... Pikachu. Hm... Samiec, zdecydowanie samiec.
- Zaczynajcie - rzucił i czekał na wasz ruch. Twój trener przeskanował cię pokedexem
- Co? Ty masz tylko 10 poziom? I takie słabe ataki? Nieee. Postawię raczej na Charizarda! - rzucił i wysłał do walki smoka. Ten przybrał kolor niebieski. Zauważyłaś na jego czole płytkę. Ciekawe, do czego służyła, prawda?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:59 am

Przynajmniej mam spokój. Mi to nawet pasowało. Przysiadłam na zadku zaraz za moim trenerem i obserwowałam wszystkie zajścia. W sumie to mimo iż na początku byłam człowiekiem to teraz bardziej się poczuwam jako pokemon. Zresztą ludzie są okropni. Świat pogrążył się w chaosie... Kiedyś był większy porządek. Wiadomo kto go zakłócił - naukowcy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:02 am

Tak, to wszystko wina naukowców, ludzi, wróżek i czego tam jeszcze chcesz. W każdym razie Charizard był tak potężny, że dosłownie zmiótł przeciwnika z posadzki. Trener wpatrywał się w to wielkimi oczyma. Po chwili położył swoje pokeballe na ziemi i w milczeniu odszedł.
- Wygrałeś, Pain - rzucił jeszcze przez ramię. Pain podszedł do balli i zgarnął je. Widać tak to się teraz odbywało...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:05 am

Przechyliłam lekko łeb.
- Nuuda - ziewnęłam.
Jak sobie uświadomiłam, że właśnie się odezwałam po ludzku to szybko skrzeknęłam po swojemu kolejne ziewnięcie.
- Gwaaaaah - może akurat nie zwracał na mnie uwagi....
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:08 am

Trener odwrócił się zaintrygowany, ale uznał, że mu się przywidziało
- Pf. Same bezużyteczne. Chociaż z tego Pikachu można mieć niezłego Raichu. Jego biorę, reszta niech spada. - rzucił, zabierając jeden z balli. Resztę odkopnął w kąt. Ładnie się traktuje pokemony, prawda?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:14 am

Szkoda mi było tamtych pokemonów. Machnęłam więc skrzydłem tak, by pokeballe pouderzały o coś lekko. Chodziło mi o to, by guziczki na nich się poprzyciskały i tamte mogły uciec... Ciężko mi było znieść to, jak traktowano teraz pokemony. Kiedyś było zupełnie inaczej. Jeszcze jak byłam mała to miałam małe poke-lwiątko jako zwierzaka, nie maszynkę do walki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:22 am

Pokeballe się otworzyły i wyskoczyła z nich masa przeróżnych pokemonów różnych typów, w tym również Eevee i parę jego ewolucji, a także Blaziken i Wartotle. No cóż... Nic innego ci nie pozostało, jak iść za swoim trenerem
- Chodź, pokemonie. Ruszamy. Wytrenuję cię i zostanę Mistrzem Wojny - rzucił
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:27 am

Przynajmniej teraz będą wolne... Niektóre na cały czas, inne ktoś może kiedyś złapać... Wkrótce ruszyłam za swoim trenerem. Pitoli on tylko o jednym. Rozglądałam się po okolicy. Nie tak piękne okolice jak kiedyś o nie... W końcu machnęłam skrzydłami i zaczęłam latać nie wyżej niż 10 metrów nad ziemią.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:29 am

Trener zauważył, że sobie fruwasz nad nim i uśmiechnął się złośliwie
- Ty, pozwolił ci ktoś fruwać? Nie sądzę. Ale zostań tam. Teraz okolice są niebezpieczne, przyda mi się zwiadowca - dodał po chwili namysłu. Widziałaś wiele pokemonów, ale ukrywały się one przed wzrokiem ludzi. Wcale się im nie dziwię...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:36 am

Udawałam, że nie widzę tych pokemonów i nawet o tych silniejszych nie informowałam swojego trenera.  Próbowałam polecieć wyżej, ale zbytnio się bałam. Cały czas latałam. W końcu mi się znudziło. Spojrzałam na trenera. Nie będzie o wszystkim decydował! Wylądowałam i dalej znowu za nim szłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:38 am

Pain prychnął
- Jesteś słaba, skoro już się zmęczyłaś - rzucił pogardliwie i przyspieszył. Cóż, nie każdy jest dobry i miły... a takich to już tu chyba nie ma. Chyba, że jakiś się znajdzie...
Albo i nie. Zobaczymy, prawda?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:41 am

Raczej mi się to po prostu znudziło.
- Pyszałek - mruknęłam.
Rety, znowu się zapomniałam! Moje przyzwyczajenie do ludzkiej mowy z laboratorium... Udawałam, że bardzo mnie zainteresowały okolice.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:49 am

Pain znów się odwrócił
- Mówiłaś coś? - zapytał z błyszczącymi oczyma. Ups... możesz udawać debila(i pewnie to wolisz), tylko ciekawe, czy się na to nabierze. Pewnie tak, ale prędzej czy póxniej to się wyda, nieprawdaż? A wtedy znów laboratorium...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 8:56 am

- Gwaa? - przechyliłam łeb na słowa chłopaka.
Tak, im później to się wyda tym lepiej. Skoro trener stał to ja też.  No i oby się na to nabrał. Nie chciałam skończyć w laboratorium.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 9:28 am

Pain wzruszył ramionami
- Czyli mi się wydawało. No tak, kolejny głupi pokemon, który nie potrafi nic prócz atakowania, kiedy mu każę. Ale przynajmniej rzadki stwór. Tylko szkoda, że taki durny - rzucił z obojętnym wyrazem twarzy i ruszyliście dalej. Hm... No ja bym mu dała w dziób ^^
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 9:41 am

Mruknęłam zirytowana. Po chwili staje przed swoim trenerem i zmieniam się w człowieka. Po tym z pięści prosto między oczy i nos. Pewnie z szoku nie zareaguje. Nie mam też ubrań, chociaż tym się nie przejmowałam.
- Jeszcze raz mnie obrazisz a oberwiesz mocniej - zagroziłam.
Po tym siadam po turecku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 9:46 am

- Złamałeś mi nos, głupi pokemonie! - rzucił, a potem spojrzał na ciebie. I kopara mu opadła do kapci.
- What the fuck?! - zapytał zdziwiony. Zauważywszy, że jesteś naga szybko się odwrócił
- Eee... ten... bo ja... yyy... - chłopak nie mógł się wysłowić. Hm... ciekawe, dlaczego? ;>
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 9:51 am

Raz wściekły, potem nie może z wrażenia.
- A tobie co? - spytałam, wstając.
Po chwili znowustałam przed nim. Nadal byłam zła, ale to przyćmiewała moja ciekawość.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 9:56 am

- Nie, nic... to znaczy... ten... może poczekasz tu chwilę? - spytał i pobiegł pędem w stronę miasta. Chwilę potem wrócił z naręczem ubrań. Starając się nie patrzyć w twoją stronę położył je na ziemi i udał, że widzi coś interesującego na niebie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yveltal Camilla - Kill'em all! Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Yveltal Camilla - Kill'em all!
Powrót do góry 
Strona 1 z 19Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» KP Novy - Yveltal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: