PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nauki Yomi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 02, 2014 6:40 pm

No już jest ok, taki poziom co najmniej trzymaj, zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 03, 2014 4:17 pm

Weszłam na polanę i wypuściłam z pokeballa Hauntera. -Apollo, dzisiaj będziesz próbował nauczyć się ataku o nazwie Thunder Punch. Czyli Pięść Gromu. Ruch ten polega na uderzeniu naelektryzowaną pięścią w przeciwnika. Przy uderzeniu masz 10% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Jest to atak fizyczny i będziesz musiał do tego skupić w swojej pięści energię typu elektryczność, by móc uderzyć Thunder Punch w twojego oponenta. Wygląda to mniej więcej tak.- powiedziałam i pokazałam poke-duchowi obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Gary_Electivire_ThunderPunch
-Tak jak tutaj jest pokazane musisz zebrać elektryczna energię w pięści i uderzyć nią w przeciwnika. Przy odrobinie szczęścia może uda ci się go sparaliżować.- Dodałam i podeszłam do stojącego obok manekina do ćwiczeń, które nosił ślady już kilku treningów. -Na tym będziesz trenować.- poleciłam mu i obserwowałam jak duch oblatuje dookoła manekina i liże go jak do ataku Lick. -Apollo, Thunder Punch.- Przypomniałam mu i Haunter w końcu zabrał się do roboty. Wisiał przez chwile i koncentrował się, by gdy tylko na jego łapie zaczęły pojawiać się wyładowania uderzać w manekina.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 03, 2014 8:32 pm

Dobrze, zatwierdzony
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 13, 2014 3:58 pm

Znowu wróciłam na polanę i wypuściłam z kulki Rhydona. -Dobra, będziesz teraz próbował nauczyć się ataku o nazwie Dragon Pulse czyli Smoczy Puls. Jest to atak specjalny typu smok, który polega na wypuszczeniu z pyska promienia.- Powiedziałam i pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 White_Kyurem_Dragon_Pulse
-Tak jak jest pokazane na tym obrazku będziesz musiał skoncentrować się na tym, by wypościć promień pełen smoczej energii z twojego pyska. Musisz wyobrazić sobie, ze koncentrujesz w sobie całą ta energię, by po tym wypuścić ja w postaci promienia.- Dodałam i pokazałam na pień pobliskiego drzewa. -Teraz spróbuj zebrać w sobie energie typu smoczego, by uzewnętrznić ją następnie i wypuści promień w stronę drzewa.- Poleciłam pokemonowi. Odsunęłam się i obserwowałam jak pokemon próbuje użyć Dragon Pulse celując w pień drzewa.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 22, 2014 12:34 pm

Znowu przyszłam na miejsce gdzie uczyłam swoich pokemonów nowych ataków. Wypuściłam Rhydona. -Dobrze, będziesz się teraz uczył ataku o nazwie Thunder Punch czyli Pięść Gromu. Jest to fizyczny ruch typu elektryczność, który polega na uderzeniu w przeciwnika pięścią, która jest naładowana energią elektryczną. Atak ten ma 10% szans na sparaliżowanie przeciwnika.- Wytłumaczyłam mu i pokazałam obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Bruno_Hitmonchan_ThunderPunch_Adventures
Dodatkowo wypuściłam też Charizard, by pokazała ziemnemu pokemonowi jak wykonać ten atak. Poprowadziłam pokemona do stojącego obok nowego manekina do ćwiczeń. -Dobrze, teraz będziesz musiał się skoncentrować na tym, by zebrać energię elektryczna w swojej pięści i uderz nią w manekina.- poleciłam mu i odsunęłam się, by obserwować to co robi. Rhydon popatrzył na swoje łapy, skoncentrował się i ruszył na manekina trzymając jedna pięść uniesiona, by gdy tylko znaleźć się przy nim i uderzyć z całej siły. Iskry rozeszły się po materiale i lekko go przypaliły.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 22, 2014 12:36 pm

Zatwierdzone oba
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 24, 2014 5:02 pm

Weszłam na polanę, która służyła mi za miejsce treningowe dla moich pokemonów. Wypuściłam z kulki swojego Hydreigona. -Dobrze, Rein. Dzisiaj będziesz uczył się najsilniejszego ataku o typie smok, który może poznać normalny pokemon nie będący legendą. Tym ruchem jest Draco Meteor. jest to ruch specjalny, który polega na wysłaniu na przeciwnika meteorytów, które spadają w jego kierunku. Dodatkowym jego efektem jest to, ze po każdym użyciu powoduje on, że twój specjalny atak spada czyli staje się on coraz słabszy.- Powiedziałam i pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 651px-Palmer_Dragonite_Draco_Meteor_DPA
-Właśnie tak wygląda ten atak. Teraz musisz się skoncentrować i przywołać w sobie całą energię typu smok. I wyobraź sobie, ze cała twoja energia przybiera postać meteorytów, które spadają na ziemię prosto na twojego przeciwnika.- Poleciłam smokowi i obserwowałam jak sobie radzi. Odsunęłam się i patrzyłam jak Hydreigon się koncentruje, by po chwili z nieba zaczęły lecieć małe płonące kamienie. -Dobrze, Rein. Musisz teraz tylko włożyć w to jeszcze więcej siły.- Dopingowałam go, by po chwili smok znowu spróbował użyć Draco Meteor. Tym razem kamienie były o wiele większe i podziurawiły całą polanę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 27, 2014 6:22 pm

Zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 4:20 pm

Weszłam na polanę, która służyła mi za miejsce na trening moich pokemonów. Wypuściłam Weaville. -Dobrze, Azel. Będziesz uczył się teraz ataku o nazwie Ice Punch czyli lodowa pięść. Ruch ten polega na zebraniu lodowej energii w dłoni i uderzeniu nią z całej siły w przeciwnika. Dodatkowym efektem jest 10% szansa na zamrożenie oponenta. Jest to ruch fizyczny czyli bazujący na sile twoich uderzeń.- wyjaśniłam mu i pokazałam obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Silver_Sneasel_Ice_Punch
-Będziesz musiał skoncentrować się na energii typu lód, by wypuścić ją do swojej pięści i uderzył w przeciwnika.- poleciłam mu i pokazałam na manekina, który stał z boku. -Będziesz trenował na nim.- Dodałam. Weaville popatrzył na kukłę i zaczął się koncentrować. Po chwili wokół jego łapy zaczęły pojawiać się kryształki lodu i pokemon doskoczył do kukły uderzając w nią z całej siły z pięści. Manekin pokrył się lekkim szronem, a Weaville zaczął uderzać w niego raz za razem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 4:23 pm

Taktak oczywiście zaakceptowane
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 11, 2014 3:30 pm

Po raz kolejny weszłam na teren swojego miejsca do treningów. Wypuściłam swojego Gengara. -Dobrze, Apollo. Dzisiaj będziesz próbował nauczyć się ataku o nazwie Drain Punch czyli Cios-Pijawka. Jest to atak typu walka, który polega na uderzeniu w przeciwnika pięścią i wyssaniu z niego energii, która częściowo pomoże ci się zregenerować. Dokładnie regeneruje 50% HP w zależności od zadanych obrażeń.- Wyjaśniłam pokemonowi i pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 701px-Kadabra_Drain_Punch_Adventures
Poprowadziłam pokemona do pobliskiego manekina, który miał służyć do nauki ataku. -Apollo, teraz czas na właściwą naukę. Będziesz musiał skoncentrować się na uderzeniu pięścią i podobnie jak przy Giga Drain wyobraź sobie, ze przy twoim uderzeniu wysysasz z przeciwnika całą jego energię.- Poleciłam mu i odsunęłam się, by obserwować jak koncentruje się i uderza pięścią w manekina. Po kilku razach jego łapa zaczęła się lekko jarzyć i wysysał energię z manekina, chociaż pewnie niewiele w nim jej było.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeCzw Mar 13, 2014 3:47 pm

Zatwierdzam
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 5:04 pm

Weszłam na polanę, która służyła mi za miejsce do treningów i wypuściłam swoja Blaziken. -Idź, Tori. Będziesz się dzisiaj uczyła ataku o nazwie Thunder Punch. Jest to fizyczny o typie elektrycznym, który po prostu polega na uderzeniu w cel pięścią naładowana energią elektryczną. Przy uderzeniu masz 10% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Będziesz musiała skoncentrować się na tym, by energia typu elektryczność spłynęła do twojej łapy i po prostu uderz w swój cel.- Wyjaśniłam i pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Gold_Elekid_ThunderPunch_Golden_Boys
-tak jak jest pokazane na tym obrazku. Skoncentruj się na elektryczności, która porusza się po twoim ciele i zgromadź ją w swojej łapie. Gdy ci się to uda, po prostu z całej siły uderz w swój cel.- Dodałam i poprowadziłam swojego pokemona do manekina. -Trenuj uderzenia na nim.- Poleciłam jej i odsunęłam się obserwując jak Blaziken koncentruje się i zaczyna okładać pięciami, po których przeskakiwały iskry, manekina do treningów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 5:06 pm

Dobrze, zatwierdzam
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 4:45 pm

Znowu przybyłam na polanę na której uczyłam swoje pokemony ataków Move Tutor. Wypuściłam swoja Mawile. -Dobrze, Asteria. Dzisiaj będziesz uczyć się ataku o nazwie Icy Wind czyli Lodowy Wiatr. Tak jak wskazuje nazwa jest to ruch typu lód, który powoduje obniżenie szybkości przeciwnika. Polega on na wydmuchiwaniu w stronę przeciwnika zimnego powietrza, które powoduje, ze woda w powietrzu zmienia się w śnieg, a chłodny powiem powoduje u twojego oponenta wrażenie zimna i obniżenie szybkości jego reakcji.- Wyjaśniłam jej i pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Ash_Glalie_Icy_Wind
Poprowadziłam Mawile w stronę Manekina i obserwowałam jak pokemon próbuje wydmuchać zimne powietrze. -Skoncentruj się na czymś zimnym i wytwórz ten chłodny powiew w swoich płucach.- Poradziłam jej i patrzyłam jak w końcu stalowy pokemon wydmuchuje zimny oddech.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 4:49 pm

Zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 31, 2014 6:08 pm

Znowu przyszłam na miejsce, gdzie uczyłam swoich pokemonów rożnych ataków. Wypuściłam swoją Blaziken. -Dobrze, Tori. Będziesz się teraz uczyć ataku o nazwie Blast Burn czyli Ognisty Podmuch. Tak jak wskazuje nazwa jest to atak specjalny typu ogień, który polega na wypuszczeniu w stronę przeciwnika ogromnej fali ognia. Blast Burn to ostateczny atak ognistych starterów i jest podobny do Hyper Beam. Będziesz musiała skoncentrować się na tym, by wytworzyć jak najsilniejszy płomień.- wyjaśniłam jej i poprowadziłam ja do manekina. Tam pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 800px-Exbo_Chic_Blast_Burn
-Spróbuj teraz skoncentrować się na swoim wewnętrznym płomieniu i poślij w stronę manekina fale ognia. To obojętne czy z pyska czy z płomieni na łapach. Wyślij go po prostu na manekina.- Dodałam i obserwowałam to co robi Blaziken. Ta dmuchała na manekina nieco co przypalając, by w końcu podnieść łapę i wypuścić z niej ogromny ogień.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 6:36 pm

Weszłam na polanę, która służyła moim pokemonom do nauki ataków i wypuściłam swoją Luacrio. -Lilly, będziesz teraz próbować nauczyć się ataku o nazwie Ice Punch czyli lodowa pięść. Jest to atak o typie lód, który polega na uderzeniu w przeciwnika pięścią otoczoną lodowa energią. Jest w tym ataku 10% szansy na to, ze uda ci się zamrozić przeciwnika.- wyjaśniłam jej i pokazałam obrazek z tym atakiem.
Nauki Yomi - Page 2 800px-Volkner_Electivire_Ice_Punch
-Tak jak jest pokazane na obrazku, musisz się skoncentrować i przywołać energię typu lodowego, by następnie móc uderzyć w przeciwnika.- Powiedziałam i podeszłam z Lucario do manekina. Wypuściłam na chwile Weaville, by pokazał Lilly jak wygląda ten atak. Po chwili odsunęłam się i pozwoliłam trenować atak obu pokemonom. Po kilku nieudanych uderzeniach Lilly w końcu udało przywołać lodowa energie i uderzyć pięścią w manekina.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 10:50 am

Zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 14, 2014 4:41 pm

Weszłam na teren, który służył mi do nauki ataków. Wypuściłam swoja Larveste. -Dobrze, mała. Będziesz teraz uczyć się ataku o nazwie Giga Drain czyli Giga wyssanie. Jest to trawiasty ruch, który polega na wyssaniu z przeciwnika energii, by wykorzystać ją do odnowienia własnej energii. Jest to najsilniejsza z trzech takich ataków. Połowę strat, które zadasz przeciwnikowi tym ruchem jest zamieniana na twoje punkty życia. Będzie to dla ciebie bardzo przydatny ruch na wodne stworki.- Powiedziałam i pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Parasee_Sunbo_Giga_Drain
Wypuściłam też Gengara, by zaprezentował jej jak wygląda ten atak na żywo. -Tak jak właśnie pokazał Apollo, polega ten atak na wyssaniu energii z twojego przeciwnika. Będziesz musiała skoncentrować się na tym, by wysłać w stronę twojego przeciwnika fali energii, która odbierze mu część życia i przekaże tobie.- Powiedziałam. Odsunęłam się i obserwowałam jak Gengar po swojemu instruuje Larvestę i jak razem trenują ten atak.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 10:14 am

Zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 21, 2014 7:33 am

Weszłam na polanę, która służyła mi jako miejsce do nauki moich pokemonów ataków. Wypuściłam swojego Hydreigona. -Rein, będziesz teraz uczył się ataku o nazwie Aqua Tail. Jest to atak typu wodnego, o celności wynoszącej 90%. Polega on na toczeniu swojego ogona wodna powłoką i uderzeniu nim w przeciwnika.- Wyjaśniłam swojemu smokowi. Pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 529px-Jou_Feraligatr_Aqua_Tail
-Tak właśnie wygląda ten atak. Będziesz musiał skoncentrować się na energii typu wodnego, przywołać ja i ta powłoka otoczyć swój ogon, by po chwili uderzyć.- Dodałam i wypuściłam Gyarados, by zaprezentowała ten atak. Po chwili pokazałam na pobliskiego manekina. -Rein, teraz spróbuj z Aki potrenować ten atak. Będziesz musiał uderzać w tego manekina.- Poleciłam im i odsunęłam się, by oglądać jak idzie mojemu smokowi nauka.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeWto Kwi 29, 2014 6:46 pm

Tydzień od nauki już minął czyli trening został automatycznie zatwierdzony.

Weszłam na teren polany na której uczyłam swoje pokemony ataków. Wypuściłam swoją Lucario. -Dobrze, Lilly. Będziesz uczyć się ataku o nazwie Thunder Punch czyli Pięść Gromu. Jest to ruch o typie elektrycznym, który polega na uderzeniu pięścią naładowaną elektrycznością w przeciwnika. Przy tym ataku jest 10% szans na to, ze przeciwnik zostanie sparaliżowany. Będziesz musiała skoncentrować się przy zebraniu elektryczności w pięści. tak samo jak przy zbieraniu lodowej energii w Ice Punch.- Wyjaśniłam pokemonce i pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Gold_Elekid_ThunderPunch_Golden_Boys
-Tak jak jest pokazane na obrazku będziesz musiała zebrać energia elektryczną.- Dodałam i wypuściłam Blaziken. Poprosiłam ja, by pokazała na pobliskim manekinie jak wygląda ten atak "na żywo". -Dobrze, Lilli. Teraz zacznij razem z Tori trenować na manekinie.- Poleciłam pokemonom i obserwowałam jak im to idzie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:54 am

Zatwierdzone oba
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 5:05 pm

Weszłam na polanę na której uczyłam swoje pokemony ataków. Wypuściłam swoja Greninje. -Dobrze, żabuś. Będziesz uczył się ostatecznego wodnego ataku, którego mogą się nauczyć tyko wodne startery - Hydro Cannon. Czyli Wodne Działo. Polega on na wypuszczeniu z pyska ogromnego strumienia wody. Większego i potężniejszego od Hydro Pump, bo po tym musisz jedna rundę odpocząć.- powiedziałam i pokazałam mu obrazek.
Nauki Yomi - Page 2 Hydro_Cannon_HGSS
-Tak jak jest pokazane jest to potężna fala wody, która może zniszczyć wszystko na swojej drodze. Będziesz musiał skoncentrować się na tym, by strumień wody był jak najsilniejszy.- Dodałam i wskazałam na pobliskiego manekina. -Będziesz na nim trenować.- Poinformowałam go i zaczęłam obserwować jak Greninja koncentruje się i próbuje wykonać atak hydro Cannon. Po kilkunastu próbach pokemon w końcu zamiast Hydro Pump wykonał Hydro Canon i zadowolony z siebie pokazał na zniszczonego manekina.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nauki Yomi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nauki Yomi
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nauki poków Ney
» BOX Yomi
» DW Yomi
» Stragan Yomi
» Pensje Yomi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na Move Tutor-
Skocz do: