PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Msciwy ja - gra Azyla

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 5:18 pm

Witaj ponownie na pokladzie^^
___________
Tak wiec nastal dzien twoich 18 urodzin. W domu dziecka nie byly zbyt hucznie obchodzone. Jakos sie swoimi pod opiecznymi za specjalnie sie nie interesowales. Jednak gdy otworzyles oczy na szafce nocnej znalazla sie kartka z zyczeniami oraz jakas mala paczuszka.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 5:43 am

W hist nie uwzgledniles czy masz juz pokemona itd wiec zaczynamy od 0.
__________
Kartka nie wybuchla jesli sie tego spodziewales. Bylo czuc ze za nowa nie jest. Jakby przetrzymywana przez pare lat. Na karteczce napisano takie cos
Cytat :
    Witaj synku. Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin. Skoro trzymasz ta kartke to juz pewnie nie ma nas z Toba, najprawdopodobniej nie zyjemy. Wiem kto mogl nas zabic tak wiec udaj sie do swojej rodziny w Tajlandii w zatoce Ha Long. Wiem, ze masz dluga podroz ale pomscij nas. Twoj Ojciec. Wszystkiego najlepszego synku. Gdzie kolwiek jestesmy kochamy Cie. Mama.
W sumie juz wiadomo dlaczego kartka smierdziala stechlizna. W paczce znalazles 6pokeballi, jeden pelny 5 pustych, 5000$ kasy oraz standardowe wyposazenie poczatkujacego trenera. Oraz.... bilet samolotowy i dokumenty. Data na bilecie jest wyznaczona na za 10dni. Czyzbh wszystko bylo zaplanowane? Faktycznie kierunek na bilecie to Tajlandia.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 4:22 am

I faktycznie w ballu znalazl sie Charmander ktory spojrzal na ciebie dosc nie zadowolony. Chyba siedzenie pare lat w klaustrofobicznie malym pomieszczeniu dalo mu sie we znaki. Gdy wyszliscie z domu dziecka pokemon stanal pod drzwiami jakby zastanawiajac sie co ma robic. Jednak zaraz podazyl za toba ciekawy co wymysliles, ktorefy isc itd. Gdzies musialbys sie podziac na te pare dni by nie spac jak bezdomny na lotnisku koczujac na samolot.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 5:34 pm

Stworek kiwnal glowa na znak ze mu sie podoba. Nawet podniosl cos na ksztalt kciuka w gescie "Lubie to!". Na slowa o pokeballu powiedzial Rozumiem. za chwile zaslonil pyszczek i rozejrzal sie na boki jakby nie wiedzac o co chodzi.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 9:04 am

Nie slyszales nic? spytal patrzac na ciebie uwaznie. Probowal wybadac twoja reakcje na to, ze on mowi. A ty to rozumiesz. Otoczenie bylo bez zmian, to nie ono zaniepokoilo twojego pokemona. Chociaz. Cos zaszelescilo kawalek dalej.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 1:14 pm

Nie musisz sie drzec. warknal na ciebie. Wiele mozna sie nauczyc siedzac w ballu. Zreszta twoi rodzice prowadzili na mnie badania genetyczne. powiedzial zagniewany twoim tonem. Cos w krzakach zaczelo sie zblizac do was a wy byliscie pochlonieci jakas glupia wymiana zdan.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeSro Gru 04, 2013 8:55 am

Z krzakow wyszlo cos takiego
Msciwy ja - gra Azyla 088
Wiadomo jestes w miescie moze i na obrzezach ale w miescie tak wiec cos takiego spotkale.
Przepraszam za poparzenie. mruknal Galeon patrzac na nowo przybylego. Grimer nie byl za specjalnie zainteresowany wami tylko chwile ciekawsko popatrzyl i ruszyl w kierunku z ktorego przybyliscie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 5:45 am

Zarówno Galeon jak i Grimer spojrzeli na ciebie kak na idiote. Galeon nawet zaliczył facepalma że wzrokiem pytajacym Seeerio? po czym udał się za oddalajacym Grimerem zaczepiajac go ogonelm by go zdenerwować. Jednak pokegalaretka chyba była całkowicie obojętna. Tak więc Galeon powrócił z fiaskiem wzruszajac ramionami.
Jakiś dziwny był. Jakby nacpany. Miał rozszerzone zrenice i był całkowicie obojętny na otoczenie. powiedział twój towarzysz gdy już był obok.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 3:06 pm

Sam laz po krzakach i drzewach. Co ja roslinny pokemon? warknal Galeon idąc oscetacyjnie środkiem ścieżki. Tylko jego ogon machal się na boki niczym ogon pingwina.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 5:31 am

Pokazał ci lapka takie typowe "bla bla bla" i z męczeńską miną poszedł w krzaki i nogą za nogą czlapal równolegle do ścieżki. Gdy na niego spojrzales jego wzrok mówił "Zadowolony?" i poszedł w głąb lasu ledwie widoczna ścieżka. Wodac było że wydeptaną przez pokemony. Ale ty slepoto tego nie widziales bo nie masz pokemonowych zmysłów. Szedles dalej prosto ścieżka.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 6:34 am

Nagle uslyszales za sobą szelest. Odwrociles się i nic tam nie było. Znowu szelest był za toba. Odwrociles się i... nic. Szedles dalej nie ugiety. Las stawał się ciemniejszy i gestszy. Zewsząd otaczaly cię szelesty.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 1:36 pm

Nagle z drzewa pod którym siedziales coą na ciebie spadło ale tak że będziesz miał guza. Twojego pokemona nie było nigdzie. Slyszales tylko oddalajace się i przyblizajace szelesty. Można się przestraszyć tym bardziej że tam gdzie sobie wybrales miejsce na odpoczynek nie docierało ani krzty słońca. Chyba się zagalapowales.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 7:03 am

Las był na tyle gesty że płomienia nie widziałeś. Znaczy coś ci migalo. Raz po lewej a raz po prawej. W końcu straciles orientacje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Msciwy ja - gra Azyla Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Msciwy ja - gra Azyla
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ~Test Azyla~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: