PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kanrisha sobie potrenuje ^^

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 9:53 am

Weszłam na polanę otoczoną kamieniami, na której stały pojedyncze drzewa
- Dobra, Kyuu. Na początek potrenujemy Ember, gdyż to jest jedyny atak, który zadaje jakiekolwiek obrażenia.
Zacznijmy od głębokich wdechów i wydechów. To ci pomoże przy wypluwaniu ognia. Potem, gdy już poćwiczymy to, spróbuj uderzyć Ember najmocniej jak potrafisz w to drzewo.
- pokazuję palcem drzewo najbardziej oddalone od innych - To jest nasz cel. Ja porzucam kamieniami, a ty będziesz atakował ogniem, zgoda? Potem troszkę pobiegamy, by zwiększyć szybkość. Zawsze taka umiejętność się przyda, prawda? A na koniec możemy się pobawić - patrz na mojego pokemona... i zaczynamy trening
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 3:18 pm

Pokemon trenował, ale było to dla niego trochę za dużo na jeden raz i szybko się zmęczył.
+1 lvl
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 9:05 am

Możliwe, że źle zrozumiałam, ale max 6 poków na raz, tak? ^^ Bo jak nie, to proszę o lvl dla Kyuu, nie dla Gasty'ego ^^
---
- Brawo, Kyuu. Jesteśmy o krok bliżej celu. Teraz trochę zwolnimy, co ty na to? Zaczniemy tradycyjnie od ćwiczeń oddechowych. Zrelaksują cię i jednocześnie pomogą wypluwać ogień. A potem zrobimy sobie taką mini walkę, dobrze? - w tym momencie wyrzucam Garranda z pokeballa i patrzę na niego przyjaźnie
- Zaczniemy od uników. Najpierw ty, Garrand. Kyuu będzie atakował cię Emberem, a ty będziesz unikał jego ataków, dobra? A potem na odwrót. Zrobimy jedną serię... powiedzmy minutową. Na tym będzie koniec, okay? - powiedziałam, zaczynając biegać wokół drzew.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 3:27 pm

Oba pokemony trenowały solidnie. Dla obu stworków +1 lvl.
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 10:07 am

- Ekstra, młodociani! Cieszę się niezmiernie. Dzisiaj będzie trochę luzu. Najpierw zrobimy kółeczko wokół tego przypalonego drzewa, a potem chwilkę potrenujemy. Najpierw ty, Kyuung, żeby Garrand zobaczył, jak to się u nas odbywa. Zaczniemy od Embera w drzewo, tak ze dwa razy, żeby zobaczyć, jak u ciebie z celnością. Potem zacznij ćwiczyć siłę swego nowego ataku, czyli Flame Burst. Ale też ze dwa razy, żebyś się nie zmęczył. Potem ty, Garrand. Ponieważ masz tylko jeden bardzo skuteczny atak, czyli Lick, będziesz próbował zaatakować nim Kyuunga. Kyuung, ty będziesz robił uniki. Tylko uniki. Pamiętajcie też o tym, że jak poczujecie zmęczenie, to dajcie mi znać i skończymy, ok? - spytałam i uniosłam rękę, dając znak, żeby zaczynali.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 11:24 am

Pokemony trenowały pilnie. Było u nich coraz lepiej z celnością, a Kyuu dobrze sobie radził także z unikami.
+1 lvl Kyuu +0,5 z eventu
+1 lvl Gastly
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 7:38 am

- Dobra, mordeczki. Świetnie się spisujecie. Kyuu, twoje uniki i celność są bez zarzutu, więc teraz odwrócimy role. Najpierw to co zwykle, czyli okrążenie wokół drzewa. Potem będziesz atakował Gastly'ego Emberem, by i on miał lepsze uniki. Ty, Garrand, robisz uniki i gdy zauważysz, że Kyuu opuścił gardę zaatakujesz Lick - powiedziałam zadowolona. Wypuściłam Sharpy'ego
- Dobra. Jesteś tu pierwszy raz, więc bez przemęczania się. Zaczniemy od Bite. Hmm... Już wiem! Będziesz atakował Bite w tamto spróchniałe drzewo. Nie powinieneś na nim zrobić sobie krzywdy. Potem parę razy Poison Sting w ten sam cel. Powodzenia - rzuciłam i zaczęłam biegać
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 10:45 am

Pokemony trenowały uważnie i po jakimś czasie zmęczyły się.
1,2 lvl + 0,6 lvl z eventu dla Vulpixa
1,2 lvl dla Gastly
0, 8 lvl dla Skorupi
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:11 am

- Świetnie się spisujecie, naprawdę. Kyuu, teraz poćwiczymy pewną kombinację z twoim udziałem. Najpierw użyj Quick Attack, a następnie gdy już będziesz blisko celu użyj Flare Blitz. To powinno wzmocnić ten atak. Garrand, ty nadal ćwicz Lick na tym kamieniu. Skorupi, będziesz robił to samo co wczoraj. Potem długa przerwa i zmiana. Kyuu: ja będę wyrzucała w powietrze patyki, a ty będziesz próbował je podpalić Emberem. Garran z Sharpym, wy będziecie się na zmianę atakować i unikać, dobra? Jak się zmęczycie to powiedzcie, zakończymy trening. - rzuciłam zadowolona. Robią takie postępy...
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 9:05 am

Kyuu trenował swoja kombinację i w końcu wychodziła mu ona perfekcyjnie. Nabierał prędkości przy pomocy Quick attack i Flare Blitz wzmacniało atak. Gastyl lizał sobie najnormalniej w świecie kamień, a Skorupi dalej trenował poprzednia kombinacje. Następny etap także poszedł bardzo dobrze i pokemony zmęczone usiadły sobie na trawce.
Vulpix 1,3 + 0,65 z eventu
Gastly 1,2
Skorupi 1,2
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 10:51 am

- Super! Świetnie wam idzie. Teraz zmienimy nieco zasady. Kyuu, ty będziesz ćwiczył nowy atak, mianowicie Iron Tail. Postaraj się, by był jak najsilniejszy i najtwardszy. Garrand, ty będziesz ćwiczył Hypnosis, żeby sen był jak najdłuższy. Poćwiczysz z Sharpy'm. Potem zmiana, Sharpy ędzie ćwiczył Poison Sting, a ty będziesz unikał. Na koniec zrobimy sobie dwa kółka. Lizanie kamienia sobie odpuścimy, bo niedługo będzie błyszczał. - zaśmiałam się i pogładziłam je po łebkach.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 12:18 pm

Twoje pokemony ostro trenowały i po jakims czasie opadły z sił.
Vulpix +1,2 oraz 0,6 z eventu
Gastly 1,2
Skorupi 1,2
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimePon Lis 25, 2013 7:41 pm

- Świetnie wam idzie, jesteście coraz silniejsi. Brawo. Kyuu, u ciebie potrenujemy coś nowego. Tym razem zaczniemy od Quick Attack, potem wyskok w górę, przeskoczenie przeciwnika i Iron Tail od tyłu. Niech przeciwnikiem będzie ten kozioł - pokazałam kozła, którego przytachałam tu wczoraj.
- Garrand, ty zacznij trenować Ice Punch na tym drzewie. Ćwicz precyzję i siłę ciosu, by były jak najlepsze. Sharpy, ty też będziesz ćwiczył nowy atak. Celuj Pin Missle w pe tarcze z patyków. Strąć tyle, ile ci się uda, dobra? - zapytałam i zwyczajowo zaczęłam biegać.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 3:23 pm

Pokemony otrzymują:
Vulpix -1,2 lvl
Gastly -1,2 +0,6 z eventu
Skorupi 1,2
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 5:05 pm

- Brawo, brawo. Ekstra. Kyuu, dzisiaj potrenujemy sobie Fire Spin, a potem kilka razy Ember. Garrand, ty najpierw użyj Lick, a następnie Ice Punch, wtedy będzie bardziej efektowne. Sharpy, ty trenuj w ten sposób: najpierw użyj Poison Sting, a potem odskocz i zaatakuj z powietrza Pin Missle. Delikatnie sobie odpuszczamy. Ale i tak nieźle nam idzie, prawda?
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 6:37 pm

Pokemony +1 lvl i Gastly dostaje 0,5 do lvl z eventu.
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 7:11 pm

- Doskonale. Idzie wam naprawdę świetnie. Kyuu, ty dzisiaj będziesz trenował Ember i Flare Blitz, by oba ataki były jeszcze silniejsze. W końcu niedługo zostaniemy mistrzami, ja i wy. Garrand, ty nadal ćwicz Ice Punch, to bardzo dobry atak na pokemony robacze, smocze oraz trawiaste, czyli daje ci przewagę. Sharpy, ty masz dziś za zadanie trafiać Pin Missle w te kawałki blachy. Zobaczymy, jaką masz celność i jakie wyczucie. Gotowi? - zapytałam i zaczęłam biegać, a potem rzucałam Sharpy'emu blaszki
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 7:13 pm

1 lvl dla wszystkich pokemonów +0,5 dodatkowe z eventu dla Gastly
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 7:47 am

- Świetnie. Dzisiaj zrobimy sobie małe zawody pomiędzy Sharpy'm i Kyuu, Chłopaki, będę rzucać te kółka w powietrze, a ten, który trafi więcej, wygrywa. Tym samym potrenujecie celność, szybkość i siłę ataku. Garrand, później będziesz trenował ze mną Lick. Będziesz musiał mnie trafić, podczas gdy ja będę robić uniki. A na koniec pobiegamy sobie w czwórkę - rzuciłam do moich podopiecznych. Tak szybko rosną...
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 3:30 pm

pokemony +1lvl , a gastly dodatkowe 0,5 z eventu
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 11:53 am

- Dobra, mordeczki, teraz jest nas czwórka. Kyuu, ty będziesz trenował Flame Burst i Ember, bo to twoje najbardziej... hmm... ciekawe ataki i dużo zabierają. Garrand, ty trenuj Night Shade i Ice Punch, bo się przydadzą. Sharpy, Accupresure i Pin Missle, bo te ataki są przyszłościowe. A ty, Eater, trenuj kombinację typu atakuj Rock Throw, a potm Wing Attack, żeby szybciej leciały. I jak, dacie radę?
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 5:33 pm

Pokemony +1 do lvl, a skorupi +0,5 z eventu
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 6:53 pm

- Okay, paskudki wy moje kochane, jesteśmy na najlepszej drogi do zostania mistrzami. Kyuu, ty będziesz ćwiczył kombinację Quick Attack i Flame Burst. Garrand, Lick i Ice Puch, potem odskok i Night Shade. Sharpy, ty ćwicz z Accupresure i Pin Missle, a ty, Eater rób to, co wczoraj, czyli Rock Throw i Wing Attack. Dzisiaj bez szaleństw, w końcu zima, nie? - zapytałam pokemony uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 6:58 pm

+1,2 dla pokemonów, a Skorupi dodatkowo 0,6 z eventu.
Powrót do góry Go down
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 6:18 pm

- Ok, Kyuu, teraz będziesz ćwiczył Faint Attack, który może ci pomóc w walce z pokemonami typu dusznego, jak Garrnad. Garruś, ty ćwicz Confuse Ray oraz Hypnosis, dzięki czemu skutecznie wyłączymy wroga z gry. Sharpy, ty proszę ćwicz Night Slash oraz Poison Sting. Eater, trenuj Double Team, dzięki czemu będziesz mógł zaskoczyć przeciwnika. Damy radę! - rzuciłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kanrisha sobie potrenuje ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Kanrisha sobie potrenuje ^^   Kanrisha sobie potrenuje ^^ I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kanrisha sobie potrenuje ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na poziom-
Skocz do: