PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 12:09 pm

Właśnie byliście w nowych okolicach. Niezwykle piękne widoki...
- To przecież region Sinnoh! - powiedział chłopak zszokowany tym wszystkim.
Rozejrzał się wokoło. Czuł się lekko przestraszony tą sytuacją, ale jednak... garnął on do przygody!
- Hmmm... i co teraz? - spytał po chwili jak się wstępnie napatrzył na to wszystko.
Chciał pójść dalej, ale nie wiedział gdzie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 12:10 pm

- Jako, iż straciliśmy jedyne źródło informacji, w tym wypadku w postaci dziennika twojego dziadka, przez sami-wiemy-kogo- zaczęłam, rzucając Kei'owi spojrzenie spode łba- musimy jak najszybciej odnaleźć ślad Kage'ów. Jednakże najpierw, wypadałoby natrafić na jakiś szlak, którym moglibyśmy bezpiecznie zejść z tego przeklętego, górskiego grzbietu (o ile w ogóle taki istnieje). Co więcej, jak już wcześniej wspomniałam, przydałby Ci się starter...- Tutaj urwałam, rozglądając się za ową górską ścieżką i analizując stabilność podłoża, zrobiłam parę kroków w przód, starając się stawiać stopy w najstabilniejszych miejscach. Po chwili jednak, stanęłam w bezruchu i odwróciwszy się w stronę szatyna, spytałam:
- Błagam, tylko mi nie mów, że nie wiesz co to są Pokémon'y?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 12:10 pm

Niedaleko był jakiś szlak, chociaż musicie przejść przez rzekę, a mostu nie widzieliście. I raczej go tutaj nie był . Kto by szedł w takie zadupie?
- Ekhm - zakaszlał chłopak. - No wiem, chociaż niezbyt miałem z nimi do czynienia - przyznał ci się.
Tutaj podłoże było nawet dobre, chociaż wkrótce doszliscie na jakieś trzęsawisko. Zabawne odczucie chodzić po takim terenie.
- Lepiej uważać - stwierdził twój towarzysz.
Faktycznie, w pewnej chwili omal się nie zapadłaś w dół. Dobrze, że w porę udało Ci się wydostać z pułapki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 12:29 pm

- Blee...- Wzdrygnęłam się, gdy moja noga omal nie wpadła wgłąb zarośniętego jeziora. Teren był rzeczywiście zdradziecki. Jeden nieostrożny ruch, a pływalibyśmy już w trzęsawisku. Jedno jest pewne- nienawidzę całej tej okolicy. Ale cóż poradzić. Poddać się? Nie ma mowy! Przecież już w gorszych warunkach udawało mi się przeżyć- na wojnie, czy też w tych przeklętych górach. Zwolniłam nieco kroku, gdyż wiedziałam, że nagłe ruchy nam w tym wypadku nie pomogą. Następnie sięgnęłam do niewielkiego plecaka po Ball mojej towarzysza/ki i napomykając Kei'owi, coś, w stylu: "Spokojnie, to, co zaraz wypuszczę Cię nie ugryzie", wezwałam Hebi (Snivy). Natychmiast złapałam ją w ręce i objaśniłam mój plan:
- Posłuchaj. Trzęsawisko, na którym się aktualnie znajdujemy nie jest zbyt 'stabilne'. Twoim zadaniem będzie więc sprawdzenie jego stanu- jesteś o wiele lżejsza/y od nas, toteż powinno być Ci łatwiej. My ruszymy zaraz za Tobą. Jeżeli byś jednak zaczęła/zaczął 'tonąć', postaraj się użyć swoich pnączy do wydostania się z pozostałości po jeziorze.
Chwilę później wypuściłam partnera/kę, tym samym wcielając mój plan w życie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 12:38 pm

Chłopak chyba trochę się Twojego wężyka wystraszył, bo się wywrócił i jego ręce przebiły się do bajora. Jednak szybko wstał i sobie wytarł ręce.
- Tak troszkę nie lubię węży.... - powiedział tylko krótko.
Niedługo Snivy zaczęła dla was sprawdzać teren. Ze trzy razy omal sama nie utonęła, ale przynajmniej wynajdywała wam stabilne miejsca, gdzie mogliście przejść czy też z racji większej odległości przeskoczyć. W pewnej chwili... ślepy zaułek, dosłownie. Jedyna droga możliwa do przejścia była za wami, bo tutaj niektórymi miejscami to bajoro było widać. Musieliście się wracać, ale po około godzinie... Nareszcie koniec!
- Uff wreszcie - powiedział chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 2:35 pm

Zmęczona, ale też zadowolona, doczołgałam się wręcz na czworakach na stabilny ląd i padłam na twarz. Tam, już czekał/a na nas Hebi- równie wyczerpana/y. Mimo towarzyszącej mi zadyszki, obdarowałam Snivy szerokim uśmiechem i pogłaskałam ją/go po główce, na znak podzięki.
- Dobry stworek, wiszę Ci garść słodkości!- Rzekłam. Po chwili, jak gdyby coś sobie przypominając, po raz kolejny sięgnęłam do pakunku i wyjęłam urządzonko, które dostałam na odchodne od rodaków. Moment, jak się to cudeńko nazywało? A tak, PokéDex.
- Ok, a teraz jak się to coś obsługuje?- Mruknęłam sama do siebie i przyłożyłam je do partnera/ki, w celu zeskanowania. Następnie przeturlałam się na plecy i upewniłam się, że mój 'przewodnik' zabezpiecza tyły, a nie robi sobie maseczkę błotną.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 4:47 pm

Skan:
Gatunek:Snivy ♀
Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro 495
Typ:Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Grass
Poziom: 5
Charakter: Bardzo przyjazna i spokojna. Wyznaje zasadę "na wszystko będzie kiedyś czas". Ogólnie bardzo wyluzowane podejście do życia, ale gdy sprawa jest poważna potrafi się wykazać/
Ataki: Tackle, Leer,
Ability:Overgrow

Chłopak miał małe kłopoty, ale sobie sam z nimi poradził. Po chwili rozsiadł się zadowolony na trawie i odetchnął z ulgą.
- No to była dopiero przeprawa - mruknął chłopak. - Przynajmniej ten twój węzyk na coś się przydał - popatrzył się niezbyt przychylnie na Twojego stworka.
Po chwili się położył na trawie by odpocząć po tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 5:04 pm

- Uważaj na słowa, bo ten twój 'wężyk' może nieźle dokopać!- Odrzekłam z sarkastycznym uśmieszkiem na twarzy. Jeszcze chwilę poleżeliśmy na trawie, dopóki przynajmniej w połowie nie zregenerowaliśmy utraconych sił. Następnie podniosłam się z ziemi i ostatni raz spojrzałam na pokonane pasmo górskie.
- Lepiej ruszajmy dalej. Nim zajdzie słońce musimy znaleźć jakieś dobre miejsce pod przenocowanie. Z tego co mi wiadomo Kage'owie wcielają swoje plany w życie przeważnie pod osłoną nocy, więc wędrówka, gdy na niebie zawita księżyc nie jest dobrym wyjściem- oznajmiłam towarzyszom i zwróciłam się do Hebi z pytaniem, czy woli iść pieszo, wrócić do Ball'a, czy też być niesiona przeze mnie na rękach?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 6:26 pm

Hebi jak się okazało najbardziej pasowało wpakowanie Ci się na ręce. Po kilkunastu minutach byliście zdolni do dalszej drogi. O dziwo trafiliście na dość duży dom, wręcz willę, tylko na niezłym odludziu to stoi... Ale szczegół, może uda się wam tutaj przenocować. Tylko budowla wyglądała na opuszczoną, a na bramce widział zawiązany jakiś dzwoneczek na środku.
- Dziwne... - powiedział chłopak i podrapał się po głowie, oglądając dzwoneczek.
Po tym go tak po prostu zerwał i wziął.
- Nawet fajny - potrząsnął nim, a ten wydał słodki jak miód dźwięk.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimePon Lis 25, 2013 7:35 pm

A więc podsumowując: znaleźliśmy ogromną willę na kompletnym odludziu, do której bramy był przyczepiony jakiś dziwaczny stożek. Już samo wtargnięcie do środka było niebezpieczne, ale zerwanie tego dzwoneczka to już był szczyt głupoty.
- W zupełności Ci odbiło?- Wrzasnęłam i odskoczyłam w bok jak poparzona.- Właśnie złamałeś jedną z pierwszych zasad kodeksu 'nigdy tego nie robimy'. I uprzedzając twoje kolejne pytanie, tak, takie coś istnieje i tak, tzn. nie dotykamy żadnych podejrzanych rzeczy!
Jakże inteligenty towarzysz, z którym przyszło Nam podróżować, mógł uruchomić jakąś zapadnię albo co innego. Ku mojemu zdziwieniu z dzwonka wydobył się słodki dźwięk, co chyba jeszcze bardziej zaniepokoiło mój 'ukryty zmysł'.
Jak jeszcze ktoś wylezie z tego domu, to chyba oszaleję...- rzekłam sobie w duchu i wzięłam głęboki oddech, próbując się uspokoić. W ciszy obserwowałam, co się dalej wydarzy. Na wszelki wypadek skryłam się za pobliskim krzakiem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 3:20 pm

Ten tylko przechylił głowę jakby niezbyt rozumiał.
- Oj tam to tylko dzwonek - powiedział i znowu nim zadzwonił.
Nic się ku waszemu szczęściu nie działo. Ta willa wyglądała na opuszczoną. Chłopak wszedł to nieco już zarośniętego ogrodu.
- Może się rozejrzymy? I tak nie wygląda, by ktokolwiek tu mieszkał - powiedział.
Chyba się nie przejmował zbytnio niczym tutaj. Ty natomiast miałaś wrażenie, że coś białego przemknęło w ogrodzie między krzewami... A może to tylko zwidy?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 7:28 pm

- Eh, ten to już jak coś sobie wbije do tego pustego łba, to wybicie owego pomysłu graniczy z cudem...- Mruknęłam po części do Hebi, po części do samej siebie.
Nawiedzona willa na odludziu, dziwaczny dzwonek, a teraz jeszcze otwarta brama do ogrodu i... Oż ty w mordę! Co to było toto białe coś, co przyleciało za krzakami? Duch? No, błagam!
W każdym bądź razie, rozdzielanie się z Kei'em w tej 'dżungli' wiązało się z ryzykiem 'nigdy się już nie zobaczenia'- a raczej nie był to najlepszy tok zdarzeń.
- A niech to szlag!- Westchnęłam i ruszyłam za towarzyszem, nim zupełnie straciłam go z radaru. Na wszelki wypadek dałam Snivy sygnał, aby miała oczy i uszy szeroko otwarte oraz aby była w pełnej gotowości. Ja również wytężyłam swoje zmysły, bacznie obserwując otoczenie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 4:48 pm

Ruszyłaś za chłopakiem i wkrótce... zniknął Ci z pola widzenia. A nie usłyszałaś huk i po tym zobaczyłaś dziurę w podłożu... Chyba gdzieś ten idiota spadł.
- Heja chodź tu do mnie! - usłyszałaś wołanie z dołu.
Czułaś po jego głosie, że jest dość obolały, ale chyba cały skoro się odezwał. Twój wężyk zsunął się na dół i usłyszałaś krzyk.
- Aaaa zabierz tego gada! - strasznie marudził.
- Snii - Twój stworek był chyba czymś zdenerwowany.
Po tym usłyszałaś dźwięk jakby ktoś komuś dawał z liścia (bo tak dosłownie chyba było) i kolejny łoskot, który dowodził na to, że chłopak się wywrócił.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 6:15 pm

Dobra, jak tak dalej pójdzie to oboje się nawzajem pozabijają tam na dole- pomyślałam, podsumowując fakty. Raczej sama reakcja Kei'a na 'gada', nie popchnęłaby Hebi do działania. Jej zdenerwowanie jeszcze bardziej potwierdzało moją teorię- coś musiało tam być, albo doszło do jakiegoś niemiłego incydentu. Swoją drogą- jak ten baran mógł wydrążyć taką dziurę w podłożu? W każdym bądź razie antyterrorystą to on raczej w przyszłości nie zostanie. Postanowiłam jak najszybciej dołączyć do towarzyszy. Przecież w tej dżungli musiało być coś, czego można by się złapać. Poszukałam dość mocnej liany (lub podobnej rzeczy), aby móc się po niej ześlizgnąć w dół, bez obawy o jej przerwanie. Stanowiła ona również drogę ucieczki. Ostrożnie wylądowałam na dnie wydrążonej przez wybuch łuski i poczęłam szukać moich partnerów, by upewnić się, iż wszystko z nimi w porządku.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 1:34 pm

Niedługo udało Ci się znaleźć bardzo silne pnącze, po którym spokojnie zeszłaś w dół i tam zastałaś chłopaka, jak ma na policzkach bardzo ładne kształty liści na ogonie Twojej Snivy. Pokemonica stała obok chłopaka poirytowana i jak tylko zjawiłaś się na ziemi to wskoczyła Ci na ramię i owinęła się buntowniczo wokół Twojej szyi.
- Chyba trochę źle, że ją tak złapałem... - powiedział chłopak.
Ciebie natomiast ręce zaczęły dziwnie swędzieć. Kei tylko spojrzał na zielsko.
- Reety czy ty odróżniasz trujący bluszcz? - zrobił facepalm przez co tylko pogorszył sytuację swojej twarzy.
Natomiast Ciebie wszystko coraz bardziej swędziało i na dodatek jesteście w tunelu, a wychodzenie po tym bluszczu w górę nie byłoby najlepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:48 pm

Poklepałam Hebi po główce na znak współczucia. Dobry kotek, znaczy się waż, co Ci ten pan zrobił- rzuciłam Snivy spojrzenie, po czym widząc obolałą twarz Kei'a, uśmiechnęłam się pod nosem. Jednakże ręce poczęły mnie niemiłosiernie swędzieć. Moja pierwsza myśl- oho, pewnie to przez to zielsko. Czego ja znowu dotknęłam? Nie musiałam zbyt długo główkować, gdyż z odpowiedzią przyszedł mi szatyn. Najprawdopodobniej pękłabym ze śmiechu na widok czerwonych placków na mordce chłopaka, gdyby nie te świerzbiące dłonie.
- Ta, niby to ja jestem ta głupia, co? Za przeproszeniem na mojej wyspie nie rosły takie walnięte chwasty!- Odrzekłam i udałam urażoną, lecz po chwili postanowiłam się odegrać na towarzyszu i dodałam:- Dalej, pochwal się. Jak Ci się udało wysadzić w powietrze pół ogródka?
Dokładnie zeskanowałam teren.
- Kamienie, kamienie i jeszcze raz kamienie. Jakieś Déjà vu, czy jak? Jeżeli się okaże, że ten tunel prowadzi znowu do przeklętego pasma górskiego, to chyba strzelę sobie w łeb... Cóż, stanie tutaj raczej Nam nie pomoże, chodź.- Machnęłam ręką, poganiając nastolatka. Sama natomiast zaczęłam iść naprzód, patrząc uważnie pod nogi, ażeby się o coś nie potknąć. Dodatkowo starałam się nie zadrapać na śmierć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 4:52 pm

Niedługo wędrowaliście tym tunelem. Ciebie niemiłosiernie swędziały ręce, a chłopaka piekły policzki. W końcu dotarliście do schodów w górę!
- Może wreszcie stąd wyjdziemy - mruknął chłopak.
Minęło kilka minut ale co tam... Niedługo wyszliście i otworzyliście klapę... byliście na ogromnej, starej sali, gdzie stały zbroje i inne średniowieczne obiekty. Wszystko zakurzone i pokryte pajęczyną. Miejsce dość upiorne. Po chwili poczułaś jak coś wspina Ci się po plecach. Krzyknęłaś wręcz przerażona, a to po chwili chyba zniknęło, ale jak się odwróciłaś to na ziemi ujrzałaś takiego uroczego pajączka:
Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro 595
Ten popatrzył sie na Ciebie swoimi słodkimi, błyszczącymi oczkami.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 3:33 pm

Dobra, to, że znaleźliśmy schody na końcu podziemnego tunelu było dziwne, ale ogromna sala przepełniona po brzegi starymi, średniowiecznymi zbrojami budziła wrażenie scenografii rodem z horroru.
- "Może się rozejrzymy? I tak nie wygląda, by ktokolwiek tu mieszkał"- zaczęłam przedrzeźniać towarzysza, gdy nagle dostałam gęsiej skórki. Jak bum cyk cyk coś właziło po moich plecach. Odruchowo wydałam z siebie głośny pisk, co musiało Kei'a nieźle rozśmieszyć. Gdy ujrzałam malutkiego pajączka mój strach poszedł w zapomnienie- stworek wydawał się nawet słodki. Pierwszą myślą jaka przemknęła mi przez głowę było: "Może by go tak zwerbować do drużyny?". Wydawało mi się to dobrym pomysłem, przy okazji mój partner mógłby zobaczyć jak się łapie kieszonkowe potworki. Na razie jednak, wypadałoby zdobyć jego zaufanie. Przykucnęłam więc koło zwierzaczka i popatrzyłam serdecznie w jego niebieskie oczka.
- Ale mnie maluszku przestraszyłeś!- Zaśmiałam się z uśmiechem na twarzy i starając się emitować jak najlepszą energię, wyciągnęłam powoli w przód rękę, aby stworek mógł się z nią zapoznać i przekonać, iż nic mu nie zrobimy.- Jestem Shiro, a to moja starterka, Hebi, i przyjaciel Kei. Dopiero co rozpoczęliśmy swoją podróż i przez przypadek się tutaj znaleźliśmy. Pomyślałam, że może się zaprzyjaźnimy i oprowadzisz Nas po tym ogromnym pomieszczeniu?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 3:42 pm

Chłopak pokazał Ci język.
- Skąd miałem wiedzieć, że będziemy mieć tyle kłopotów? - bąknał.
I miałaś rację, chłopak miał potem niezły zaciesz jak zobaczył to, jak bardzo się wystraszyłaś tego małego pokemona. Pajączek na początku się nastroszył i jego "futerko", czy cokolwiek to jest u pajączków się zaiskrzyło. Stworek chyba nie był zachwycony tym, że go na początku tak wystraszyłaś, ale chyba też jakiś obraźliwy z natury nie był, bo po chwili się zbliżył do Twojej dłoni, po czym zaczął wędrować po twojej ręce, co przyprawiło Cię o małe łaskotki. Stworek potem zaczął się tulić do Twojej szyi. Czułaś jego zabawne ciepło.
- Urocze - zaśmiał się Twój towarzysz i zaczął łazić między zbrojami.
Miałaś w pewnej chwili wrażenie, że coś za Tobą zaskrzypiało i w tej samej chwili pajączek zniknął roztrzęsiony pod Twoją bluzką.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 4:26 pm

Uh, po prostu pięknie. Opuszczona willa, dzwoneczek, bluszcz, tunel, średniowieczna sala i jeszcze żółty pajączek, przez którego o mało co zawału nie dostałam- ten dzień nie należał raczej do najlepszych. Nie zdziwię się jeżeli zobaczę za sobą prawdziwego yeti. Cokolwiek to było, nie należało zdecydowanie do zbyt milutkich, sądząc po nagłej reakcji malucha. Przypomniały mi się moje 'zwidy' w ogrodzie. Możliwe, że to coś przez cały czas Nas śledziło albo też zastawiło na Nas pułapkę. Kto wie, może ten wybuch to też jego sprawka? Odwróciłam się, przygotowana na najgorsze. Dałam znak Snivy do pełnej gotowości i zawołałam Kei'a. Lepiej żebyśmy się nie rozdzielali i działali zespołowo.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 4:33 pm

Ty się odwróciłaś i przeżyłaś szok. Zbroja stała za Tobą w pozycji, kiedy to jakby miała zamiar odciąć Ci głowę. Po chwili kolejne skrzypienia, tym razem za Tobą. Odwróciłaś na chwilę wzrok i zobaczyłaś jak za Keiem stoi grupa zrobi, które nagle jakby zastygły w ruchu, kiedy się na nie popatrzyłaś. A chłopak się wpatrywał w zbroje za Tobą. W pewnej chwili skrzypienia na boku. Obejrzałaś się,kiedy znowu za chłopakiem coś usłyszałaś... Zbroje były prawie przy nim, a kiedy on się odwrócił to za Tobą hałas i ledwo uniknęłaś ostrza. Jednak znowu... Twój wzrok na zbroję i ta się nie ruszała.
- Joo... - słyszałaś rozdygotanego pajączka spod swojej bluzki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 5:23 pm

- Dobra, to już jest naprawdę dziwne...- Mruknęłam i wyciągnęłam pajączka skąd bluzki, gdyż bałam się, że mogę mu podczas walki coś niechcący zrobić. Następnie usadziłam go na swoim ramieniu i kazałam się mocno chwyć kawałka mojej koszulki. Chwilę potem nie odrywając wzroku od chodzących zbroi przeturlałam się pod pozostałe, jeszcze stojące i chwyciłam dwie rękojeści. Jedną podrzuciłam do góry tak, ażeby wylądowała tuż przed Kei'em i dałam mu znak do ataku. Sama poczęłam uderzać blaszane szkielety, pomiędzy zgięcia. Snivy poleciłam to samo, tyle tylko, że używała w tym celu Akcji (Tackle). Próbowałam sobie przypomnieć wszystkie lekcje dawane przez Re i nasze wspólne treningi na Wyspie. Wykonywałam liczne uniki, mocno atakowałam wroga ostrzem i kontratakowałam.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 5:28 pm

Zaczęliście atakować zbroje i je rozwalać. Jednak działo się coś dziwnego... Za akżdym razem jak któreś z was się odwróciło to zbroja była złożona i już szła na was z atakiem, chociaż tego nie widzieliście, jak one to robią, co było jeszcze straszniejsze.
- Mam pomysł! Przewalmy je wszystkie w jedno miejsce, zdaje mi się, że one się ruszają wtedy, gdy nikt ich nie widzi... Uciekniemy tamtymi drzwiami w ten sposób - wskazał jakieś duże, drewniane drzwi. - Że jedno będzie prowadziło za rękę drugiego, które będzie się patrzeć na zbroje... Inaczej możemy marnie skończyć - w porę spojrzał za Ciebie, bo akurat poczułaś zimny metal na karku. Ostrze o włos i by Ci rozcięło skórę...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Reiko
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Reiko


Liczba postów : 137
Join date : 22/11/2013
Age : 24

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 9:13 am

- Uh, mogłam się tego w sumie spodziewać...- Mruknęłam pod nosem, widząc samoistnie składające się zbroje. Czyli, co? Te blaszaki też są jakieś nawiedzone?- rozmyślałam, gdy nagle usłyszałam głos szatyna. Jego pomysł był nawet niezły, choć sama nie wierzę, że tak twierdzę, ale serio? Duże, drewniane drzwi? Jakbym je wcześniej zobaczyła, to już by mnie tu dawno nie było!
- Dobra, postaram się je wszystkie zagarnąć razem z Hebi w jakiś kozi róg. Ty, tymczasem, podbiegnij do tych drzwi i sprawdź czy są otwarte- tutaj na moment przerwałam, rozbijając kolejną zbroję, by zyskać trochę na czasie. Po chwili dodałam:- Jeżeli uda ci się je uchylić, sprawdź dokąd prowadzą!
Następnie wcieliłam mój plan w życie. Wraz z partnerką zaczęłam nakierowywać wszystkie zardzewiałe szkielety w jeden kąt.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 2:23 pm

Po chwili pomagać zaczął wam joltik, a jak? Patrzył się na zbroje za tobą. Ty je natomiast niszczylas i spychałaś w jedno miejsce by móc je łatwo ogarnąć.
- Drzwi otwarte! - krzyknął Kei, aż się obejrzałaś
Po chwili znowu zbroje i te zaczynały się już rozpraszać, wredne bestie. Twoja snivy ciągle rozwalała zbroje i pomagała ci jakoś przeżyć. Wkrótce chłopak stanął w drzwiach.
- Korytarz, są obrazy a na końcu biblioteka! - krzyknął chłopak po chwili.
Może tam nie będą próbować pozrec was mordercze książki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro Empty
PisanieTemat: Re: Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro   Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przeznaczona do wielkich rzeczy - gra Shiro
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Box Shiro
» Bank Shiro
» Wykopaliska Shiro
» Treningi Shiro
» Stragan Shiro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: