PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nauki Yomi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 2:16 pm

Zatwierdzone
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 3 I_icon_minitimeWto Maj 13, 2014 6:24 pm

Weszłam na polanę na której uczyłam swoje pokemony. Wypuściłam swoja Blaziken. -Tori, będziesz uczyć się ataku o typie smok, który nosi nazwę Doual Chop czyli Podwójne Cięcię. Polega on na uderzeniu w przeciwnika dwoma łapami i trafieniu go swoimi pazurami. Robisz to każda z łap czyli uderzasz w swojej turze dwa razy.- Wyjaśniłam Blaziken i pokazałam jej obrazek.
Nauki Yomi - Page 3 800px-Louie_Mega_Garchomp_Dual_Chop
-Tak jak tutaj widzisz kosy smoka świecą się na zielono od energii typu smok i celuje on nimi w przeciwnika. Będziesz musiała się na tym skoncentrować i uderzyć w manekina.- Dodałam i pokazałam na pobliska kukłę. Pokemon podszedł do niej. -Skoncentruj się na energii o typie smok. Pomyśl na przykład o Zekromie.- Poradziłam jej. Odsunęłam się i obserwowałam jak Blaziken próbuje uderzać pazurami w manekina.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nauki Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSro Maj 14, 2014 2:43 pm

Zatwierdzam
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Nauki Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauki Yomi   Nauki Yomi - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nauki Yomi
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nauki poków Ney
» BOX Yomi
» DW Yomi
» Stragan Yomi
» Pensje Yomi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na Move Tutor-
Skocz do: