PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Yomi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 7:01 pm

Pokemony plus 0,8 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 4:25 pm

-Bardzo dobrze.- powiedziałam do pokemonów. -Miki, teraz będziesz trenować atak Fire Punch, by zwiększyć trochę swój atak.- powiedziałam i pokazałam jej pobliskie drzewo. -Uderzaj ognistymi pięściami w ten pień. Każdą łapą na zmianę.- Poleciłam jej i przeszłam do Solosis. -Sol, będziesz trenować celność swojego Signal Beam celując nim w liście na drzewie. Wieje lekki wiatr i będziesz miała dodatkowe utrudnienie.- Poleciłam jej.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 4:27 pm

Pokemony po plus 1 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:15 pm

-Miki, teraz potrenujesz sobie szybkość i zwinność, a Renji będzie trenować atak celując w ciebie.- Powiedziałam do pokemonów. -Solosis użyjesz Light Screen, by się ochronić przed ataki i zaczniesz celować w Miki Signal beam równocześnie także próbując unikać jego ataków. Miki, w ruchu będziesz atakować Renji Dragon Rage i równocześnie unikać ataków Solosis.- Poleciłam swoim stworkom.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:17 pm

Plus 0,9 do lv dla pokemonów
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 07, 2013 8:03 pm

Wypuściłam czerwoną Gyarados i pozwoliłam się jej zapoznać z Miki i Renji. Następnie wydałam im polecenia odnoście dalszego treningu.
-Miki, będziesz brała rozpęd i uderzała z dużej szybkości Iron Tail w drzewo, by zaraz po tym odskoczyć i wycelować w to samo miejsce Dragon rage. Po tym okrąż drzewo, zadym Smoke Screen część swojej części polany do treningu i wyłaniając się z dymu przywal w drzewo Fire Punch. Zrób tak kilka razy, by móc dobrze wykonać ta kombinacje.
-Renji, otocz się tarcza z Light screen i Reflect, by zaraz po tym celować w drzewo Signal Beam i zacząć wokół niego krążyć, by następnie uderzyć serią Rollout. Gdy skończysz to znowu ćwicz celność Signal Beam.
-Aki, najpierw użyj Bounce, by wyskoczyć i gdy tylko wylądujesz zaatakować drzewo Hydro pump. Potrenuj celność swojego wodnego ataku i gdy będzie ona satysfakcjonująca zaatakuj drzewo przy pomocy Trash
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 08, 2013 5:02 pm

1,1 wszystkie pokemony + 0,55 dla Gyaradosa z eventu
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 4:18 pm

-Bardzo dobrze. Odpocznijcie sobie chwilę i znowu przystępujemy do treningu.- powiedziałam i czekałam aż pokemony trochę odetchną.
-Miki, będziesz teraz trenować celność swojego Dragon ragę. Będę podrzucać kamienie, a ty będziesz je zestrzeliwać swoim smoczym atakiem. Następnie pookładam ci w odległości 5 metrów kolejne kamienie i też będziesz musiała je zestrzelić Dragon Rage. Na koniec po uderzasz kilka razy Fire Punch w drzewo.
-Renji, będziesz trenować swój nowy atak czyli Rock Tomb. Spróbujesz zrzucać kamienie w wybrane miejsce jak najszybciej i uderzać nimi w drzewo. Następnie potrenujesz celność swojego signal Beam.
-Aki, będziesz trenować swoje nowe ataki czyli Dragon Pulse i Body Slam. Smoczym promieniem będziesz celować w drzewo, a za pomocą Body Slam będziesz je przewracać. Następnie tylko drago Pulse będziesz próbować rozwalać lezące w pobliżu głazy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 4:20 pm

Pokemony dostają po plus 1 do lv.
Aki dodatkowe 0,5 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 3:45 pm

-Bardzo dobrze sobie radzicie.- Odpocznijcie sobie i zaraz zaczniemy kolejny trening.-[/b] Powiedziałam i poczekałam aż pokemony odsapną.
-Miki, zrób najpierw okrążenie wokół polany, a następnie z rozpędu zacznij uderzać w drzewo Iron Tail. Po tym zadym pole widzenia Smoke Screen i próbuj w dym,ie trafić Fire Punch w pień. Tuz po tym okrąż drzewo i zacznij przy pomocy Dragon Rage celować w gałęzie nad tobą.
-Renji, używając Signal Beam strącaj postawiona na głazie małe kamyki, a następnie znowu przy pomocy tego samego ataku próbuj celować w pień drzewa. Następnie potrenuj celność ataku Rock Tomb
-Aki, potrenuj swój nowy atak Dragon Rage na zmianę z Dragon Pulse. Następnie przy pomocy Trash próbuj powalić drzewo i koncentrować się na tym, by oszołomienie po tym ataku miało dla ciebie jak najmniejsze konsekwencje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 4:16 pm

Poki plus 1 do lv i Gyarek dodatkowe 05, do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 3:56 pm

-Bardzo dobrze. Teraz znowu odpoczynek i zabieramy się za trening.- Powiedziałam i gdy tylko stwory odsapnęły zaczęłam wydawać im dyspozycje.
-Miki, jesteś już bardzo silnym Charizardem. Będziesz ćwiczyć na razie atakowanie z powietrza, by przyzwyczaić się do nowej formy. Wzlecisz kilka metrów nad ziemię i przy pomocy Air Slash, będziesz strącać postawione na głazie kamienie. Po tym zacznij uderzać w drzewo przy pomocy Shadow Claw z jednej łapy, a z drugiej Dragon Claw.
-Renji, będziesz trenować swój nowy atak - Shadow Ball. Wycelujesz nim w drzewo, by zaraz po tym użyć kolejnego ataku - Energy ball. Używaj ich na zmianę aż w końcu opanujesz szybkie ich tworzenie.
-Aki, za pomocą Flamethrower podpalaj pień drzewa, by zaraz po tym gasić go przy pomocy Hydro Pump. Następnie zacznij trenować Thunderbolt. Celuj nim w wybrany punkt, by wyćwiczyć szybkie jego używanie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 4:57 pm

1 do lv. Latające po 0,5 za event
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 5:46 pm

-Ok, teraz czas na odpoczynek i na nowy trening.- Powiedziałam do stworów.
-Miki, będziesz dalej trenować ataki w powietrzu, ale tym razem przed uderzeniem Mega Punch w drzewo okrąż je kilka razy i w locie wyceluj w nie Flame Burst. Następnie wspomniany atak i znowu skoncentruj się na locie. Próbuj przyzwyczaić się do tego, ze unosisz się w powietrzu. Następnie spróbuj zmienić się w swoja Mega formę i sprawdzić jak się w niej czujesz.
-Renji, Tym razem potrenuj swój atak Energy ball. Staraj się by tworzyć kulę energii jak najszybciej i wkładać w nią jak najwięcej energii, by miała większą siłę. Celuj tym atakiem w drzewo i poruszaj sie wokół niego, by wypróbować jak ci będzie szło formowanie kuli.
-Aki, trenuj celność swojego Dragon pulse i atakuj nim drzewo. Następnie owiń się wokół tego drzewa i podpal je przy pomocy Flamethrower, a następnie ugaś Hydro Pump. Odwiń się i odsuń od drzewa, by znowu zacząć atakować je Dragon Pulse.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 5:47 pm

Po plus 1,2 do lv. i za event dla latakaów 0,6 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 4:22 pm

-Dobrze sobie radzicie.- Pochwaliłam swoje pokemony.
-Miki, znowu wbij się w powietrze i trenuj kombinacje w której z jednej łady uderzasz Shadow Claw, a z drugiej Dragon Claw. Uderzaj nimi o pobliskie drzewo cały czas będąc w powietrzu. Następnie użyj swojej Mega Formy, by dalej tak uderzać. Spróbuj się do niej przyzwyczaić i po tym znowu zacznij latać wokół polany atakując wybrane drzewa przy pomocy Heat Wave.
-Renji, teraz będziesz trenować atak Shadow Ball. Próbuj tworzyć kule cienia jak najszybciej i dodawaj do niej jak najwięcej energii, by kula była jak najsilniejsza. Celuj nią w drzewo, a następnie gdy już to opanujesz zacznij krążyć wokół drzewa ostrzeliwując je kulami stworzonymi z duchowej energii.
-Aki, trenuj teraz swój ognisty atak czyli Flamethrower. Celuj nim w drzewa i staraj się włożyć w niego jak najwięcej energii, by był jeszcze silniejszy. Następnie podpal część polany przy pomocy tego ataku, a następnie ugaś go Hydro Pump, by wytworzyć unosząca się w powietrzu parę wodną.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 5:15 pm

Poki plus 1,1 i 0,55 dla latających za event
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 15, 2013 7:07 pm

-No to czas na kolejny trening.- powiedziałam do pokemonów.
-Miki, Tym razem zostaniesz na ziemi i będziesz trenować ataki pięścią. Z jednej łapy będziesz uderzać Thunder Punch, a drugiej Fire Punch. Uderzaj nimi w drzewo dopóki go nie powalisz. Po tym wzbij się w powietrze i Mega ewoluuj, by potrenować atak Heat Wave. Staraj, by był był on jak najbardziej celny i był jak najsilniejszy. koncentruj się na tym, by włożyć w niego dużo ognistej energii.
-Renji, zacznij trenować ruch Recover, byś mogła go używać jak najszybciej. Zacznij go używać w ruchu, by przyzwyczaić się do tego, ze będziesz musiała używać tego ataku podczas uników. Następnie potrenuj znowu ataki Shadow Ball i Energy Ball rzucając sobie nimi w kierunku drzewa.
-Aki, potrenujesz teraz swój nowy atak czyli Twister. Wcelowuj wirami powietrznymi w drzewo i staraj się, by był on jak najbardziej celny i niszczycielski. Następnie zacznij trenować groźne spojrzenia do leer, by twoje spojrzenie od razu mogło wystraszyć przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 15, 2013 7:43 pm

Poki plus 0,8 do lv i 0,4 dla latających za ostatnie minuty eventu
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 3:53 pm

-Bardzo dobrze. teraz czas na coś nowego. Będziecie ćwiczyć do potrójnej walki. Jakbym czasem musiała was razem do niej wystawić to musicie zobaczyć jak się wam będzie razem walczyło.- powiedziałam. -Ok, Miki zacznij o tego, że wzniesiesz się w powietrze i gdy tylko Renji użyje Signal Beam celując jakby w oczy przeciwnika wykorzystaj to, by wysłać w stronę drzewa, które będzie udawać waszego przeciwnika, atak Flame Burst. Po tym niech zaatakuje Aki wysyłając wiry Twister. Po tym wszystkim wycofajcie się, a Miki niech zadymi całe pole widzenia przy pomocy Smoke Screen, a następnie Aki zaatakuj miejsce był przeciwnik przy pomocy Thunderbolt. Na koniec Renji wyśle jeszcze kule Energy Ball i Shadow ball.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 6:30 pm

Poki po plus 0,9 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:16 pm

-Miki, wznieś się w powietrze i zacznij ćwiczyć na początek uderzenia Iron Tail o drzewo. Następnie zacznij krążyć nad polaną i wysyłaj w ruchu w losowe punkty Flame Burst. Trenuj celność tego ataku i staraj się, by był jak najsilniejszy. Po tym wyląduj na ziemi i wybierz największe drzewo w które wycelujesz Blast Burn. Podpal je i wyceluj w nie dokładnie.
-Renji, zacznij teraz trenować swój nowy atak czyli Psyshock. Ruch ten uderza w defensywę przeciwnika, a nie w jego specjalna obronę. Ćwicz jego celność tego ataku i wkładaj w niego jak największa siłę, by był o wiele mocniejszy. Po tym wróć do ćwiczenia sobie swoich ataków Shadow ball i Energy ball.
-Aki, będziesz trenować teraz swój nowy atak czyli Ice fang. Atakuj nim pobliskie drzewo i staraj się, by był on jak najsilniejszy i najbardziej celny. Następnie zacznij podpalać pobliskie drzewo przy pomocy Flamethrower i gaś je hydro Pump. w ten sposób będziesz trenować oba te ataki. staraj się, by twój wodny atak był jak najbardziej celny.
-Nadia, będziesz trenować atak Double Kick. Wyskoczysz i zaczniesz uderzać tym ruchem w drzewo. Musisz starać się, by nie wywrócić się przed uderzeniem i nie wpaść na samo drzewo. Po tym zacznij trenować celność swojego Poison Sting celując nim w drzewo. Pozaznaczam ci punkty na pniu w które musisz trafić jadowitymi żądłami.
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:17 pm

1,2 + 0,6 dla poisonków
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 4:51 pm

-Bardzo dobrze wszystko nam idzie.- powiedziałam do pokemonów. Teraz mam już 4 stworki do trenowania. -Odpocznijcie sobie, a nastepnie znowu wrócimy do swiczeń.- Dodałam pozwalajac im odpocząć.
-Miki, będziesz teraz trenować Slash. Wzniesiesz się w powietrze i zaczniesz uderzać tym atakiem w pień drzewa. Potrenujesz tak trochę na rozgrzewkę, a następnie w swojej Mega Formie uderzysz w drzewo Flare Blitz. Atak ten oprócz obrażeń zadawanych przeciwnikowi daje też obrażenia zwrotne, wiec musisz go trochę przećwiczyć, by nie był od dla ciebie groźnym atakiem.
-Renji, będziesz trenować atak Rock Tomb. Musisz starać się, by kamienie tak przygniatały przeciwnika, by nie mógł się spod nich wydostać lub chociaż, by mu coś w nich się zablokowało. Następnie zacznij krążyć po polanie i w ruchu używaj tego ruchu, by był jak najbardziej celny i byś mogła się przyzwyczaić do używania go w ruchu.
-Aki, zacznij trenować Dragon Rage. Celuj smocza energia w strone drzewa, by trafić w nie jak najwięcej razy. To na rozgrzewkę, by po tym zacząć trening ataku typu smok wiekszego kalibru czyli Dragon pulse. Celuj nim w drzewo i staraj sie, by jego siła była jak największa.
-Nadia, będziesz trenować swój nowy atak czyli Return. Koncentrując się na swoim przywiazaniu do trenera uderzaj w drzewo, by zaraz po tym odskoczyć i zacząć drapac korę przy pomocy Fury swipes. Ćwicz uderzenia i staraj się, by przy tym ataku uderzyć maksymalną ilość razy. Następnie okrąż pień i w wyskoku uderz go Double Kick.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 4:55 pm

Poki 1 do lv i dla trujaków 0,5 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Treningi Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Treningi Yomi
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DW Yomi
» BOX Yomi
» Nauki Yomi
» Stragan Yomi
» Pensje Yomi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na poziom-
Skocz do: